یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۰:۵۷Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ماهیان استخوانی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۴    
در پایان فصل صید 425تُن انواع ماهیان استخوانی به تور صیادان گلستانی افتاده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات گیلان: فصل صید ماهیان استخوانی از دریای خزر ساعت 24دیشب 25فروردین پایان یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - صیادان مازندرانی در حالی امروز چهارشنبه 25 فروردین تورهایشان را در پایان وقت اضافه از دریا جمع و به فصل صید ماهیان استخوانی پایان داده می شود که آمار حاکی از کاهش حدود 28 درصدی صید نسبت به فصل گذشته است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
امیرصالح غنجی: فصل صید ماهیان استخوانی در گیلان هرساله از مهر ماه آغاز می شود و تا اواخر فروردین ادامه دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۶    
مدبری بازسازی ذخایر ژنتیکی گونه های با ارزش دریای خزر را از جمله اهداف شیلات استان گیلان خواند و گفت: تکثیر حدود 11 گونه از انواع ماهیان استخوانی و خاویاری در دستور کار اداره کل شیلات گیلان قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۵۴    
ایسنا/گیلان فصل صید ماهیان استخوانی در سال 1399 - 1400 به واپسین لحظات خود نزدیک می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
از آغاز فصل صید(15مهر 99)تا کنون 400تُن انواع ماهیان استخوانی به تور صیادان گلستانی افتاده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۰    
ساری- اسحاقی، مدیرکل شیلات مازندران ارزش اقتصادی صید ماهیان استخوانی استان طی شش ماه گذشته را یک هزار و 470 میلیارد ریال اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون صید و بنادر ماهیگیری اداره کل شیلات گلستان گفت: از امروز صید ماهیان استخوانی در دریای خزر (منطقه گستان) به مدت 5 روز تمدید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فصل صید ماهیان استخوانی، امروز در مازندران پایان یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مهلت صید ماهیان استخوانی برای صیادان گلستانی تا 25فروردین ماه تمدید شد.
کاشف اسرار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۳۷    
کاشف اسرار-در فصل صید 1400-1399 تعداد 49 شرکت تعاونی پره با دریافت مجوز صید از شیلات گیلان با 4 هزار صیاد در 300 کیلومتر نوار ساحلی به فعالیت صیادی و صید ماهیان استخوانی پرداختند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
صیادان که هیچ خط قرمزی برای خود در صید ماهیان استخوانی به صورت غیر مجاز و بی رویه قائل نیستند، با پهن کردن تورهای غیر مجاز ماهیگیری در آب های ساحلی دریای خزر و در نوار ساحلی آستارا بویژه طرح صدف و در شمال غربی استان گیلان به راحتی و بدون هیچ گونه نظارتی از سوی دستگاه های ذیربط از جمله شیلات ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۶    
تکثیر ماهیان استخوانی دریای خزر شروع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل شیلات استان گیلان گفت: مهلت صید انواع ماهیان استخوانی در نوار ساحلی گیلان تا 20 فروردین ماه تمدید شد.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۰    
تعداد بازدید: 2 مدیر کل دفتر امور صید و صیادی سازمان شیلات ایران گفت: بر اساس مطالعات صورت گرفته روی ذخایر ماهیان استخوانی دریای خزر، زمان اتمام صید این گونه ماهیان، بیستم فرودین ماه 1400 اعلام شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیر کل شیلات گیلان از افزایش 9 درصدی صید ماهیان استخوانی نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: از ابتدای فصل صید (از 20 مهرماه سال 99 تا کنون) هزار و 700 تن انواع ماهیان استخوانی در آبهای ساحلی استان صید شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رشت- مدیر کل شیلات گیلان گفت: بر اساس تصمیم کمیته صید سازمان شیلات مهلت صید ماهیان استخوانی از دریای خزر پنج روز تمدید شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - معاون صید و بنادر ماهی گیری اداره کل شیلات گلستان از تمدید 10 روزه فصل صید ماهی در دریای خزر خبر داد و گفت که از آغاز فصل صید تاکنون 374 تن انواع ماهی از این پهنه آبی در استان برداشت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون صید و بنادر ماهیگیری اداره کل شیلات گلستان از تمدید فصل صید ماهیان استخوانی تا 25 فروردین ماه خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۹    
معاون صید شیلات مازندران گفت: درخواست اتحادیه صیادی پره مازندران مبنی بر تمدید مهلت صید ماهیان دریایی از سوی کمیته مدیریت صید سازمان شیلات ایران مورد موافقت قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۱:۵۶    
صید ماهیان استخوانی در دریای خزر امسال به دلیل آلودگی زیست محیطی و صید غیرمجاز 27 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۱:۵۶    
عواملی که سبب کاهش 27 درصدی صید ماهیان استخوانی در دریای خزر شده است را در این صفحه ببینید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
بابلسر- مدیرکل شیلات مازندران از تمدید زمان فصل صید ماهیان استخوانی به مدت پنج روز در استان خبر داد و گفت: تا 20 فروردین فصل صید ادامه دارد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
حسن اسحاقی با بیان اینکه تمدید زمان فصل صید منوط به تصمیم جلسه امروز کمیته صید کشور دارد که به احتمال فراوان تا پایان امروز مشخص می شود؛ گفت: صید ماهیان استخوانی نسبت به مدت مشابه سال قبل، 27 درصد در مازندران کاهش داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ساری- ایرنا - معاون صید شیلات مازندران از تمدید مهلت صید ماهیان استخوانی دریای خزر در این استان خبر داد و گفت که کمیته مدیریت صید سازمان شیلات ایران با درخواست اتحادیه صیادی پره مازندران مبنی بر تمدید مهلت صید ماهیان دریایی در2 نوبت موافقت کرده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۵    
مدیرکل شیلات مازندران با بیان اینکه تمدید زمان فصل صید منوط به تصمیم جلسه امروز کمیته صید کشور دارد که به احتمال فراوان تا پایان وقت اداری امروز مشخص می شود؛ گفت: صید ماهیان استخوانی نسبت به مدت مشابه سال قبل، 27 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات مازندران گفت: صید ماهیان استخوانی از دریای خزر امسال 27 درصد کاهش داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات مازندران گفت: صید ماهیان استخوانی از دریای خزر امسال 27 درصد کاهش داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بابلسر- مدیرکل شیلات مازندران میزان صید ماهیان استخوانی را دو هزار و 456 تن اعلام کرد و از کاهش 27 درصدی آن نسبت به فصل قبلی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل شیلات گیلان با اشاره به افزایش 9 درصدی صید ماهیان استخوانی از دریای خزر، گفت: 58 درصد ماهیان صید شده از نوع ماهی سفید است.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 2   معاون صید و بنادر ماهیگیری اداره کل شیلات گلستان گفت: با توجه به شرایط جوی حاکم بر استان و وضعیت خاص سواحل گلستان و دیگر مسائل مرتبط به صید، از سوی کمیته مدیریت صید استان ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
صید پره یا تور گستر یکی از قدیمی ترین روش های صید ماهیان استخوانی از جمله ماهی سفید در حاشیه جنوبی دریای خزر می باشد که قدمتی چند صد ساله دارد. صید پره در گیلان در شرایطی روز های پایانی خود را سپری می کند که صید چشمگیری نسبت به سال های گذشته ی خود ندارد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
صید پره یا تور گستر یکی از قدیمی ترین روش های صید ماهیان استخوانی از جمله ماهی سفید در حاشیه جنوبی دریای خزر می باشد که قدمتی چند صد ساله دارد. صید پره در گیلان در شرایطی روز های پایانی خود را سپری می کند که صید چشمگیری نسبت به سال های گذشته ی خود ندارد.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۳:۰۰    
تعداد بازدید: 2 مدیر کل دفتر امور صید و صیادی سازمان شیلات ایران، مهم ترین دلیل کاهش صید ماهیان استخوانی دریای خزر را افزایش صید غیرمجاز عنوان کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۵:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - فصل صید ماهیان استخوانی دریای مازندران در حالی به روزهای پایانی اش نزدیک می شود که صیادان از تورهای خالیشان طی 2 هفته گذشته می نالند و تمنای تمدید زمان صید و صیادی را دارند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۳۳    
مدبری از صید هزار و 330 تن انواع ماهیان استخوانی دریای خزر توسط صیادان گیلان خبر داد و گفت: در حال حاضر 46 مزرعه پرورش ماهیان خاویاری در گیلان فعال است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رشت- مدیر کل شیلات گیلان با اشاره به صید هزار و 330 تن انواع ماهیان استخوانی از دریای خزر، گفت: در مقایسه با سال گذشته صید این نوع ماهیان افزایش 4 درصدی داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که کمتر از 2هفته تا پایان فصل صید ماهیان استخوانی در گیلان باقی مانده، تا کنون هزار و 330تُن ماهی استخوانی به تور صیادان گیلانی افتاده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۲:۴۳    
ایسنا/گیلان فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان گفت: با توجه به شروع فصل مهاجرت آبزیان حفاظت از رودخانه های استان که زایشگاه های طبیعی ماهیان استخوانی محسوب می شوند افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس اداره شیلات آستارا از آغاز عملیات تکثیر مصنوعی ماهیان استخوانی در رودخانه چلوند این شهرستان برای تقویت ذخایر آبزیان این زیستگاه و ساحل دریای خزر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
صید انواع ماهیان استخوانی دریاچه پشت سدارس شهرستان پلدشت ،بزرگترین منبع آبی شمال غرب کشور از امروز ممنوع است.
رئیس موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور از ایجاد بانک ژن برای ماهیان استخوانی دریای خزر در استان های گیلان و مازندران خبر داد و افزود: در بخش ماهیان در خطر انقراض مهمترین کاری که امسال انجام شد ایجاد بانک ژن برای کپورماهیان در استان خوزستان و ماهیان استخوانی در استان های گیلان و مازندران است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رشت- ایرنا-ریاست موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور از ایجاد بانک ژن برای ماهیان استخوانی دریای خزر در استانهای گیلان و مازندران خبر داد و افزود : در بخش ماهیان در خطر انقراض مهمترین کاری که امسال انجام شد ایجاد بانک ژن برای کپورماهیان در استان خوزستان و ماهیان استخوانی در استانهای گیلان و مازندران است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۹    
ساری- اسحاقی، مدیرکل شیلات مازندران میزان صید ماهیان استخوانی در دریای خزر را یک هزار و 941 تن اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
صیادان گیلانی از ابتدای فصل صید تا کنون هزار و 202تُن انواع ماهی استخوانی صید کردند.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 2 معاون صید و بنادر ماهیگیری اداره کل شیلات گلستان در جلسه اجرایی نمودن پروژه تکثیر طبیعی ماهیان استخوانی دریای خزر که به صورت وبینار و با حضور مدیر کل دفتر حفظ و بهسازی منابع دریایی سازمان شیلات ایران برگزار شد ...