پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۲:۴۳Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محصولات ارگانیک»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان جشنواره ایتاپ با محوریت تولید محصولات سالم و ارگانیک (در بخش محصولات کشاورزی) با همکاری پارک علم و فناوری و دانشگاه پیام نور رامهرمز برگزار می شود.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۳    
دلیل اینکه امروزه مردم به محصولات ارگانیک روی آورده اند چیست؟ چرا محصولات طبیعی بیشتر از محصولات شیمیایی مورد استقبال قرار می گیرند؟ نقش محصولات طبیعی در بهداشت چیست؟ چرا فروش صابون های گیاهی و طبیعی از صابون های صنعتی و شیمیایی بیشتر است؟ این سئوالات ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۰    
گسترش شهرنشینی و وابستگی بخش وسیعی از جمعیت به محصولات غذایی که در شهرک های صنعتی در شهر ها و کشور های دیگر جهان تولید می شوند باعث شده است مدیران سلامت و مدیران شهری به فکر تولید محصولات ارگانیک در سطحی وسیع باشند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
خسروی با بیان اینکه 100 بسته غذایی تقویتی و ارگانیک در بین نیازمندان بیرجند توزیع می شود، گفت: خیرین برای مشارکت و همراهی مردم در این طرح تا 4 آذرماه فرصت دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۹:۳۵   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: موضوع محصولات تراریخته و بحث استفاده از این محصولات یا محصولات ارگانیک در کمیسیون اصل 90 مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرصنایع تبدیری وغذایی سازمان جهادکشاورزی استان لرستان گفت: توسعه کارگاه های فرآوری گیاهان دارویی مکمل کشت این محصولات ارگانیک و پر ارزش هستند و از اولویت های مهم سازمان جهادکشاورزی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۵۱    
صد یک شبکه آنلاین خرید مستقیم انجیر و پسته و عسل و زعفران و گردو و بادام و دیگر خشکبار از کشاورزان و باغداران است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
محصولی استراتژیک مانند زرشک با توجه به ارزش افزوده زیادی که در بازار های محصولات ارگانیک دنیا دارد، می تواند برای توسعه اقتصادی خراسان جنوبی کارساز باشد، اما مسئولان به نقش مهم این محصول توجهی ندارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۶    
کرج - مدیر جهاد کشاورزی کرج گفت: محصولات ارگانیک حوزه کشاورزی این شهرستان به اروپا صادر می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۳    
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیات علمی گروه اگروتکنولوژی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: نظام کشاورزی ارگانیک یک نظام مدیریتی جامع است که در آن کمیت و کیفیت مواد غذایی از تولید تا انتقال به مصرف کننده حفظ می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- امنیت غذایی و محصولات ارگانیک این روزها اگرچه زیاد شنیده می شود ولی فاصله زیادی این موضوع با واقعیت ها دارد که استان قم در این زمینه در سال های گذشته گام های مؤثری برداشته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۳۳    
کارشناسان جهانی صنعت کشاورزی معتقدند با توجه به روند رو به رشد تقاضای بازار جهانی برای محصولات ارگانیک و افزایش سطح زیر کشت این نوع محصولات در سراسر جهان، انتظار می رود در بازه زمانی 5 ساله یعنی از سال 2020 تا 2025 بازار میوه و سبزیجات ارگانیک رشدی به میزان 6.99 درصد داشته باشد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۶    
جم(پانا)_ دانش آموزان دبستان شهید رهبر روستای کوری حیاتی شهرستان جم با تولید محصولات ارگانیک کشاورزی موجب درآمد زایی برای خود و استقلال مالی مدرسه شده اند. ...
وانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۳۷    
به گزارش وانانیوز، هدف از تاسیس این وب سایت رسمی و جامع، تامین بهترین نوع ملکه کارنیکا آلمانی و ادوات زنبورداری ( غذای زنبورعسل ، دارو و ...)، عسل طبیعی و محصولات ارگانیک زنبورعسل و همچنین اراعه مقالات زنبورداری (ترجمه شده و ایرانی ) برای زنبوردارن و همکاران عزیزمان است تا با امید از لطف خدای ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد استان البرز اعلام کرد که در اجرای طرحی عمومی و تخصصی مرسوم به مزرعه شهروندی ساکنان این شهر به کاشت محصولات ارگانیک کشاورزی ترغیب و تشویق می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان البرز گفت: در دنیا بحث تولید محصولات ارگانیک به شدت در حال توسعه است و قوانین مختلفی جهت این بحث وضع می گردد. چنان که در بخش تولیدات گیاهی محصولات ارگانیک در مقابل محصولات تراریخته مطرح می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- استاندار تهران با تاکید بر حمایت همه جانبه از زندگی عشایر، گفت: این جامعه تولیدکننده نقش بسزایی در تولید محصولات ارگانیک و تامین امنیت غذایی مردم دارد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۲:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدت هاست که بسیاری درباره مضرات محصولات تراریخته و اثرات مخرب آن بر سلامت انسان ها میگویند، بر همین اساس چندی است که گرایش به محصولات ارگانیک بیشتر شده است. همین مساله زمینه های سودجویی برخی را فراهم کرده است. محصولات ارگانیک چه ویژگی هایی دارند؟ مساله این است
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نقیب، رئیس هیات مدیره شرکت بهداشتی دکتر عبیدی معتقد است دولت باید برای توسعه کشاورزی ارگانیک در کشور برنامه ریزی کلان داشته باشد چون از این طریق می توان محصولات ارگانیک بسیاری تولید کرد که علاوه بر تامین نیاز داخل، به دیگر کشورها نیز صادرات داشته باشیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه کشاورزی ارگانیک یکی از رویکردهای اساسی رسیدن به رژیم غذایی سالم در جامعه است، گفت: برگزاری نمایشگاه استانی و استفاده از شبکه های الکترونیک برای توزیع محصولات ارگانیک یک راه حل است ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۰:۰۱    
خدیجه نوروزی خبرنگار کاربرد محصولات سبز در محصولات مصرفی خانگی جدید مانند انواع شوینده ها، خمیردندان ها، لوازم الکتریکی (ماشین لباسشویی، یخچال، تلویزیون و.. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
کارگر گفت: به مردم توصیه می شود که از میوه های رنگ آمیزی شده خریداری نکنند و محصولات ارگانیک را در سبد خرید خود قرار دهند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عاملی که غذاهای ارگانیک را بسیار مفید و مغذی می کند این است که به آنها زمان لازم داده می شود تا به رشد اصلی خود رسیده و در شرایطی طبیعی به عمل آیند.
سیمرغ   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
استفاده از لوازم آرایشی نامناسب بسیار برای پوست خطرناک می باشد یکی از پیشنهاد های امروزه بازار محصولات ارگانیک و طبیعی می باشد
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، افراد ترجیح می دهند از میوه ها و موادی استفاده کنند که شاید شکل طبیعی درستی نداشته باشد و در حقیقت جلوه چندانی نداشته، اما طبیعی و بدون کود و مواد غیر طبیعی رشد کرده باشد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
کرمی، رئیس بنیاد ملی ترویج سبک زندگی سالم می گوید: در ایران چهار شرکت وجود دارد که مجوز ارگانیک می دهند و از جامعه اروپا مجوز دارند. بنابراین اادعای برخی که مدعی هستند در ایران محصول ارگانیک وجود ندارد گزاف است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عبدالمجید شیخی با بیان اینکه دولت اعتقادی به محصولات ارگانیک ندارد و طرفدار محصولات تراریخته است، گفت: چطور ما می توانیم محصولات پتروشیمی را تولید کنیم اما در بخش کود و سم وارد کننده هستیم و باید این محصولات با قیمت گزاف به وسیله واسطه ها به دست کشاورزان برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
روستای درمار به معنی رودخانه مار در منطقه درابسر بخش گوهران بشاگرد قرار دارد. این روستا یکی از زیباترین و بکرترین طبعیت در استان هرمزگان را داراست، آب و هوای مناسب، پوشش گیاهی فراوان، میوه های فصلی و چشمه های خنک از جمله زیبایی هایی است که در این روستا نهفته شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل عشایری استان کرمانشاه گفت:منطقه عشایری شیوسر باینگان از پتانسیل بالایی برای توسعه دامداری و تولید محصولات لبنی برخوردار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۵۴    
نشست تولید کنندگان محصولات ارگانیک گلستان و مسولان اتاق بازرگانی استان با هدف افزایش تولید در گرگان برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
قره یاضی، رئیس انجمن ایمنی زیستی ایران معتقد است در بیشتر موارد محصولات ارگانیک در ایران وجود ندارد و مردم نباید گول برخی تبلیغات را بخورند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سبزی من با بیش از 400 محصول اعم از انواع میوه فصلی، انواع سبزیجات، محصولات ارگانیک و ... آماده خدمت رسانی به مشتریان خود به صورت آنلاین است.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۶    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، شاهرود_حسین بابامحمدی: رئیس کمسیون بانوان شورای اسلامی شهر شاهرود بیان داشت: با عنایت به شرایط اجتماعی و اقتصادی جامعه و نقش برجسته بانوان در تمامی عرصه ها از جمله کمک به اقتصادخانواده و ارائه ظرفیت ها و توانمندی های هنری و تولیدات خانگی، صنایع دستی و .. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از تولید حدود 111 تن محصول ارگانیک طی یک سال گذشته در خراسان جنوبی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
برداشت مجدی یا همان خربزه مجیدی و هندوانه محلی از محصولات ارگانیک روستا های بخش مرکزی شهرستان میبد آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- کشت بیولوژیکی و تولید پیاز کیفی در سطح 50 هکتار از اراضی شیب دار در روستای " سرکت " منطقه هولار شهرستان ساری این محصول کشاورزی را در زمره برند محصولات ارگانیک کشاورزی مازندران قرار داده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس ،امروزه به دلیل افزایش روزافزون جمعیت و محدودیت های منابع، تقاضا برای تولید مواد غذایی مختلف نیز افزایش یافته است و در این میان فراورده های دامی مانند گوشت قرمز و محصولات لبنی به علت اهمیت آن ها در تعادل اسیدهای آمینه و دارا بودن سطح قابل توجهی از ویتامین ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۱:۳۳    
قزوین - نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: ظرفیت های کشاورزی و تولید محصولات ارگانیک در قزوین امروز زیرساخت خوبی برای ایجاد صنایع پاک به وجود آورده است که با تکیه بر این رویکرد می توانیم صنایع پاک در قزوین را رونق دهیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۸:۵۶    
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی گفت: تمام تلاش دست اندرکاران جهاد کشاورزی بهره برداری بیشتر از منابع و اراضی خدادادی با حذف سموم و تولید محصول ارگانیک است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سلامت غذا ،سلامت فرآیند تولید محصولات غذایی و در نهایت ، سلامت محیط زیست،آرزوی دیرینه انسان ها است. با وجود اشتراک بالا روی این خواسته و حفظ سلامتی، متاسفانه بنظر می رسد که وفاق نظر کافی در خصوص مفهوم ارگانیک ، محصولات ارگانیک ، کود و سم طبیعی و مواردی همانند وجود ندارد. قضاوت با شما .
اخبار رسمی   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۰    
شنبه 99/3/24 ، بیرجند , (اخبار رسمی) : آرمیتا کالا با هدف فروش اینترنتی صنایع دستی و محصولات ارگانیک فعالیت خود را آغاز کرده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۲۲:۱۵    
یاسوج- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان طرفیتهای بسیاری در حوزه کشاورزی و تولید محصولات ارگانیک دارد و با توجه به این امر، در تولید محصولات کشاورزی کیفیت فدای کمیت نشود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
متاسفانه بدلیل ضعف برنامه ای، عملکردی و نظارتی، وزارت جهادکشاورزی و واگذاری غیر صحیح حجمی از کار ها به سازمان نظام مهندسی، شاهد بوجود آمدن گلوگاه های فساد برانگیز و ناکارآمد در بحث تولید و فروش محصولات ارگانیک هستیم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه این روزها خرید مصولات ارگانیک طرفداران زیادی پیدا کرده و همین امر احتمال سوء استفاده برخی را فراهم کرده است. آنطور که مسئولین مربوطه می گویند محصولات ارگانیگ باید ویژگیهایی داشته باشد و نمی توان به راحتی به هر محصولی ارگانیک گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: مهم ترین رویکرد جهاد کشاورزی تولید محصولات ارگانیک و بدون سموم در نقاط مستعد استان فارس است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۲۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: مهم ترین رویکرد جهاد کشاورزی تولید محصولات ارگانیک و بدون سموم در نقاط مستعد استان فارس باشد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار دهگلان گفت: عده ای سرمایه دار با دریافت تسهیلات کشاورزی که حق همه کشاورزان است سوء استفاده می کنند، در حالیکه دیگر کشاورزان و دامداران از این تسهیلات محروم هستند در واقع باید بررسی شود این افراد به چه کسانی وصل هستند و توسط چه کسانی حمایت می شوند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۰    
رئیس انجمن ارگانیک ایران گفت: از آنجا که ماست و محصولات لبنی دیگری که ما آنها را به عنوان لبنیات سنتی می خریم، چند ویژگی مهم این نوع محصولات را ندارند این نوع اقلام را نمی توان ارگانیک محسوب کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۱    
سیدرضا نورانی رییس انجمن ارگانیک ایران گفت:طی 9 روز برگزاری جشنواره هفته ارگانیک از 22 تا 30 آذر در بوستان گفتگو برگزار شد، برآورد ما این است که استقبال مردم نسبت به محصولات ارگانیک افزایش داشته و به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی استان قزوین گفت: پرورش گیاهان دارویی یکی از اولویت های اشتغال زنان روستایی است. عباس آقاعلیخانی در گفتگو با خبرنگار مهر از آغاز برداشت گل گاوزبان توسط زنان روستایی اردبیلک خبر داد و اظهار کرد: پرورش گیاهان دارویی یکی از اولویت های اشتغال زنان روستایی است. ...