یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۰:۵۴Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دکتری دانشگاه آزاد»

کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به رشته های تحصیلی دوره دکتری تخصصی دایر در دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج اشاره کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج برای سال تحصیلی 1400 در رشته های برق- قدرت، مدیریت دولتی -منابع انسانی، مدیریت بازرگانی، شهرسازی، معماری، حسابداری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دفاع دانشجویان دکتری از پایان نامه هایشان به منزله فارغ التحصیلی نیست و دانشجویان باید تکلیف مقاله هایشان را مشخص کنند که طبق بخشنامه جدید شرایط برای دانشجویان تسهیل شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
2 دانشجوی رشته دکتری بهداشت مواد غذایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون با موفقیت و کسب حداکثر نمره از رساله خود دفاع کردند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۳۲    
دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری از رساله خود با موضوع سواد رسانه ای دفاع کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج پذیرش تکمیل نقص مدرک مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی ویژه استعدادهای درخشان 19 آبان اعلام می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی رشته های دکتری حرفه ای دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج دوره بدون آزمون دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد 99 ( ویژه استعدادهای درخشان ) این دانشگاه را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارنامه داوطلبان آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی 1399 دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۰۲    
مجتبی دولتی، دانشجوی دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: وحدت، بخشی از وظایف مسلمانان است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۷    
دانشجوی دکتری تخصصی علوم قرآن و حدیث دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد گفت: در رساله خود به اصول مشترک بین شیعه و سنی از جمله خدا، قرآن، پیامبر و... توجه کردم، چرا که جهان اسلام باید به اصول مشترک خود اهتمام بورزد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دکتری سال 99 دانشگاه آزاد از امروز چهارشنبه هفتم آبان ماه آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
قبول شدگان کنکور دکتری سال 99 در دانشگاه آزاد اسلامی موظف به پرداخت هزینه خدمات آموزشی و حق بیمه دانشجویی برای سال تحصیلی 1400- 1399 هستند.
نتایج انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری تخصصی 1399 دانشگاه آزاد اسلامی توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سازمان سنجش آموزش کشور نتیجه نهایی آزمون دکتری سال 99 دانشگاه آزاد اسلامی را در درگاه www.sanjesh.org اعلام کرد.
برترین ها / موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نتایج انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری تخصصی 1399 دانشگاه آزاد اسلامی توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد و هم اکنون بر روی سامانه www.sanjesh.org قابل مشاهده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۱۴   + ۲۹ سایت دیگر  
نتایج انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری تخصصی 1399 دانشگاه آزاد اسلامی توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد و هم اکنون بر روی سامانه www.sanjesh.org قابل مشاهده است.
مواردی وجود دارد که دانشجو واحدهای درسی را به طور کامل پاس کرده و پایان نامه اش نیز آماده است اما در عین حال حدود 3-2 سال است که در انتظار چاپ مقاله اش در یک مجله معتبر است تا دفاع کند.
رئیس سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه امسال بیش از 25 هزار نفر برای شرکت در مصاحبه ورودی دکتری سال 99 دعوت شدند، گفت: این مصاحبه ها که از 19 مهرماه آغاز شده تا امروز 30 مهرماه ادامه دارد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج پذیرفته شدگان دکتری آزاد حداکثر تا 5 آبان اعلام می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۹    
مصاحبه دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی به صورت مجازی برگزار می شود و همین امر سبب شده که داوطلبان بتوانند از خارج کشور یا مسافت های دور داخلی در مصاحبه ها حاضر شوند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۰:۱۲    
جلسات مصاحبه های دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب تا 30 مهرماه ادامه دارد و باید بررسی کرد که آیا از این تجربه می شود برای دوران پساکرونا هم استفاده کرد یا خیر.
اطلاعات روز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۴    
علیرغم اعلان قبلی رئیس دانشگاه آزاد در خصوص برگزاری آنلاین مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد امروز به دلیل عدم پشتیبانی سامانه مصاحبه دکتری از طریق #واتس_آپ انجام شد
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی از روند برگزاری مصاحبه دکتری مجازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب بازدید کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۰    
برگزاری مصاحبه های دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در واحدهای استان تهران از روز 19 مهرماه آغاز شده است و تا روز 30 مهرماه ادامه دارد.
برترین ها / ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین: رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی جزئیات نحوه برگزاری بیش از 25 هزار مصاحبه دکتری سال 1399 دانشگاه آزاد اسلامی به صورت مجازی را تشریح کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی آخرین جزئیات نحوه ارزیابی رساله های دانشجویان دکتری تخصصی این دانشگاه را تشریح کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۴    
چند سالی است که به دلیل ظرفیت محدود در پذیرش دکتری و افزایش تقاضای داوطلبان برای شرکت در آزمون دکتری در این مقطع تحصیلات تکمیلی رقابت سخت و تنگاتنگی بوجود امده است ، لذا آزمون دکتری دانشگاه آزاد با آزمون دکتری سراسری ادغام گردیده و آزمون دکتری توسط یک مرجع (سازمان سنجش) برگزار میشود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۳۱    
مدیرکل فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد گفت: 2 هزار و 310 مصاحبه داوطلبان آزمون دکتری دانشگاه آزاد اسلامی با سامانه طراحی شده توسط مرکز فناوری اطلاعات این واحد دانشگاهی با موفقیت انجام شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد:به منظور رعایت پروتکلهای بهداشتی و حفظ سلامت داوطلبین و اساتید گرامی، مصاحبه دکتری سال 99 این دانشگاه به صورت مجازی در حال برگزاری است.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان با بیان اینکه واحدهای دانشگاهی، درگیر مصاحبه پذیرفته شدگان مقطع دکتری نیستند، گفت: به دلیل شیوع بیماری کرونا و جهت رعایت پروتکل های بهداشتی، فرآیند مصاحبه پذیرفته شدگان مقطع دکتری به صورت متمرکز توسط سازمان مرکزی انجام می شود.
اطلاعات روز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه ها، مدارس شبانه روزی، حوزه های علمیه، اموزشگاه های فنی و حرفه ای، زبانسراها، و سایر آموزشگاه ها و کتابخانه ها
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مرکزسنجش،پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، نحوه و چگونگی برگزاری مصاحبه دوره دکتری تخصصی سال 99 این دانشگاه را اعلام کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۱    
دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال از رساله خود با عنوان بررسی امواج سطحی غیرخطی در پلاسمای فوق چگال به صورت مجازی و برخط دفاع کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
برای مرور مهمترین اخبار دانشگاهی طی یک هفته گذشته در حوزه آموزش و پژوهش با ما همراه باشید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
فرصت مجدد برای ثبت نام جاماندگان شرکت در مصاحبه دکتری تخصصی سال 99 دانشگاه آزاد اسلامی امشب پایان می پذیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
فرصت مجدد برای ثبت نام جاماندگان شرکت در مصاحبه دکتری تخصصی سال 99 دانشگاه آزاد اسلامی ساعت 24 امروز، 10 مهرماه پایان می پذیرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۰   + ۲۸ سایت دیگر  
ثبت نام جاماندگان برای شرکت در مصاحبه دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 11 امروز چهارشنبه 9 مهر آغاز شد و تا ساعت 24 فردا پنج شنبه 10 مهر ادامه دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز سنجش،پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی از فراهم آمدن فرصت مجدد برای ثبت نام جاماندگان شرکت در مصاحبه دکتری تخصصی سال 99 این دانشگاه خبرداد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد از لغو مصاحبه های مجازی دکتری که پیش از این اطلاع رسانی شده بود، خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۱   + ۳۳ سایت دیگر  
بنا بر اعلام مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی،کلیه مصاحبه های دوره دکتری تخصصی که زمانبندی آن تا پیش از این اطلاع رسانی شده بود،لغو و به زمان دیگری موکول شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۲    
معاون اجرایی ستاد استانی مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد گفت: مصاحبه دکتری تخصصی این دانشگاه با توجه به شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی با حضور 400 داوطلب برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد گفت: امروز قرار بود 1500 مصاحبه دکتری تخصصی برگزار شود اما متاسفانه به دلیل اخلال در شبکه و مشکلات فنی، این مصاحبه ها لغو شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی جزئیات روند برگزاری مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی را تشریح کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
زمان مصاحبه دکتری سال تحصیلی 1399 دانشگاه آزاد شهرکرد از در اطلاعیه ای اعلام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اعلام کرد؛ برگه ورود به جلسه مصاحبه دکتری تخصصی منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۷    
دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد دامغان از تولید محلول افزایش دهنده ماندگاری پسته تازه خبر داد و گفت: این ماده ماندگاری پسته را از پنج روز را به دو ماه افزایش می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
دامغان- دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد دامغان از تولید محلول افزایش دهنده ماندگاری پسته تازه خبر داد و گفت: این ماده ماندگاری پسته را از پنج روز به دو ماه افزایش می دهد.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان از محل برگزاری مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبد کاووس - مینودشت بازدید کرد.