دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۰:۴۹Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زیتون»

ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اراضی کشور گفت: در حوزه آب و خاک نیز تلاش خواهیم کرد تا خدمات و تسهیلات بیشتری در اختیار باغداران زیتون کشور قرار بگیرد.
رئیس سازمان امور اراضی کشور گفت: در راستای توسعه باغ های زیتون استان قزوین سازمان امور اراضی تا امروز 7 هزار و 500 هکتار از اراضی ملی را به زیتون کاران و باغداران تحویل داده و امروز مساحت باغات زیتون طارم حدود 4 برابر شده است.
ایلنا   ۸ ساعت پیش    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: توسعه بازار زیتون باید هدف گذاری شود چرا که معنی ندارد زیتون در طارم تولید؛ اما بازار آن در جای دیگر باشد.
ایلنا   ۸ ساعت پیش    
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس با بیان اینکه کسی در کشورمان نمی داند که عمده زیتون کشور مربوط به قزوین است، گفت: ناشناخته بودن و نداشتن برند یکی از ضعف های مهم زیتون طارم سفلی قزوین است.
ایلنا   ۸ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: از سرمایه گذاران صنایع کوچک مربوط به زیتون برای استقرار در ناحیه صنعتی طارم سفلی حمایت می کنیم.
ایلنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: تشکیل صندوق ملی زیتون طارم قزوین، از مصوبات سفر رئیس جمهور به استان در دستور کار قرار دارد و به زودی نیز محقق می شود.
ایلنا   ۸ ساعت پیش    
اولین آزمایشگاه ارزیابی حسی روغن زیتون روز یکشنبه با حضور رئیس سازمان امور اراضی کشور در بخش طارم سفلی استان قزوین افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- رئیس سازمان امور اراضی کشور گفت: در حال حاضر بازارچه های حضوری به یک امر سنتی تبدیل شده و باغداران برای فروش باید به سمت بازارهای آنلاین و اینترنتی حرکت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: با کمک شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین در صدد راه اندازی شهر زیتون هستیم به طوری در این شهرک، تمام فرآورده های آن در قالب یک بازار بزرگ شود.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
محمد امین هوت از ارسال محصلول گواوا از باغات شهرستان زرخیز زر آباد به بازار مصرف سطح استان و استان های فارس، هرمزگان و بوشهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۵۶    
ایسنا/زنجان کارشناس مسئول باغبانی جهادکشاورزی شهرستان طارم گفت: آذرماه بهترین زمان برای تغذیه و کوددهی درختان زیتون با چالکود است که اگر این کار با آزمایش خاک صورت گیرد بهتر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: در راستای حمایت از زیتون کاران، صندوق ملی زیتون در استان ایجاد و راه اندازی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با جشنواره زیتون اولین آزمایشگاه ارزیابی حسی روغن زیتون ر افتتاح شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی در قشم در حال برگزاری است. به گزارش طرفداری و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تمرین دیشب ملی پوشان ساحلی در زمین پارک زیتون جزیره ی قشم برگزار شد. بخش رسانه ای تیم ملی با سه تن از بازیکنان دعوت شده گفتگو کرد. سیدمهدی میرجلیلی بیان کرد: ...
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
دبیر جشنواره زیتون سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: جشنواره زیتون طارم سفلی و آیین شکرگزاری با هدف تبیین و اهمیت محصول زیتون همراه با نمایشگاه دستاوردهای کشاورزی و باغی فردا یکشنبه (13 آذرماه) برگزار می شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۳:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی گیلان از آغاز خرید حمایتی زیتون از زیتون کاران استان برای نخستین بار در این استان خبر داد و گفت: خرید حمایتی زیتون تا 15 دیماه ادامه دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
وقتی پای زیتون به میان می آید، کمتر کسی به کالری آن توجه می کند. چرا که زیتون طعم و عطری جذاب دارد و مصرف آن به همراه غذا بسیار خوشایند است، کالری زیتون خیلی کم نیست، بنابراین زیاده روی در مصرف آن می تواند چاقی را به دنبال داشته باشد. زیتون در رنگ ها و طعم های مختلف وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
عباسی گفت: علی رغم افزایش 250 درصدی تولید زیتون، اما اغلب زیتون ها برای کنسروی ها برداشت شدند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۳:۴۰    
در طرح خرید حمایتی زیتون، دولت هر کیلو زیتون روغنی را، با توجه به درصد اسیدیته و کیفیت آن بین 16 تا 25 هزار تومان خریداری می کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
روغن زیتون از سالم و مفیدترین روغن های نباتی است که این روزها به دلیل اثبات ارزش غذایی و طبی آن مورد استقبال گسترده مردم قرار گرفته است و خواص زیادی برای درمان بیماری های مختلف از جمله جلوگیری از سکته قلبی و مغزی و پیشگیری از سرطان ها دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
9 خاصیت باورنکردنی مخلوط آب لیمو و روغن زیتون را بخوانید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در طرح خرید حمایتی زیتون، دولت هر کیلو زیتون روغنی را، با توجه به درصد اسیدیته و کیفیت آن بین 16 تا 25 هزار تومان خریداری می کند.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال ساحلی شب گذشته اولین جلسه ی تمرینی خود را در زمین ساحلی پارک زیتون جزیره ی قشم انجام داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۸    
سید جواد کریمی فرماندار آزادشهر:تامین آب شرب مردم یکی از اولویت های مهم مسئولین خواهد بود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری آزادشهر؛ سید جواد کریمی فرماندار شهرستان بهمراه حکم آبادی بخشدار مرکزی و سوخته سرایی رئیس اداره آبفا از پروژه در حال اجرا مخزن 2000 متر مکعبی آب شرب واقع در پارک زیتون ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۷:۳۶    
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان دالاهو پیش بینی کرد تا پایان آذر 1200 تن زیتون روغنی و کنسروی در این شهرستان برداشت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح خرید تضمینی زیتون از باغداران استان برای نخستین بار اجرا می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۱    
سمنان- بنائیان سفید معاون مدیر باغبانی جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه چهار هزار هکتار اراضی استان زیر کشت زیتون است، گفت: 600 هکتار از این میزان، نهالستان است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
قیمت روغن زیتون از ابتدای امسال نوسان بسیار اندکی داشته است. آرشیو قیمت ها نشان می دهد بیشتر برندهای تولید داخل این محصول از اردیبهشت تغییر قیمت نداشته اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۸:۱۵    
ایسنا/زنجان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان طارم گفت: تخصیص اعتبار و ایجاد سایت های کارگاهی در نواحی که زیتون بیشتری تولید و فراوری می شود، خروج کارگاه های خانگی از بافت شهری و روستایی و استقرار در سایت و ایجاد واحدهای کوچک تصفیه می توان در میان مدت پساب زیتون را مدیریت کرد.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۹    
خوراک ماکارونی با سوسیس غذای فوری با پاستا و سوسیس است که در عین حال که بسیار خوشمزه است راحت نیز است . به گزارش وقت صبح ، تنوع بسیار زیادی در انواع پاستا و ماکارونی ها وجود دارد که بسیار متنوع و خوشمزه هستند و خوراک ماکارونی با قارچ هم یکی از این غذاهای لذیذ به شمار می رود. ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
روغن زیتون و روغن ارده کنجد سلامت ترین روغن ها برای مصرف روزانه هستند تا آنجا که اروپایی ها که تمایل عجیبی به مصرف کره داشتند هم به مصرف این روغن های سلامت روی آورده اند اما استفاده از این روغن های خوب هم نکات مهمی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۲۱    
رئیس اداره جهاد کشاورزی کهگیلویه از آغاز برداشت زیتون در باغ های این شهرستان خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
حس خوب نوشت: در مطلب زیر طرز تهیه سالاد تن ماهی و ذرت ساده را برای شما عزیزان تدارک دیده ایم. زمان آماده سازی مواد: 30 دقیقه مواد لازم برای 4 نفر تن ماهی: 1 عدد ذرت شیرین: 1 کنسرو سیب زمینی (آبپز): 2 عدد متوسط پیازچه: 5 عدد جعفری خرد و ساطوری شده: 1 قاشق غذاخوری ...
مهرنما فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۳:۴۹    
آتش سوزی در مجتمع زیتون شیراز با تلاش آتش نشانان مهار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی شیراز از اطفای به موقع حریق در مجتمع تجاری زیتون واقع در چهارراه پانزده خرداد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس سازمان آتش نشانی شیراز، با اشاره به وقوع آتش سوزی در مجتمع تجاری زیتون از مهار به موقع آن خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۸:۱۵    
صادرات روغن زیتون از 44000 تن به 58000 تن رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۷:۲۶    
رئیس سازمان آتش نشانی شیراز از اطفای به موقع حریق در مجتمع تجاری زیتون واقع در چهارراه پانزده خرداد خبر داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از بازسازی زمین فوتبال ساحلی پارک زیتون خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
چه می خواهیم؟ کدو سبز متوسط: 6 عدد برنج پخته شده: 2 پیمانه ماست: یک پیمانه بیکینگ پودر: نوک قاشق چایخوری تخم مرغ: 4عدد پنیر موزارلای رنده شده: یک پیمانه تره خردشده: نصف پیمانه نمک، زردچوبه، فلفل سیاه و پودر زیره: به میزان لازم روغن زیتون یا کره: به میزان لازم ...
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی شهرستان طارم گفت : تاکنون در سطح شهرستان طارم 200 تن خرید حمایتی میوه روغنی زیتون انجام گرفته اما پیش بینی برای خرید 2 هزار تن است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
در تاریخ 30 فروردین 1401 خبری با عنوان: سوءقصد به یک خبرنگار روی خروجی سایت ها و خبرگزاری ها قرار گرفت که بازتاب گسترده ای در جامعه داشت.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سالاد آلمانی معروف به سالاد کوکتل یکی از انواع سالادهای سرد و خوشمزه است که از ترکیب سوسیس با سیب زمینی و تخم مرغ آبپز، خیارشور، زیتون و... تهیه می شود.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۸    
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: برنامه های متعددی برای تحقق چشم انداز توسعه زیتون قزوین در تدوین شده که بخش اعظم آن اجرایی و عملیاتی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۶    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: برای نخستین بار کمباین برداشت زیتون وارد کشور شده است و از آن در طارم سفلی بهره برداری خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: اصلاح باغ های زیتون استان و جوان سازی آنها در راستای ارتقای بهره وری با استفاده از ارقام اروپایی (اسپانیایی و ایتالیایی) کلید خورد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر در بدو ورود به گلستان به همراه نماینده مردم غرب استان در مجلس شورای اسلامی،عضو گلستانی شورای عالی جمعیت هلال احمر و فرماندار شهرستان بندرگز از کارخانه تولید روغن زیتون هلال احمر در بندرگز بازدید کرد. ...
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از فرآیند خرید حمایتی زیتون در منطفه طارم سفلی بازدید کرد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۱۵    
اولین نشست تیم اجرایی این دبیرخانه با حضور دبیران و مسئولان کمیته های مختلف در سالن باغستان سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین برگزار شد.
سلامت نیوز / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۲۹ سایت دیگر  
موارد زیر عادت های بدی هستند که می توانند تیروئید شما را تحت تاثیر قرار دهند.