یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۶:۵۷Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محصولات فناورانه»

خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۲:۲۷    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل ؛ دکتر نعمت هدایت مسئول مرکز نوآوری و رشد واحد های فناور دانشگاه محقق اردبیلی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری اردبیل گفت: در بیست و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
کاتالیست تبدیل استیلن در جریان اتیلند (استیلن کانورتور) و کاتالیست ایزومریزاسیون زایلن ها و تکنولوژی (فناوری ) تولید نفت کوره کم سولفور با حضور دهقانی معاون علمی فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور رونمایی شد.
به میزبانی استان آذربایجان غربی: برگزاری ششمین رویداد تخصصی ویژه شتاب بخشی کشاورزی دانش بنیان ششمین بسته هدفمند ترویجی ویژه شتاب بخشی کشاورزی دانش بنیان درقالب برنامه ملی ترویج محصولات فناورانه شرکتهای دانش بنیان و فناوردر آذرماه سال جاری در محل برگزاری نمایشگاهی بین المللی ارومیه برگزار شد ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی خراسان رضوی از حضور این سازمان در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان خبر داد و گفت: رویکرد این سازمان در نمایشگاه سال جاری، ارائه آخرین یافته های پژوهشی و محصولات فناورانه پژوهشکده ها و گروه های پژوهشی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
متخصصان یک شرکت دانش بنیان صنعتی پارک فناوری پردیس با تولید آچار هیدرولیک و ابزار اندازه گیری شاتون قطار، به کمک صنعت ریلی کشور کمک کردند.
سینا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، روح الله دهقانی در آیین امضای توافق نامه های همکاری معاونت علمی و وزارت صنعت ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
بانک ملی ایران در بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی متالورژی2023 به ارائه تازه ترین و آخرین توانمندی ها، دستاوردها ، خدمات مالی و پولی و محصولات فناورانه خود می پردازد و میزبان فعالان و شرکت های حوزه معدن و فولاد خواهد بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۱    
دومین رویداد ترویجی محصولات فناورانه شرکت های دانش بنیان و فناورهمزمان همزمان با چهاردهمین نمایشگاه صنایع کشاورزی درمحل دائمی نمایشگاه های بین المللی ارومیه برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
دستیار معاون علمی رییس جمهور در توسعه زیرساخت های فناوری گفت: در توافق با سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران مقرر شد پلتفرم های صادرات محصولات فناورانه و کارخانه هوشمند ایجاد شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و پژوهشی سپاه امام رضا(ع) گفت: طی یک و نیم سال گذشته 33 میلیاردتومان سرمایه گذاری بر روی محصولات نوآورانه و فناورانه داشته و هدف ما این است که محصولات مورد حمایت شرکت های دانش بنیان یا افراد توانمند، بازار و فروش داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۹:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر علوم با اشاره به راه اندازی سامانه جان(جریان اقتصاد نوین) گفت: این سامانه محلی برای فروش محصولات فناورانه بوده و واحدهای فناورِ پارکها می توانند محصولات خود را بارگذاری کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیر علمی همایش شیخ الرئیس با بیان اینکه دست اندرکاران حوزه آموزش، اساتید و دانشجویان، گروه های هدف این همایش هستند، اظهار کرد: براساس برنامه ریزی های انجام شده، ظرفیت این همایش معادل 1500 نفر است.
دنیای خودرو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۱    
شیائومی، عملا به عنوان بزرگ ترین شرکت تلفن همراه در جهان و شناخته شده به خاطر محصولات فناورانه خود، نشان داد که وارد بازار خودرو برقی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای کرمان گفت:همزمان با برگزاری آئین اختتامیه بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق و نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فناوران شرکت های دانش بنیان بسیجی در نمایشگاهی آخرین دستاورد های فناورانه خود را عرضه کردند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۴:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس در آخرین روز از نمایشگاه صنعت برق 23 تفاهم نامه و 4 قرارداد به امضا رسید. امضای این تفاهم نامه ها و قراردادها بین شرکت های صنعت برق و مراکز علمی و پژوهشی برای همکاری در ساخت محصولات فناورانه انجام شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
فناوران عضو پارک فناوری پردیس با حضور در غرفه پارک در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق، دستاور های فناورانه خود را ارائه کردند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری پارک فناوری پردیس با بیان اینکه در این مجموعه بیش از 400 شرکت در حال فعالیت هستند، گفت: 9 هزار محقق و فناور در حال طراحی و تولید محصولات فناورانه هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که تنها 4 شرکت فعال در حوزه نانو توانسته اند حجم فروش بیش از هزار میلیارد تومان را برای خود ایجاد کنند ولی این تعداد شرکت توانسته اند 19 درصد سهم بازار را از آن خود کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۲۱:۴۹    
تهران - ایرنا - وزیر نیرو از شرکت های دانش بنیان و فناور فعال در صنعت برق کشور خواست که محصولات فناورانه خود را با توجه به نیاز این حوزه طراحی و بومی سازی کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۱    
تهران - ایرنا - نماینده تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت:جهاد دانشگاهی با تعریف ساختاری توانمند و حمایت مجلس در برنامه هفتم توسعه می تواند صادر کننده قوی فناوری، محصولات و خدمات فناورانه به سایر کشورها باشد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۱    
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و آفریقا گفت: با توجه به وضعیت آماری صادرات محصولات فناورانه، شاهرگ توسعه و گسترش فضای صدور کالاهای دانش بنیانی در دست دولت است و باید این وضعیت به سمت مشارکت بیشتر بخش خصوصی و استارت آپ ها تغییر جهت دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۹:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش علوم پزشکی بر حمایت از طراحی و تولید محصولات فناورانه تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
دومین رویداد ترویجی محصولات فناورانه شرکت های دانش بنیان و فناوراز30 آبان ماه لغایت 3 آذرماه1402، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهرستان ارومیه در استان آذربایجان غربی برگزار می شود.
به میزبانی استان لرستان: برگزاری برنامه ملی ترویج محصولات فناورانه شرکتهای دانش بنیان و فناور پنجمین بسته عملیاتی و هدفمند ویژه برنامه ملی ترویج محصولات فناورانه شرکتهای دانش بنیان و فناور دربخش کشاورزی استان لرستان برگزار شد. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۹:۰۴    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس اظهار کرد: با توجه به برنامه های سند تحول دانشگاه آزاد اسلامی امروز شاهد تجاری شدن محصولات هستیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۳:۴۶    
کارگاه آموزشی با عنوان انتخاب بازار صادراتی و برنامه ریزی صادراتی محصولات فناورانه روز سه شنبه 16 آبان از ساعت 13 الی 15 در نمایشگاه نانو برگزار می شود.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سپید آنلاین، ابوالفضل باقری فرد در حاشیه بازدید از چهاردهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو و میکرو در محل نمایشگاه بین المللی تهران ضمن اظهار خرسندی از توسعه بسیار مناسب علوم مرتبط با حوزه نانو در کشور در طول چند سال اخیر اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۵:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور؛ پیش از ظهر دوشنبه (15 آبان 1402) از چهاردهمین نمایشگاه بین المللی نانو بازدید و از جدیدترین محصولات فناورانه نانویی رونمایی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور گفت: توسعه ارتباطات بین المللی و تجاری سازی محصولات فناورانه مهمترین راهبرد حوزه نانو است.
سینا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۲:۱۰    
دوره آموزشی با عنوان قیمت گذاری در محصولات فناورانه روز 3 شنبه 16 آبان ماه 1402 از ساعت 9 الی 11 در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه فناوری نانو برگزار می شود. این کارگاه توسط مجید عقلایی تدریس خواهد شد و برگزارکننده آن تحقیق و توسعه بازار سام، شتاب دهنده مارس است. ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۰۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سیناپرس، از امروز شنبه، 13 آبان چهاردهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو با حضور بیش از 90 شرکت فعال در حوزه نانو آغاز می شود و قرار است تا 16 آبان میزبان بازدیدگان از محصولات فناورانه شرکت های نانویی در حوزه های مختلفی نظیر نفت و انرژی، بهداشت و سلامت، آب و محیط زیست ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۲۳:۱۶   + ۴۶ سایت دیگر  
با حضور دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی از محصولات فناورانه بانک ملت به ویژه اعطای تسهیلات غیرحضوری فرزندآوری و ازدواج در هفت هزار مرکز پیشخوان دولت در سراسر کشور رونمایی شد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۵:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
در راستای افزایش روزافزون تعداد محصولات فناورانه ای که از هوش مصنوعی بهره می گیرند، به تازگی یک دوربین امنیتی بر این اساس به بازار آمده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۱:۳۶   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملت در مراسم رونمایی از اعطای غیرحضوری تسهیلات خرد در سامانه فرابانک، از برنامه های این بانک برای کاهش مراجعه حضوری مردم به شعب با توسعه محصولات فناورانه خبر داد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۱:۳۶   + ۶۵ سایت دیگر  
با حضور دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی از محصولات فناورانه بانک ملت به ویژه اعطای تسهیلات غیرحضوری فرزندآوری و ازدواج در هفت هزار مرکز پیشخوان دولت در سراسر کشور رونمایی شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۶:۰۱   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملت، با اشاره به رونمایی از محصولات فناورانه بانک ملت گفت: طبق بررسی های کارشناسی، 65 درصد مراجعه مردم به شعب برای 4 عمل واریز، برداشت، پرداخت و صدور کارت است که با اجرای طرح های مختلف فناورانه از جمله ویدئو بانک، این میزان مراجعه کاهش خواهد یافت.
شانا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نشست مشترک بین پژوهشگاه صنعت نفت و منطقه ویژه اقتصادی پارس با هدف بررسی ظرفیت ها و توسعه همکاری ها برگزار شد و توسعه دانش فنی و تولید محصولات فناورانه در منطقه ویژه اقتصادی پارس در دستور کار پژوهشگاه صنعت نفت قرار گرفت.
آنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۳    
عضو هیئت علمی مؤسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی گفت: اگر قانون جهش تولید محصولات فناورانه به درستی اجرا شود، می تواند سهم دانش بنیان ها در اقتصاد را افزایش دهد. این در حالی است که رقبای منطقه ای مشوق های زیرساختی، مالی را برای جذب استارت آپ های ایرانی فراهم کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۴:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که سختگیری های آمریکا بر صادرات محصولات فناورانه به چین بیشتر شده، این کشور آسیایی فرایند جایگزین کردن فناوری های غربی با داخلی را سرعت بخشیده است.
به میزبانی مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره): برگزاری کارگاه استانی ویژه تبیین مبانی عملیاتی در بخش کشاورزی کارگاه استانی ویژه تبیین مبانی عملیاتی و تشریح فرایند پیاده سازی برنامه محوری ترویج محصولات فناورانه در مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) برگزارشد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۰۸:۳۵    
شرکت های دانش بنیان و واحد های فناور خراسان جنوبی پارسال با صادرات محصولات خود یک میلیون و 120 هزار دلار ارز وارد کشور کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
متخصصان یک شرکت دانش بنیان با استفاده از تجهیزات و روش های فناورانه، زمینه ای را برای استانداردسازی محصولات فناورانه فراهم کردند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۲۲:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم نیاز محور شدن ایده ها و محصولات فناورانه مورد حمایت پارک ها و سایر بازیگران زیست بوم فناوری را از اولویت های این معاونت عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۴    
نمایشگاه محصولات فناورانه ایرانی در ازبکستان با ارائه محصولات مورد نیاز صنایع این کشور برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۶    
با وجود اینکه صادرات نیمه نخست امسال در خراسان جنوبی نسبت به مدت مشابه پارسال 8 درصد افزایش داشته، اما ارزش افزوده این اقلام بسیار پایین بوده و نیاز به صادرات محصولات فناورانه است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۷:۱۰    
مدیر مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: این مرکز با 13 شرکت دانش بنیان در راستای تولید محصولات فناورانه مورد نیاز در حوزه بهداشت و درمان فعالیت می کند که هر کدام از این شرکت ها تاکنون محصولات و خدمات ارزشمندی را تولید و عرضه کرده اند.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
آرتین با هدف ارائه محصولات و سرویس های هوش مصنوعی، در مراسم بزرگداشت روز فناوری هوش مصنوعی حاضر شد. آرتین در قسمت نمایشگاهی این رویداد، محصولات چت بات ، احراز هویت و کنترل کیفیت مرکز تماس را برای حاضران به نمایش گذاشت. ...
پایگاه خبری همراز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۶:۰۸    
اولین رویداد سالانه هوش مصنوعی با هدف شناسایی و معرفی آخرین دستاوردها و محصولات فناورانه در زمینه هوش مصنوعی همزمان با پنجمین دوره آیین اعطای جایزه مصطفی (ص) روزهای جمعه و شنبه مورخ 7 و 8 مهرماه در هتل عباسی اصفهان برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۰۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
آرتین، کسب و کار هوش مصنوعی شرکت توسن تکنو با هدف شناسایی و معرفی آخرین دستاوردها و محصولات فناورانه در زمینه هوش مصنوعی در اولین رویداد سالانه هوش مصنوعی اصفهان شرکت کرد ...