دوشنبه ۲۴ مردادساعت ۱۷:۲۷Aug 2022 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آب رسانی»

ایکنا   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
در پی بارش های سیل آسا، آب چشمه کوهرنگ به عنوان تأمین کننده 50 درصد آب شرب شهرکرد و تعدادی از شهرها و روستاهای واقع در مسیر گل آلود شده و به بحران جدی تبدیل شده است، به گونه ای که پس از گذشت 6 روز همچنان برخی محلات شهرکرد دچار قطعی، کدورت آب و کاهش فشار آب است ...
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: پس از سفر روز گذشته وزیر نیرو، فرآیند استقرار سامانه های آبرسانی برای حل مسئله سرعت گرفت که با راه اندازی این سامانه ها شاهد پایداری آب شهرکرد خواهیم بود.
پیک هشت رود   ۷ ساعت پیش    
توسعه آب رسانی به رفوژ فضای سبز جدید الاحداث توسط عوامل معاونت خدمات شهری و معاونت عمرانی در راستای بهبود وضیعت فضای سبز شهر هشترود در حال اجراست.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مشکلات زیرساختی در سال هایی که خشکسالی منابع آب را به کمترین میزان در تمام این سال ها رسانده، نتیجه ای جز ترس و ناامیدی کشاورزان و دامداران این منطقه و مهاجرت ویران کننده از روستا به شهر ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - با توجه به اقدامات گسترده نیروهای عملیاتی وزارت نیرو هم اکنون میزان آب ورودی مخازن به میزان نیاز رسیده و در صورت مصرف متعارف اب توسط مردم شاهد پایداری شبکه آب این شهر هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- تامین آب شرب برخی از نقاط چهارمحال و بختیاری در 23 مردادماه همچنان تداوم دارد با این وجود شخص وزیر نیرو به منظور بازدید میدانی و سرکشی از نحوه رفع این مساله روز یکشنبه به چهارمحال و بختیاری سفر کرد به در راس جریان رفع این مشکل قرار گرفت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) با اشاره به برپایی شش موکب آبرسانی در شهرکرد برای تأمین آب شُرب مردم، گفت: مسجد شهدای کاظمی پور، مسجد امام سجاد(ع)، مسجد امام حسن عسگری(ع)، امامزاده دوخاتون(س)، گلزار شهدای اشکفتک و مسجد امام جواد(ع) محل های توزیع آب توسط گروه های جهادی است.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۲۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ستاد برگزاری مراسم افتتاحیه طرح آب رسانی غدیر تشکیل شد اهواز- شبنم قجاوند [email protected] : ستاد برگزاری مراسم افتتاحیه طرح آب رسانی غدیر با حضور مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق خوزستان و ارتباط تصویری مشاور وزیر و مدیرکل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو برگزار شد. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عرفانی نسب از عملیات اجرای خط انتقال آب روستای های آشیانه علیا و سفلی در قالب طرح جهاد آب رسانی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۹:۱۱    
مرحله دوم آب رسانی از سد طالقان به چند شهر و 194 روستا با مشارکت بخش خصوصی آغاز می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۸:۳۰    
بخش مرکزی مشهد با 3 هزارو 500 کیلومترمربع مساحت، شش دهستان و یک شهر دارد، اما به گفته بخشدار مرکزی مشهد، مشکلات و چالش های فراگیر در روستا های تابعه شهرستان تحت تأثیر نام بلندآوازه مشهدالرضا (ع) قرار گرفته است و رسیدگی شایانی به آن نمی شود ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۸:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: با تلاش نیروهای امدادی اعزامی از سایر استان ها روند تامین و توزیع پایدار آب شرب شهرکرد و سایر شهرهای استان چهارمحال و بختیاری به حالت عادی بازگشت.
آوای رودکوف   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۴:۳۰    
آقای احمدزاده بخش های دیشموک و چاروسا نیازمند خدمات زیرساختی هستند، خروج از بن بست و زیرسازی لازم در جاده دیشموک_خوزستان، تامین آب و برق پایدار منطقه، آب رسانی به زمین های کشاورزی و ترمیم مسیرهای مواصلاتی اصلی ترین نیازهای یک منطقه مستضعف برای جبران عقب ماندگی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به فرسودگی مخازن آب شرب روستاهای خداآفرین شتاب بخشی به طرح های آب رسانی این شهرستان ضروری است .
598   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۰:۲۱    
در هفته دولت و با بهره برداری از بزرگ ترین طرح آب رسانی کشور، آب شرب سد دز به سمت 26 شهر و 1608 روستای خوزستان روانه و آرزوی 60 ساله مردم این خطه برآورده می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
تایباد رئیس اداره آبفای تایباد گفت: پروژه آب رسانی باهدف پایان تنش آبی در شهرستان تایباد با همکاری قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی (ع) مطابق برنامه به پیش می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۱:۰۵    
استاندار اصفهان گفت: کمتر از یک ماه آینده، پروژه بسیار خوب آب رسانی که مشکلات آب شهرستان های نایین و خوروبیابانک را تا 3 سال آینده به صورت اساسی حل خواهد کرد، شروع می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۶:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
آبرسانی به عشایر خراسان شمالی روزانه توسط چندین تانکر آب انجام می شود تا عشایر این ناحیه در طی زمانی که در منطقه آش خانه حضور دارند با مشکل کم آبی برای مصرف انسانی و دامی مواجه نشوند. شهر آش خانه مرکز شهرستان مانه و سملقان در استان خراسان شمالی و در فاصله 40 کیلومتری غرب بجنورد قرار دارد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رضا نعیمی گفت: طی سال جاری، تفاهم نامه ای با قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) سپاه برای آب رسانی به 107 روستا در قالب چهار مجتمع آب رسانی منعقد شد.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
دولت در حوزه آب رسانی روستایی توجه ویژه دارد رشت : مهناز نوبری [email protected] : مدیرعامل این شرکت در بازدید معاون منابع انسانی و پشتیبانی آبفای کشور از پروژه های آب رسانی به روستاهای گیلان اظهار داشت: این پروژه ها بااعتباری بالغ بر 1827 میلیارد تومان در 711 روستای گیلان اجرا می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/همدان استاندار همدان از اختصاص 509 میلیارد تومان برای آب رسانی به روستاهای استان، خبرداد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
گزارش اخیر مرکز آمار نشان می دهد که شاخص قیمت تولیدکننده بخش های خدمات در این فصل بیش ترین تورم نقطه به نقطه با 93.2 درصد مربوط به گروه "فعالیت های خدماتی مربوط به تامین جا و غذا" و کم ترین تورم نقطه به نقطه با 10.4 درصد مربوط به گروه "آب رسانی، مدیریت پسماند، فاضلاب و فعالیت های تصفیه" می باشد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۹    
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) ایلام با اعلام خبر آب رسانی به 128 روستا در استان گفت: سپاه همواره در تمامی عرصه ها برای رفع محرومیت در کنار مردم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام با بیان اینکه در کارخانه پلی اتیلن ساخت یکصد کیلومتر از لوله های پلی اتیلن آغاز شده گفت: این کارخانه در اجرای طرح آب رسانی بسیج به 128 روستای استان ایلام مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۱    
ازآنجایی که آب رسانی روی عملکردهای بدن از ادراک ذهنی گرفته تا عملکرد جنسی اثر می گذارد، توجه به رنگ ادرار ارزشمند است.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
هیچ گونه آب رسانی با تانکر به این روستا انجام نمی شود و مردم در حال جمع آوری آب خروجی کولر گازی جهت وضو و شستشو هستند.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۲۰:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قم از اجرای 12 طرح آب رسانی به روستاهای استان به همت بسیج سازندگی یاد کرد و گفت: طرح هایی که پیمانکاران حاضر به اجرای آن ها نمی شوند به بسیج سازندگی سپرده می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۹:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
عابدین خرّم روز پنجشنبه در جلسه قرارگاه جهادی آب رسانی به روستاهای استان، بر هماهنگی و همدلی دستگاه های متولی در پیشبرد پروژه ها تاکید کرد و گفت: با توجه به محدودیت منابع مالی دولت و همچنین محدودیت فصل کاری در استان ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سَقّاخانه، بنایی با هاله ای از تقدس، در معابر عمومی برای آب رسانی به تشنگان و یادآور بخشی از مصائب صحرای کربلا است. اساسی ترین عنصر سقاخانه آب است. سَقّاخانه زاییدۀ پیوند اعتقادات مردم در چهارچوب آیین های باستانی و اسلامی و نیز برای گرامیداشت مقام و جایگاه آب و حادثۀ کربلا و شهادت امام حسین(ع) و ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۳:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
با هشدارهای به موقع و آمادگی قبلی تیم های عملیاتی بر اساس روش های اجرایی استانداردی که از قبل تعریف شده، تعمیرات شبکه آب رسانی در مناطق آسیب دیده با سرعت انجام شد و در حال حاضر آب شرب تمامی مناطق سیل زده در مدار بهره برداری قرار دارد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۹:۰۰    
در این نشست در خصوص موضوعات مختلف همچون اجرایی شدن فاضلاب شهری لار، احداث پست 400 کیلو ولت لارستان، احداث آب شیرین کن بیرم، تسریع در انجام مطالعات پدافند غیرعامل و زیست محیطی، اجرای عملیات پروژه آب رسانی خط دوم از سد سلمان به لارستان ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا – مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: آب شهرهای ماهشهر و بندرامام خمینی خوزستان وصل و وضعیت آب رسانی به این شهرها به حالت عادی بازگشت.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۸:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
بازدید میدانی فرمانده سپاه لرستان از ساخت خانه های مددجویان وکانال های آب رسانی کشاورزی در شهرستان دلفان انجام شد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)استان لرستان به همراه مسئول بسیج سازندگی لرستان، مسیول فتی و محرومیت زدایی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفا چهارمحال و بختیاری از تداوم آبرسانی به مردم سیل زده استان در شرایط اضطراری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۸:۲۶    
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان اصلاندوز گفت: نبود تانکر برای آب رسانی به روستاهای دورافتاده شهرستان اصلاندوز عامل اصلی کمبود آب آشامیدنی در روستای های این منطقه بود که به همت سپاه استان اردبیل و تامین تانکر ، این مشکل رفع شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با تاکید بر لزوم مصرف آب شرب بهداشتی و تایید شده پس از وقوع سیل، این بلای طبیعی را عاملی برای ایجاد مشکل در وضعیت بهداشت و سلامت مردم خواند و گفت: در نقاطی که سیل به شبکه آب رسانی لطمه وارد می کند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۲۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: بارش باران و بروز سیل در مناطق مختلف استان به تاسیسات آب رسانی در شهرهای باغملک، بهبهان، صیدون ایذه، ماهشهر، بندرامام، رامهرمز و هفتکل خسارت وارد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مسوول بسیج سازندگی لرستان گفت: پروژه های آبرسانی بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در راستای رفع مشکلات آب شرب مناطق محروم در قالب طرح آب رسانی قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) در سطح استان حال اجرا است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه بر اثر سیلاب های شکل گرفته در روزهای اخیر، تامین کیفیت آب در سه شهر و 22 روستای حاشیه زاینده رود با مشکل مواجه شده است ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۶    
شفقنا- در سایه موج گرمای کنونی مغرب و افزایش تقاضای آب شرب و سال های پی در پی خشکسالی، مقامات مسئول توزیع آب در این کشور از تدابیری برای جیزه بندی آب و کاهش جریان آب شرب در شبکه های آب رسانی در بسیاری از شهرها و مراکز شهرهای این کشور خبر دادند. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام درویشی با تشویق اهالی شهر قاضی به پرداخت زکات توانسته از محل جمع آوری آن، مسجد را تعمیر و هزینه درمان بیماران نیازمند را تامین کند. تامین جهیزیه برای زوج های بی بضاعت و آب رسانی به روستاها از دیگر موارد مصرف زکات توسط وی است.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۲۰:۳۰    
توزیع آبرسانی و آذوقه میان مردم بعد از حضور مسئولین در مناطق آسیب دیده از سیلاب های اخیر
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مشکلات پیش آمده در روند آب رسانی مناطق سیل زده با تلاش نیروهای عملیاتی صنعت آب و برق، به سرعت در حال حل شدن است و در بسیاری از مناطق شاهد پایداری شبکه آب و برق هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: هم اکنون 47 تانکر آب رسانی از سوی استان های معین به استان اصفهان و 17 تانکر آب رسانی به همراه 5 اکیپ امداد رسانی نیز به استان یزد اعزام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۷:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل آبفا مازندران از وارد آمدن 150 میلیارد ریال خسارت اولیه سیل به تاسیسات آب رسانی در غرب استان خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۷:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
یکی از عادت های مهم برای دستیابی به پوست جوان تر در سن 40 سالگی، روال آب رسانی روزانه به پوست است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۳:۵۸    
فرمانده سپاه استان قزوین گفت: با استفاده از توان گروه های جهادی بسیج سازندگی پنج مجتمع آبرسانی برای 96 روستای دورافتاده و محروم استان ساخته می شود.