سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۲۲:۱۶Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نان سنگک»

شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
همان روز تکذیبِ آقای وزیر، محمد برزعلی رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: از این پس قیمت نان سنگک با وزن 600 گرم هر عدد 9 هزار تومان، بربری با وزن 500 گرم هر عدد 7 هزار و 500 تومان و تافتون با وزن 200 گرم هر عدد 4 هزار تومان خواهد بود.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
در روزهای اخیر زمزمه هایی در خصوص حذف آرد یارانه ای نانوایی های سنتی و افزایش قیمت نان سنگک در تهران به گوش می رسد که نگرانی مصرف کنندگان را به همراه داشته است.
برترین ها / ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در حالی شایع شده، آرد یارانه ای نانوایی های تهران حذف شده است که پیگیری حاکی است، سهمیه آرد 300 نانوایی سنگک در تهران از نوع یک به نوع دوم تغییر پیدا کرده است
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانوایان سنگک تهران درباره تاثیر تغییر سهمیه آرد یارانه ای نانوایی های تهران بر قیمت نان گفت: هیچ اتفاق خاصی نیفتاده و نرخ نان هنوز تغییر پیدا نکرده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اکوایران: به گفته رئیس اتحادیه نانوایان نان سنگک درحال حاضر یکسان سازی نرخ نان های سنتی در 14 استان اعمال شده است. اما هنوز این سیاست در تهران اعمال نشده است و برهمین اساس آنها نسبت به این موضوع اعتراض دارند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
در باره پختن نان در ایران روایت های بسیاری مکتوب شده است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
یکی از باورهای غلط رایج در بین عموم مردم این است که سالم ترین نان سنگک است اما این باور درست نیست. عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به اینکه سلامت نان به سلامت آرد، خواص تغذیه ای آن و نحوه پخت آن بستگی دارد ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
طبق کش ها خنچه عقد را با هفت طبق حمل می کردند و نان سنگک در تهران قدیم به حدی حرمت داشت که یک طبق فقط به نان سنگک اختصاص داشت.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سایت سیتنا نوشت: با اضافه شدن بخش هزینه خدمات به سایر هزینه های دریافتی از سرویس نان اسنپ فود و عدم ارائه پاسخ قانع کننده این سرویس دهنده اینترنتی بابت دریافت این هزینه اضافی ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نان سنگک نسبت به سایر نان های سنتی از دورریز کمتری برخوردار است اما طی 40 سال فعالیت شاهد بودم همیشه نان با ضایعات همراه است، اما میزان این ضایعات ارتباط مستقیمی به نوع آرد، نگه دارنده ها و ... دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۲۶    
عضو هیات علمی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی فارس از ثبت فرمولاسیون برای تولید نان سنگک از آرد گندم و بلوط خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی فارس از اختراع فرمولاسیون و فرآیندی برای تولید نان سنگک از آرد گندم و بلوط خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
در این ویدئوی جالب فرایند آماده سازی خمیر و پخت نان سنگک را در یک نانوایی خواهید دید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۰:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از ممنوعیت هرگونه کنجددار کردن نان و سایر ادویه ها و طعم دهنده ها بر روی نان در این استان خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد سلیمانی رئیس اتخادیه نانوایان سنگکی تهران مدعی است که آرد تنها 8-10 درصد قیمت نان سنگگ را پوشش می دهد و 90 درصد هزینه نان مربوط به کارگر و اجاره محل و ... از سال 1400 به بعد، افزایش داشته، اما قیمت نان سنگک ثابت مانده است ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ویدیویی از یک زن با اشتهای عجیب و غریب منتشر شده است.
طلا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۸:۴۲    
اخیرا نان بربری به عنوان سومین نان پرطرفدار جهان معرفی شد اما قیمت این نان و نان سنگک را در آمریکا چند است؟
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اخیرا نان بربری به عنوان سومین نان پرطرفدار جهان معرفی شد اما قیمت این نان و نان سنگک را در آمریکا چند است؟ منبع: viral vids
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۶:۳۸    
در ویدیو زیر شاهد تصاویری جالب و دیدنی از چگونگی پخت نان سنگک در چین خواهید بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اعتماد آنلاین : ویدئویی از چگونگی پخت نان سنگک در چین منتشر شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
چینی ها این شکلی نان سنگک می پزند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نحوه پخت یک نوع نان چینی شبیه به نان سنگک ایرانی را در خیابان های پکن ببینید. منبع: آخرین خبر
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
این ویدئو که در خیابان های پکن ضبط شده است، نحوه پخت یک نوع نان چینی شبیه به نان سنگک ایرانی را نشان می دهد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
در روزهای گذشته افزایش قیمت نان در کشور یکی از مهم ترین اخبار اقتصادی کشور بوده است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
این ویدئو که در خیابان های پکن ضبط شده است، نحوه پخت یک نوع نان چینی شبیه به نان سنگک ایرانی را نشان می دهد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۰۶:۴۵    
در سال 1359 براساس تعرفه ای که وزارت بازرگانی اعلام کرده بود، نان بربری کیلویی 24 ریال، سنگک 26 ریال، تافتون 28 ریال و لواش 40 ریال قیمت گذاری شده بودند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۲۲:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از فرارو، قیمت نان هنوز به شکل رسمی افزایش پیدا نکرده و در خیلی از استان ها آن را با همان قیمت های قبلی می فروشند. مثلا در تهران قیمت نان سنگک ساده یا نان بربری ساده حداقل پنج هزار تومان است و نانواها از ابتدای سال با همین قیمت نان را در تهران می فروشند ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان در مورد افزایش قیمت نان گفت: از این پس قیمت نان سنگک با وزن 600 گرم هر عدد 9 هزار تومان، بربری با وزن 500 گرم هر عدد 7 هزار و 500 تومان و تافتون با وزن 200 گرم هر عدد 4 هزار تومان خواهد بود.
زومیت   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۴:۰۳    
سه غذای محبوب اسنپ فود در سال 1401 کباب، پیتزا و ساندویچ بودند که روزانه به ترتیب 55 هزار، 50 هزار و 40 هزار سفارش از آن ها ثبت شد. تبلیغات در گزارش سالانه اسنپ ، آمارهایی از میزان خرید و مصرف کاربران در بخش های اسنپ فود و سوپرمارکت اسنپ منتشر شده است. ...
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۶    
در چند روز گذشته خبر افزایش قیمت نان در سراسر کشور مهمترین خبر اقتصادی کشور بود که با واکنش های زیادی همراه بود. بر اساس آنچه محمد برزعلی رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرده از این پس قیمت نان سنگک با وزن 600 گرم هر عدد 9 هزار تومان ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۹:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
محمد برزعلی رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان صبح روز پنجشنبه دوازدهم مرداد در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: از این پس قیمت نان سنگک با وزن 600 گرم هر عدد 9 هزار تومان، بربری با وزن 500 گرم هر عدد 7 هزار و 500 تومان و تافتون با وزن 200 گرم هر عدد 4 هزار تومان خواهد بود.
برترین ها / تیتر نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۷   + ۳۵ سایت دیگر  
راهکار، افزایش قیمت نان نیست؛ دستمزد کارگران خباز باید مطابق قانون برابر تورم و هزینه های زندگی افزایش یابد و دولت نباید در این شرایط، نان را به بهانه ی اینکه کارفرمایان خباز سود نمی کنند، گران کند.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
قیمت جدید نان در نانوایی های آزاد و سهمیه تخصیص آرد شهرستان ها در جلسه شورای آرد و نان استان تعیین شده است اما وزیر کشور گفته که دولت برنامه ای برای افزایش قیمت نان ندارد! محمد برزعلی رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان گفت: از این پس قیمت نان سنگک با وزن 600 گرم هر عدد 9 هزار تومان ...
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۰۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نان سنگک به سایر نان های سنتی مزیتی ندارد؛ بنابراین صرفا با معیار سالم تر بودن این نان ها، نمی توان توصیه به استفاده از آن کرد.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۷:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
کیفیت نان از نظر کارشناسی توسط ادارات کل غلات و خدمات بازرگانی استان ها در سه ماهه اول سال 1402 باتوجه به نحوه درجه بندی، ارقام و نمره کیفی، بررسی شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۵:۲۸   + ۴۹ سایت دیگر  
همشهری آنلاین : معاون اقتصادی استانداری در مورد قیمت نان در تهران هم بیان کرد: نان سنگک در تهران 2 تا 3 هزار تومان است که به ازای هر طرف که کنجد به آن افزوده شود مبلغ هزار تومان هم به آن اضافه می شود.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۷:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
نان سنگک و بربری در آمریکا با قیمتی بین 4.99 الی 7.99 دلار فروخته می شود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عالم و حکیم همه چیز دان 491 سال پیش، برابر 26 ذی الحجه 953 هجری قمری، شیخ بهایی، حکیم، عارف، منجم، ریاضی دان، شاعر، ادیب، مورخ و دانشمند ایرانی در بعلبک لبنان به دنیا آمد ...
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نان بربری در جایگاه سوم جهان، نان سنگک ، نان شیرمال و نان تافتون به ترتیب در جایگاه بیست ویکم، بیست ودوم و چهل ونهم برترین نان های جهان قرار گرفتند.
سینا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نان بربری در جایگاه سوم، نان سنگک ، نان شیرمال و نان تافتون به ترتیب در جایگاه بیست ویکم، بیست ودوم و چهل ونهم برترین نان های جهان قرار گرفتند. به گزارش سیناپرس، سایت Tasteatlas که یک اطلس جهانی غذاست ...
طلا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نان بربری در جایگاه سوم جهان، نان سنگک ، نان شیرمال و نان تافتون به ترتیب در جایگاه بیست و یکم، بیست و دوم و چهل و نهم برترین نان های جهان قرار گرفتند.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۰۰:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
بربری در جایگاه سوم، نان سنگک ، نان شیرمال و نان تافتون به ترتیب در جایگاه بیست و یکم، بیست و دوم و چهل و نهم برترین نان های جهان در وب سایت TasteAtlas قرار گرفتند.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۳:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی استانداری تهران گفت: از هفته آینده به هیچ وجه نانوایی هایی که آرد یارانه ای دریافت می کنند حق فروش اینترنتی ندارند
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۰:۲۸    
نان یکی از قدیمی ترین غذاهای تهیه شده به دست بشر است و تاریخچه آن به اواخر عصر حجر بازمی گردد. آن زمان انسان برای نخستین بار دانه غلات را با آب مخلوط کرد و با پختن خمیر به دست آمده، نان تهیه کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۲۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
می گویند پخت نان سنگک قبل از ورود اسلام در ایران رواج داشته و در واقع ایده پخت آن را پزشک یکی از سلاطین ساسانی می دهد. او برای سلطان که بیماری سختی دچار شده بود تجویز می کند که نانی بخورد که روی ریگ (سنگ ریزه) پخته شده باشد. ...
برترین ها / روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۳:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
نان سنگک به سایر نان های سنتی مزیتی ندارد؛ بنابراین صرفا با معیار سالم تر بودن این نان ها، نمی توان توصیه به استفاده از آن کرد.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
درحالی دولت برای جلوگیری از افزایش قیمت نان به این محصول یارانه می دهد که در سامانه اسنپ این محصول 2 تا 8 برابر قیمت مصوب به فروش می رسد. گران ترین قیمت مصوب نان 3 هزار تومان است که نان سنگک پخته شده با آرد یارانه ای نوع دوم است اما این محصول در فضای مجازی و توسط برخی سامانه ها مانند اسنپ با ...