جمعه ۰۲ آبانساعت ۱۲:۵۴Oct 2020 23

جدیدترین‌های «گندمکاران»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس بنیاد ملی گندمکاران از توزیع کود یارانه ای فسفاته در بخش کشاورزی با اولویت گندم کاران خبر داد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۶    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی استان تهران ؛ پیرو توافقات به عمل آمده ستاد شرکت خدمات حمایتی با بنیاد ملی گندمکاران کشور ، در نشست مشترکی مسائل و مشکلات گندمکاران استان تهران مورد بررسی قرار گرفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی یزد با اشاره به اینکه هم اکنون کشاورزان در حال کاشت گندم پاییزه در 9 هزار هکتار زمین های زراعی استان هستند ، گفت : در سال زراعی جاری برای تامین نهاده های مورد نیاز این بخش ،پنج هزار و 620 تن کودشیمیایی برای توزیع میان گندمکاران تامین شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
با پرداخت افزون بر 84 میلیاردو 204 میلیون تومان مطالبات گندمکاران استان چهارمحال و بختیاری تسویه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: افزایش قیمت نهاده های تولید همچون ماشین آلات، سموم و کود، تهدید جدی برای خودکفایی گندم به شمار می رود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: اگر دولت نرخ خرید تضمینی را اصلاح نکند، 30 درصد گندم تولیدی جایگزین خوراک دام و طیور می شود.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو انجمن صنفی کارخانجات ماکارونی گفت: برای تشویق کشاورزان به کشت "گندم دوروم" محصول گندمکاران را 10 درصد بیشتر از قیمت مصوب دولت خریداری می کنیم.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۱:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا: رییس بنیاد ملی گندمکاران گفت: اگر قیمت 4000 تومانی خرید تضمینی گندم برای سال زراعی آینده تغییر نکند، تولید انجام می شود اما کشاورزان محصولات تولید شده خود را در بازار آزاد به کسانی می فروشند که حاضرند هزینه بیشتری بپردازند و اگر دولت نتواند با بازار آزاد گندم رقابت کند سال آینده در خرید گندم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۴    
زنجان - ایرنا - مدیر ستادی بانک کشاورزی در استان زنجان گفت: این بانک هشت هزار و 121 میلیارد ریال بهای گندم را از بابت خرید تضمینی به حساب گندمکاران استان واریز کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۰۱    
اردبیل- در شرایط تورم و گرانی، مسئله ای که درد دل کشاورزان اردبیلی را تازه می کند تعیین نرخ پایین برای خرید محصولاتشان از سوی دولت است که آن ها را بر سر دو راهی قرار می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به افزایش قیمت کود و عدم استفاده برخی از گندمکاران از کود فسفره گفت: کشاورزان برای جبران خسارت عدم استفاده از کود فسفره از کودمال کردن بذر و محلول پاشی استفاده کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
این روزها خبر کمبود و نایاب شدن بذر گواهی شده گندم موضوعی است که در برخی از نقاط کشور شنیده می شود و با وجود فصل کشت این محصول به تدریج موضوع کمبود بذر گندم در کشور جدی تر می شود و کشاورزان را از عملکرد وزارت جهاد کشاورزی ناراضی کرده است.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۹    
مدیر امور بیمه ای صندوق بیمه کشاورزی در بخش زراعی از پرداخت بیش از 70 درصد از مطالبات گندمکاران پرداخت شده است.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۰:۰۵    
رئیس جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه سالانه نیاز گندمکاران استان به بذر حدود گندم حدود 32 هزار تن است گفت: 30 درصد از این میزان را جهادکشاورزی تامین میکند که امسال این 30 درصد در بین کشاورزان توزیع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان گلستان از پرداخت 100 درصد مطالبات گندمکاران و کلزاکاران گلستانی خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: اگر دولت تدبیری در تامین سم، بذر و کود نیندیشد، در آینده ای نه چندان دور واردکننده گندم خواهیم شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان اقای فریدون صفایی اعلام نمود : امسال در 5 هزار و 100 هکتار مزارع شهرستان فریدونشهر گندم کشت شده بود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام گفت: 583 میلیارد تومان معادل 100درصد طلب کشاورزان استان، بابت خرید تضمینی گندم به حساب آنان واریز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۲۴    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام، گفت: با پرداخت 583 میلیارد تومان به حساب گندم کاران استان در سال زراعی جاری، تمام مطالبات آنان به صورت 100 درصدی پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۶    
گندمکاران زنجانی از فروش بذور خود مصرفی خود خودداری کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۵۹    
قیمت خرید تضمینی گندم برای سال زراعی جاری، هر کیلوگرم چهار هزار تومان اعلام شده، اما گندمکاران می گویند که این رقم پایین است و جبران هزینه های تولید را نمی کند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۱۶    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: سند تحول بخش کشاورزی کشور با همکاری شورای عالی انقلاب فرهنگی تهیه و تدوین خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایمانی، نائب رئیس بنیاد ملی گندمکاران ایران گفت: در شرایط فعلی اقتصادی کشور به هیچ وجه نباید یک نرخ ثابتی برای خرید تضمینی محصول راهبردی گندم مصوب و اعلام شود چون روزانه قیمت ها در حال تغییر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد – ایرنا – مدیر شعب بانک کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به طرح خرید گندم مازارد بر نیاز کشاورزان گفت: همه مطالبات گندم خریداری شده از کشاورزان استان به حساب آنها واریز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی از پرداخت 100 درصد وجوه مربوط به گندم مازاد خریداری شده از کشاورزان خراسان رضوی خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گندمکاران امسال هم به نرخ خرید تضمینی گندم معترض هستند و امیدوارند دولت صدای این اعتراض را بشنود و نرخ تأیید شده از سوی شورای اقتصاد، تعدیل شود!
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: پیشنهاد دادیم برای تعیین نرخ خرید تضمینی گندم ابتدا یک قیمت پایه تعیین شود و پس از آن در زمان برداشت با توجه به "تورم انتظاری" که هزینه های تولید را بالا می برد، قیمت ها تعیین شود. به عبارت دیگر قیمتها براساس افزایش یا کاهش هزینه ها در زمان برداشت تعیین شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی آذربایجان غربی از پرداخت 740 میلیارد تومان به حساب گندمکاران استان خبر داد.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
ایمانی گفت: باوجود بی توجهی مسئولان به اجرای قانون خرید تضمینی گندم، پیگیر اصلاح قیمت خرید با همکاری کمیسیون کشاورزی مجلس هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی آذربایجان غربی از پرداخت 740 میلیارد تومان به حساب گندمکاران استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
افزایش 60درصدی خرید تضمینی گندم برای سال آینده کشاورزان خراسان رضوی را ترغیب به کشت این محصول کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۸    
خمین - ایرنا - سخنگوی دولت گفت: در سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان مرکزی 9 هزار و 120 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است که در قالب اجرای 51 طرح در بازه زمانی 2 ساله، به تصویب رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۱    
مطالبات گندمکاران بوئین میاندشت در استان اصفهان پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۳    
تمامی مطالبات گندمکاران زنجانی به حسابشان واریز شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- ایزدی، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی زنجان، با بیان اینکه در مجموع بیش از 550 هزار و 500 تن گندم از کشاورزان استان زنجان خریداری شده است، گفت: بیش از 90 درصد از مطالبات گندمکاران پرداخت شده است.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: امسال در فصل برداشت گندم، گندمکاران استان 131 هزار و 186 تن از گندم های تولیدی خود را به سیلوهای غله استان تحویل دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان گفت: تمامی مطالبات گندمکاران زنجانی به حسابشان واریز شده است.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۹:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی که مجلس طرح دو فوریتی اصلاح خرید تضمینی را پیگیری می کند،دولت قیمت این محصول را 4000 تومان تعیین کرده است؛ قیمتی که کشاورزان آن را ناعادلانه و از بین برنده انگیزه کشت گندم می دانند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۴۱    
آخرین مرحله مطالبات گندم کاران زنجانی تا جمعه 11 مهر ماه واریز می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۵۰    
به تازگی نرخ خرید تضمینی گندم برای سال زراعی آینده از قرار هر کیلو، 4 هزار تومان تعیین شد که البته با اعتراضاتی از سوی گندمکاران و کشاورزان همراه بوده است و با قیمت درخواستی گندمکاران هزار تا هزار و 500 تومان اختلاف دارد. بی توجهی به خواسته گندمکاران چه پیامد هایی می تواند به همراه داشته باشد؟
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۴۱   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مشاور رسانه و مدیر روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران از تسویه کامل مطالبات گندم کاران در سالجاری و پرداخت بیش از 20 هزار و 700 میلیارد تومان به کشاورزان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ملکی گفت: 104 میلیارد تومان مانده مطالبات گندمکاران استان مرکزی هم پرداخت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی همدان از پرداخت 100 درصد مطالبات گندمکاران این استان خبر داد و گفت: یک هزار و 172 میلیارد تومان بهای خرید تضمینی گندم به حساب کشاورزان این استان واریز شده است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: سند تحول بخش کشاورزی کشور با همکاری شورای عالی انقلاب فرهنگی تهیه و تدوین خواهد شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، کاظم خاوزای در نشست با مدیران بنیاد ملی گندمکاران ...
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله استان زنجان در مورد پرداخت مطالبات گندمکاران استان زنجان گفت: همه مطالبات گندمکاران استان زنجان که 813 میلیارد تومان بود، پرداخت شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۱۸    
ایسنا/همدان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان همدان از اتمام فرآیند خرید تضمینی گندم این استان خبر داد و گفت: روز گذشته صددرصد مطالبات گندمکاران استان تسویه و واریز شد.
رئیس بنیاد ملی گندمکاران با بیان اینکه از طریق مجلس و وزارت جهاد کشاورزی پیگیر تغییر نرخ گندم هستیم، گفت:در این زمینه ما از دولت به سازمان بازرسی کل کشور شکایت کردیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: ماهانه حدود 15هزار تن و روزانه حدود 500 تن آرد در نانوایی های استان مرکزی توزیع می شود که بیشترین آن مربوط به نانوایی لواش است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رحمنی معاون بازرگانی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با اشاره به اینکه 20 درصد مطالبات گندمکاران که حدود 160 میلیارد تومان بوده که هنوز پرداخت نشده است گفت: تا پایان هفته همه مطالبات گندمکاران پرداخت می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۲    
گروه استان ها-نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات گندمکاران کل کشور تا هفته دیگر به حساب آنان واریز خواهد شد.