جمعه ۱۲ آذرساعت ۰۷:۳۰Dec 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استعدادهای ورزشی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد- برخی پروژه های نیمه تمام ورزشی لرستان عمر نزدیک به یک و دو دهه دارند تا عدم تکمیل این طرح ها موجب بی اعتمادی عمومی از یک سو و شکوفا نشدن استعدادهای ورزشی استان از سوی دیگر شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: استعدادهای ورزشی جوانان و نوجوانان باید شناسایی و با تقویت آن در مسیر صحیح برای توسعه ورزش شهر و استان گامهای لازم برداشته شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
معلم ورزش اصفهانی که سال ها بازیکن تیم ملی و پس از آن مربی تیم ملی والیبال بانوان ایران بود، به منظور مربیگری در تیم پورتو پرتغال به این کشور سفر می کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - بی مهری به استعدادهای ورزشی دوومیدانی کاشان این روزها رمق ورزشکاران را گرفته و این سؤال مطرح است که چرا مسئولان نسبت به بهبود زیرساخت بی تفاوت هستند؟
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مربی سابق تیم ملی کاراته بانوان و ورزشکار بسیجی در برنامه صبحگاهی سلام تهران شبکه پنج سیما، از نقش بسیج در پرورش استعدادهای ورزشی گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: استعدادهای ورزشی بسیاری در این استان وجود دارد که انتظار می رود دولت با ایجاد اماکن ورزشی در راستای شناسایی این ظرفیت ها اقدام کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: استعدادهای ورزشی استان شناسایی و رشد پیدا کند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۵:۳۸    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی گفت: حمایت از ورزشکاران قهرمان در گسترش توسعه استعدادهای ورزشی در دانشگاه نقش بسزایی دارد و مسئولان به جد از دانشجویان مستعد و پرتلاش در زمینه های گوناگون حمایت خواهند کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۰:۰۳    
مسابقات دو ومیدانی نونهالان روستایی بخش درح در راستای طرح المپیاد استعدادهای ورزشی روستایی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش و وحدت برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، فاطمه غفوریان روز پنجشنبه با بیان این خبر، افزود: با توجه به اینکه هیات والیبال استان در حال برنامه ریزی برای مدیریت استعدادهای ورزشی بوده لذا طرح بزرگ استعدادیابی والیبال را در تمام شهرها و روستاهای این استان به اجرا درآورده است ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار گفت: ضرورت نگرش و تغییر در برنامه های جدید اداره ورزش و جوانان به منظور بالفعل کردن پتانسیل بالای استعدادهای ورزشی در دستور کار است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا ، سیدناصر میرمرسلی روز دوشنبه در آئین اختتامیه مسابقه تیراندازی به اهداف پروازی خلخال گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش اظهارکرد: هیات تیراندازی این شهرستان برغم محدودیت اعتباری بدلیل عدم تخصیص اعتبار ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تیم کشتی آزاد مقاومت تهران بعد از 14 سال در لیگ برتر کشتی حضور پیدا می کند. به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش بسیج، رضا صفری سرپرست تیم کشتی آزاد مقاومت تهران هدف از حضور این تیم در لیگ برتر کشتی را کمک به ورزش کشور ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد، شناخت استعدادهای ورزشی و تلاش در راستای رشد این استعدادها را از وظایف دانشگاه ها و مدارس برشمرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت:بانوان ورزشکار با اتکا به مهارت بالا و پرورش استعدادهای ورزشی در رقابت های ملی و بین المللی می درخشند که این مهم سرمایه با ارزشی برای ایران اسلامی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رییس فدراسیون اسکواش کشور گفت: با میزبانی از رویدادهای ملی و بین المللی ظرفیت های ورزشی و گردشگری استان معرفی و استعدادهای ورزشی برای فعالیت در این رشته ورزشی تشویق می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۶:۳۸    
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار فیروزه گفت: ایجاد زیرساخت های ورزشی در فیروزه تا سال های اخیر مورد توجه قرار نگرفته بود اما طی 2 سال گذشته و با توجه به استعدادهای ورزشی خوبی که در شهرستان وجود دارد، ایجاد زیرساخت ها سرعت گرفته است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مرکزی_ قلمنا_ وزیر ورزش و جوانان ابراز کرد:استان مرکزی در زیرساخت ها و استعدادهای ورزشی شرایط قابل قبولی دارد اما در برخی از شهرستان ها کمبودها و مشکلاتی داریم که برای رفع آنها تلاش می کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: باید با شناخت استعدادهای ورزشی نهفته در محلات رشت، بسترهای لازم برای برداشتن گام های رو به جلو در حوزه ورزش این شهر فراهم شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۸    
سومین دوره المپیاد استعدادهای ورزشی کشور به صورت 2 مرحله ای و بر اساس شرایط خاصی برگزار می شود.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جاجرم با بیان اینکه شهرستان جاجرم پتانسیل پرورش استعدادهای ورزشی را دارد، گفت: همه باید دست به دست هم دهیم و افراد مستعد ورزشی را شناسایی کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز استعدادیابی را یکی از اهداف اصلی و مهم مدارس ورزشی شهرداری تبریز عنوان کرد و از کشف چهره های مستعد در این مدارس خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۰    
در رسانه های استان کرمان- یزدان کرمان- به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان کودکان دارای معلولیت کرمانی با برگزاری مراسم رژه و جشن هفته پارا المپیک را گرامی داشتند .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در آیین تجلیل از قهرمانان مازندرانی کشتی گفت: کسب 8 مدال توسط کشتی گیران مازندرانی را افتخاری بزرگ می دانم و با توجه به استعدادهای ورزشی مازندران انتظار داریم این استان به عنوان یکی از اضلاع ورزش کشور خاص و متمایز دیده شود.
استانداری مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
احمد حسین زادگان در آیین تجلیل از کشتی گیران مدال آور مازندرانی در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جهان در اسلو نروژ که در بابلسر با حضور سید حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، افزود: باید اعتبارات ملی و فرااستانی در اختیار اداره کل ورزش و جوانان و هیات های ورزشی مازندران قرار گیرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه پرورش استعدادها در حوزه ورزش نیازمند عزم و حمایت جدی مسئولان ارشد استان است، اعلام کرد: جوانان کشتی گیر نمونه ای از استعدادهای بی شمار فارس هستند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا: حمید سجادی با توضیح این که شروع عمده رشته های ورزشی و قهرمانی و همگانی با ورزش محلات است، افزود: رشته های پرطرفدار از خانه ها و محله ها در قالب ورزش همگانی برگزار می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد اولین المپیاد استعدادهای ورزشی دختران روستایی در شهرستان ابرکوه با حضور 108 ورزشکار از روستاهای بخش مرکزی و بهمن این شهرستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۵    
گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت که این شهرستان مرزی با توجه به ظرفیت و استعدادهای ورزشی فراوان در رشته های مختلف از جمله والیبال، سوارکاری، ورزش های رزمی و انفرادی نیاز به احداث یا راه اندازی یک هنرستان ورزشی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نایب رییس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی استان تهران گفت: المپیاد استعدادهای ورزشی دختران روستایی و عشایری با معرفی نفرات برتر در پاکدشت به پایان رسید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
جعفری گفت: بسیاری از افتخارآفرینان ورزشی، تمرینات ورزشی خود را در سالن ها و زمین های ورزشی شهرداری شیراز انجام می دادند و لازم است برای کشف استعدادهای بیشتر ورزشی محله های شیراز اقدامات موثری در نظر بگیریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: مربیان رشته های مختلف ورزشی باید ضمن شناسایی استعدادهای مناطق روستایی زمینه پرورش و رشد آنها را فراهم کنند.
پایگاه خبری صدای نهاوند   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۲:۴۸    
به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، محمدحسین دارایی صبح سه شنبه ر مراسم افتتاحیه سالن ورزشی پهلوان مجتبی خدارحمی گفت: با پیگیری ها و رایزنی هایی که با اداره کل آموزش وپرورش استان برای جذب اعتبارات، به عنوان یکی از مطالبات به حق دانش آموزان شهرستان انجام شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کسب مدال نقره بازی های پارالمپیک توکیو توسط علی پیروج دلاور مرد این استان را برگ زرین دیگری در دفتر افتخار آفرینی های این دیار برشمرد و خواستار برنامه ریزی برای شکوفایی هر چه بیشتر استعدادهای ورزشی جوانان شد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندارن، احمد حسین زادگان در جلسه شورای تربیت بدنی و ورزش با عنوان این که تعداد مدال های ورزشکاران مازندرانی در المپیک و عملکرد آنها در این جلسه مورد بررسی قرار گرفته است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به زیرساخت و استعدادهای ورزشی به خصوص در مناطق محروم و کمتر برخوردار لازم و ضروری است.
هاژه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مسوولان باشگاه فوتبال زاگروس مهاباد بدلیل عدم حمایت ها و بدهکاری، تصمیم به واگذاری امتیاز لیگ برتر گرفتند. واگذاری امتیاز این تیم لیگ برتری درحالی صورت می گیرد که بسیاری از فعالان ورزشی شهرستان، از نابودی استعدادهای ورزشی ابراز نگرانی کرده اند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: این سازمان از مربیان ورزشی باتجربه در راستای آموزش و شناسایی استعدادهای ورزشی شهرستان چابهار و نواحی هم جوار استفاده می کند.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
امین منش گفت: استعدادهای ورزشی لرستان در نبود امکانات و اعتبارات هدر می رود و باید بخش خصوصی در قالب اسپانسر ورزش استان را حمایت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات تنیس روی میز استان همدان با اشاره به استعدادیابی تخصصی در این رشته ورزشی گفت: بهره گیری از تخصص مربیان برای کشف استعدادهای ورزشی در مدارس لازم است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۰:۰۶    
عضو منتخب شورای شهر بجنورد گفت: پرداختن به حوزه ورزش قهرمانی می تواند شهر را در عرصه ملی و بین المللی به همگان بشناساند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۱۲    
گروه استان ها- مسئول سازمان تربیت بدنی و ورزش سپاه گیلان با بیان اینکه در زمینه حمایت از استعدادهای ورزشی مشکلاتی وجود دارد گفت: سازمان تربیت بدنی سپاه در حد توان خود از ورزشکاران حمایت می کند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ورزشکاران زیادی از محله های منطقه 15 برخاسته اند و به گفته فعالان ورزشی در این بخشی از شهر، این منطقه به نوعی مهد استعدادهای ورزشی از جمله تکواندو است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تبریز( پانا ) - روز یکشنبه سوم مردادماه 1400 اولین مرحله طرح المپیاد استعدادهای ورزشی دختران روستایی شهرستان ملکان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان ...
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۰۹    
مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان گفت: در راستای شناسایی و پرورش استعدادهای ورزشی شهرستان، کارشناسان و مشاوران این اداره در حال تدوین مراحل نهایی طرحی هستند که طبق آن، دانش آموزان مستعد در رشته های مختلف با همکاری اداره آموزش و پرورش شناسایی شده و طبق شیوه نامه ای خاص به هیات های ورزشی معرفی می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: شناسایی و مدیریت استعدادها در رشته های مختلف ورزشی زمینه کاهش آسیب های اجتماعی را فراهم می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۴۱    
خانم منصوری ، قهرمان ووشو جهان با حضور خود در زاهدان گفت: از استعدادهای ورزشی این منطقه در معرفی به تیمهای ملی حمایت و پشتیبانی خواهم کرد
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مهر ، گروه استان ها- فرح نوش خدابخش: استعدادهای ورزشی در رشته های درون سالنی همچون فوتسال، کشتی و هندبال در سال های اخیر در استان کرمانشاه به خوبی خود را نشان داده ...
خبر دیشموک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۲۱:۳۶    
جشنواره ورزشی شهید ابراهیم هادی با هدف نشاط، شادابی، پر کردن اوقات فراغت، تامین سلامت اجتماعی نوجوانان و کشف استعدادهای ورزشی برگزار می گردد
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت : با شروع فعالیت شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان ، صنعت ورزش در استان به یک صنعت کاملاً حرفه ای تبدیل خواهد شد.