پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۲۰:۳۹Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بهای گندم»

روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۵:۰۰    
مدیرمسئول محترم روزنامه جوان موضوع: توضیح در مورد یک خبر با سلام و احترام درپی درج خبری با کد 1196455 و عنوان:"گندمکاران: مطالبات مان بلوکه شده است / وزارت جهاد کشاورزی: کار ما نیست" در تاریخ 1402/08 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: در بودجه سال 1402 برای خرید تضمینی گندم در کشور 105 هزار میلیارد تومان بودجه مصوب شد که بعد از برداشت این محصول، بهای گندم خریداری شده به 156 همت رسید.
عصر دنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۲۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با اعلام پرداخت 11 هزار و 219 میلیارد ریال به کشاورزانی که گندم خود را به مراکز این سازمان تحویل دادند، از تسویه کامل بهای گندم خریداری شده ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
جام جم آنلاین، پیمان اسکندری پیش از ظهر امروز دوشنبه در مراسم آغاز بکار پنجمین کاروان ترویج بهره وری ویژه الگوی کشت که در شهرستان قروه برگزار شد، اظهار کرد: بهای گندم خریداری شده از گندمکاران استان افزون بر 170 هزار میلیارد ریال بود که به طور کامل این مبلغ به حساب کشاورزان واریز شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی همدان از پرداخت 90 درصد مطالبات گندمکاران استان همدان خبر داد و گفت: تاکنون مجموع واریز بهای گندم به 55 هزار و 514 میلیارد ریال معادل 90 درصد رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
عبدالرضا مصری نائب رئیس مجلس با انتقاد از عملکرد وزیر جهاد کشاورزی، گفت: ضروری است در رابطه با افزایش ناگهانی قیمت کود، بهای گندم و سایر مطالبات کشاورزان نشستی با حضور وزیر برگزار شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده ساری در مورد مشکلات حوزه کشاورزی از حضور نیکبخت در نشست فردای کمیسیون مربوطه خبر داد.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۲۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد ملی گندمکاران کشور گفت: تقریباً با 10 هزار میلیارد تومانی که اخیراً پرداخت شده، تاکنون 122 هزار میلیارد تومان واریزشده است. اما حدود 33 هزار میلیارد تومان هنوز از مطالبات گندمکاران باقی مانده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرگانی اداره کل غله و خدمات بازرگانی فارس گفت: بیش از سه هزار و چهارصد میلیارد تومان بدهی دولت به کشاورزان گندم کار پرداخت شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-چندی پیش گندمکاران فارس از عدم پرداخت کامل بهای گندم گلایه داشتند ، معاون بازرگانی اداره کل غله و خدمات بازرگانی فارس اعلام کرد بهای گندم کشاورزان کاملا پرداخت شده و روز گذشته بیش از سه هزار و چهارصد میلیارد تومان بدهی دولت به کشاورزان گندم کار پرداخت شد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
چندی پیش عطالله هاشمی – رئیس بنیاد ملی گندمکاران – اعلام کرد که در تبصره 2 قانون خرید تضمینی صراحتا آمده که دولت 24 ساعت بعد از تحویل گرفتن گندم از کشاورزان موظف است بهای گندم را به آنها پرداخت کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل غله استان زنجان ارزش ریالی گندم خریداری شده در استان را 6 هزار و 238 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: از این مقدار 3 هزار 843 میلیارد تومان تا 27 مرداد مطالبات کشاورزان و گندم کاران استان زنجان پرداخت شده است.
سلام نو / جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: در شورای قیمت گذاری محصولات اساسی کشاورزی قیمت خرید تضمینی گندم 19هزار و 500 تومان تعیین شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۳    
رئیس بنیاد ملی گندمکاران با تاکید براینکه وعده پرداخت مطالبات گندمکاران در روزهای آینده دائماً تکرار می شود، گفت: تاکنون از 155 همت بهای گندم 110 همت از مطالبات گندمکاران پرداخت شده است و کشاورزان 45 همت از دولت طلب دارند.
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده قروه در مجلس شورای اسلامی انتقاد از عدم پرداخت کامل بهای گندم خریداری شده از کشاورزان گفت: تاخیر در تشکیل جلسه شورای قیمت گذاری و اتخاذ سیاست های حمایتی بخش کشاورزی برای تعیین قیمت خرید تضمینی محصولات اساسی غیرقابل قبول است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده قروه در مجلس شورای اسلامی انتقاد از عدم پرداخت کامل بهای گندم خریداری شده از کشاورزان گفت: تاخیر در تشکیل جلسه شورای قیمت گذاری و اتخاذ سیاست های حمایتی بخش کشاورزی برای تعیین قیمت خرید تضمینی محصولات اساسی غیرقابل قبول است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۵۷    
ساری- حیدرنژادیان، مدیر امور شعب بانک کشاورزی مازندران گفت: در سال جاری 75 درصد بهای گندم های خریداری شده از کشاورزان در استان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: بیش از یک هزار و 381 میلیارد تومان از بهای گندم خریداری شده از کشاورزان زنجانی پرداخت شد که تا هفتم مردادماه امسال به سیلوهای ملکی و خصوصی تحویل داده شده بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۸:۰۵    
ارومیه - ایرنا - رییس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی گفت: تاکنون 626 هزار تُن گندم از زارعان این استان خریداری شده که برای پرداخت مطالبات آنان نیازمند 90 هزار میلیارد ریال هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس خواستار پاسخگوی دولت به تذکرات نمایندگان درباره پرداخت بهای گندم کشاورزان و تعیین تکلیف کنکوری ها شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس پس از تذکرات نمایندگان گفت: هر روز شاهد تذکرات نمایندگان در خصوص بهای گندم و وضعیت کنکوری ها هستیم دولت مسائل را تعیین تکلیف کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۱    
گندمکاران کردستانی به سبب تأخیر در پرداخت بهای گندم اکنون با مشکلاتی در زندگی و کار مواجه شده و خواستار تسریع در روند پرداختی ها هستند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۳:۵۶    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با بیان اینکه بهای گندم خریداری شده در استان زنجان تاکنون به 5 هزارو 400 میلیارد تومان رسیده است گفت: پرداخت عمده مطالبات گندمکاران استان از هفته آینده آغاز می شود.
اردبیل - ایرنا - مدیرکل خدمات بازرگانی دولتی استان اردبیل گفت: تاکنون بالغ بر 13هزار میلیارد ریال از مطالبات گندم کاران این استان پرداخت شده و تا 2 هفته آینده معوقات گندم خریداری شده به حساب کشاورزان استان واریز خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی با بیان اینکه تاکنون بیش از 492 هزار تُن گندم از کشاورزان این استان خریداری شده است، گفت: 2 هزار و 500 میلیارد ریال از بهای گندم خریداری شده نیز به کشاورزان پرداخت شده ولی 65 هزار میلیارد ریال دیگر باقی است.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۰۷:۳۹    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی دولتی استان اردبیل از افزایش بهای خرید گندم از کشاورزان خبر داد و گفت: دولت موظف است تا شهریور ماه کلیه بهای گندم خریداری شده را به کشاورزان پرداخت کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
سنندج-ایرنا- نماینده شرکت بازرگانی دولتی کردستان گفت: افزون بر یک هزار و 21 میلیارد ریال از بهای گندم خریداری شده از گندمکاران استان به حساب آنها واریز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۲۰:۵۰    
بهای گندم و ذرت در بورس شیکاگو، شش درصد افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۷    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت:کشاورزان استان نباید نگران پرداخت بهای گندم تحویلی به مراکز خرید باشند زیرا به تدریج و با اولویت ارائه گندم به مراکز خرید و سیلو ها واریز انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
کشاورزان نباید نگران پرداخت بهای گندم تحویلی به مراکز خرید باشند زیرا به تدریج و با اولویت ارائه گندم به مراکز خرید و سیلوها واریز می شود.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان با بیان اینکه در صف پرداخت بهای خرید گندم اولویت با گندمکارانی است که دولت گندم آن ها را زودتر خرید کرده است گفت: در این راستا پرداختی های بهای گندم خرید شده استان های دیگر؛ جلوتر از استان زنجان هستند.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۲۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز،سید سعید راد مدیرعامل شرکت تخصصی بازرگانی دولتی ایران در سفر هیات دولت به دیشموک و چاروسا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هیچ محدودیتی برای پرداخت بهای گندم کشاورزانی که محصول خود را تحویل مراکز خرید تضمینی دادند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر امور زراعت سازمان جهادکشاورزی استان همدان از خرید 92 هزار تن گندم از کشاورزان استان خبر داد و گفت: تاکنون 15 هزار میلیارد ریال گندم از کشاورزان استان همدان خریداری شده است.
سینا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۷:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان فارس گفت: تا کنون 81 درصد از مطالبات گندمکاران این استان بابت خرید تضمینی گندم از سوی دولت محترم توسط این بانک تامین اعتبار و پرداخت شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرماندار سرپل ذهاب از واریز 98 درصد بهای گندم کشاورزان سرپل ذهابی با اتمام فصل برداشت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر از خرید گندم به ارزش 1400 میلیارد تومان در استان خبر داد و گفت: تاکنون 98 درصد آن به حساب گندم کاران استان بوشهر واریز شده است.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان گلستان گفت: بیش از 37 میلیارد ریال بهای گندم به کشاورزان گلستانی پرداخت شد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده کهنوج در مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز بهای گندم مردم پرداخت نشده و مردم از این موضوع ناراحتند. باید دولت و وزارت جهاد کشاورزی به این موضوع توجه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۸:۱۸    
بیش از بیست روز از برداشت گندم در شهرستان دره شهر می گذرد، اما هنوز گندمکاران بهای گندم خود را دریافت نکردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - شکیبا خیرخواهان : با وجود اینکه بهای گندم در بازار مواد غذایی روند کاهشی را در پیش گرفته بود، انفجار سدی در جنوب اوکراین موجب شد قیمت این غله طلایی وارد مسیر افزایشی شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۳:۰۵    
مدیر شعب بانک کشاورزی استان بوشهر با بیان اینکه در چند روز آینده پرداخت کامل بهای گندم در استان بوشهر انجام خواهد شد، گفت: از مجموع یک هزار و 170 میلیارد تومان لیست اعتباری ارسالی اداره کل غله استان به بانک تاکنون 900 میلیارد تومان بهای گندم به کشاورزان پرداخت شده است که پیش بینی می شود تا پایان ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اختلاف نظر دولت و کشاورزان در مورد نرخ تضمیمی گندم همچنان ادامه دارد. دولت بر نرخ 15 هزار تومانی تاکید می کند اما گندمکاران خواهان افزایش نرخ تضمینی، حداقل تا 17 هزار تومان هستند. از سوی دیگر، دولت هنوز پول محصولاتی را که خریداری کرده، تسویه نکرده است ...
مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان فارس از پرداخت مطالبات 4103 نفر از گندمکاران این استان تا کنون خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، محمد حسن رزاق منش تصریح کرد: مبلغ 11 هزار و 200 میلیارد ریال از وجوه گندم خریداری شده تامین و به حساب گندمکاران این استان واریز شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: علی رغم پرداخت مطالبات گندمکاران با نرخ علی الحساب 11 هزار و 500 تومان، تنها 30 درصد وجه بهای گندم پرداخت شده است که کشاورزان نسبت به این موضوع معترضند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از کشاورزان خواست با خیال راحت گندم خود را به شرکت غله بفروشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۲۸   + ۳۹ سایت دیگر  
سرپرست وزارت جهاد کشاورزی قیمت گندم را مبنای تعیین قیمت برای سایر محصولات کشاورزی خواند و قیمت گذاری 32 قلم کالای مصرفی را متأثر از بهای گندم دانست.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، منابع طبیعی و آب و خاک مجلس گفت: سازمان برنامه و بودجه و وزارت جهاد کشاورزی امسال مصمم هستند تا به محض خرید گندم، بهای گندمکاران را بهنگام انجام دهند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون بازرگانی تعاون روستایی هرمزگان درباره نحوه پرداخت بهای گندم به کشاورزان تصریح کرد: این موضوع منوط به ثبت در سامانه سیفا است که دسترسی به این سامانه توسط اداره کل غله ایجاد می شود.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
با افزایش خوش بینی به عرضه، بازار بیشتر اقلام موادغذایی کاهشی شده است. رفع نگرانی از تاثیر تنش های جنگ بر صادرات اوکراین و آب وهوای متعادل موجب شده است تا واهمه از کمبود عرضه بین فعالان بازار افت کند ...