پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۷:۱۵May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لاهه»

شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۵    
شفقنا- دیوان لاهه در مورد افزایش تنش و خشونت در کرانه باختری ابراز نگرانی کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، فاتو بنسودا دادستان دیوان بین المللی کیفری ICC در بیانیه ای نسبت به خشونت ها در کرانه باختری و احتمال ارتکاب جنایات جنگی در مناطق فلسطینی ابراز نگرانی کرد. ...
شاینا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
تهیه کننده ایرانی در عرصه بین الملل به عنوان یکی از داوران بخش مسابقه اصلی، چهارمین جشنواره بین المللی فیلم منا در هلند انتخاب شدند. به گزارش شاینا ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
برنامه داخل اسرائیل شبکه هیسپان تی وی به انجام تحقیقات دیوان کیفری بین المللی در خصوص جنایات جنگی ارتکاب یافته توسط رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی از سال 2014 تاکنون می پردازد. ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۲    
به علت همه گیری بیماری کرونا راهپیمایی روز قدس امسال در هلند برگزار نشد اما مردم شهر لاهه این روز را با کاروان خودرویی گرامی داشتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه افغانستان و دادستان های دیوان کیفری بین المللی در لاهه دیدار کرده و درباره تحقیقات این دیوان پیرامون جنایات جنگی در افغانستان مذاکره کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی قدس، گردهمایی و راهپیمایی هایی در شهر کارگیل هند و همچنین شهر لاهه هلند در حمایت از مردم مظلوم فلسطین برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برخلاف کارشکنی های امریکا برای متوقف کردن تحقیقات جنایات جنگی در افغانستان، روز یکشنبه جلسه تحقیقات جنایات جنگی با حضور وزیر امور خارجه افغانستان و دادستان های دیوان کیفری بین المللی در لاهه برگزار شد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۲۵    
ایران پرس: وزیر امور خارجه افغانستان به همراه هیاتی متشکل از چند مقام دولتی برای ارائه اسناد جنایات جنگی نیروهای خارجی مستقر در این کشور، راهی لاهه در هلند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۰:۵۵    
شخصیت های علمی، فرهنگی و ادبی در سرزمین های اشغالی در نامه ای به دادگاه لاهه برای کمک به تهیه اسناد جنایات جنگی رژیم صهیونیستی اعلام آمادگی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۰:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
185 شخصیت علمی و ادبی اسرائیلی در نامه ای به دادگاه لاهه گفتند که حاضر به همکاری در راستای اثبات جنایات جنگی این رژیم علیه فلسطینی ها هستند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۳۸    
چهارمین دوره جشنواره بین المللی فیلم "مِنا" در هلند با شرکت یک فیلم ایرانی، برگزار می شود. به گزارش عصر ایران جشنواره فیلم MENA از تاریخ 20 می تا 22 می 2021 (31 اردیبهشت تا اول خرداد 1400) در شهر لاهه هلند برگزار می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دستور داد پرونده تلاش رژیم صهیونیستی برای تخلیه خانه های فلسطینی ها در محله الشیخ جراح قدس به دادگاه بین المللی کیفری ارجاع داده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
تشکیلات خودگردان فلسطین به دستور محمود عباس رئیس این تشکیلات، پرونده محله شیخ جراح را به دیوان کیفری بین المللی در لاهه ارجاع داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۷    
خطیب مسجدالاقصی تأکید کرده که برای مقابله با برنامه صهیونیست های افراطی در هتک حرمت گسترده مسجدالاقصی در روز 28 رمضان اهالی قدس تا آن روز در مسجد اعتکاف می کنند و همزمان رئیس تشکیلات خودگردان تأکید کرد که پرونده تهدید اسرائیل برای مصادره خانه های محله شیخ جراح قدس را تحویل دادگاه لاهه می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون و متحد رئیس جمهور برکنار شده سودان که به ارتکاب جنایات جنگی و کشتارجمعی در منطقه دارفور متهم است گفته، محاکمه در برابر دادگاه کیفری بین المللی را بر دادگاه های سودان ترجیح می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
فلسطین اعلام کرد که پرونده محله "شیخ جراح" را به دیوان کیفری بین المللی ارجاع داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
دولت تشکیلات خودگردان فلسطین اقدام فوری دادگاه لاهه را در توقف جنایات صهیونیستها علیه ساکنان منطقه شیخ جراح در قدس شرقی را خواستار شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری: رئیس جمهوری با اشاره به برگزاری مذاکرات احیای برجام در وین، گفت: مذاکرت وین نشان دهنده قدرت بالای ایران است و امروز دنیا پذیرفته است که راهی جز توافق با ایران و لغو تحریم ها وجود ندارد و این یک موفقیت بزرگ برای ملت ایران است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مسئولان رژیم صهیونیستی در وزارت های دادگستری و خارجه و دادستانی کل مدعی شدند که دستگاه قضایی این رژیم خود قادر به تحقیقات درخصوص جنایت های جنگی در حق فلسطینیان است و نیازی به تحقیقات دیوان کیفری لاهه نیست!
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۹    
شفقنا- الکساندر شولگین، نماینده روسیه در سازمان منع سلاح های شیمیایی گفت که غرب برای دورکردن دولت اسد از صحنه سیاسی، دست از دسیسه برنداشته است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از اسپونتیک عربی، وی بااشاره به این که در بیست و پنجمین نشست کشورهای عضو که کار خود را در لاهه پایان داد ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
محسن بهاروند معاون حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه صبح امروز در لاهه با هافمنسکی رئیس دیوان بین المللی کیفری ملاقات کرد. محسن بهاروند معاون حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه صبح امروز در لاهه با هافمنسکی رئیس دیوان بین المللی کیفری ملاقات کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۰:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
محسن بهاورند معاون حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران صبح روز پنجشنبه با کریستف برناسکنی دبیرکل سازمان کنفرانس حقوق بین الملل خصوصی لاهه (HCCH) در مقر این سازمان در شهر لاهه هلند ملاقات کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش عربی21، کشورهای غربی سه شنبه از سازمان منع تسلیحات شیمیایی خواستند که تحریم های بی سابقه ای را علیه نظام سوریه به اتهامات ساختگی استفاده از سلاح های شیمیایی و عدم اطلاع رسانی درباره میزان ذخایر سلاح های شیمیایی خود اعمال کند. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
فارس: علیرضا کاظمی ابدی سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان منع سلاح های شیمیایی برای سومین سال متوالی، از سوی شورای اجرایی سازمان منع سلاح های شیمیایی (OPCW) به عنوان معاون رئیس این شورا برگزیده شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای حاکمیتی سودان اعلام کرد، موضع این کشور درباره سد النهضه واضح است و خواهان توافق الزام آور و مکتوبی درباره آبگیری و راه اندازی سد است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – نخست وزیر انگلیس تحقیقات دیوان بین المللی کیفری درباره جنایت های جنگی در سرزمین های اشغالی را محکوم کرد و مدعی شد که این دادگاه صلاحیت تحقیق در این زمینه را ندارد.
نخست وزیر انگلیس با دوست و متحد خواندن رژیم صهیونیستی مدعی شد دیوان کیفری بین المللی صلاحیت قضایی رسیدگی به جنایات جنگی این رژیم را ندارد.
اقتصاد آنلاین / یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
دادستان کل دیوان بین المللی کیفری درخصوص افزایش تنش در فلسطینی اشغالی و ارتکاب جنایات جنگی در آن هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
نخست وزیر انگلیس مدعی شد، دیوان بین المللی کیفری صلاحیت قضایی رسیدگی به جنایات جنگی رژیم صهیونیستی را ندارد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۴    
به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: جنوب لبنان سالها در اشغال صهیونیستها بود مجامع بین المللی هم آن را مانند جولان سوریه، اشغال شده میدانستند ولی در نهایت با جنگ و رشادت پس گرفته شد نه با التماس از نهادهایی مثل سازمان ملل، اینترپل، دادگاه بین المللی لاهه و.. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی خودداری رژیم اشغالگر قدس از همکاری با دیوان بین المللی کیفری را جنایت جنگی و گردن کشی دانستند و آن را محکوم کردند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در سخنانی تصمیم دیوان کیفری بین المللی مبنی بر آغاز تحقیقات درباره جنایات این رژیم را "کورکورانه و غیر منصفانه" خواند!
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی تصمیم رژیم صهیونیستی برای عدم همکاری با دیوان کیفری بین الملل درباره تحقیقات درخصوص وضعیت فلسطین را محکوم کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس با اشاره به عدم همکاری رژیم صهیونیستی با دادگاه لاهه، گفت: این اقدام نشانگر منطق قلدرمآبانه صهیونیستها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۲:۰۷    
رژیم صهیونیستی مدعی شد که دادگاه لاهه صلاحیت تحقیق علیه رژیم صهیونیستی را ندارد و این رژیم هرگز با این دادگاه همکاری نخواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
دیده بان حقوق بشر اروپا_خاورمیانه مخالفت رژیم صهیونیستی با همکاری با دیوان کیفری بین الملل را محکوم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی به طور رسمی تصمیم دارد تا با دیوان بین المللی کیفری در پرونده مربوط به تحقیقات درباره جنایات جنگی در فلسطین اشغالی همکاری نکند.
فرهیختگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۲۵    
با توجه به فرارسیدن مهلت پاسخگویی رژیم صهیونیستی به دادگاه لاهه پیرامون پرونده ارتکاب جنایات جنگی در جنگ 2014 غزه، مقامات صهیونیست به تکاپو افتاده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه گفتگوهای تعیین کننده ای با رهبران ارشد سیاسی، امنیتی و حقوقی این رژیم دارد تا تصمیمی درخصوص چگونگی واکنش به تصمیم دیوان کیفری لاهه مبنی بر آغاز تحقیقات پیرامون جنایت های رژیم صهیونبستی در کرانه باختری و نوار غزه گرفته شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
دولت رژیم صهیونیستی سناریوها و گزینه هایی را که برای مقابله با حکم دیوان کیفری بین الملل برای تحقیقات درباره جنایت های جنگی این رژیم در اراضی فلسطینی پیش رو دارد، بررسی می کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
روایت رسانه اسرائیلی از نقش دو کشور عربی در کودتای اردن، اعلام وضعیت اضطراری در فلوریدا ، نگرانی روسیه از رزمایش ناتو و اوکراین، کشته شدن 22 نیروی امنیتی هند و استقبال سازمان ملل و اتحادیه اروپا از لغو تحریم های واشنگتن علیه لاهه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
طبق گزارش رسانه های صهیونیستی، نتانیاهو احتمالاً سه شنبه جلسه ای را با مقامات رژیم صهیونیستی برای بررسی تصمیم درباره مشارکت یا تحریم تحقیقات دیوان کیفری بین المللی در خصوص جنایات جنگی این رژیم برگزار خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز سه شنبه پیرامون موضوع دادگاه کیفری بین المللی تشکیل جلسه می دهد. دیوان لاهه به این رژیم تا نهم آوریل مهلت داده به درخواست دادگاه برای انجام تحقیقات درباره جنایت های جنگی که در حق ملت فلسطین مرتکب شده اند، پاسخ دهد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد شامگاه شنبه از تصمیم دولت ایالات متحده برای لغو تحریم ها علیه مقامات دیوان کیفری بین المللی استقبال کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۷:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد از تصمیم ایالات متحده برای لغو تحریم ها علیه کارمندان دیوان کیفری لاهه استقبال کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۴:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی می گوید که وزیر خارجه آمریکا ضمن اطلاع دادن به تل آویو درباره تصمیم واشنگتن برای رفع تحریم ها از دیوان کیفری بین المللی، مخالفت جدی خود با تحقیقات این دادگاه علیه اسرائیل را اعلام کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل از تصمیم آمریکا مبنی بر لغو تحریم های دیوان لاهه استقبال کرد.
ستاره صبح   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اشاره: دیوان بین المللی دادگستری (دیوان لاهه) که یک دادگاه دائمی است که برای رسیدگی به جرایم بزرگ در سطح جهان ازجمله نسل کشی، جنایت جنگی و جنایت علیه بشریت تشکیل شده است، اسفند 98 موافقت خود را با آغاز تحقیقات در مورد جرائم احتمالی در جنگ افغانستان (از سال 2003 تاکنون) اعلام کردند ...