یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۷:۳۸Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برنامه موشکی»

روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
این نشریه در ادامه ادعای خود ضمن اشاره به فرایند پیچیده برنامه موشکی ایران در این باره مدعی شده که موشک های ایران از منظر برد و سوخت و حتی سامانه هایی که این جنگ افزار را تولید می کنند، متفاوت هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
وزارت دفاع کره جنوبی از راه اندازی سامانه یکپارچه اطلاعاتی بین سئول، واشنگتن و توکیو برای مقابله با برنامه موشکی کره شمالی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : دستگیری یکی از برجسته ترین دانشمندان موشکی روسیه در بحبوحه جنگ این کشور با اوکراین می تواند مسکو را با مشکلاتی مواجه سازد؛ چراکه سایر دانشمندان موشکی در اعتراض به دستگیری آناتولی ماسلوف، تهدید به اعتصاب کرده اند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۰۲    
کره جنوبی ادعا می کند گروه های هکری در کره شمالی با سرقت اطلاعات به برنامه موشکی و ماهواره ای این کشور کمک می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۵:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری دولتی ژاپن ساعاتی پیش از شکست پروژه موشکی کره شمالی در مرحله دوم پرتاب خبر داد؛ روشن شدن غیرعادی پیشرانه ماهواره و به دنبال آن کاهش نیروی محرکه به سقوط آن در دریای زرد انجامید.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نگرانی آمریکا از برنامه موشکی ایران در دو محور بُرد موشکی و قابلیت حمل کلاهک هسته ای است. درعین حال رونمایی از موشک خیبر هراس دشمنان ایران اسلامی را بیش از گذشته کرده و حاکی از آن است تحریم ها از ابتدا برای جلوگیری از قدرت و اقتدار این سرزمین کهن و برای مشغول سازی ایران به دیگر موضوعات بوده و این ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات مداخله جویانه کشورهای غربی علیه برنامه موشکی ایران نوشت: آن ها با ایران قوی مخالفند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
متیو میلر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: همانطور که روشن کرده ایم، توسعه و تکثیر موشک های بالستیک ایران تهدیدی جدی برای امنیت منطقه ای و بین المللی است و همچنان یک چالش مهم به شمار می رود ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در یک نشست خبری در واکنش به رونمایی از موشک خرمشهر4 تلاش کرد این دستاورد دفاعی ایران را مغایر با قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل و محدودیت های فعالیت های موشکی گنجانده شده در آن جلوه دهد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
فکرشهر: متیو میلر سخنگوی جدید وزارت خارجه آمریکا روز پنجشنبه به وقت محلی در جمع خبرنگاران در واشنگتن در پاسخ به سوالی درباره واکنش ایالات متحده آمریکا به رونمایی از موشک جدید ایران ادعا کرد: توسعه موشک های بالستیک از سوی ایران تهدیدی جدی برای امنیت منطقه ای و بین المللی محسوب می شود. ...
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
یعقوب رضازاده گفت: توان موشکی ایران ارتباطی به بحث برجام ندارد و توانایی های دفاعی ما قدرت بازدارندگی را تقویت می کند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۴   + ۳۳ سایت دیگر  
پیش تر نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در نیویورک در بیانیه ای اعلام کرد: برنامه موشکی ایران بر اساس توانمندی دفاعی متعارف طراحی شده و هیچ یک از موشک های بالستیک ایران برای حمل کلاهک هسته ای طراحی نشده و ایران هیچ وقت در پی کسب سلاح هسته ای نبوده و نخواهد بود.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
این توافق می تواند بحث حساسیت برانگیز موضوعات منطقه ای و بحث برنامه موشکی ایران - که همواره بهانه اصلی غرب و پاشنه آشیل ماندگاری برجام تلقی شده - را در عمل بلاموضوع سازد و از این رو احتمال نقض مجدد برجام توسط دولت آینده آمریکا را به شدت کاهش دهد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۹    
طبق بیانیه کمیته روابط خارجی آمریکا، طرح ارائه شده شامل مسدودسازی اموال و محدودیت های صدور روادید علیه تمامی کسانی است که در تامین، فروش انتقال یا حتی حمایت از برنامه موشکی و پهپادی ایران نقش داشته باشند. این تحریم ها همچنین شامل حال اعضای بزرگ سال خانواده افراد تحریم شده نیز خواهد شد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
اعضای کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا طرحی را برای تحریم فعالیت های موشکی و پهپادی ایران قبل از انقضای محدویت های اعمال شده در قطعنامه 2231 سازمان ملل علیه برنامه موشکی ایران در اکتبر (مهرماه) ٬ ارائه کردند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۸۱ سایت دیگر  
خبر های ما از ایران و جهان را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید... اینستاگرام تلگرام توییتر دعوت رسمی پادشاه عربستان از بشار اسد برای حضور در نشست سران عرب 20 اردیبهشت 1402 15:58 ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۸:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
گروهی از قانون گذاران آمریکایی با مطرح کردن ادعاهایی علیه عملکرد نظامی ایران، طرحی را به مجلس نمایندگان این کشور ارائه کرده اند که شامل اعمال تحریم ها علیه طیفی گسترده از فعالیت های حامی برنامه موشکی و پهپادی ایران می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۲:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
قانونگذاران مجلس نمایندگان آمریکا طرحی برای تحریم برنامه موشکی ایران پیش از رفع محدودیت های سازمان ملل علیه این برنامه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
قانونگذاران مجلس نمایندگان آمریکا طرحی برای تحریم برنامه موشکی ایران پیش از رفع محدودیت های سازمان ملل علیه این برنامه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ژاپن و کره جنوبی قصد دارند برای مقابله با پیشرفت برنامه موشکی کره شمالی، پدافند هوایی خود را به سامانه های آمریکایی وصل کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
دولت آمریکا با هشدار به کره شمالی، از این کشور خواست تا پرتاب نخستین ماهواره جاسوسی خود را لغو کند و تاکید کرد که پیونگ یانگ می تواند با این پروژه، برنامه موشکی بالستیک خود را ارتقا دهد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مرکزی فرماندهی ارتش آمریکا، گفت که کشورش به دنبال استفاده از هوش مصنوعی برای مقابله با پهپادهای ایران است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۷:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه، نگاه دیگر نوشت: به فرض اصالت سند درز یافته این پرسش کانونی مطرح می شود که مصر کدام موشک ها را می خواهد برای روسیه بفرستد؟ ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
شبکه سعودی "الحدث": آمریکا تحریم های زیادی علیه برنامه موشکی ایران اعمال کرد اما توسعه این برنامه طی 10 سال اخیر متوقف نشده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که محافل آمریکایی و اروپایی نسبت به انتقال موشک های فوق مدرن ایران به روسیه اظهار نگرانی می کنند، روزنامه غربگرای شرق نوشت: اگر برجام احیا نشود لغو محدودیت های موشکی برای ایران بعید است (!)
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کره جنوبی با هدف ارائه برنامه ای جدید در زمینه اقتصاد فضایی، قصد دارد برنامه توسعه موشکی داخلی خود را گسترش دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم دامغان در مجلس اعتقاد دارد مقامات پاریس همیشه نقش پادو و ابزار دست ایالات متحده در مقابل ایران اسلامی را ایفا می کنند و درخواست فرانسه مبنی بر ضرورت انجام اقدام جهانی علیه برنامه موشکی ایران در این راستا تلقی می شود.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عباس مقتدایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص درخواست فرانسه مبنی بر ضرورت انجام اقدام جهانی علیه برنامه موشکی ایران، گفت: اروپایی ها به ویژه سه کشور فرانسه، انگلیس و آلمان دارای زمینه های تنش هستند لذا موضوع مذکور در رویکردهایشان مشهود است. نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه درباره اظهارات وزیر خارجه فرانسه که خواستار اقدام جهانی علیه برنامه موشکی ایران شده است، گفت: فرافکنی ها را مردود می دانیم این گونه اظهارات و اظهارنظرهای فرافکنانه تاثیری در روند حل و فصل مسائل و اختلاف نظرها و سوءتفاهم ها بین ایران و طرف های اروپایی ندارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزیر امور خارجه فرانسه در گفتگو با همتای آمریکایی خود از لزوم پاسخ جدی جهانی به برنامه موشکی بالستیک ایران گفت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
وزرای خارجه آمریکا و فرانسه درباره برنامه موشکی ایران گفت وگو کردند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۷:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه فرانسه اعلام کرد که برنامه موشکی ایران و نقش آن در منطقه در محورهای گفت وگوی اخیر وزرای امور خارجه فرانسه و آمریکا بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه فرانسه در گفتگو با همتای آمریکایی خود ادعاهایی را در خصوص برنامه موشکی ایران مطرح کرده و خواستار مقابله با آن شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه فرانسه در گفتگوی تلفنی با همتای آمریکایی خود، ضمن درخواست واکنش بین المللی قوی تر به برنامه موشکی بالستیک ایران، گفت که تهران باید با آژانس اتمی همکاری کامل داشته باشد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر امور خارجه فرانسه به همتای آمریکایی خود گفت: باید پاسخ بین المللی قوی تری به تهدید ناشی از برنامه موشک های بالستیک ایران داده شود. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۸:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
فرارو- این روز ها به شکلی محسوس تر و پررنگ تر از هر زمان دیگری، فرضیه احتمال جنگ کشور های غربی و اسرائیل با ایران مطرح می شود. جنگی برخاسته از افزایش تنش ها میان ایران و غرب بر سر مسائلی همچون: برنامه هسته ای، نقش آفرینی تهران در جنگ اوکراین، برنامه موشکی و سیاست های منطقه ای ایران. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۹:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
ایران برنامه هسته ای اش را پیش می برد. صادرکننده اصلی تروریسم در جهان است. از نیروهایی نیابتی حمایت می کند که عمیقا موجب ثبات زدایی منطقه می شوند. همچنین برنامه موشکی اش را هم توسعه می دهد. بنابراین، این که ایران هر کسی جز خودش را ملامت می کند، چیزیست که با آن مخالفیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
یک مقام سعودی برای اولین بار به اظهار نظر درباره برنامه ساخت موشک بالستیک این کشور پرداخت.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۱    
هفته ی گذشته نمایندگان پارلمان اروپا به یک قطعنامه مداخله جویانه و هیجانی برای تروریستی خواندن سپاه رای دادند، اما این قطعنامه جنبه الزامی ندارد و بیشتر در ادامه فشار حداکثری علیه جمهوری اسلامی است و بیشتر دارای جنبه ی سیاسی است.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۱    
گروه بین الملل-رجانیوز: به گزارش رجانیوز؛ پارلمان اتحادیه اروپا در بین نهادهای اتحادیه اروپا چه جایگاه و کارکردی دارد؟ آثار حقوقی و اجرائی قطعنامه های این پارلمان به چه نحوی است؟ ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۹:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
رهبر کره شمالی سال نو میلادی را با شلیک یک موشک کوتاه برد آغاز کرد و از لزوم افزایش کلاهک های هسته ای و توسعه برنامه موشکی این کشور برای مقابله با سئول و واشنگتن سخن گفت.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
پس از آن که اعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد عصر دوشنبه در جلسه خود به افزایش فعالیت های هسته ای ایران و آنچه نقض آشکار قطعنامه 2231 این شورا از سوی ایران خوانده شده پرداختند ...
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کره شمالی سه شنبه اعلام کرد که تحریم ها نمی تواند برنامه موشکی پیونگ یانگ را متوقف کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۷:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان سه کشور اروپایی در سازمان ملل خواستار توقف برنامه موشکی ایران و پایبندی کامل تهران به برجام شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
خواهر رهبر کره شمالی با بیان اینکه توسعه برنامه موشکی با امنیت پیونگ یانگ ارتباط مستقیم دارد، گفت به سند راهبرد دفاعی جدید ژاپن پاسخ می دهند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۹:۲۴   + ۳۶ سایت دیگر  
چین فقط به همسویی با موضع شورای همکاری خلیج فارس در مورد جزایر سه گانه ایران بسنده نکرده؛ خواستار پیش گیری از اشاعه موشک بالستیک و پهپاد هم شده!
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
کوروش احمدی، دیپلمات سابق ایران در سازمان ملل در کانال تلگرامی خود با اشاره به بیانیه ضد ایرانی شورای همکاری خلیج فارس و چین نوشت: بسیار عجیب است که شورای همکاری خلیج فارس واقعا هر چه را که خواسته از چین گرفته و در بیانیه مشترک آورده ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۸:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
سئول تحریم هایی را علیه 8 فرد و 7 سازمان مرتبط با توسعه برنامه موشکی و هسته ای کره شمالی اعمال کرد.
سلام نو / آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۳:۳۳   + ۲۸ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا و امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه پس از دیدار با یکدیگر در کاخ سفید در بیانیه مشترکی درباره ایران، حمایت خود را از اغتشاشات و نیز ادعاهای خود درباره برنامه هسته ای ایران را تکرار کردند.