جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۱:۵۳Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس جمهوری پیشین»

ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۳    
رئیس جمهوری پیشین آمریکا از اقدام دولت فعلی این کشور برای انتقال افراد از افغانستان به آمریکا بدون اطمینان از هویت آن ها انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا پیش بینی کرد تا سه سال آینده دیگر آمریکایی وجود نخواهد داشت؛ اظهاراتی متناقض همزمان با اشاره به این نکته که احتمالا در انتخابات 2024 شرکت خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهوری پیشین آمریکا بار دیگر از دولت جو بایدن بابت اجرای آشفته خروج این کشور از افغانستان انتقاد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۸   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس جمهوری پیشین آمریکا گفت که تنها گزینه آمریکا تعیین دوباره او در سال 2024 به عنوان رئیس جمهور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نیویورک-ایرنا- دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا با اشاره به برنامه خود برای نامزدی دوباره در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2024 گفت: در حال رسیدن به نقطه ای هستیم که هیچ چاره ای جز نامزدی دوباره من برای ریاست جمهوری آمریکا نخواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – مقام های انتخاباتی آمریکا در پی حمله دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین این کشور و هوادارانش به مردمسالاری و نهادهای آن به ویژه در شورش 6 ژانویه (17 دی ماه) کنگره، نگران آینده انتخابات و دمکراسی در ایالات متحده شده اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۲    
رئیس جمهوری پیشین آمریکا تعامل با روسیه و چین و کره شماالی را بسیار آسان تر از برخورد با به مقام های واشنگتن توصیف کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس جمهوری پیشین آمریکا با بیان اینکه برای شرکت کردن یا نکردن در انتخابات 2024 فکرهایش را کرده است، گفت حامیان او احتمالا از تصمیم او خشنود خواهند شد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۶:۰۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در بسته خبری پیش رو، مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید. طالبان برادر امرالله صالح را اعدام کرد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۰:۴۶    
رئیس جمهوری پیشین آمریکا بار دیگر از سیاست رئیس جمهوری فعلی آمریکا در زمینه افغانستان انتقاد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۳    
رئیس جمهوری پیشین آمریکا گفت که می تواند رئیس فعلی کاخ سفید را در مسابقه مشت زنی شکست دهد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری پیشین پرتغال در سن 81 سالگی در لیسبون درگذشت.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۴:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز جمعه شب گزارش داد که برادر امرالله صالح، معاون اول رئیس جمهوری پیشین افغانستان و رئیس سابق اداره امنیت ملی این کشور به دست نیروهای طالبان در پنجشیر اعدام شده است. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری رویترز، طالبان، روح الله عزیزی، برادر معاون رئیس جمهوری پیشین افغانستان و یکی از رهبران نیروهای مخالف طالبان در دره پنجشیر را اعدام کردند.عبادالله صالح، برادرزاده روح الله عزیزی، گفت: آنها عمویم را اعدام کردند. آنها دیروز او را کشتند و اجازه ندادند او را دفن کنیم ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
"دونالد ترامپ" رئیس جمهوری پیشین امریکا در فکر ظهور دوباره است. در حالی که شاید دوست داشته باشیم به ایده برنده شدن او برای دومین بار حضور در رقابت های انتخاباتی بخندیم اما نتایج نظرسنجی ها نشان می دهند که باید جانب احتیاط را رعایت کنیم چرا که احتمال برد او وجود دارد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
ایرنا: مری ترامپ در مصاحبه با برنامه کارلوس واتسون گفت: وی (دونالد ترامپ) در حال حاضر دستکم در سه پرونده اصلی قضایی که یکی از آنها مربوط به من است و سه تحقیق جنایی دیگر درگیر است. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رسانه ها گزارش دادند که طالبان نام فرودگاه کابل را تغییر داده است. ریا نووستی به نقل از یک منبع آگاه گزارش داد که کمیته فرهنگی طالبان تصمیم گرفته که نام رئیس جمهوری پیشین افغانستان را از روی فرودگاه بین المللی کابل بردارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
یک روزنامه آمریکایی نوشت، فرمانده نیروهای موسوم به "ارتش ملی" معاون بیل کلینتون، رئیس جمهوری پیشین آمریکا و رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا را در طرحی با هزینه حدودا دو میلیون دلاری برای تحت فشار قرار دادن دولت فعلی آمریکا جهت حمایت از او در انتخابات آتی لیبی به کار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
سازمان ملل می گوید که هنوز درخواست بررسی در مورد پول های انتقال داده شده توسط رئیس جمهوری پیشین افغانستان را دریافت نکرده است.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری پیشین افغانستان ضمن عذرخواهی از مردم این کشور گفت: ترک کردن کابل سخت ترین تصمیم در زندگی ام بود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۳۰   + ۵۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: اشرف غنی رئیس جمهور فراری افغانستان در بیانیه ای به بیان برخی جزییات خروج خود از افغانستان پرداخت. اشرف غنی گفت: من به مردم افغانستان توضیح می دهم که در 15 اوت پس از ورود ناگهانی طالبان به شهر کابل چرا افغانستان را ترک کردم ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس جمهوری پیشین افغانستان می گوید که ترک کردن کابل سخت ترین تصمیم در زندگی اش بوده است. به گزارش شفقنا به نقل از ایسنا از اسپوتنیک، محمداشرف غنی، رئیس جمهوری فراری افغانستان ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری پیشین افغانستان از مردم افغان به خاطر ترک کشور عذرخواهی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بیزنس اینسایدر از نامزدی دوباره دونالد ترامپ برای انتخابات 2024 از قول یک نماینده جمهوری خواه نزدیک به این رئیس جمهوری پیشین خبر داد و افزود: وی می خواهد پس از شکست مفتضحانه جو بایدن در افغانستان دوباره به میدان بیاید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهوری پیشین آمریکا ممکن است در سال 2024 وارد رقابت های انتخاباتی شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که دونالد ترامپ به اعلام نامزدی دوباره برای ورود به کاخ سفید نزدیک و نزدیک تر می شود، همسر این رئیس جمهوری پیشین آمریکا به چیزی جز دوری از یک دوره دیگر بانوی اولی آمریکا نمی اندیشد.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
با وجود درگیری میان طالبان و جنبش مقاومت، حامد کرزی، رئیس جمهوری پیشین افغانستان، خواستار ازسرگیری مذاکرات میان دو طرف شده است. کرزی گفت: امیدوارم طرفین این مسئله کنونی را از طریق مذاکره حل وفصل کنند تا مردم رنج دیده ما از صلح و شادی برخوردار شوند ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، براساس نتایج یک نظرسنجی جدید در آمریکا، چنانچه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین از حزب جمهوری خواه، در انتخابات ریاست جمهوری بعدی در برابر جو بایدن، برقیب او در انتخابات سال گذشته و رئیس جمهوری کنونی از حزب دموکرات، قرار گیرد، او را شکست خواهد داد. ------------------------- ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۷:۱۲    
تهران – ایرنا – نظرسنجی تازه یاهونیوز و یوگاو نشان می دهد که تردید و بدبینی هواداران حزب جمهوریخواه آمریکا تحت تاثیر تبلیغات ضدمهاجرتی شبکه فاکس نیوز و دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین درباره ورود و پذیرش پناهندگان افغان به ایالات متحده، بیشتر شده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
جدا از احمد مسعود، پسر احمد شاه مسعود که هم اکنون فرماندهی نیرو های مقاومت را بر عهده دارد شماری از فرماندهان محلی و نظامی و مسئولان سابق دولتی نظیر امرالله صالح، معاون اول اشرف غنی، رئیس جمهوری پیشین افغانستان در دره پنجشیر پناه گرفته اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
واشنگتن پست با استناد به ایمیل های وزارت خارجه آمریکا گزارش داد، یک فعال جمهوریخواه که در زمان دونالد ترامپ سفیر بود، به نفع هتل های این رئیس جمهوری پیشین کار می کرد. این حرکت قبلا در فوربس گزارش شده بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهوری پیشین افغانستان در پیامی توییتری تاکید کرد، طالبان و نیروهای مقاومت مستقر در ولایت پنجشیر در شمال افغانستان لازم است تا مسائل را از طریق گفت وگو حل و فصل کنند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
در حالیکه طالبان می گویند دره پنجشیر، آخرین منطقه خارج از حضور این گروه در افغانستان در محاصره نظامیان امارت اسلامی است، رئیس جمهوری تاجیکستان به احمد شاه مسعود، قهرمان ملی و برهان الدین ربانی، رئیس جمهوری پیشین افغانستان نشان اسماعیل سامانی درجه 1 اعطا کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا هشدار داد که رمزارزها، بلایی بالقوه هستند که باید منتظر وقوعشان بود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
اریک پرینس به دونالد ترامپ نزدیک است و رئیس جمهوری پیشین آمریکا در یکی از آخرین اقدامات خود قبل از ترک کاخ سفید، چهار تن از ماموران بلک واتر را که در جریان حمله ای در سال 2007 میلادی 17 شهروند عراقی را کشته بودند، عفو کرد.
ایرنا: سخنگوی گروه طالبان گفت که محمد اشرف غنی رییس جمهوری پیشین افغانستان باید دارایی و پول هایی که غیرقانونی گرفته به افغانستان بازگرداند. به گزارش الجزیره، ذبیح الله مجاهد روز یکشنبه افزود: پیگرد غنی برای استرداد پول هایی که گرفته در حال حاضر در اولویت نیست و پس از تشکیل دولت انجام خواهد شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهوری پیشین آمریکا با بیان دوباره اینکه اگر در کاخ سفید بود، جهان شاهد تحولات کنونی در افغانستان نمی شد، دموکرات ها را دوباره به تقلب در انتخابات متهم کرد و گفت این تنها کاری است که آنها در انجام آن استاد هستند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری پیشین آمریکا طی بیانیه ای به وقوع انفجار در فرودگاه کابل واکنش نشان داد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
یورو نیوز: امرالله صالح، معاون اول رئیس جمهوری پیشین افغانستان می گوید که طالبان هرگز تحت فشار نبوده و پاکستان همواره از این گروه حمایت می کرده است. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۷:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا: منابع خبری گفته اند که رئیس جمهوری پیشین و رئیس شورای مصالحه ملی در حبس خانگی هستند. سی ان ان گزارش داده است که حامد کرزای رئیس جمهور پیشین افغانستان و عبدالله عبدالله رئیس شورای مصالحه ملی این کشور، در حبس خانگی هستند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۶:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
حسنی مبارک، رئیس جمهوری پیشین مصر مدت ها قبل از سرنگونی این جمله معروف را گفته بود: "کسی که خود را پشت آمریکایی ها پنهان کرده، برهنه است". عربستانی ها در چند سال گذشته بیش از همه این اظهارنظر را آزموده اند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
طالبان دست به اقدام هایی علیه رئیس جمهوری پیشین افغانستان و رئیس شورای مصالحه ملی زده است.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی مصالحه ملی افغانستان و رئیس جمهوری پیشین این کشور با سفیر ایران در کابل دیدار و درباره ثبات و امنیت افغانستان گفت وگو و رایزنی کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۱:۳۳    
رئیس جمهوری پیشین امریکا روند خروج ارتش کشورش از افغانستان را شکستی مفتضحانه توصیف کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۹:۴۸    
معاون رئیس جمهوری پیشین آمریکا خروج آمریکا از افغانستان را نشان دهنده سیاست خارجه مبتنی بر تحقیر خواند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۹:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری پیشین آمریکا در ادامه انتقاداتش به خروج نظامیان آمریکایی از افغانستان تاکید کرد که سیاست خارجی "ضعیف" بایدن چراغ سبزی به طالبان نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۸:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهوری پیشین آمریکا در سخنانی گفت، دولت جو بایدن در حال انتقال هزاران "تروریست" از افغانستان به آمریکاست، در حالی که آمریکایی ها را آنجا می گذارد تا "بمیرند."
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- روزنامه نیویورک تایمز نوشت: طالبان ظاهرا در تلاش برای عمل به تعهد این گروه برای تشکیل دولت فراگیر با حامد کرزی رئیس جمهوری پیشین افغانستان مذاکره کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری پیشین افغانستان از نبود تفاوت میان داعش، القاعده و طالبان سخن به میان آورد.