دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۱:۳۳Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون امنیتی و انتظامی»

استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران گفت: هم افزایی بین دستگاه های امنیتی و انتظامی برای ایجاد انتخاباتی سالم و با امنیت کامل تقویت می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
دزفول- معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان گفت: تمام اختیارات لازم به منظور اجرای اقدامات اساسی در راستای کنترل ویروس کرونا در دزفول به فرماندار این شهرستان داده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران از ابتدای انقلاب تاکنون شعار "ارتش فدای ملت" را همچنان حفظ و در عمل عینیت بخشیده و به عنوان یک نیرو در کنار مردم در ذهن ها به ثبت رسیده است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نماینده شورای امنیت کشور از اجرای پروتکل های بهداشتی در فرودگاه امام خمینی(ره) بازدید کرد. به گزارش وزارت راه و شهرسازی، حمید رضا گودرزی، معاون امنیتی و انتظامی استانداری استان تهران شب گذشته ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون امنیتی و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: مردم استان تا پای کار نیایند و پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند کار را از پیش نخواهیم برد زیرا موضوع شیوع کرونا بسیار جدی و مقابله با آن همکاری همگان را می طلبد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با اشاره به لزوم تسهیل در امر رسیدگی به پرونده قاچاق کالاهای اساسی از اختصاص شعبه ویژه در مجتمع رسیدگی به قاچاق تعزیرات حکومتی به این امر خبر داد.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۲    
معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران با حضور در مرکز اهدای خون وصال از پایتخت نشینان نوعدوست و مهربان خواست که بیماران نیازمند به خون را فراموش نکنند. ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران از کشف 437 کیلو ماده مخدر شیشه در قالب محموله هندوانه در تهران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان سنجش با انتشار اطلاعیه ای براساس ابلاغیه مورخ 1400/1/19 معاون امنیتی و انتظامی و رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی، انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا خبر از لغو آزمون داد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۵۲   + ۶۱ سایت دیگر  
آزمون کانون وکلا که قرار بود فردا 20 فروردین برگزار شود با توجه به وضعیت بیماری در کشور برابر نظر وزارت بهداشت به زمان دیگری موکول شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران گفت: با اقدامات پیگیری شده در ستاد امنیت انتخابات استان تهران امید است انتخابات آرام و با مشارکت حداکثری را در سطح استان تهران داشته باشیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با تشریح این موضوع که قدردان مردم عزیز کشورمان در مقابله با بیماری کرونا طی 14 ماه اخیر هستیم، گفت: باید این همراهی و تلاش به صورت پیوسته و هماهنگ میان مردم و دستگاه های ذی ربط تا مهار کامل این بیماری ادامه داشته باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
ذوالفقاری گفت: برای عبور از موج چهارم بیماری کرونا باید از تجربه گذشته نهایت استفاده را داشته باشیم و در این مسیر در نظر داشته باشیم که رمز موفقیت همراهی و همدلی مردم است. باید محدودیت ها به سمت شهرهایی برود که روند افزایشی بیماری را تجربه می کنند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۲:۰۷    
معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان اظهار داشت: ادارات از شنبه 14/01/1400 با توجه به شرایط قرمز کرونایی در خوزستان، می بایست با یک سوم نیرو در محل کار حاضر شود.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛ معاونت امنیتی انتظامی وزارت کشور از جهاتی در خط مقدم تامین امنیت کشور قرار دارد؛ از صحبت های حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور این طور برمی آید که این معاونت در تامین امنیت کشور، رویکرد های متنوع و چند بعدی را در دستور کار دارد ...
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان در خصوص فعالیت ادارات بعد از تعطیلات نوروزی گفت: محدودیت حضور یک سوم کارکنان و محدودیت فعالیت کسب و کارها و صنوف در شهرهای قرمز و نارنجی همچنان به قوت خود باقی است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۹    
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با اشاره به تغییر ساعت محدودیت شبانه از ممنوعیت دورهمی و تجمع در بوستان ها و فضای سبز در استان تهران در سیزدهم فروردین ماه روز طبیعت خبر داد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۴:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان گفت: تمام محدودیت های شهرهای قرمز و نارنجی براساس مصوبات ستاد ملی و ستاد استانی کرونا همچنان پا برجا است و امسال روز طبیعت و 13 به در برگزار نخواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۴:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان با درخواست از مردم برای ماندن در خانه های خود در روز طبیعت گفت: برابر ابلاغیه قرارگاه مرکزی وزارت کشور در استان روز طبیعت نخواهیم داشت و تمام محدودیت های کرونایی و ترددها با شدت و حدت پابرجا است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: امنیتی که در این استان برای مردم ایجاد شده حاصل تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) است که در طول شبانه روز برای کسب اخبار و اطلاعات، رصد معاندان نظام و دشمنان و بدخواهان جمهوری اسلامی فعالیت می کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۵۰   + ۵۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ حمیدرضا گودرزی در مورد محدودیت های روز طبیعت اظهار داشت: دورهمی و تجمع در بوستان ها و فضای سبز در روز طبیعت ممنوع است. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۰:۰۶   + ۶۸ سایت دیگر  
ایرنا: معاون امنیتی و انتظامی و رئیس کمیته امنیتی انتظامی ستاد مدیریت بیماری کرونای استان تهران گفت: دورهمی و تجمع در بوستان ها و فضای سبز این استان در روز طبیعت ممنوع است. ...
اقتصاد آنلاین / بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۹:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس،معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران عنوان کرد: دورهمی و تجمع در بوستان ها و فضای سبز در روز طبیعت ممنوع است. شهرداری ها و نیروی انتظامی در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۱:۰۹    
حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا با بیان اینکه روند مدیریت بیماری طی سال گذشته با همدلی و همکاری متقابل مردم و کادر درمان موفقیت آمیز بود؛ گفت: باید روند همکاری تا پایان بیماری منحوس در کشور تداوم یابد. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۵:۱۴   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا با بیان اینکه روند مدیریت بیماری طی سال گذشته با همدلی و همکاری متقابل مردم و کادر درمان موفقیت آمیز بود؛ گفت باید روند همکاری تا پایان بیماری منحوس در کشور تداوم یابد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به افزایش ویروس جهش یافته کرونا و خطرناک بودن آن احتمال رخداد پیک بیماری در مقطع بعد از تعطیلات در استان زیاد است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون امنیتی و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: محدودیت های کرونایی بر اساس رنگ بندی در این استان اعمال خواهد شد و در هر شهرستان با توجه به نوع وضعیت این ویروس ترددها کنترل می شود.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
استاندار ایلام در دیدار با معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور: ⭕️ رویکرد ما در قبال مرز توسعه محور است/بهبود وضعیت مرزنشینان باعث تقویت مرز می شود به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران گفت: نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی با حضور در انبار اموال تملیکی نسبت به تفکیک و تعیین تکلیف کالاهای سلامت محور در سه گروه قابل ابتیاع، قابل امحا و قابل هبه جهت دسته یندس آنها اقدام کنند تا تعیین تکلیف شود.
ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور و رییس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تاکید کرد: اصل بر نرفتن سفر و پرهیز از هر گونه جابجایی بین شهری است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور و رییس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا گفت: اصل بر نرفتن سفر و پرهیز از هر گونه جابجایی بین شهری است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران از تعیین تکلیف مرکز ماده 16 بانوان در غرب استان تهران و در شهرستان ملارد خبر داد.
دکتر حسین ذوالفقاری، معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور، مهمان این برنامه از من طهران شبکه العالم است.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ جلسه ستاد مقابله با کرونای استان به ریاست مرعشی معاون امنیتی و انتظامی استانداری و جانشین استاندار در ستاد استانی مقابله با کرونا و با حضور عرفانی نماینده وزارت بهداشت در استان و دیگر مسئولین ذیربط ...
دانستنی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
برچسب ها دانستنی آنلاین سفرهای نوروزی نوروز 1400 ویروس کرونا برچسب ها
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۳   + ۱۰۶ سایت دیگر  
به گفته معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور، چنانچه در طول تعطیلات وضعیت شهری تغییر کند و قرمز یا نارنجی شود، مسافرین سه روز مهلت دارند که از آن شهر خارج شوند و مسافری هم نمی تواند وارد آن شهر بشود. تهران – اقتصادبرتر – 19 اسفند 99 ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۳۶    
مسائل امنیتی و انتظامی شهرستان فیروزکوه در نشستی به ریاست حمیدرضا گودرزی معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران و با حضور ابوالقاسم مهری فرماندار، جمعی از مدیران کل استانداری و اعضای شورای تامین شهرستان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران گفت: برگزاری هر گونه نمایشگاه بهاره در استان تهران ممنوع است و در این خصوص به فرمانداران تاکیدات لازم انجام شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۷:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، حسین ذوالفقاری با اشاره به پیگیری ها و تلاش های صورت گرفته در اداره کل امور اتباع و مهاجرین وزارت کشور به منظور حمایت از پناهندگان گفت: در جهت حمایت از پناهندگان جمعی ساکن کشور ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با اشاره به ممنوعیت برگزاری هر گونه نمایشگاه بهاره بر تشدید نظارت فرمانداران نسبت به اجرای این مصوبه تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور گفت: بررسی ها و گزارش ها نشان می دهد هم اکنون دستورالعمل های بهداشتی به طور کامل در حرم مطهر رضوی رعایت می شود و آستان قدس رضوی یکی از مراکز و مجموعه های پیشگام در اجرای مصوبات ستاد ملی است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان - ولی الله حیاتی در ارتباط زنده تلویزیونی با اشاره به شرایط اضطراری استان خوزستان در مواجه با بیماری کرونا بیان کرد: تعداد تست ها قریب به 15 هزار و میزان شناسایی بیماران هم افزایش داشته است. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۰:۳۹    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، نشست بررسی مشکلات حوزه های امنیتی و انتظامی قرچک به ریاست حمیدرضا گودرزی معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران و با حضور بهمن خطیبی فرماندار شهرستان، مدیران کل امنیتی انتظامی، مبارزه با مواد مخدر، اتباع و مهاجرین خارجی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اقدامات پیشگیرانه از شیوع کرونا در استان ضروری است و نباید به آمدن واکسن این ویروس اکتفا کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در نشست خبری مشترک با مشاور عالی وزیر کشور عراق گفت: ما در این هفته میزبان هیئت وزارت کشور جمهوری عراق بودیم و برنامه های مختلفی را در حوزه های ماموریت وزارت کشور و پلیس ایران و وزارت کشور و پلیس عراق داشتیم.
برترین ها / خبر خودرو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
برنا: حسین ذوالفقاری گفت: به ستاد ملی مبارزه با کرونا پیشنهاد دادیم از 25 اسفند تا 15 فروردین وضعیت ثابت هر شهر را اعلام کنیم اگر روز 25 اسفند ستاد ملی با این طرح موافقت کند تکلیف همه شهرها را به صورت ثابت مشخص می کنیم. ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: با استفاده از کد ملی و ارتباط با سامانه ماسک به دنبال این هستیم از ورود مسافرانی که تست کرونای آنها حداقل تا 14 روز مثبت بوده، به مترو و اتوبوس جلوگیری کنیم و این اقدام در حال نهایی شدن است.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
خبرمهم: معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: اگر وضعیت بیماری در شرایط کنترل باشد و با تغییر افزایشی مواجه نشود، تردد در شهرهای زرد و آبی در ایام تعطیلات ممنوع نخواهد بود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مسائل امنیتی و انتظامی شهرستان پیشوا در جلسه شورای تامین به ریاست حمیدرضا گودرزی معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران و با حضور حسین عباسی فرماندار، جمعی از مدیران کل استانداری و اعضای شورای تامین شهرستان برگزار شد.
اقتصاد ایران: معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: اگر وضعیت بیماری در شرایط کنترل باشد و با تغییر افزایشی مواجه نشود، تردد در شهرهای زرد و آبی در ایام تعطیلات ممنوع نخواهد بود.