یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۵:۱۵Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لاهه»

سلام نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
چند روز گذشته "ادوین واگنسفلد"، رئیس یک حزب افراطی در اقدامی موهن نسخه ای از قرآن کریم را مقابل سفارتخانه های چند کشور در لاهه پاره کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
یک تیم مشترک از دانشگاه غازی و بیمارستان شهر بیلکنت در آنکارا نتایج کارشان را در شصت ویکمین نشست سالانه انجمن اروپایی غدد درون ریز کودکان در لاهه ارائه کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۴۵    
وزارت امور خارجه بحرین اقدام گروه های افراطی به پاره کردن نسخه هایی از قرآن کریم را در مقابل تعدادی از سفارتخانه ها در شهر لاهه هلند محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه پاکستان اقدام به شدت توهین آمیز هتک حرمت قرآن کریم در لاهه هلند را که در مقابل سفارت کشور های عضو سازمان همکاری اسلامی از جمله پاکستان صورت گرفت، به شدت محکوم کرد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
وزارت خارجه پاکستان در بیانیه ای هتک حرمت به قرآن کریم در هلند را محکوم کرد. به گزارش گروه بین الملل حیات ؛ پاکستان امروز دوشنبه اقدام بی معنا و عمیقا توهین آمیز هتک حرمت به قرآن کریم در لاهه هلند را محکوم کرد. ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
پاکستان هتک حرمت به کتاب آسمانی مسلمانان قرآن کریم در لاهه را اقدامی عمیقا بی معنا و تحریک آمیز دانست و ضمن محکومیت این اقدام شنیع از دولت هلند خواست تا گام های موثر برای جلوگیری از چنین اعمال نفرت انگیز و اسلام هراسانه ای بردارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
طبق اعلام روسیه، رئیس دیوان کیفری بین المللی در فهرست افراد تحت تعقیب این کشور قرار گرفته است.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
در بیانیه وزارت خارجه اردن آمده است که این کشور اقدام گروه افراطی مبنی بر پاره کردن نسخه ای از قرآن کریم مقابل تعدادی از سفارتخانه ها در لاهه را محکوم می کند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرخانه سازمان همکاری اسلامی اقدام تحریک آمیز اهانت به قرآن کریم که در مقابل سفارتخانه های برخی از کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در لاهه هلند انجام شد را به شدت محکوم کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال هتک حرمت مجدد قرآن کریم توسط رهبر جنبش نژادپرست و راست افراطی پگیدا در هلند، کشورهای مسلمان با صدور بیانیه های جداگانه ای این اقدام زشت و جنایتکارانه را محکوم کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ترکیه روز گذشته هتک حرمت قرآن کریم در شهر لاهه هلند را محکوم و خواهان پایان دادن به هتک حرمت مقدسات اسلامی و توهین به آن شد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۰:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از ایرنا از خبرگزاری "آناتولی" ادوین واگنسولد که قبلا اقدام به هتک حرمت قرآن در خارج از سفارتخانه های پاکستان، اندونزی و دانمارک در لاهه کرده بود, روز شنبه به اسلام و مسلمانان نیز توهین کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۵۱    
بنیاد ملی نخبگان سرگذشت 50 تن از نخبگان کشور را مکتوب می کند که کتاب از مود تا لاهه یکی از آنهاست.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دولت سیزدهم طی دو سال اخیر بارها در مجامع بین المللی مانند دادگاه لاهه استرداد این الواح را با اهتمام ویژه پیگیری کرده و خواستار آن شده تا میراث تاریخی ملت را به کشور برگرداند و نهایتا پنجمین محموله الواح در قالب 3506 لوح بسته بندی شده ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال حمله سایبری به سامانه های داخلی دادگاه لاهه، فعالیت های روزانه دادگاه مختل شده است و کارمندان دادگاه نمی توانند به حساب های کاربری خود یا شبکه جهانی اینترنت دسترسی داشته باشند.
نسیم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۹:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
دولت سیزدهم طی دو سال اخیر بارها در مجامع بین المللی مانند دادگاه لاهه استرداد این الواح را با اهتمام ویژه پیگیری کرده و خواستار آن شده تا میراث تاریخی ملت را به کشور برگرداند و نهایتا پنجمین محموله الواح در قالب 3506 لوح بسته بندی شده، پس از بیش از 85 سال از سوی هیات ایرانی به کشور برمی گردد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۹:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دولت سیزدهم طی دو سال اخیر بارها در مجامع بین المللی مانند دادگاه لاهه استرداد این الواح را با اهتمام ویژه پیگیری کرده و خواستار آن شده تا میراث تاریخی ملت را به کشور برگرداند و نهایتا پنجمین محموله الواح در قالب 3506 لوح بسته بندی شده ...
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
تظاهرات فعالان محیط زیست درباره خطرات تغییرات اقلیمی در حاشیه نشست سالانه مجمع عمومی ملل متحد در شهر نیویورک آمریکا/ رویترز فعالان محیط زیستی موسوم به نسل آخر در حال تلاش برای مسدود کردن خیابانی در شهر برلین آلمان/ زوما ماهیگیری در دریاچه اجمر در راجستان هند/ زوما ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
روسیه و اوکراین از امروز در دیوان بین المللی دادگستری، دادگاه عالی سازمان ملل، درباره ادعای مسکو مبنی بر نسل کشی در شرق اوکراین رو در روی هم قرار می گیرند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تاس گزارش داد، ارمنستان به روسیه اعلام کرده قصد دارد به دیوان کیفری بین المللی در لاهه بپیوندد و مسکو نیز شدیدا با این تصمیم ایروان مخالفت کرده است.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
اعتراض فعالان محیط زیست هلندی به یارانه سوخت های فسیلی با بستن خیابانی در شهر لاهه هلند
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۳:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور برزیل با بیان اینکه همتای روس او می تواند بدون مشکل به کشورش بیاید و برگردد، از سران روسیه و چین برای حضور در نشست آتی گروه20 به میزبانی ریودوژانیرو دعوت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
پلیس هلند هزاران فعالان محیط زیست معترض به اختصاص یارانه دولتی به سوخت های فسیلی را در مسیر منتهی به شهر لاهه دستگیر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی با ابراز نگرانی از احتمال صدور احکام دادگاه بین المللی لاهه ضد این رژیم، گفت که در صورت چنین اتفاقی، موجودیت تشکیلات خودگردان فلسطین به خطر می افتد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در پی اعتراض یک گروه از فعالان آب و هوا در لاهه هلند پلیس حدود 2400 نفر از آن ها را موقتا بازداشت کرده و این اعتراضات را لغو کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - در بحبوحه شرایط اضطراری آب و هوایی، درگیری های به ظاهر بی پایان و در نتیجه بحران های پناهجویان، فقدان آشکار یک راهبرد مؤثر جهانی برای حفاظت از اساسی ترین حقوق جمعیت های فقیر و به حاشیه رانده در سراسر جهان ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۲:۴۹    
شفقنا-سخنان تامیر پاردو درباره سیاست آپارتاید رژیم صهیونیستی در کرانه باختری اشغالی در کنار اظهارات مسئولان سابق امنیتی و سخنان نژادپرستانه وزرای کنونی به نگرانی های تل آویو درباره اقدامات کیفری دادگاه لاهه علیه اسرائیل دامن زده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
گزارشگر ویژه وضعیت حقوق بشر در اراضی اشغالی فلسطین در گزارش جدیدی که به لاهه ارائه می َشود، اسرائیل را رژیمی آپارتاید دانست و خواستار دستور دادگاه بین المللی به ارتش این رژیم برای خروج فوری از کرانه باختری شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل در اراضی فلسطینی گزارش جدیدی را به دادگاه لاهه ارائه و در آن تاکید کرد که رژیم صهیونیستی، رژیم آپارتاید است.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
هادی فرج وند به عنوان سفیر جدید ایران در هلند معرفی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از مسلمانان هلند با برگزاری تظاهرات اعتراضی در مقابل سفارتخانه های دانمارک و سوئد در لاهه هتک حرمت قرآن کریم در این دو کشور که به کرات صورت گرفته را قویا محکوم کرده و خواستار توقف اهانت به مقدسات مسلمانان شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
روز گذشته تعدادی از مسلمان هلند در اعتراض به هتک حرمت های اخیر قرآن کریم در کشورهای سوئد و دانمارک، در مقابل مراکز دیپلماتیک این دو کشور در لاهه راهپیمایی کردند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
معترضان نسخه هایی از قرآن را حمل و در میدان اصلی شهر لاهه تجمع کردند. تظاهرکنندگان همچنین به سمت سفارت های دانمارک و سوئد حرکت کردند. آنها تابلوهایی داشتند که روی آن نوشته شده بود: قرآن به ما نور می دهد تا ما را راهنمایی کند، آتش نمی تواند خورشید را بسوزاند و من قرآن را دوست دارم.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
لاهه- ایران پرس: مسلمانان مقیم شهر لاهه هلند اهانت به قرآن کریم در سوئد و دانمارک را محکوم کردند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - روز شنبه تجمعی در برابر سفارت سوئد در لاهه هلند در اعتراض به هتک حرمت قرآن کریم برگزار شد. این راهپیمایی همچنین پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، با عبور از مقابل سفارت دانمارک و تجمع در برابر سفارت سوئد در هلند انجام شد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۵۶    
مراسم تکریم مهدی بلالی مود نخبه معاصر و رونمایی از کتاب از مود تا لاهه با حضور معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان و جمعی از نخبگان و سرآمدان کشور در محل بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
زلنسکی در کنفرانس خبری مشترک با یوناس گار استوره نخست وزیر نروژ در کی یف،گفت: دولت روسیه، از جمله پریگوژین و مزدورانش، آنقدر باعث کشته شدن اوکراینی ها شده اند که صادقانه بگویم، نمی توانم در مورد این غیرانسان ها چیز خوبی بگویم . ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۷:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، چهارمین نشست از سلسله نشست های تخصصی یک عمر تجربه با حضور چهره ماندگار میراث فرهنگی کشور، دکتر فائق توحیدی باستان شناس و پژوهشگر ، بیژن مقدم مدیر مجموعه تاریخی نیاوران و جمع دیگری از کارشناسان، علاقه مندان و دانشجویان استاد توحیدی در محل سالن کنفرانس کاخ نیاوران برگزار شد ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۳:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
روزنامه ایران: در ادامه توهین ها به مقدسات مسلمانان جهان در اروپا، روز شنبه (19 آگوست) ادوین واگنسولد رئیس یک حزب افراطی راستگرا در هلند در مقابل سفارت ترکیه در لاهه به کلام الله مجید اهانت کرد ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۲۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
حسین مسعودیان یکی از مردمی ترین دولت های قبل از انقلاب، دولت محمد مصدق است که تلاش کرد تا تمام درآمد نفت به خزانه دولت واریز شود. کار بزرگی که با پشتوانه حقوقی شخص نخست وزیر حقوقدان و با حضور در دادگاه لاهه و شورای امنیت، رایی به نفع ایران اخذ شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
دیوان کیفری بین المللی در لاهه برای ثبت الکترونیکی شکایات مستند از جنایت جنگی رژیم صهیونیستی وبگاهی ویژه ایجاد کرد.
اقتصاد آنلاین / فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۲۷ سایت دیگر  
در ادامه اهانت ها به قرآن کریم در کشورهای اروپایی، بار دیگر فردی هتاک در هلند با حضور در مقابل سفارت ترکیه، به قرآن کریم توهین کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
لاهه- ایران پرس: هتک حرمت به قرآن کریم در لاهه هلند، خشم مسلمانان را به همراه داشت.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - یک شهروند هلند در مقابل سفارت ترکیه در لاهه، قرآن کریم را مورد اهانت و هتک حرمت قرار داد. این اقدام در حالی انجام شد که دولت هلند پیش از این هتک حرمت کتب مقدس را محکوم کرده بود، اما مدعی شد که هیچ اختیار قانونی برای جلوگیری از این موضوع ندارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
در ادامه توهین ها به مقدسات مسلمانان جهان در اروپا، ادوین واگنسولد رئیس یک حزب افراطی راستگرا در هلند در مقابل سفارت ترکیه در لاهه به کلام الله مجید اهانت کرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
یک فعال هلندی راست افراطی یک نسخه قرآن کریم را دربرابر سفارت ترکیه در لاهه هلند پاره کرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۶:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر با تاکید بر اینکه تحریم ها جنایت علیه بشریت است، گفت: از قربانیان می خواهیم علیه واضعان و مجریان تحریم و شرکت های مربوطه طرح شکایت کنند همچنین اقدامات حقوقی و قضایی در این زمینه مانند دیوان لاهه و طرح دعوا در محاکم ملی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
درحالی که اعتراضات در اراضی اشغالی علیه قانون اصلاحات قضایی ادامه دارد، 19 افسر و ژنرال ارشد سابق از جمله رؤسای شاباک و ارتش به افرادی پیوستند که علیه این قانون به دادگاه عالی شکایت کرده اند. آن ها معتقدند که این قانون خطر بازداشت سربازان ارتش و محاکمه آن ها در دادگاه لاهه را افزایش می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
19 تن از رؤسای سابق نهادهای نظامی و جاسوسی رژیم صهیونیستی از ترس محاکمه در دادگاه لاهه به موج اعتراضات علیه اصلاحات قضایی در اراضی اشغالی پیوستند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
کمیته مراسم ها و مناسبت های دینی موسسه فرهنگی الکوثر با همکاری کمیته بانوان این موسسه مجلس عزاداری را به مناسبت سالروز شهادت سید الساجدین امام زین العابدین(ع) ساعت 19:00 روز شنبه ( 21 مرداد 1402 مطابق با 12 آگوست 2023 میلادی) در ساختمان این موسسه برگزار می کند.