دوشنبه ۲۰ مردادساعت ۰۴:۴۲Aug 2020 10

جدیدترین‌های «رئیس سازمان صنعت معدن»

 
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: احیا و باز گرداندن 105 واحد تعطیل و راکد استان به چرخه تولید از برنامه های اصلی این سازمان در سال جهش تولید است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۶:۰۰    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان گفت: اقلام تنظیم بازار طی 4 ماهه نخست سال در گلستان توزیع شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۴۶    
عبداله مرتضوی مدیر کل بنیاد شهرستانها در نشست مشترک با رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران گفت:اولویت امروز بنیاد شهید و امور ایثارگران ایجاد اشتغال پایدار برای فرزندان شهدا و ایثارگران است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام گفت: اصلاح قیمت در حوزه نان از خواسته های مراکز تولید و عرضه نان است و این امر قطعا می تواند بر افزایش کیفیت تولید نان موثر باشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام با بیان اینکه باهرگونه افزایش قیمت نان خودسرانه برخورد تعزیری می شود، گفت: افزایش کیفیت نان اولویت خبازان ایلامی باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد نرخ سیمان سفید در بازار استان را اعلام کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۲۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سمنان با بیان اینکه فرآوری واحدهای معدنی رویکرد اشتغال زایی استان است، گفت: توسعه بخش صنعت در کنار فرآوری معدنی با خلق منابع آبی جدید حاصل می شود.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا متین، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان ؛ با اشاره به تولید ماسک مورد نیاز جامعه در استان همدان گفت: تا این لحظه در استان همدان قابلیت تولید 200 هزار ماسک را برای مردم داریم. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- علی تشنه دل سرپرست سابق صمت استان سمنان در مراسمی با حضور معاون توسعه منابع انسانی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان رئیس صمت استان معرفی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۳    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت کردستان گفت: به راه اندازی سه واحد صنعتی تولید ماسک تا دو هفته آینده در سنندج، ظرفیت تولید به 500 هزار عدد ماسک در روز افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی از کسب رتبه اول کشوری در فرایند های مربوط به شناسایی و ثبت انبار ها و مراکز نگهداری کالا در سامانه جامع انبار ها با بیش از 13 هزار انبار خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان گفت: با بهره برداری از 5 طرح پیشران صنعتی مشخص شده برای استان 315 نفر از افراد جویای کار مشغول به کار می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اندیمشک - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان گفت: مجوز تولید یک میلیون تن فولاد برای اندیمشک صادر شد که زمینه ایجاد یک هزار فرصت اشتغال را ایجاد خواهد کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۴    
یاسوج- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا پایان سال جاری 15 تا 20 واحد صنعتی و معدنی غیر فعال استان، به چرخه تولید بر می گردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: آهک هیدراته اهر یکی از پنج پروژه صنعتی بزرگ استانی است که شهریور امسال به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: در سال گذشته 105واحد راکد صنعتی در استان به چرخه فعالیت برگشتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت: شرکت سپیدتن پرنیان پویش، تولید کننده فیلتر ماسک N99 در شهرک صنعتی آق قلا افتتاح و راه اندازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: از آغار ورود ویروس کرونا به استان تا کنون 600 واحد صنفی متخلف در سطح استان پلمب شده و در ماه اخیر نیز 6 واحد صنفی بی توجه پلمب شده است و با توجه به گسترش ویروس کرونا نظارت ها تشدید خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۸:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: طی سال گذشته حجم سرمایه گذاری در بخش معدن استان 47 درصد رشد داشته است.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - مجوز هفت فقره پروانه اکتشاف با هدف تامین مواد اولیه روز سه شنبه در آیینی با حضور رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان و مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان صادر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان می گوید با قرار گرفتن استان در وضعیت قرمز از این پس نظارت بهداشتی بر بازار و الزام استفاده از ماسک برای بازاریان شدت بیشتری میگیرد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد از کشف 6 دستگاه خودرو سواری احتکار شده در استان یزد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی از تولید روزانه 600 هزار لیتر انواع مواد ضد عفونی کننده در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: هم اکنون یک هزار و 50 واحد در کشور داریم که قرار است از حالت رکود به چرخه تولید باز گردند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت: از محل اعتبارات سال 98، 15 میلیارد و 800 میلیون تومان تسهیلات رونق تولید به پنج واحد تولیدی شهرستان گمیشان پرداخت شده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت قم گفت: در حوزه صنعت مدیرعامل های 15 واحد صنعتی در استان قم از بین بانوان استان هستند و نیز در حوزه اصناف و اشتغال مثل صنایع غذایی تعداد زیادی بانوان در حال فعالیت هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قم گفت: آنچه تاکنون پرداخت شده فقط ویژه اصناف آسیب دیده از کرونا بوده و بخش تولید هیچ تسهیلاتی دریافت نکرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گفت: با 450 میلیاردتومان سرمایه گذاری در این واحدها، برای 4000 نفر اشتغال ایجاد شده است.
قم فردا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت قم بااشاره به اینکه تهدید های کرونا را تبدیل به فرصت نمودیم، گفت: کمبود نهاده های دامی در ماه های گذشته و کاهش جوجه ریزی عامل مهم گرانی مرغ و تخم مرغ است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۵۹    
فیروزه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی طی پیامی، دهم تیرماه روز صنعت و معدن را به کلیه صنعتگران، معدن کاران و کارگران زحمتکش و غیرتمند استان خراسان شمالی را تبریک گفت .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۰۷:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: از امروز لوازم خانگی در استان که بدون کد و قیمت باشد مشمول کالای قاچاق می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد از اعلام نرخ جدید ژل و محلول های ضد عفونی کننده خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۵:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه تن مرغ احتکار شده در یکی از کشتارگاههای شهر یاسوج کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۰:۴۲    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد گفت: برای اجرای طرح پویش ،بی قیمت نخریم، نیازمند همراهی مردم، اصناف و اتحادیه ها هستیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ در ماه های گذشته بین 11 هزارو 700 تا 13هزار تومان در نوسان بود که به یکباره طی دو روز اخیر قیمت این محصول به 17 هزار و 200 تا 19 هزار تومان افزایش یافت، این در حالی است که رئیس سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان غربی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه قسمت اعظم ارزبری یک خودرو مربوط به موتور و گیربکس است؛ گفت : قطعه سازان و مجموعه سازان استان می توانند سهم قابل توجهی از داخلی سازی قسمت های مرتبط با موتور و گیربکس را برعهده بگیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد گفت: به منظور ابلاغ تصمیمات کارگروه تنظیم بازار حداکثر قیمت شکر در بازار اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت: با تصمیم کارگروه تنظیم بازار استان، توزیع مرغ منجمد تنظیم بازار با قیمت هر کیلوگرم سیزده هزار تومان در سطح استان توزیع خواهد شد.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان از پرداخت هزار و 183 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به تولیدکنندگان آزادشهری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان از پرداخت هزار و 183 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به تولیدکنندگان آزادشهری خبر داد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس، با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار کرد. به گزارش میلادلارستان به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۰۷:۵۷    
قم - ایرنا - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه در بخش چوب و مبلمان قم 215 هزار دلار صادرات انجام شده که این رقم در مقایسه با 70 هزار دلار مدت مشابه سال قبل بیش از300 درصد افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
شیراز- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت فارس گفت: 319 واحد سنگبری در سطح استان وجود دارند که اشتغال چهار هزار و 490 نفر را به دنبال داشته است
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۷:۳۸    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان گفت: افتتاح بازار سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی با کمک سرمایه گذاران انجام شده است و شهرداری اصفهان نیز با در نظر داشتن سرای خیار در میدان امام علی(ع) اقدام مهمی به منظور توسعه و اجرایی کردن این کار، انجام داده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت استان اصفهان خبر از افتتاح بازارچه سنگ های قیمتی ونیمه قیمتی در ارگ جهان نما داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان با اشاره به شکسته شدن یکی از دیواره های سد نگهدارنده پساب کارخانجات ید در اینچه برون، گفت: محل نفوذ آب به دشت به طور کامل مسدود شده است.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۰۷:۳۲    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت: 21 طرح مهم صنعتی استان با مجموع سرمایه گذاری 53 هزار میلیارد تومان به عنوان طرح های پیشران صنعتی مشخص شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۲۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت: 21 طرح مهم صنعتی استان با مجموع سرمایه گذاری 53 هزار میلیارد تومان به عنوان طرح های پیشران صنعتی مشخص شده است.
یزدی نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد از تشکیل 282 پرونده برای متخلفان قاچاق در سال گذشته در استان یزد خبر داد.