چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۳:۲۷Oct 2020 21

جدیدترین‌های «افزایش وزن»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
یک متخصص بیماری های کودکان با بیان اینکه کرونا از طریق شیر مادر منتقل نمی شود بر لزوم مراجعه به پزشک در صورت بروز تب در کودکان تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اگر کودک شما وزنش کم است، با روشی درست و سالم به افزایش وزن وی کمک کنید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان گفت: نتایج ارزیابی های اسکلتی، عضلانی و قلبی و عروقی شماری از دانشجویان حکایت از روند افزایش وزن در بین دانشجویان دارد.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز : برخی مطالعات مصرف میان وعده دیر هنگام را با افزایش وزن پیوند داده اند. از سوی دیگر، برخی مطالعات نشان داده اند که مصرف متعادل میان وعده هنگام خواب برخی فواید سلامت را ارائه می کند. به گزارش سلامت نیوز، پیامدهای سلامت غذا خوردن پیش از خواب یک موضوع پیچیده با شواهد مختلط است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان یک روانشناس خانواده مطرح کرد: بی تحرکی یکی از علائم اساسی افسردگی است که باعث افزایش وزن و در برخی اوقات موجب کاهش وزن در افراد می شود.
نی نی بان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۲۵    
برای اکثر بانوان افزایش وزن در بارداری خیلی راحت اتفاق می افتد، اما برای برخی مشکل این است که به قدر کافی وزن اضافه نمی کنند.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۲۰    
چاقی یک طرف تناسب اندام است و لاغری در طرف دیگر آن. در حالی که بسیاری از افراد به دنبال کاهش وزن هستند بسیاری دیگر نیز راهکارهای افزایش وزن سالم را جستجو می کنند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
با افزایش وزن ناشی از چربی، ممکن است بخشی از چربی ها خود را در بازوها نشان دهند و در نهایت بازو به سرعت بزرگ اما شل شود. به گزارش ایسنا، با افزایش وزن ...
نی نی بان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۰:۰۰    
متخصصان زنان می گویند که با صرف نظر کردن از اینکه شما پریود می شوید یا نه، نوسانات وزنی غیرمعمول نیست.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۹    
چاقی و اضافه وزن یکی از مشکلات فراگیر و مرسوم مردم جامعه است اما در این میان برخی افراد چاق نه به خاطر پر خوری بلکه بخاطر مشکلات متابولیسمی دچار افزایش وزن و چاقی میشوند .
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۶    
نتایج بررسی های محققان نشان می دهد اگر افراد از مواد غذایی سالم استفاده کنند، خطر ابتلا به مشکلات افزایش وزن نیز در آن ها کاهش پیدا می کند.
طلا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۲۹    
غذا های مختلفی که شما به شکل روزانه مصرف می کنید می توانند باعث افزایش وزن شما شوند اما این درباره همه آن ها صادق نیست و حتی باعث شده تا بعضی از غذا ها به اشتباه به عنوان چاق کننده شناخته شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
محققان دانشگاه ییل با عکسبرداری از مغز نوزادان و بررسی میزان تراکم سلولی در مناطقی خاص از مغز موفق به پیش بینی مقدار وزن گیری اطفال در سال های آتی شدند.
نی نی بان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۵    
افزایش وزن در بارداری موضوع مهمی است که می تواند بر سلامت مادر و جنین اثرگذار باشد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
برخلاف رژیم افراد چاق، رژیم هایی که برای افزایش وزن افراد لاغر تجویز می شود، معمولا زمان بر هستند و شاید حتی از یک ماه تا 3 ماه زمان لازم باشد تا وزن فرد لاغر زیاد شود. به یاد داشته باشید برای حل مشکل لاغری باید صبور باشید.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
چطور با مصرف پروبیوتیک ها می توان وزن کم کرد؟21 مهر 1399 ساعت: 10:7 این موضوع که فلور روده می تواند به کاهش یا افزایش وزن افراد کمک کند موضوعی به اثبات رسیده است اما آیا مصرف پروبیوتیک ها در این میان می تواند کمک کننده باشد؟ همه ما از اهمیت فلور روده بر سلامت بدن مان مطلع هستیم. آنها، [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۲:۰۱    
برای برخی از افراد ، افزایش وزن یا افزودن عضله به همان اندازه کاهش وزن برای دیگران دشوار است. با این حال ، به سادگی افزودن مواد غذایی خاص به رژیم غذایی می تواند تلاش شما برای افزایش وزن را هم سالم و هم موثرتر کند.
نی نی بان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۵۰    
پسر یکی از آشناهای ما 4 سالشه و وزنش 14/5 است، قدش رو نمیدونم، فقط بچه کم غذاست.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۴۹    
یکی از بدترین عادات غذایی که باعث افزایش وزن هم می شود، پرخوری های آخر شب می باشد. برای مهار و ترک عادت پرخوری شبانه از این ترفندهای ساده استفاده کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
درست است که بسیاری از افراد عاشق غذا های رستورانی هستند، اما مصرفبعضی از انواع غذا می تواند در افزایش وزن شما تاثیر پررنگی داشته باشد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۲:۱۶    
دوره آموزشی ارزیابی غربالگری و اجرای مداخلات در پروژه کنترل وزن و چاقی دانش آموزان ( کوچ ) با رویکرد زندگی فعال و سالم با حضور کارشناسان تربیت بدنی و سلامت وسرگروه های آموزشی درس تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان ها/مناطق استان بوشهر برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: کرونا موجب شده خانواده ها برای حفظ فرزندان خود مانع خروج آنان از خانه شوند که موجب افزایش وزن کودکان شده است اما وظیفه والدین داشتن برنامه برای مقابله با این معضل است.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۵:۳۰    
مشکل افزایش وزن یکی از بزرگ ترین مشکلات سلامت در بین زنان است و این موضوع بعد از ازدواج به یک دردسر بزرگ تبدیل می شود. طبق مطالعه ای 82 درصد از زوج ها پنج سال بعد از ازدواج، 10-5 کیلوگرم افزایش وزن می یابند و این افزایش وزن بیشتر در زنان مشاهده می شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
مصرف زیاد برنج سلامتی را در معرض خطر های فراوانی از جمله احتمال ابتلا به بیماری قلبی و دیابت قرار می دهد و همچنین حاوی مقدار زیادی کربوهیدرات است که باعث افزایش وزن و چاقی می شود. ...
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد نوشیدن قهوه همراه با شیر می تواند سبب بروز افزایش وزن و چاقی شود.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۰۹    
افزایش وزن جنین یا وزن مناسب برای جنین یکی از نگرانی های بسیاری از مادران باردار است که در این مطلب به چند نکته مهم در این باره اشاره می شود
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
برای برخی از افراد، افزایش وزن یا افزودن عضله به همان اندازه کاهش وزن برای دیگران دشوار است. با این حال، به سادگی افزودن غذاهای خاص به رژیم غذایی می تواند تلاش شما برای افزایش وزن را هم سالم و هم موثرتر کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: حدود یک هزار نفر از اعضای شوراهای شهر و روستا در کشور تحت بازداشت و یا قرار قضایی هستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: پروژه ملی کنترل وزن و چاقی دانش آموزان(کوچ) با هدف شاسایی دانش آموزان دارای اضافه وزن و کمک به این گروه از دانش آموزان برای کاهش وزن و همچنین پیشگیری از چاقی بقیه دانش آموزان شروع شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی درباره ارتباط افزایش وزن و مصرف بیسکویت توضیح داد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۱:۳۳    
اگر کودک شما وزنش کم است با روشی درست و سالم به آفزایش وزن آن بپردازید
ایسنا: رییس شبکه ملی پیشگیری از بیماری های غیر واگیر و عضو ستاد ملی کرونا در جلسه کمیته تغذیه که در انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور برگزار شد، گفت: آمارها نشان می دهد پس از بیماری های قلبی و دیابت ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۱    
برای رسیدن به وزن ایده آل دنبال مواد شیمیایی نباشید چرا که در دراز مدت متوجه عوارض جانبی آن می شوید. با نسخه های ما در طب سنتی در این مقاله آشنا شوید.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۳:۰۱    
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل با اشاره به اجرای طرح " کوچ" در استان اردبیل گفت: این طرح از مهرماه در تمامی مدارس استان در حال اجرا می باشد که انتظار داریم خانواده ها نیز در اجرای این طرح آموزش و پرورش را همراهی کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
برخی افراد تصور می کنند مصرف مواد پروتئینی یکی از عوامل افزایش وزن است، در حالی که تحقیقات نشان می دهد استفاده از آن ها می تواند باعث کاهش وزن شود.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس یک مطالعه جدید، خوردن شام دیروقت، می تواند باعث افزایش وزن و افزایش قند خون شود. خوردن شام در ساعت 10 شب به جای ساعت 6، می تواند تأثیر منفی چشمگیری بر قند خون و توانایی چربی سوزی بدن بگذارد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۲۹    
دستان شما می تواند به شما بگوید چقدر غذا برای جلوگیری از پرخوری کافی است، این ترفند برای کمک به شما در حفظ رژیم غذایی سالم و افزایش وزن کافی خواهد بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۰    
اگر کودک لاغری دارید و مدام به چاق شدنش فکر می کنید تغذیه اش را سالم تر کرده و مواد غذایی مفید مثل موز و سیب زمینی و لبنیات مخصوصا کره به او بدهید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش وپرورش گفت: رسالت ما در اجرای طرح کوچ مقابله باکم تحرکی و پرخوری دانش آموزان است چرا که با توجه به روند افزایش وزن کودکان و نوجوانان، آینده کشور با سونامی بیماری های غیر واگیر مواجه خواهد بود
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در جلسه آموزشی مدرسین طرح ملی کنترل وزن و چاقی دانش آموزان استان خراسان رضوی گفت: رسالت ما در اجرای طرح کوچ مقابله با کم تحرکی و پر خوری دانش آموزان است. ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
حال حاج آقا موحد با ورود خود به این کمیسیون و داشتن پیشینه ای قوی در دایره قضاوت و دانش تخصصی باعث افزایش وزن این کمیسیون در قوه قانونگذاری کشور خواهد شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل از اجرای طرح کنترل وزن و چاقی دانش آموزان در اردبیل در قالب طرح کوچ خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل به نقل از ایسنا، منصور صاحب در جلسه شورای آموزش و پرورش استان اردبیل که در استانداری برگزار شد ...
شریان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
هضم نشدن غذا یکی از عوامل موثر در افزایش وزن و مشکلات معده است که با گنجاندن چند ماده خوراکی در رژیم غذایی می توان آن را رفع کرد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۱:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
آیا متابولیسم سریعی دارید؟ به طور خلاصه، هرچه سرعت متابولیسم شما سریعتر باشد، بدن سریعتر کالری می سوزاند. با افزایش سن، ممکن است متوجه شوید که متابولیسم بدن به طور طبیعی کند می شود، که می تواند منجر به افزایش وزن شود. خوشبختانه، روش های کوچک و ساده ای وجود دارد که می توانید سرعت آن را افزایش دهید.
تبیان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۲    
محققان می گویند تعطیلی مدارس به دلیل شیوع کووید – 19 می تواند ریسک فاکتورهای افزایش وزن در کودکان را افزایش بدهد. چاقی در کودکی، یک ریسک فاکتور قابل توجه و مهم برای چاقی در بزرگسالی است، که منجر به مشکلاتی در سلامتی می شود، مانند دیابت و بیماری قلبی.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
سلامت نیوز : استراحت خوب با سلامتی کلی بهتر، ذهنیت شفاف تر و زندگی طولانی تر مرتبط است. اما اطمینان از اینکه شما به اندازه کافی می خوابید یا نه، منافع بیشتری از آنچه قبلاً تصور می کردید برایتان دارد. طبق یک مطالعه اخیر، از دست دادن فقط 15 دقیقه خواب می تواند برای افزایش وزن قابل توجه کافی باشد ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
این روز ها سندرم تخمدان پلی کیستیک یا PCOS، یک بیماری هورمونی رایج است که بسیاری از زنان را درگیر کرده است. این بیماری رایج که شامل کیست تخمدان، قاعدگی نامنظم، مقادیر زیاد آندروژن (هورمون های مردانه)، رشد بیش از حد مو، آکنه و افزایش وزن است با برخی درمان های دارویی، تغذیه ای و ورزش قابل کنترل است.