شنبه ۲۸ فروردینساعت ۱۵:۵۹Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وام قرض الحسنه»

محمد پاک مهر در مصاحبه با برنامه صبح وگفتگو با اشاره به پیگیری داروهای مورد نیازِ بیماران خاص اظهار کرد: در قانون بودجه 1400 آمده است که 15 درصد عورض گمرکی لوازم آرایشی به بیماران خاص تعلق گیرد و بیماران هموفیلی یکی از انواع خاص و شناخته شده هستند. ...
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۰۴    
رییس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی تهران درباره پرداخت وام قرض الحسنه به بازنشستگان این سازمان توضیح داد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره امور عشایری یزد گفت: درسال 1399 برای توسعه کشت گیاهان دارویی 2میلیارد ریال وام قرض الحسنه به عشایر این استان پرداخت شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مبلغ تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در سال جاری، 700 میلیون ریال برای هر یک از زوجین است و دوره بازپرداخت آن نیز 10 ساله است. به گزارش تجارت گردان به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، بانک مرکزی شرایط پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج در سال 1400 را اعلام کرد ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۴    
وام صندوق قرض الحسنه شاهد با هدف خوداتکایی به یکصد و 79 نفر از ایثارگران شهرستان تاکستان پرداخت شد.
رییس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی تهران درباره پرداخت وام قرض الحسنه به بازنشستگان این سازمان توضیح داد.
وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد با چند بانک برای تسهیل اعطای وام های دانشجویی همکاری می کند، افزود: هماهنگی های لازم با این بانک ها انجام شده تا دانشجویان از طریق معرفی نامه دانشگاه، وام قرض الحسنه دریافت کنند و این وام به عنوان مبلغ شهریه آنها محسوب شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: طی سال 99 بیش از 100 میلیارد و 513 میلیون تومان وام قرض الحسنه به حدود 12 هزار مددجو کرمانشاهی پرداخت شده است.
الف   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۰۰    
اواخر سال 98 بعد از ورود کرونا به کشور، از طریق تلویزیون اعلام شد کسانی که وام قرض الحسنه دارند سه قسط اسفند، فروردین و اردیبهشت را پرداخت نکنند، این سه قسط به آخر دوره منتقل می شود. من و خانمم دو وام ازدواج از بانک ملت شعبه گنبد کاووس دریافت کرده بودیم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فردیس اعلام کرد که 47 میلیارد و 730 میلیون ریال وام قرض الحسنه از محل صندوق امداد ولایت سال گذشته به 573 مددجوی تحت پوشش این نهاد پرداخت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) ابرکوه گفت: سال 1399 با پرداخت 53 میلیارد و 80میلیون ریال وام قرض الحسنه به مددجویان متقاضی واجد شرایط و با اجرای 174 طرح ، زمینه اشتغال 300 نفر در این شهرستان فراهم شد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۴    
مرصاد نیوز: رئیس کمیته امداد شهرستان سرپل ذهاب از پرداخت 600 فقره وام قرض الحسنه با اعتبار بیش از 4 میلیارد و 750 میلیون تومان به مددجویان این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان از پرداخت وام به 9 هزار نفر در گیلان خبر داد و گفت: تاکنون 30 هزار و 731 شغل در گیلان ایجاد و 21 میلیارد تومان وام قرض الحسنه به مردم پرداخت شده و این روند ادامه دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۲    
آسمانی مقدم با بیان اینکه 5 هزار و 890 مسکن محرومان در خراسان جنوبی طی سال جاری احداث می شود، گفت: در این طرح افراد واجد شرایط 50 میلیون تومان وام قرض الحسنه با بازپرداخت 15 ساله و 30 همچنین میلیون تومان نیز وام بلاعوض دریافت می کنند.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۰    
اعطای وام قرض الحسنه 4 درصد بازآفرینی بافت فرسوده شهری و تخفیفات ساخت مسکن آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل اطلاعات آذربایجان شرقی از متلاشی شدن شبکه متخلفان وام قرض الحسنه با 428 پرونده در استان خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
وام صندوق قرض الحسنه شاهد به یکصد و 2 نفر از خانواده های شهدا و ایثارگران شهر محمدیه پرداخت شد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر گردشگری و صنایع دستی کانون جهانگردی و صنایع دستی از توقف طرح سفر کارت یا همان وام 20 میلیون تومانی سفر خبر داد و علت آن را تداخل موضوعی با ویروس کرونا اعلام کرد. هرچند موانع دیگری هم برای توقف این طرح وجود دارد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۳۰    
چگونه از مشوق های بازآفرینی شهرداری مشهد، برای نوسازی بافت های فرسوده استفاده کنیم؟
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استاندار گلستان گفت : بیشترین تقاضای مردمی در سامانه سامد استان درخواست وام بوده است .
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۰۷    
طی سال گذشته دو میلیارد و 832 میلیون تومان وام قرض الحسنه در زمینه های کارگشایی، ودیعه مسکن، تعمیر مسکن و دانشجویی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان میبد پرداخت شد، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال 98 افزایش 234 درصدی را نشان می دهد.
بانک اقتصادنوین در سال 1399 بیش از چهار هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه به ارزش بالغ بر دو هزار میلیارد ریال پرداخت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: 50 میلیون تومان وام قرض الحسنه با بازپرداخت 15 ساله و 30 میلیون تومان بلاعوض برای ساخت واحدهای مسکن اقشار کم درآمد در این استان پرداخت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره بهزیستی شهرستان ابرکوه گفت: سال1399 با تعامل بانک های عامل 56 میلیارد ریال وام قرض الحسنه برای ایجاد اشتغال به مددجویان زیرپوشش این نهاد پرداخت و زمینه اشتغال180 معلول و مددجو فراهم شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: کسب و کارهای نوآور و خلاق تا مبلغ پنج میلیارد ریال وام بانکی با بهره 4 درصد در این استان دریافت می کنند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۴    
رئیس صندوق قرض الحسنه شاهد منطقه قزوین گفت: 334 میلیارد و 886 میلیون ریال وام قرض الحسنه شاهد به ایثارگران طی سال گذشته پرداخت شد.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۵    
مبلغ وام های قرض الحسنه در سال 99 – به جز استثناهایی مثل وام ازدواج – 30 میلیون تومان تعیین شده بود و تا ابلاغ جدید بانک مرکزی این سقف به قوت خود باقیست اما با شرایطی می توان وام 50 میلیونی قرض الحسنه از بانک مهر ایران دریافت کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت امنای کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به راه اندازی صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، گفت: در طول 40 سال گذشته به بیش از پنج میلیون نفر از افراد نیازمندتسهیلات قرض الحسنه پرداخت کرده است
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مستاجران اگر اثاثیه شان زلزله زده خسارت دیده باشد تا 30 میلیون تومان وام قرض الحسنه و تا 15 میلیون تومان وام بلاعوض دریافت می کنند.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۵    
بانک رسالت یکی از دو بانکی است که وام قرض الحسنه با سود 2 درصد و کارمزد 2 درصد (جمع سود وکارمزد 4 درصد) به متقاضیان ارائه می کند و مبلغ این وام در حالت عادی 30 میلیون تومان است اما با شرایطی می توان وام 60 میلیونی قرض الحسنه هم از بانک رسالت گرفت. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۲۲:۲۱    
خبرگزاری دانشجو: امیرحسین بانکی پورفرد، رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت و حمایت خانواده درباره طرح مجلس برای جوانی جمعیت صحبت کرد. برخی از این مشوق ها عبارتند از: اعطای زمین 200 متری، تسهیلات 150 میلیونی افزایش حق اولاد و عائله مندی، سهام آتیه فرزندان، وام قرض الحسنه فرزند، خودروی بدون نوبت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۸:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره بهزیستی شهرستان ابرکوه با اشاره به اهمیت اشتغال مددجویان و معلولان زیرپوشش این نهاد حمایتی گفت: از ابتدای سال 1399 تاکنون با پرداخت 54 میلیارد ریال وام قرض الحسنه زمینه اشتغال 170 نفر این افراد در بازارکار فراهم شده است.
بانک صادرات ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۰۳   + ۴۶ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران در 11 ماه نخست سال 99 بیش از چهار هزار و 700 فقره وام قرض الحسنه ضروری به ارزش بیش از 30 هزار و 531 میلیارد ریال پرداخت کرد. به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
هرمزگان-رئیس کمیته امداد شیبکوه شهرستان بندرلنگه گفت: طی 11 ماهه سال جاری مبلغ 975 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه توسط صندوق امداد ولایت به خانواده های تحت حمایت این نهاد و اقشار نیازمند شیبکوه پرداخت شده است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
براساس مصوبات کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، در بودجه سال 1400 مبلغ یک هزار میلیارد تومان بعنوان وام قرض الحسنه با بازپرداخت هفت ساله از طریق صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران به جامعه ایثارگری اختصاص یافت.
بانک صادرات ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۳   + ۳۹ سایت دیگر  
پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی بانک صادرات ایران در 11 ماه اول سال 99 برای ایجاد 8 هزار شغل خانگی، از سه هزار و 400 میلیارد ریال فراتر رفت. به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
حسینی از پرداخت 138 میلیارد ریال وام به مددجویان نکایی خبر داد و گفت: این وام ها در قالب وام قرض الحسنه و اشتغال به افراد تحت پوشش این نهاد در نکا ارائه شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل کمیته امداد قم گفت: در سال 99 هفت هزار و چهارصد و هفتاد و هشت مورد وام قرض الحسنه از پنج میلیون تومان تا 10 میلیون تومان پرداخت کرده ایم که با جمع این مبالغ با ودیعه مسکن، 31 میلیارد تومان به خانوارها کمک شده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۲۰   + ۳۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس بانک مرکزی را مکلف کردند از طریق بانک های عامل از محل سپرده های جاری و قرض الحسنه نظام بانکی، نسبت به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اقدام کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه با اشاره به شروع جشن نیکوکاری از امروز (13 اسفند) گفت : مردم کرمانشاه در هفته های اخیر و پیش از شروع جشن نیکوکاری، 24 میلیارد تومان به نیازمندان کمک کرده اند.
رادیو پیام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس این تفاهم نامه 6 ماده ای که بین معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی و بانک عامل امضا شده مقرر شده تا به 50 هزار نفری که جزو دهک های کم درآمدی جامعه هستند (دهک های یک تا 3) 150 میلیون تومان وام قرض الحسنه با کارمزد 4 درصد پرداخت شود. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
قرار است بانک قرض الحسنه رسالت به دهک های کم درآمد وام 150 میلیون تومانی خرید مسکن بدهد. طبق اعلام قبلی، افراد دهک های یک تا سه می توانند این وام را بگیرند اما این دهک ها کدام خانوار هستند؟
همدان پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مسئول امور مشارکت های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از کمک 716 میلیون ریالی به بیماران سخت درمان خبر داد | خیرین می توانند کمک های خود را به مجمع خیرین سلامت بسپارند تا به دست نیازمندان واقعی برسد | مبلغ 200 میلیون ریال وام قرض الحسنه در اختیار بیماران قرار می گیرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۲    
بچه های مسجد امام حسین(ع) کوی فرهنگ زنجان با همکاری کمیته امداد 24 هزار فقره وام قرض الحسنه 50 میلیون ریالی به خانواده های نیازمند زنجان اعطاء کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: این صندوق از بدو تاسیس در آذر سال 95 تاکنون 30 هزار مورد وام قرض الحسنه به مبلغ 200 میلیارد تومان به مددجویان کمیته امداد و نیازمندان کرمانشاهی پرداخت کرده است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۲   + ۷۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی: مبلغ 150 میلیون تومان با کارمزد 4 درصد به دهک های 1 تا 3 و زوج های جوان وام قرض الحسنه تعلق می گیرد.
شادا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۱۲   + ۴۱ سایت دیگر  
112 هزار عروس و داماد در 11 ماه اول سال جاری از بانک صادرات ایران وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه دریافت کردند.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۳:۴۱    
خلیج فارس: از 10 نیکوکار بوشهری که با سپرده گذاری در صندوق امداد ولایت شرایط کمک به نیازمندان را فراهم کرده اند، قدردانی شد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۲:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: مبلغ 150 میلیون تومان با کارمزد 4 درصد به دهک های 1 تا 3 و زوج های جوان وام قرض الحسنه تعلق می گیرد.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: از 10 نیکوکار بوشهری که با سپرده گذاری در صندوق امداد ولایت شرایط کمک به نیازمندان را فراهم کرده اند، قدردانی شد.