چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۶:۱۸Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رهبران آمریکا»

دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : علی ربیعی سخنگوی دولت روز گذشته اعلام کرد: اکنون در آستانه خروج از جنگ تحمیلی اقتصادی هستیم و همه باید رفاه مردم را اولویت اصلی خود قرار دهند ...
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
روحانی با بیان اینکه رهبران آمریکا اراده به تغییر توسط مردم آمریکا را در سیاست خارجی عملی سازند،گفت: آمریکا چند سال است راه سیاست خارجی را گم کرده.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ربیعی، سخنگوی دولت: موضع ما در خصوص رهبران آمریکا روشن است؛ همانطور که بارها تاکید کرده ایم ما به سیاست ها کار داریم نه سیاستمداران.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۲۳    
سخنگوی دولت گفت: موضع ما در خصوص رهبران آمریکا روشن است؛ ما به سیاستها کار داریم نه سیاستمداران.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نوفرستی گفت: دموکرات ها طراحان تحریم های گذشته علیه جمهوری اسلامی و به عبارتی استاد بازی با برگه تحریم و مذاکره هستند.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۷:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه شرق: مؤسسه گالوپ نتایج جدیدترین نظرسنجی خود در رابطه با ایران را منتشر کرد. در این نظرسنجی، جزئیاتی از نگاه ایرانیان در رابطه با میزان اعتماد مردم به دولت، آثار تحریم ها بر وضعیت اقتصادی و همین طور نگاه ایرانی ها به عملکرد رهبران آمریکا، منتشر شده است. ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۵    
در تصاویر روز عکس هایی از رهبران آمریکا را که پیش از ابداع عکس رنگی بر منصب ریاست جمهوری آمریکا بودند را ببینید.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۲   + ۸۷ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه آمریکا در پی تحمیل اراده خود به دیگر کشورهاست، گفت: این خود دشمن ساز است و نشان می دهد رهبران این کشور فاقد عقل سیاسی و دچار انفعال و زوال تدبیر شده اند.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: در گذشته اگر آمریکا دچار چالش می شد آن را با جنگ حل می کرد و قدرت بازگشت و ترمیم زخم هایش را داشت، اما امروز دیگر آمریکا قادر به ترمیم زخم هایش نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: در گذشته اگر آمریکا دچار چالش می شد آن را با جنگ حل می کرد و قدرت بازگشت و ترمیم زخم هایش را داشت، اما امروز دیگر آمریکا قادر به ترمیم زخم هایش نیست.
رهبران آمریکا و اسرائیل در کنار وزیران خارجه امارات و بحرین امروز در کاخ سفید گردهم می آیند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
منابع دیپلماتیک کره جنوبی روز سه شنبه گفتند، دیدار غیر منتظره رهبران آمریکا و کره شمالی پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا غیرمحتمل است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۰:۰۵    
دبیرکل جنبش توحید اسلامی لبنان گفت: رهبران آمریکا و دشمن صهیونیستی از واکنش قاطع مقاومت به جنایت هایشان بیمناک هستند و این واکنش در زمان، مکان و موقعیت مناسبی انجام خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مشاور و استراتژیست سابق ترامپ همیشه شعار می داد که از سیاست رهبران آمریکا برای ساخت دیوار مرزی حمایت می کند، ولی در پس پرده پول های جمع شده را به جیب می زد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۲۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رهبر ایالات متحده بارها از اصطلاحات نژادپرستانه ای مانند طاعون چینی و ویروس چینی برای همه گیری کروناویروس جدید استفاده کرد که واکنشهای جدی در داخل و خارج آمریکا به دنبال داشت. ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
استاد دانشگاه نیوهمپشایر تاکید کرد که آمریکا می دانست تلاش برای تمدید تحریم تسلیحاتی بی نتیجه است اما می خواست آزمایش کند که چه کسی متحد متعهد آمریکاست.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۰:۰۵    
دنیای اقتصاد : یک کتاب جدید که حاوی پیام های رد و بدل شده میان رهبران آمریکا و کره شمالی است به زودی به بازار خواهد رسید.
رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای مدعی شد اگر زمان انتخابات این کشور نزدیک نبود، چین و ایران و کره شمالی پای میز مذاکره با واشنگتن بودند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
نامزد تصدی پست ریاست سرویس اطلاعات ملی کره جنوبی از احتمال انجام دیدار جدید میان رهبران آمریکا و کره شمالی پیش از انتخابات ریاست...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – تنش سیاسی و مشاجره لفظی همچنان میان رهبران آمریکا و چین جریان دارد و در همین راستا مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا مدعی شده است که کنسولگری چین در ایالت هوستون امریکا مرکز جاسوسی بوده است .
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۰:۱۱    
پیدا شدن پیکر بی جان شهردار سئول، ابتلای رئیس جمهوری موقت بولیوی به کرونا و رد احتمال دیدار رهبران آمریکا و کره شمالی از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز؛ به دنبال انتشار خبرهایی مبنی بر عقب نشینی رهبران آمریکا و اسرائیل و دستور تعلیق طرح الحاق بخش وسیعی از کرانه باختری به اراضی اشغالی، گابی اشکنازی، وزیرخارجه اسرائیل با تایید این خبر تأکید کرد که اجرای این طرح در دستور کار آینده نزدیک کابینه قرار ندارد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور کره جنوبی می گوید رهبران آمریکا و کره شمالی باید پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهور ایالات متحده با یکدیگر دیدار کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۱:۱۹    
رئیس جمهوری کره جنوبی گفت که رهبران آمریکا و کره شمالی باید بار دیگر با یکدیگر دیدار کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۶:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
یک رسانه آمریکایی از مکالمه تلفنی جدید رهبران آمریکا و آلمان که در آن ترامپ با رفتار سادیستی با مرکل برخورد کرده خبر داد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نیوزیلند اعلام کرد برنامه میزبانی نشست مهم رهبران آمریکا و کشور های آسیایی را که قرار بود سال آینده در این کشور برگزار شود، به علت شیوع کرونا لغو شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا روز جمعه اعلام کرد که دولت این کشور برای مقام های حزب کمونیست چین که مسوول محدود کردن آزادی ها در هنگ کنگ تلقی می شوند، ویزا صادر نخواهد کرد. او گفت که واشنگتن برای رهبران چینی محدودیت های صدور ویزا در نظر گرفته است ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۳:۱۶    
سئول می گوید که گزارش ارائه شده در کتاب جان بولتون در خصوص دیدار و گفتگوها میان رهبران آمریکا و دو کره نادرست و تحریف آمیز است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
کره جنوبی امروز دوشنبه به کتاب جان بولتون واکنش نشان داد و مطالب این کتاب درباره دیدار رهبران آمریکا و دو کُره را نادرست و تحریف شده خواند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مشاور سابق امنیت ملی آمریکا دیدار رهبران آمریکا و کره شمالی در سنگاپور را اشتباه استراتژیک خواند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۱:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه در توئیتی نوشت: سال ها غارتگری و ارعاب ثابت کرده که آزادی دیگری در ذهنیت رهبران مختلف آمریکایی جایی ندارد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۷:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
تبعات سیاست اول آمریکای ترامپ ظاهرا این بار دامن متحدان سنتی این کشور را در اروپا گرفته است. اگر روزگاری رهبران آمریکا برای کمک به اروپا با اجرای طرح هایی مانند مارشال به اروپا کمک کردند تا روی پای خود بایستد و از تنگناهای ژئوپلتیک عبور کند اکنون کسی در کاخ سفید حضور دارد که ابایی [...]
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
در روایت آمریکاشیفتهٔ بخشی از روشنفکران ایرانی و رسانه ها آمریکا یک دموکراسی پیشرو تصویر می شود و انتقادات رادیکال روشنفکران آمریکا و جهان به نقش روزافزون پول و رشوهٔ قانونی و رسانه در کاهش تاثیر معنادار رای عموم شهروندان در تغییر قوانین و نمایندگان و رهبران آمریکا چندان بازتابی پیدا نمی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
جرج کلونی هنرپیشه سرشناس هالیوود در واکنش به مرگ جورج فلوید ، آتش افروزی نفرت و خشونت رهبران آمریکا را به شدت محکوم کرد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۲۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رهبران آمریکا و انگلیس در ابتدای شیوع کرونا این رخداد را جدی نگرفتند و با اتخاذ رویکردی غیر علمی از اتخاذ سیاستهای مبتنی بر مقابله با فراگیری این بیماری خودداری کردند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۰۳:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
“جود دییر” معاون مطبوعاتی کاخ سفید در پیامی توییتری نوشت: دونالد ترامپ و امانوئل مکرون در مورد تحولات مثبت در مبارزه با بیماری همه گیر ویروس کرونا و پیشرفت در جهت بازگشایی اقتصادهای جهانی تبادل نظر کردند ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان به مقامات آمریکایی توصیه کرد که کتاب بخوانند. به گزارش ایسنا، سیدعباس موسوی در توییتی به زبان انگلیسی با اشاره به فرا رسیدن روز جهانی کتاب نوشت: توصیه رایگان من به مقامات آمریکایی: کتاب بخوانید! ...
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۰۹:۰۲    
به گزارش رکنا، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران پنجشنبه شب در صفحه توئیترش با اشاره به روز جهانی کتاب نوشت: امروز، روز جهانی کتاب است. توصیه رایگان من به مقامات آمریکایی: کتاب بخوانید! ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۴ - ۲۲:۵۶   + ۵۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه در روز جهانی کتاب به مقامات آمریکایی توصیه کرد که کتاب بخوانند و گفت:اگر رهبران آمریکا کتاب های غیرداستانی درباره امور جهانی می خواندند، از تهدید توخالی علیه ملت بزرگ ایران دست می کشیدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۲    
وزیر انرژی روسیه تأکید کرد که توافق جدید "اوپک پلاس" در زمینه کاهش تولید نفت، بدون مشارکت "ولادیمیر پوتین" و مذاکراتش با رهبران آمریکا و عربستان سعودی در این باره امکان پذیر نبود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده جریان حکم ملی در پارلمان عراق در سخنانی گفت که بازدیدهای میدانی رهبران آمریکا از پایگاه های شان در عراق بدون توافق قبلی با بغداد صورت می گیرد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
به نقل از رادیو بین المللی چین، رهبران آمریکا روز پنجشنبه "لایحه تایپه سال 2019" را تبدیل به قانون کردند که این اقدام آن ها با صراحت سایر کشورها را در ایجاد روابط دیپلماتیک با چین منع می کند و نیز به تایوان برای گسترش به اصطلاح فضای بین المللی کمک می کند، این عمل، دخالت شدید در امور داخلی چین است ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
استاد دانشگاه جرج واشنگتن تاکید کرد که داروها باید از تحریم های آمریکا معاف شوند و گفت: کرونا اکنون ترامپ را نیز درگیر کرده است و به نظر می رسد تعداد بیشتری از افراد نیز در این کشور به کرونا مبتلا شوند و رهبران آمریکا تا مدتی نامعلوم درگیر کرونا خواهند بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم سیاسی دانشگاه آلاباما آمریکا معتقد است به حرفهای رهبران آمریکا در مورد خروج نیروهای این کشور از خاورمیانه نباید اعتماد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۰:۲۸    
دنیای اقتصاد : حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد آمریکا در عراق نشان داد که عصر انجام عملیات نظامی توسط آمریکا در منطقه بدون وجود مزاحم یا تهدید به پایان رسیده است ...
صدا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۰:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
کابوس کرونا در مقابل چشمان رهبران آمریکا در حال تعبیر شدن است و اعلام وضعیت فوق العاده از سوی دونالد ترامپ تنها آغاز ماجراست.اکثر رسانه های در این کشور بخش ویژه پوشش اخبار کرونا راه اندازی کرده اند و تلاش می کنند بیش از 320 میلیون مردم این کشور را آماده مواجهه با یک اپیدمی بزرگ کنند.
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۲۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به رغم سه دور نشست میان رهبران آمریکا و کره شمالی مذاکرات خلع سلاح میان دو کشور به دلیل اختلافات بر سر میزان خلع سلاح کره شمالی و پذیرش واشنگتن برای یک سال متوقف مانده است.
روسای جمهوری ترکیه و آمریکا درباره تحولات ادلب به صورت تلفنی گفت وگو کردند.