دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۵:۱۸May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پروتز»

عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
پروتزهای زیبایی محصولاتی پلاستیکی هستند که قسمت های بدن را شبیه سازی می کنند. آنها بخش های از دست رفته بدن را پوشش می دهند و به بازیابی زیبایی از دست رفته فرد کمک می کنند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۲    
همه ساله تعداد زیادی از زنان در سرتاسر دنیا، عمل جراحی پروتز سینه را انجام می دهند و در واقع جراحی پروتز سینه شایعترین عمل جراحی زیبایی بر روی پستان ها می باشد.
سالانه بیش از 1200 کودک ناشنوا در کشور با حمایت هیأت امنای صرفه جویی ارزی، شنوایی خود را به دست می آورند و موفق به شنیدن صدا و شکستن مرز سکوت می شوند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
داریوش ارجمند، در گفتگو با تی وی پلاس گفت : لب قُلوه ای و گونه پروتز ی شده ملاک بازیگر شدن خانم ها شده است./تی وی پلاس
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۲۰    
اگر به دنبال زیبایی صورت با تزریق ژل هستید ما امروز به مقایسه تزریق ژل و چربی با پروتز گونه پرداخته ایم.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۳    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری - استان سمنان؛ آرتروپلاستی یا تعویض مفصل نوعی از عمل جراحی است که در آن سطوح آسیب دیده مفصلی برداشته شده و مفصل تعویضی جایگزین آن می شود. به عبارت دیگر در این عمل عضو آسیب دیده با پروتز متناسب تعویض می شود. عمل جراحی تعویض مفصل زانو ...
برترین ها / ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: یک شرکت دانش بنیان تولیدکننده پروتز مفصل زانو و لگن با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و استفاده از تسهیلات تولید صنعتی موفق به تصاحب 18 درصد از سهم بازار این محصول در ایران شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
یکی از شرکت های دانش بنیان تولیدکننده پروتز مفصل زانو و لگن با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و استفاده از تسهیلات تولید صنعتی موفق به تصاحب 18 درصد از سهم بازار این محصول در ایران شد.
نی نی بان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۹:۱۱    
پروتز سینه نوعی سینه مصنوعی است که می تواند جایگزین تمام یا بخشی از سینه شود. بیشتر پروتز های سینه از ژل سیلیکونی نرمی ساخته شده اند که در لایه ی نازکی محصور می شود. در ادامه درباره ی انواع پروتز سینه و مراقبت های بعد از آن صحبت می کنیم.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عکس های جدید و تازه ترلان پروانه را مشاهده می کنید .
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۳:۵۰    
خیلی ها به دنبال این هستند که صورتشان جذاب تر شود و در صورت خود تغییراتی ایجاد کنند اما از خطرات آن ناآگاه هستند، امروز به این موضوع پرداخته ایم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی تدوین سند راهبردی پیرادندانپزشکی و نهایی کردن عناوین و برنامه درسی رشته های سلامت دهان و پروتز های دندانی را مصوب کرد.
دیدشهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۱۷    
ریزش مو، تاسی سر و موهای کم پشت مشکلی است که بسیاری از آقایان و بانوان با آن مواجه هستند و به دنبال راه چاره ای برای این مشکل می گردند که استفاده از شیوه های درمانی مانند: ترمیم مو و پروتز مو مشکل این دسته از عزیزان را حل کرده است. ...
زیبامون   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۸    
در این بخش از زیبامون اطلاعات دقیق و خوبی رو در رابطه با جراحی پروتز سینه کسب خواهید کرد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۶    
پروتز سینه می تواند یکی از مهمترین جراحی هایی باشد که بسیاری از خانم ها در طول زندگی خود انجام می دهند. حال این سوال برای بسیاری از خانم ها پیش می آید که آیا همه آن ها می توانند از پروتز سینه استفاده نمایند، جواب این سوال خیر است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۴۲    
شریفی مند گفت: سازمان تامین اجتماعی پارسال 121 میلیارد ریال در قالب کمک هزینه ازدواج، مقرری بگیر بیمه بیکاری، غرامت دستمزد ایام بیماری، کمک هزینه بارداری، کمک هزینه وسایل پزشکی اروتز و پروتز و کمک هزینه ارتحال به افراد تحت پوشش خود در تربت حیدریه پرداخت کرده است.
نبض ما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۶:۴۲    
چگونه بهترین دکتر ایمپلنت را پیدا می کنید؟ زمانی که دندان شخصی بیفتد و یا در اثر یک حادثه شخص مجبور به کشیدن آن شود جای آن دندان خالی شده و مشکلاتی را فراهم می کند. برای همین لازم است که جای خالی آن پر شود ...
مدار شرقی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۲۲    
شیما الجلود 12 ساله که در جنگ داخلی سوریه پای چپ خود را از دست داده بود٬ با کمک خیرین در ترکیه توانست پروتز پا دریافت کند و با پای خود به مدرسه اش در شهر سیرت ترکیه برود.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۷:۱۶    
عمل پروتز سینه یکی از کم خطرترین جراحی های زیبایی محسوب می شود. این عمل را به نام ایمپلنت سینه نیز می شناسند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۳۱    
منظور از پروتز لب طبیعی, بزرگ و حجیم تر کردن لب ها در خانه بدون عمل جراحی و عوارض است که روش های ساده ای دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
محققان بین المللی در سلسله پژوهش هایی جالب قصد دارند با الهام از سطوحی که بدن گیاهان و حشرات را می پوشاند، پروتزهایی ضدباکتری و ضدعفونت تولید کنند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
پروتز فقط برای بهتر شدن ظاهر و کاهش اثرات روانی استفاده می شود و هیچ یک از کارکرد های یک بیضه ی واقعی را ندارد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
متخصص اورولوژی پروتز آلت را در یک عمل جراحی مستقیماً داخل آلت و کیسه بیضه (اسکروتوم) می گذارد تا مرد بتواند به نعوظ برسد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
شاید نام اعضای مصنوعی یا اندام مصنوعی و یا ارتوپدی فنی را شنیده باشید. همه ی اینها، نام های دیگر رشته ی ارتز و پروتز می باشند. علم ارتز و پروتز، حرفه ای پویا و در حال گسترش در شاخه توانبخشی است ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سلامت رکنا : بسیاری از خانم ها به تزریق ژل در اعضای بدن شان می پردازند.
نبض ما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۲۲    
در دسترس ترین روش ها برای داشتن باسن زیبا 1- لیفت باسن به منظور داشتن باشن متناسب 2- پروتز باسن بهترین روش دستیابی به باسن زیبا 3- لیفت باسن برزیلی برای رسیدن به باسن زیبا 4- پروتز متحرک باسن راهی موقتی برای داشتن باسن جذاب 5- ورزش برای داشتن باسن برجسته و زیبا چرا داشتن باسن زیبا اهمیت دارد؟ ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از دامپزشکان کشور با طراحی و ساخت پروتز مفصل سگ، روشی برای جراحی تعویض مفصل لگن این حیوانات ارائه کردند که به گفته آنها با این روش سگ آسیب دیده می تواند مجددا راه برود و بدود.
نی نی بان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۸:۱۲    
اگر دوست دارید نیم تنه بالایی تان برجسته تر شود؛ به دنبال هزینه عمل پروتز سینه سال 1400 هستید؛ بیایید نی نی بان تا جزئیات قیمت ها را بگوییم و مختصری از روال این جراحی مطلع تان کنیم.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۴:۰۵    
مزایای فراوان ایمپلنت سبب شده تا بسیاری از افراد آن را به پروتز دندان ترجیح بدهند. همه از دردسر های پروتز واقف اند و می دانند با جراحی ایمپلنت در اقصی نقاط کشور از جمله کلینیک ایمپلنت در تهران می توانند دندانی دائمی همانند دندان های قبلی خود داشته باشند ...
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
زانو به عنوان یکی از پیچیده ترین مفصل های بدن انسان و در جهت انتقال وزن بدن به زمین عمل می کند. این عضو مهم ممکن است به دلایل مختلفی آسیب ببیند که در این صورت یکی از روش های درمان و بهبود کارکرد ان استفاده از پروتز زانو است که در ادامه به معرفی انواع آن، نحوه عملکرد و معایب پروتز زانو می پردازیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۶    
چرخی کوتاه در تنها مرکز ارتز و پروتز شرق کشور یک نکته مهم را به همه گوشزد می کند
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - پروتز مفصل حیوانات (سیستم لگن مفصل سگ) از سوی 2 مخترع در یزد تولید و به شماره 102433در اداره ثبت اختراع سازمان اسناد و املاک به ثبت رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
یزد- برای اولین بار در کشور پروتز مفصل حیوانات در یزد تولید شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
محققان شرکت های فناور کشور علاوه بر آنکه به دانش فنی تولید خالص ترین گرید الکل بایو فناوری دست یافتند، پروتز دست مصنوعی را عرضه کردند که دارای 4 ادراک حسی است.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
از مهم ترین دلایل ایجاد زخم گوشه لب ها می توان به مواردی مانند ضعف سیستم ایمنی، تجمع بزاق در گوشه لب ها و خشکی لب اشاره کرد. همچنین عوامل دیگری از جمله تماس با آلرژن، ناهماهنگی پروتز یا دندان مصنوعی، نبود دندان و تغییر دمای ناگهانی محیط در این زمینه دخالت دارند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۹:۰۱    
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به طراحی، توسعه و راه اندازی دستگاه پرداختکاری خودکار پروتز های مفصل ران در صنعت پزشکی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به طراحی، توسعه و راه اندازی دستگاه پرداختکاری خودکار پروتز های مفصل ران در صنعت پزشکی شدند.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۵:۰۵    
جراحی سینه به طور کلی برای از بین بردن و رفع طیف گسترده ای از مشکلات جسمی بانوان انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر از فعالیت 38 مرکز ارتوپدی فنی برای ساخت اعضای مصنوعی در هلال احمر خبر داد و گفت: در این مراکز تخصصی، اندام مصنوعی، شامل پروتز و ارتز و کفش طبی برای ارائه به مراجعه کنندگان به ویژه جانبازان و معلولین جامعه ساخته می شود.
نی نی بان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۱۲    
یکی از مدهای زیبایی که این روزها خیلی طرفدار پیدا کرده، پروتز لب مدل عروسکی است. این که کدام مدل از تزریق های ژل برای لب زیباتر است؛ برای تزریق ژل باید به چه نکاتی توجه کرد و قیمت ژل زدن را در این صفحه بخوانید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت فنلاندی نشان داده است که پوشش های لایه اتمی آن ها می تواند خواص ضدمیکروبی جالب توجهی داشته باشد و از آن ها می توان برای تولید ادوات پزشکی و پروتز ها استفاده کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به تشریح جزئیات بیمه تکمیلی جدید فرهنگیان پرداخت و گفت: در همه تعهدات درمانی از جمله کلینیکی، پاراکلینیکی، بستری، جراحی های عمومی، بدون سقف و به صورت نامحدود و رایگان، به فرهنگیان خدمات ارائه می شود. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ترلان پروانه این عکس را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۵    
ایسنا/سمنان سه پروژه درمانی تامین اجتماعی استان سمنان در آیینی با حضور مشاور اجرایی معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی کشور به بهره برداری رسید
نبض ما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۱    
پتوز یا افتادگی سینه چیست؟ انواع برش ها در جراحی لیفت سینه لیفت هلالی (برش هلالی) لیفت آرئولار (لیفت دوناتی یا لیفت دایره ای) لیفتینگ لنگری (لیفتینگ T معکوس یا لیفت کامل سینه) روش های لیفت سینه بدون جراحی لیفت سینه با لیزر ترماژ بوتاکس ورزش سینه کارهایی که قبل از لیفت سینه باید انجام داد سوالات ...
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مریم معماریان (متخصص پروتز های دندانی) در مجله "پاسخگو" رادیو سلامت گفت: اگر از دندان های مصنوعی خوب مراقبت شود و به بهداشت آنها توجه شود مسلما بر سلامت استفاده کننده اثر مثبتی خواهد داشت. حتما دندان های مصنوعی را باید 8 ساعت از دهان خارج کرد. چون لثه ها در این مدت تحت فشار بوده اند ...
نی نی بان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۸:۰۶    
پروتز دندان مصنوعی، جایگزین مناسبی برای دندان های از دست رفته یا شکسته محسوب می شود. قیمت پروتز دندان مصنوعی بسته به کامل یا جزئی بودن آن فرق می کند. از پروتز های کامل وقتی استفاده می شود که همه ی دندان ها از بین رفته باشند ...
گاردین نوشت: این خواننده 30 ساله برای اولین بار در آگوست سال 2020 در جوایز MTV VMA با چهره ای خون آلود ظاهر شد و دیده شده که باند و پروتز پوشیده به نظر می رسد که در فیلم خود برای Save Your Tears جراحی پلاستیک گسترده ای انجام داده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان_ معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: اکنون ساخت انواع پروتز و اُرُتز( مجموع وسایل جهت اصلاح وضعیت اندام یا عضو ) در این خطه با کیفیت بالا تولید می شود که با وجود تحریم ها و تنگناهای بسیار نیاز بیماران را رفع کرده است.