دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۲۳:۵۰Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دکتری دانشگاه آزاد»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - نماینده ایلام ، مهران ، ایوان ، چرداول ، سیروان ، هلیلان ، ملکشاهی و چوار در مجلس شورای اسلامی خواستار تصویب 15 رشته کارشناسی ارشد و 10 رشته مقطع دکتری دانشگاه آزاد ایلام از وزیر علوم شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۶    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج گفت: آزمون جامع دانشجویان مقطع دکتری با حضور 45 دانشجو به صورت حضوری در این واحد دانشگاهی برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۱    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت از برگزاری آزمون جامع دانشجویان مقطع دکتری با حضور 176 دانشجو در استان گیلان خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳    
آزمون جامع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر در 22 رشته گرایش با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۴۶    
آزمون جامع به معنای امتحانی کلی از دروس گذرانده شده نیست بلکه قرار است در این آزمون اطلاعات دانشجو در دروس مرتبط با رساله سنجیده شود.در این اینفوگرافیک با نحوه برگزاری آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد آشنا می شوید.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۵۲    
آزمون جامع دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان در رشته های مختلف برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۳۴    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری آزمون جامع دانشجویان دکتری این دانشگاه خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۲۶    
ایده و طرح راهکاری مناسب و عملیاتی جهت استشمام بوی گاز در انتهای خطوط بدون بو در شبکه گازرسانی از سوی دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز در رویداد نوآوری استان خوزستان ارائه و موفق به کسب مقام دوم شد.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۱:۵۷    
تعداد 70 تن از دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی طی نامه های جداگانه ای از دکتر عیسی فرهادی فرماندار تهران تقاضایمساعدت در لغو برگزاری آزمون جامع را داشتند ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
تعدادی از دانشجویان دکتری دانشگاه ازاد، از وزیر بهداشت درخواست حذف برگزاری امتحان حضوری آزمون جامع دوره دکتری نمودند.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۲:۳۲    
با توجه به افزایش آمار کرونا در کشور و قرار گرفتن در پیک پنجم، برخی آزمون های حضوری دانشگاه ها از ماه گذشته به تعویق افتاد. یکی از این آزمون ها، آزمون جامع دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد است که ابتدا قرار بود در تیرماه و به صورت حضوری برگزار شود اما بعدا زمان برگزاری آن به تعویق افتاد ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۶:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
دانشجوی دکتری مدیریت ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) در رقابت های پارادوومیدانی آوردگاه 2020 توکیو، موفق به کسب مدال نقره در ماده پرتاب وزنه شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد در حالی قرار است به صورت حضوری برگزار شود که آمار فوتی های ناشی از کرونا به روزانه بیش از 600 نفر رسیده و میزان ابتلا نیز به حدود 40 هزار نفر در روز گزارش شده است و علی رغم مخالفت های گسترده دانشجویان این دانشگاه ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۰:۳۸    
دانشجویان تا مهارت و علم کافی را به دست نیاورند نمی توانند از دانشگاه ها فارغ التحصیل شوند، آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی حضوری برگزار می شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۲:۰۶    
قیف وارونه دانشگاه از کار افتاده است و دانشجویان تا مهارت و علم کافی را به دست نیاورند نمی توانند از دانشگاه ها فارغ التحصیل شوند، مدیران دانشگاه آزاد اسلامی نیز دقیقا به همین دلیل قصد برگزاری حضوری آزمون جامع دکتری را دارند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۸:۲۹    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد واحدتهران شمال گفت: آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد باید حضوری برگزار شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۳:۵۹    
بررسی ها نشان می دهد که عده ای با نیت خاص و منفعت خود موضوع تعویق آزمون جامع دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی را دنبال می کنند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که دانشجویان دوره دکتری عنوان می کنند که آزمون جامع به صورت مجازی برگزار شود؛ اما دانشگاه آزاد اسلامی می گوید با در اختیار داشتن فضای کافی می تواند با رعایت پروتکل های بهداشتی آزمون را به صورت حضوری برگزار کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد در ادامه اعتراضات خود به برگزاری آزمون جامع، طرح تعاون را برای برگزاری این آزمون مناسب نمی دانند و از ادامه پیگیری ها از طریق نمایندگان مجلس خبر می دهند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۱:۳۲    
عضو هیئت علمی و دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در رثای حضرت زینب کبری(س) اشعاری سروده اند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۰۹:۵۵    
اعضای هیئت علمی و دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در رثای حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام شعر سرودند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۱:۵۷    
اعضای هیئت علمی و دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در رثای حضرت علی اکبر امام حسین(ع) شعر سرودند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۴:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون (استعدادهای درخشان) و واحدهای بین المللی (ارس و کیش) و واحد امارات سال 1400 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۴:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
چند وقتی است که اعتراضات و انتقاداتی نسبت به برگزاری کتبی آزمون جامع دکتری در شرایط حاد کرونایی به دانشگاه آزاد و به ویژه شخص رئیس دانشگاه مطرح شده است ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۲۰:۰۳    
به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، لادن ریاضی معاون فنی واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برگزاری سومین دوره جلسات پیش دفاع متمرکز دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از طریق سامانه وادافا گفت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۵    
کارنامه نهایی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی 1400 دانشگاه آزاد اسلامی، منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
با اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج دوره بدون آزمون دکتری تخصصی 1400 (ویژه استعدادهای درخشان) و آزمون اختصاصی دکتری واحدهای ارس،کیش و امارات این دانشگاه اعلام شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
قرار است دانشگاه آزاد آزمون جامع دانشجویان دکتری خود را تا پایان هفته اول شهریور ماه برگزار کند. این در حالی است که بسیاری از دانشجویان این دانشگاه خواستار لغو آزمون مذکور با توجه به شرایط حاد کرونایی هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۸    
ایسنا/اصفهان آزمون جامع دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد مانند دیگر آزمون های سراسری که هر سال در کشور برگزار می شود، تحت تأثیر بحران کرونا قرار گرفت و پس از تعویق چند باره بر اساس آخرین اعلام دانشگاه آزاد اسلامی، قرار است در تمام واحدهای این دانشگاه حداکثر تا پایان هفته نخست شهریورماه برگزار شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۰:۰۷    
دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به شرایط خطرناک فراگیری کرونا خواستار تجدید نظر در نحوه برگزاری آزمون جامع دکتری شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۰۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد در نامه ای به نمایندگان مجلس خواستار لغو بخشنامه این دانشگاه درباره برگزاری حضوری امتحان جامع دکتری شدند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۹    
دانشجویان دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی برای اینکه وارد مرحله تدوین رساله شوند باید در آزمون جامع شرکت کنند به همین دلیل دانشگاه آزاد اسلامی ناگزیر شده که در شهرهای قرمز نیز این آزمون را با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام دانشگاه آزاد اسلامی، واحدهای این دانشگاه که به دلیل وضعیت قرمز کرونا برگزاری آزمون جامع دوره دکتری تخصصی را به تعویق انداخته بودند، باید حداکثر تا پایان هفته اول شهریورماه 1400 نسبت به برگزاری آزمون جامع اقدام کنند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: جلسات پیش دفاع دانشجویان مقطع دکتری با استانداردهای روز دنیا در فضای مجازی برگزار می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مجری طرح پایش دانشگاه آزاد، جزئیات برگزاری چهارمین دوره جلسات پیش دفاع متمرکز دانشجویان دکتری را تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد، محمد علی اکبری ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
آزمون جامع دانشجویان دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با حضور 249 متقاضی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد، با حضور 82 داوطلب همزمان با سراسر کشور در چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۰:۰۲    
مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی دیروز پایان یافت. در این دوره از مصاحبه ها مرکز پشتیبانی سنجش و پذیرش آمادگی فنی لازم را به داوطلبان، پیش از حضور در مصاحبه های مجازی ارائه میداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۳:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مجری طرح پایش دانشگاه آزاد اسلامی از تغییر زمان و نحوه برگزاری جلسات پیش دفاع متمرکز دانشجویان دکتری خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۹:۲۴    
مخاطبان عصر ایران؛ دانشجویان مقطع دکتری ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی جناب آقای دکتر طهرانچی در روزهای گذشته خبری مبنی بر تعویق مجدد آزمون جامع توسط سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی درپی شروع موج پنجم ویروس منحوس اعلام شد و بار دیگر دانشجویان را دچار اضطراب و سردرگمی نمود. ...
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
چرا آزمون دکتری دانشگاه آزاد به تعویق افتاد؟ پشت پرده تعویق آزمون دکتری دانشگاه آزاد فاش شد. تعویق آزمون دکتری دانشگاه آزاد در شهر های قرمز صورت گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: به دلیل تشدید شیوع کرونا در کشور، آزمون جامع دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی در شهر های با وضعیت قرمز به تعویق افتاد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مشاور رئیس دانشگاه و مجری طرح پایش دانشگاه آزاد اسلامی از اجرای متمم بخشنامه مربوط به دفاع و پیش دفاع دانشجویان دکتری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۶:۳۱   + ۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی از به تعویق افتادن آزمون جامع دکتری تخصصی این دانشگاه در شهرهای قرمز خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا میری گفت: شکایت داوطلبان آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان به تهران منعکس می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
دستورالعمل جزئیات ارزیابی و تأیید محصولات دانش بنیان منجر به تجاری سازی جهت پیش دفاع و دفاع از رساله دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از سوی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۱:۱۶    
مدیرکل مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد مشهد گفت: مصاحبه آزمون دکتری این دانشگاه از 30 خرداد آغاز شده و تاکنون 2215 نفر در آن شرکت کرده اند.