یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۰:۴۰Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دیالیز»

عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۳:۲۱    
پدری ست میانسال، شغل ایشان کارگری بوده است و 2 فرزند دارد. متاسفانه بیش از 2 سال است درگیر سرطان روده می باشد. جراحی و شیمی درمانی را با کمک شما عزیزان و قرض وام انجام داده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۸:۱۰    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از خرابی و مستهلک بودن دستگاههای دیالیز بیمارستان موسی بن جعفر قوچان گلایه کرد ورسیدگی آن را خواستار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان از تحویل 15 ماشین دیالیز جدید به بیمارستان های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان از تحویل 15 دستگاه دیالیز به بیمارستان های تحت پوشش این دانشگاه خبر داد و گفت: اعتبار خرید این دستگاه ها 100 میلیارد ریال بوده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم سمیرم در مجلس، از احداث درمانگاه 4 طبقه و راه اندازی بخش دیالیز 13 تختخوابی و سی تی اسکن به عنوان اقدامات انجام شده در حوزه بهداشت و درمان حوزه انتخابیه خود یاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
باهمکاری مسئولان شهرستان سرخس 5 دستگاه دیالیز با فناوری جدید به مجموعه قبلی بیمارستان لقمان اضافه شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی سرپرست شبکه بهداشت و درمان مه ولات گفت: با توجه به فعالیت مستمر بخش دیالیز و افزایش بیماران با کمبود دستگاه مواجه هستیم.
لالی نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۷:۵۲    
با پیگیری سرپرست شبکه بهداشت و درمان لالی یک دستگاه دیالیز به بیمارستان امید لالی از سوی معاونت درمان دانشگاه اختصاص داده شد
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۲:۱۵    
وزارت بهداشت غزه از فعال شدن دوباره بخش دیالیز بیمارستان الشفاء در این منطقه خبر داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۲:۰۸    
وزارت بهداشت غزه از فعال شدن دوباره بخش دیالیز بیمارستان الشفاء در این منطقه خبر داده است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
دکتر خاندوزی با حضور مستقیم در گمرک سهلان آذربایجان شرقی زمینه را برای ترخیص سریع دستگاههای دیالیز اهدایی خیرین از گمرک و استقرار آنها در بیمارستان را فراهم کرد .
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گاهی کلیه ها در اثر نوشیدن الکل، مصرف برخی داروها، بیماری هایی مانند دیابت، عفونت و... از کار می افتد. در این حالت برای تصفیه خون باید دیالیز کرد که کاری زمانبر و گاهی ناخوشایند است و پیوند کلیه می تواند راه حل جایگزین دیالیز باشد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از تکمیل پروژه طرح توسعه، بخش دیالیز و فاز دو اورژانس بیمارستان ضیایی اردکان تا سه ماه آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از تکمیل طرح توسعه، بخش دیالیز و فاز دو اورژانس بیمارستان ضیایی اردکان تا سه ماه آینده خبر داد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۹:۱۸    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لارستان گفت: بخش دیالیز بیمارستان امیدوار اوز به مدار خدمت بازگشت. وی افزود: در پی بازدید رئیس دانشگاه از واحدهای تحت پوشش شهرستان اوز...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان سرایان گفت: 25 میلیارد ریال برای تکمیل آزمایشگاه مرکزی و بخش دیالیز کلینیک ایثار و اتاق سی تی اسکن بیمارستان امام علی(ع) از سوی وزارت بهداشت اختصاص یافت.
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۲۰:۵۵    
آستارا-ایرنا- رئیس شبکه بهداشت و درمان آستارا با بیان اینکه 14 دستگاه دیالیز فعال اینک در این شهرستان درحال خدمات دهی است گفت: باتوجه به نیاز و تعداد بیماران با کمبود این دستگاه مواجه هستیم. این پست 59 بار بازدید شده
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی آستارا با اشاره به وجود 62 بیمار دیالیزی در این شهرستان گفت: در بخش دیالیز بیمارستان شهید بهشتی آستارا 14 دستگاه فعال است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد- عزت یادگار نامی آشنا برای مردم یزد است، بانویی که 50 سال در کسوت پرستاری غمخوار مردم بود و با مشاهده آلام بیماران کلیوی، تلاش کرد تا بخش دیالیز در یزد راه اندازی شود.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۸:۴۰    
بیش از سه دهه از آغاز ساخت بیمارستان امام خمینی(ره) می گذرد. دولت سیزدهم در طول 14 ماه، 24 درصد از این پروژه را تکمیل کرده است رئیس جمهور فروردین 1401 از این بیمارستان بازدید کرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۰:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور روز گذشته در جریان سفر به شهرستان شهریار، بیمارستان 313 تختخوابی امام خمینی این شهرستان را افتتاح کرد . این بیمارستان که عملیات اجرایی آن از سال 68 آغاز شده بود، پس از 34 سال با تکمیل 24 درصد باقی مانده طی 2 سال، افتتاح شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۰:۱۹    
در آیینی با حضور خادمیاران رضوی شهرستان برخوار از پرستاران مرکز دیالیز مرحوم آیت الله ناصری دولت آباد تجلیل شد.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل از بیماران بخش دیالیز بیمارستان بوعلی اردبیل عیادت و از کارکنان این بخش تجلیل کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه در ویرایش آیین نامه تعرفه گذاری خدمات پرستاری برخی ضرایب همچون شب کاری، اتاق عمل و دیالیز وارد شده است از تدوین بسته ماندگاری پرستاران در مناطق کم برخوردار خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم سراب بر ضرورت تکمیل تجهیزات بخش دیالیز دانشکده علوم پزشکی تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
از ابتدای سال تاکنون 17 مورد پیوند کلیه در استان انجام شده است و هزارو 700 نفر از چرخه دیالیز خارج شدند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر انجمن خیریه کلیوی استان زنجان با بیان اینکه بهترین روش برای جلوگیری از بیماری کلیوی پیشگیری است گفت: یک هزار رو 700 نفر بیمار از چرخه دیالیز در استان زنجان خارج شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر انجمن کلیوی زنجان تعداد پرونده های تشکیل شده در انجمن را 2 هزار و 150 مورد اعلام کرد و گفت: 463 نفر از این تعداد در مرحله دیالیز قرار دارند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۰    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان زنجان، محمد رضا طهماسبی در نشست خبری روز چهارشنبه بیست وچهارم آبان ماه با بیان اینکه 2 هزار و 150پزونده در این کلینیک وجود دارد اظهار کرد: یک هزار و 700بیمار از چرخه دیالیز خارج شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان گفت: 1700 بیمار دیالیزی این استان از درد و رنج انجام دیالیز خلاص شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-مدیرعامل انجمن کلیوی زنجان گفت: با اقدامات پیشگیرانه و مراقبتی 1700 بیمار از چرخه دیالیز خارج شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از افزایش تعداد دستگاه های دیالیز به 25 دستگاه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان فارس با بیان اینکه حدود 6 درصد بیماران دیالیزی کشور مربوط به استان است، گفت: حدود 50 نفر نیز در لیست پیوند کلیه قرار دارند.
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۹:۱۵    
آماده سازی انتقال بخش دیالیز بیمارستان امیدوار اوز توسط تیم مهندسان دانشکده علوم پزشکی لارستان به سرپرستی در حال انجام است. به گزارش میلاد لارستان به نقل از وبدا لارستان...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، عبدالحمید کشاورز در نشست خبری که به مناسبت هفته حمایت از بیماران کلیوی برگزار شد از دیابت، فشارخون و اختلالات ژنتیکی به عنوان سه عامل اصلی ابتلا به این بیماری نام برد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۷    
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای زنجان ؛ دست خیرخیران این بار در ساخت مرکز دیالیز شهرستان ایجرود که این روز ها با 95 درصد پیشرفت فیزیکی در ایستگاه پایانی قرار دارد. این مرکز با 500 متر مربع زیربنا قرار است به 10 تخت مجهز شود. دانلود فیلم اصلی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۲۰:۱۳    
ریزش سقف گلزار شهدای گچساران ، نبود بخش دیالیز در شهرستان دنا و نبود امکانات زیرساختی در انتهای شهر مادوان از جمله ویدئوهای ارسالی شما مخاطبان به خبرگزاری صدا و سیماست.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۹:۱۳    
ویدیویی از آوازخوانی یک مرد جنوبی که در حال دیالیز در بیمارستان می باشد حال و هوای بیماران در بیمارستان را عوض کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: رضا آشفته منتقد تئاتر و سینما به دلیل از کار افتادن کلیه هایش برای شروع دیالیز به بیمارستان مراجعه کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۰۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
کمبود ویتامین ب 1 به ندرت اتفاق می افتد، با این حال در افراد الکلی، افراد مبتلا به بیماری کرون، افراد مبتلا به بی اشتهایی و کسانی که تحت دیالیز کلیه قرار می گیرند ممکن است کمبود آن مشاهده شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۰۶:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
قرار گرفتن در معرض آلودگی هوای مرتبط با آتش سوزی های جنگلی، خطراتی را برای بیمارانی که دیالیز می شود، به همراه داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۲۱:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - رییس بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) میناب گفت: 11 دستگاه جدید همودیالیز در بخش دیالیز این بیمارستان نصب و راه اندازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: هم اکنون در استان به 536 بیمار خدمات دیالیزی داده می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۱:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از اختصاص 6 دستگاه دیالیز جدید به استان خبر داد.
هاژه   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۳:۰۸    
به گزارش هاژه، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد از بهسازی و ارتقای کیفی بخش دیالیز بیمارستان این شهر با اعتباری بالغ بر 500 میلیون تومان خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۰۸:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی تبریز از اجرای طرح واگذاری بخش های دیالیز در بیمارستان های این دانشگاه خبر داد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در نشست شورای خیرین سلامت مهاباد، مسائل و مشکلات بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی بررسی شد.
هاژه   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۲۲:۴۹    
به گزارش هاژه، با حضور اعضای شورای خیرین سلامت مهاباد و رییس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در مرکز استان تفاهم نامه احداث مرکز دیالیز در این شهرستان امضا شد. ...