چهارشنبه ۱۵ آذرساعت ۰۴:۳۰Dec 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نتایج کنکور»

همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تغییر شیوه محاسبه نتایج کنکور سراسری سال 1402و لحاظ کردن سهم سوابق تحصیلی داوطلبان در تعیین رتبه آنها، به افزایش سهم استان های محرومی مانند ایلام، کرمانشاه، لرستان و سیستان وبلوچستان از رتبه های برتر کنکور منجر شده است.
ندای برخوار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۳:۱۴    
نتایج کنکور کارشناسی سال 1401 هم اکنون روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
میانگین نمرات امتحانات نهایی و نتایج کنکور سراسری دانش آموزان استان اردبیل امروز با حضور اعضای کمیسیون علمی و تخصصی بازرسی کل و مسئولان آموزش و پرورش بررسی شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
زمانی که دانش آموزی از ورود به دانشگاه باز می ماند به جای تلاش برای پذیرش در کنکور سال بعد یا کسب مهارت تخصصصی برای راه اندازی شغل برای دستیابی سریع به پول ترجیج می دهد که کف بازار دستفروشی، شاگردی در مغازه، مسافرکشی و... کند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
با اعلام نتایج کنکور سراسری، بنرهای داربستیِ بزرگی که موضوعشان تبریک قبولی در دانشگاه بود در برخی از شهرهای استان گیلان توجهم را جلب کرد. این بنرها در گوشه گوشۀ شهر، شامل ورودی، خروجی و کنار میادین نصب شده بودند ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۶:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به وجود 600 هزار کلاس درس و مدیریت کلاس ها توسط حدود 2000 معلم در اوایل مهر تا آمدن معلم جدید، گفت: بدون تردید حال دانش آموز و کلاس خوب باشد، حال جامعه خوب خواهد بود.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
وقتی صحبت از مدارس دولتی و عملکرد ضعیف بسیاری از آنها به میان می آید منظور، مدارس دولتی عادی است که تنها شرط ثبت نام در آنها رعایت محدوده جغرافیایی است ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۰۹:۵۲    
اعلام نتایج کنکور سراسری چند سالی است دستمایه ای برای کنکاش در عملکرد مدارس دولتی عادی شده؛ مدارسی که عملا در سال های اخیرهیچ نماینده ای در میان رتبه های برتر کنکور نداشته اند ...
یافته   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: یادداشت مجموعه : اجتماعی لرستان هم که براساس آمار منتشر شده از سوی وزارت رفاه نرخ فقر آن در سال 1400 به 39.61 می رسید و جزء مناطق محروم کشور به شمار می رود، نسبت قبولی دانش آموزانش در کنکور سال قبل 0.56بود که این میزان بعد از اعلام نتایج کنکور امسال به 0.65 نزدیک شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به نظاره نشستن حال و هوای نودانشجویانی که از استرس اعلام نتایج کنکور گذشته اند و حالا قرار است در دانشگاه جامع محور و تمدن ساز اصفهان برای رسیدن به آرزوهایشان قدم های بزرگی بردارند، شور و شعف خاصی دارد که ورای تصور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۸    
حال و هوای نوورودانی که از استرس اعلام نتایج کنکور عبور کرده و در دانشگاه آرزوهایشان قدم می زنند، دیدنی است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
دوگانگی اعلام نتایج کنکور دانش آموز درسخوان انزلیچی را از عرش آرزوها به فرش رساند.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۰۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور هرساله سیل اعتراضات به نتایج کنکور به سمت سازمان سنجش سرازیر می شود. امسال هم مثل سال های پیش، داوطلبان بسیاری به نتایج نهایی اعتراض داشتند و برای رساندن صدای خود به سازمان سنجش آمده بودند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۲:۰۴    
بالاخره نتایج کنکور اعلام شد تا تکلیف هزاران دانش آموزی که در انتظار تعیین دانشگاه خود بودند مشخص شود.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
احمد لامعی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری مراحل ثبت نام قبول شدگان کارشناسی دانشگاه بیرجند آغاز شد. رئیس دانشگاه بیرجند با اشاره به اینکه ثبت نام غیرحضوری دانشجویان از طریق سامانه پویا تا امروز چهارشنبه ادامه دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس بررسی نتایج کنکور سال 1402، بیش از 70 درصد از رتبه های برتر کنکور را دانش آموزان مدارس تیزهوشان تشکیل می دهند. این امر باعث افزایش علاقه دانش آموزان و والدین آن ها برای قبولی در مدارس تیزهوشان در پایه های هفتم و دهم شده است ...
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۱:۳۶    
اعتراض به نتایج نهایی کنکور بر خلاف تصور خیلی از داوطلب های کنکوری امکان پذیره و در صورت منطقی بودن دلایل ومستندات، اعتراض داوطلبان تاثیر گذاره و باعث تغییر نتیجه میشه.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نتایج کنکور سراسری ساعاتی پیش بر روی سامانه سنجش آموزش کشور قرار گرفت. اما نکته قابل توجه در آمار پذیرفته شدگان امسال، سهم 61 درصدی دختران است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۰۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در توضیحاتی در خصوص نتایج کنکور امسال گفت: در وضعیت مطلوب آزمون قرار داریم به گونه ای که هر داوطلبی انتخاب رشته کند، قطعا قبول می شود.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۲۳:۱۷    
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: در کنکور 1402 موضوعی تحت عنوان اعتراض داوطلبان ایجاد نکرده ایم، بلکه به شیوه الکترونیکی پاسخگوی اعتراض آن ها هستیم؛ چرا که نحوه انتخاب رشته ماشینی انجام شده است.
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۰۶:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
نتایج نهایی آزمون سراسری سال 1402 اعلام شد، برخی داوطلبان نسبت به نتیجه خود معترض هستند می توانند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعتراض خود را ثبت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۱۱:۲۱   + ۵۱ سایت دیگر  
نتایج انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری سال 1402 اعلام شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۰۹:۲۷    
تهران- ایرنا- اجرای اولین دوره طرح ملی منش استادی در مسیر فرزانگی با حضور 160 نواستاد در دانشگاه فردوسی مشهد، اعلام نتایج کنکور 1402 و واکنش دانشگاه تهران به اظهارات استاد تعلیق شده، از اخبار مهم حوزه آموزش عالی هفته گذشته بود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۰۸:۰۵   + ۱۱۵ سایت دیگر  
صبح امروز نتایج نهایی کنکور 1402 از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۰۷:۳۶   + ۳۰ سایت دیگر  
اقاصادنیوز: نتایج نهایی آزمون سراسری سال 1402 در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۰۶:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نتایج نهایی کنکور 1402 دقایقی پیش روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش از اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون سراسری تا 15 مهرماه خبر داد.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۴:۳۱   + ۹۵ سایت دیگر  
نتایج کنکور سراسری و اسامی نهایی پذیرفته شدگان رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی تا پایان روز شنبه 15 مهر اعلام خواهد شد. به گزارش وقت صبح ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بعد از گذشت یک ماه از اعلام نتیجه اولیه کنکور هنوز وضعیت انتخاب رشته دانش آموزان مشخص نیست و طبق آخرین وعده آخر این هفته نتایج اعلام میشود .
صبا ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۱:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
یک خبرنگار در توییتی به روند اعلام نتایج کنکور اعتراض کرد که در ادامه مشاهده میکنید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۳۸    
10 روز از سال تحصیلی جدید می گذرد، اما هنوز داوطلبان کنکور کاردانی فنی و حرفه ای تکلیف خود را نمی دانند. اگرچه قرار بود نتایج این آزمون شهریور اعلام شود، اما نه تنها نتایج اعلام نشد، بلکه خبری از تاریخ جدید اعلام نتایج نیست.
نتایج نهایی آزمون سراسری سال 1402، تا پایان هفته جاری روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org قرار می گیرد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۳:۳۴    
در تمام سال های برگزاری کنکور، نتایج این آزمون مهم پیش از آغاز سال تحصیلی جدید اعلام می شد، امسال برای اولین بار در تاریخ برگزاری آزمون ورودی دانشگاه ها نتایج این آزمون هنوز اعلام نشده و قرار است پایان این هفته اعلام شود ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۲:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
در تمام سال های برگزاری کنکور، نتایج این آزمون مهم پیش از آغاز سال تحصیلی جدید اعلام می شد، امسال برای اولین بار در تاریخ برگزاری آزمون ورودی دانشگاه ها نتایج این آزمون هنوز اعلام نشده و قرار است پایان این هفته اعلام شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی سال 1402 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت.
برترین ها / موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نتایج نهایی آزمون سراسری سال 1402، تا پایان هفته جاری روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org قرار می گیرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۴   + ۱۰۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال 1402 را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین / صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۴۸ سایت دیگر  
مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته 1402 اواخر هفته آینده اعلام می شود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۱    
آخرین خبر در رابطه با اعلام نتایج نهایی کنکور 1402 که در پیک سنجش منتشر شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۱    
مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد گفت: امسال 243 نفر برای تحصیل در دانشگاه فرهنگیان استان پذیرش می شوند. حسنعلی عزت خواه روز چهارشنبه در بازدید از روند مصاحبه و گزینش دانشگاه فرهنگیان که در پردیس کوثر و شهید ایزدپناه یاسوج در حال انجام است افزود ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۱    
نتایج کنکور 1402 هنوز مشخص نشده شوک بعدی به کنکوری ها وارد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس نظام وظیفه فرماندهی انتظامی استان زنجان به تشریح وضعیت مشمولان با توجه به تاخیر در اعلام نتایج کنکور پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: نماد عینی و ملموس عملکرد آموزش و پرورش نتایج کنکور است؛ در رتبه بندی های کشوری در همه حوزه ها خوزستان باید رتبه های اول تا ششم را کسب نماید و مدیری که نتواند به این رتبه برسد مدیر قوی محسوب نمی شود.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سید مهدی ناظمی قره باغ، کارشناس آموزش، مولف و مدرس دانشگاه: ستاره صبح، فائزه صدر: نتیجه تعامل میان مجلس و شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد کنکور، 31 شهریور اعلام می شود. مجلس روز گذشته صحنه بحث و جدل نمایندگان درباره کنکور بود ...
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
طبق اطلاعیه سازمان سنجش، زمان دقیق اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1402 هنوز مشخص نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۲   + ۷۷ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای شرایط و ضوابط تمدید مهلت معرفی دانش آموزان پایه دوازدهم فارغ التحصیل سال 1401 را اعلام کرد .
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از رئیس جمهوری خواست تا شخصاً به موضوع تاثیر معدل بر نتایج کنکور ورود کرده و اجازه ادامه این وضعیت را ندهد.