یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۲:۳۰Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آب رسانی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به کاهش تدریجی دمای هوا و سردسیر بودن استان، مردم مواظب یخ زدگی و ترکیدگی کنتورهای آب و دیگر تأسیسات آب رسانی منازل باشند.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، شهردار منطقه 4 از اجرای 2600 لوله گذاری آب خام با تکمیل و اتصال در خیابان بهار تا قره آغاج خبر داد. به گزارش شهریار ، هادی مقدم زاده با تاکید بر بهینه سازی آب رسانی برای فضای سبز منطقه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: با توجه به تصویب تأمین 220 هزار دستگاه پنل خورشیدی برای عشایر توسط وزارت نیرو، نسبت به تخصیص سهم استان اردبیل تلاش می شود.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه جعفرآباد از تلاش های بسیج سازندگی در محرومیت زدایی به ویژه آب رسانی به مناطق عشایری این منطقه قدردانی کرد و گفت: همانطور که مسئولان حاکمیتی به جایگاه والای عشایر واقف هستند و خودشان را خدمتگزار این عرصه معرفی می کنند، عشایر نیز قدردان نظام و حاکمیت هستند.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به نقش تاریخی عشایر در حوزه های مختلف به خصوص تولید و اقتصاد، حفظ و ادامه این روند را نیازمند داشتن نگاه ویژه به این قشر و رفع عملیاتی مشکلات و تسهیل امور آنان دانست و گفت: دولت اقدامات قبل توجهی در زمینه راه عشایر از جمله آغاز آسفالت 2 مسیر مهم عشایری ...
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش خبرنگار شهر حامد مقدسی معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 5 درباره دلیل ترافیک سنگین بزرگراه شهید همت گفت: پروژه ای در بزرگراه شهید همت مسیر غرب به شرق حد فاصل پل رودخانه کن تا بزرگراه شهید باکری ایجاد شده است که این پروژه مربوط به شرکت آب و فاضلاب تهران و ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مهندسین جهادگر سازمان بسیج سازندگی سپاه استان قم با همراهی کارشناسان شرکت آب و فاضلاب استان، اجرای خط لوله آب رسانی به 80 روستای قم به طول 4 کیلومتر را پس از سه ماه تلاش شبانه روزی به پایان رساندند.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، محمد نورصالحی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به موارد مطرح شده در جلسه این هفته کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: مهم ترین موضوعی که در جلسه این هفته مطرح شد، نگهداری ابنیه و تجهیزات شهر بود. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
آرش مصلح در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان کهگیلویه در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در شهرستان کهگیلویه چند طرح در حال اجرا یا در حال مطالعه وجود دارد که طرح آب رسانی به دیشموک با پوشش جمعیتی بالغ بر 74 هزار نفر تنش آبی این منطقه را برطرف خواهد کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی با حضور واقف آب رسان کشور، آیین افتتاح پروژه های آب رسانی به 46 روستای نیشابور بزرگ برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- فرماندار کهگیلویه گفت: برغم زمین های حاصلخیز در این شهرستان اشتغال و تولید ناشی از کشاورزی بدلیل کندی طرح های آب رسانی در منطقه از توسعه بازمانده و اتفاق محسوسی رقم نخورده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
امروز استاندار ایلام از طرح آب رسانی به 13 روستای دهستان داجیوند شهر هلیلان، بازدید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
پروژه آب رسانی به دهستان های کوهستان و بهارستان شهرستان نایین با حضور فرماندار شهرستان نایین، مدیرعامل آبفای استان اصفهان و فرمانده قرارگاه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۶:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
استاندار ایلام با بیان اینکه با افتتاح فاز نخست سامانه گرمسیری، 4 هزار و 250 هکتار از اراضی استان آب رسانی می شوند، گفت: با اجرای این پروژه بخش قابل توجهی از زمین های دیمی به آبی تبدیل خواهند شد و تحولی در اقتصادی و حوزه کشاورزی استان ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: هزار و 151 میلیارد ریال برای اجرای طرح جهاد آب رسانی در روستاهای دارای تنش آبی در این استان هزینه شده است.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۲    
افتتاح و کلنگ زنی چند طرح آب رسانی ، مخابراتی و ارتباطی در هفته بسیج اتصال راه پادنا به استان فارس/ پایگاه خبری سام آرام
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با آخرین روز از هفته گرامیداشت بسیج طرح آبرسانی به 14 روستای بیجار به بهره برداری رسید که تنش آبی 5400 نفر برطرف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۰    
پیشرفت فیزیکی پروژه ملی محرومیت زدایی بسیج آبرسانی علی آباد لوله بیرجند به 81.4 درصد رسید.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین (ع) همدان از آب رسانی به 60 روستا از 160 روستای مورد نظر خبر داد و گفت: با اجرای این طرح 154 هزار نفر در استان از آب شرب سالم، بهداشتی و پایدار بهره مند می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
نورآباد - فرمانده سپاه ناحیه دلفان با اشاره به جهاد آب رسانی به روستاها، از تعمیر و ساخت خانه محرومان این شهرستان از سوی بسیج خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) گفت: هم زمان با اجرای طرح های آب رسانی به 10 هزار روستا در کشور، هشت پروژه آب رسانی نیز به 20 روستای در شهرستان کهک، به بهره برداری رسید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: برای تکمیل طرح آب رسانی به شهر سنقر نیازمند 250 میلیارد تومان اعتبار هستیم.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۷    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی از ابلاغ قرارداد دوم جهاد آب رسانی به 233 روستا ی استان خبر داد و گفت: با تکمیل این طرح آب شرب جمعیتی بالغ بر 162 هزار و 453 نفر تأمین می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مسوول سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: به همت بسیج سازندگی ساخت 12 هزار و 500 واحد مسکونی محرومان در کشور به اتمام رسیده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۱:۰۵    
به مناسبت چهارمین روز از گرامیداشت هفته بسیج، پروژه آب رسانی گروه جهادی عاشورا به روستای بهاران شهرستان چابهار اجرا شد.
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
احداث پنج مخزن آب با ظرفیت های 50، 100، 200، 300 و 500 متر مکعبی در شهرستان های نایین، فریدون شهر و سمیرم در قالب طرح جهاد آب رسانی به روستاها به پیشرفت فیزیکی 95 درصد رسیده است.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۲    
اهالی روستای تپه یزدان نهاوند از سپاه و بسیج به دلیل افتتاح طرح آب رسانی قدردانی کردند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور از آب رسانی به یک هزار و 400 روستا توسط بسیج سازندگی در یک سال و نیم اخیر خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
احداث پنج مخزن آب با ظرفیت های 50، 100، 200، 300 و 500 متر مکعبی در شهرستان های نایین، فریدون شهر و سمیرم در قالب طرح جهاد آب رسانی به روستاها به پیشرفت فیزیکی 95 درصد رسیده است.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۳    
چون سقف برداشت آب تا 60میلیون مترمکعب کشش دارد، زمانی که شروع به برداشت آب با عنوان شرب می کنند، ابتدا 15میلیون مترمکعب آب برداشت می شود و پس از آن برداشت 15میلیون مترمکعب آب به دوبرابر افزایش می یابد تا به مراکز صنعتی و دهکده گردشگری هم آب رسانی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون مرکز جهاد آب رسانی وزارت نیرو گفت: بزرگ ترین پروژه های آب رسانی پایدار در خراسان جنوبی اجرا شده است. هم اکنون 9 پروژه مطالعه و طراحی شده شده در حوزه آب رسانی پایدار در استان خراسان جنوبی آماده همکاری، تخصیص اعتبار و اجرا است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
تبریز- قرارداد دوم جهاد آب رسانی به 233 روستای آذربایجان شرقی با همکاری قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) و شرکت مهندسی آبفای کشور ابلاغ و مراحل اجرایی آن آغاز شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: پروژه اضطراری آبرسانی به شهر هرسین وارد فازهای پایانی خود شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۸:۳۱    
به گزارش خبرگزاری بسیج در کنارک: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کنارک در مراسم افتتاح اجرای خط آب روستایی گفت: در بخش مرکزی کهیر روستایی دجی کلک 60 خانوار بهرمند از آب اشامیدنی شدند و این خط لوله کشی امروز به بهره برداری رسیده است و هیچ گونه مشکلی برای انتقال آب رسانی در این بخش نمی باشد ...
مرحله دوم جهاد آب رسانی در آذربایجان شرقی با اعتباری بالغ بر یک هزار و 350 میلیارد تومان آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از تخصیص 7.5 میلیارد تومان اعتبار به پروژه های آب رسانی به روستاهای شهرستان گناوه خبر داد و گفت: تکمیل طرح های آب شیرین کن در شهرها و روستاهای استان بوشهر تسریع یافته است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، رئیس جمهور در مراسم بهره برداری از 15 طرح آب رسانی استان چهارمحال وبختیاری: فرآیند ساخت سد باباحیدر این استان 14سال قبل آغاز شده و اگر در همان سال ها عملیاتی می شد، هزینه 150میلیارد تومانی داشت، اما طولانی شدن طرح ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۱:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
در 374 محله شهر تهران، بالغ بر 500 دستگاه مخزن آب اضطراری در حال احداث می باشد که می تواند قسمتی از نیاز شهروندان در مواقع بحران را برطرف نماید. فرماندار تهران در جریان بازدید از زیرساخت های مدیریت بحران شهر تهران ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۰:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
زاهدان- طرح شبکه آب رسانی به روستای مراد آباد در اطراف شهر زاهدان با حضور مسئولان و مردم این روستا افتتاح شد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار بروجن با اشاره به توجه جدی دولت سیزدهم برای تأمین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برای تمامی مناطق کشور گفت: تکمیل مجتمع آب رسانی پنج روستای "سیبک" در این شهرستان به 50 میلیارد ریال نیاز دارد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۵:۵۴    
در آستانه افتتاح و بهره برداری رسمی از طرح آب رسانی بن-بروجن خبری از قول مدیر محترم حوضه آبریز زاینده رود مبنی بر تأیید این طرح و به اعتقاد او، عدم بارگذاری جدید روی رودخانه زاینده رود منتشر شد که لازم است در این خصوص نکته هایی ارائه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست آبفای گیلان با بیان اینکه تأمین پایدار آب شرب سالم و بهداشتی یکی از اولویت های این سازمان است، گفت: در حال حاضر 5 پروژه با اعتباری بالغ بر 39 میلیارد ریال در بخش روستایی دو شهرستان رشت و خمام در حال اجرا است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سید مصطفی بحرینی با بیان اینکه تعیین تکلیف 2 هزار میلیارد ریال از اموال شرکت آب منطقه ای استان فارس راستای جلوگیری از تضییع بیت المال با هماهنگی شورای دستگاه های نظارتی استان اتخاذ شد و اموال مازاد مذکور در پروژه های آب رسانی استان استفاده می شود ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان اعلام کرد: در بحث خدمات آب رسانی اقدامات لازم برای رفع مشکل روستاهای بالای 20 خانوار انجام گرفته و در این زمینه مشکل 160 روستا حل شده و 200 روستای باقیمانده نیز در حال پیگیری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی از پیشرفت 74 درصدی طرح ملی جهاد آب رسانی در مجتمع آبرسانی کوچری شهرستان خمین خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۰۹:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: 6 طرح در حوزه آب رسانی و 9 طرح در حوزه توسعه و تقویت شبکه برق استان چهارمحال و بختیاری، به ارزش سرمایه گذاری 27 هزار و 233 میلیارد تومان، با حضور رئیس جمهور رسما افتتاح و به بهره برداری رسید.