دوشنبه ۲۹ دیساعت ۲۳:۳۱Jan 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دیالیز»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی: 608 بیمار دیالیزی در استان کرمانشاه وجود دارد که هر بیمار در طول هفته سه بار باید دیالیز شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۰    
سرپرست فرمانداری ایذه به همراه مسئولان از مرکز دیالیز این شهرستان دیدن و با بیماران دیالیزی گفت و گو کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران ضمن تشریح نیازهای شناسایی شده مجتمع با اعلام برآورد هزینه های آن گفت: عمده حمایت خیرین در این مجتمع می تواند در زمینه حمایت از بیماران نیازمند دیالیزی، نازائی، جراحی چشم،دندانپزشکی، بازسازی بخش دیالیز و تجهیز آن به دستگاه های دیالیز و سیستم RO جدید باشد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شادگان از اهدای یک دستگاه دیالیز توسط یک خیر به بیمارستان این شهرستان خبر داد.
خبر روز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۹:۱۰    
به گزارش خبر روز ، در این بازدید از بخش دیالیز شهرستان هندیجان و صحبت با بیماران و پرستاران و قول مساعد پیگیری راه اندازی بخش سی سی یو و تجهیز آن بنا به درخواست ریاست شبکه بهداشت و درمان (دکتر رییسی) بازدید میدانی از شهر زهره و فضاهای سبز و ادارات شهرداری و واحد [...]
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
عمل پرمیکت گذاری( کاتتر دائم دیالیز ) برای بیمار کرونایی مبتلا به نارسایی حاد کلیوی در بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) گنبد کاووس انجام شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۰:۱۲    
سرهنگ ضرغام آذین گفت: باند تولید کننده محلول ضدعفونی کننده تقلبی که منجر به تاول زدن دست شهروندان شده بود، دستگیر شدند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۲۴    
ساختمان جدید مرکز دیالیز شهرستان نور با 20 تخت و تجهیزات کامل با هزینه نزدیک به 6 میلیارد تومان برای ارائه خدمات با کیفیت مطلوبتر به بیماران دیالیزی افتتاح و بهرهبرداری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بخش جدید دیالیز بیمارستان امام خمینی(ره) نور با هزینه 5میلیارد تومانی امروز به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
خانم زمان حریرچی خیر سلامت با مشارکت در احداث ساختمان جدید مرکز دیالیز شهرستان نور با 20 تخت و تجهیزات کامل با هزینه نزدیک به 3.5 میلیارد تومان، می گوید؛ مشکلات مرکز دیالیز به ما منعکس و احساس نیاز شد که به لطف خدا توانستیم کمک کنیم و در یک زمان باور نکردنی و با بهترین امکانات ساخته شد ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۸:۴۵    
به همت بسیجیان حوزه مقاومت امام حسین (ع) مروست کار ساخت و ساز بخش دیالیز بیمارستان این شهر آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۸:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - مرکز دیالیز بیمارستان امام خمینی(ره) نور عصر پنجشنبه با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران ، مسئولان و خیرین شهرستانی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دختر روستایی که در اثر دیالیز شدن به مدت 22 سال مداوم، استخوان لگنش سیاه شده و باید تحت عمل جراحی از روند آن پیشگیری شده و در کنار آن، رگ مصنوعی در دستش جای گذاری شود، به علت فقر و بیماری پدر در شرایط نامناسبی بوده و حالا دستان مهربان خیران را به یاری می طلبد تا مرهمی برای زخم های عمیقش باشند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۲:۲۹    
در آینده ای نزدیک در منطقه باب القبله در جوار حرم مطهر امام حسین (علیه السلام) اولین مرکز شفاء ویژه بیماران دیالیزی افتتاح خواهد شد.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اعلام کرد: تعداد مسموم شدگان مشروب دست ساز در قشم به 17 نفر رسیده است و حال دو نفر نیز وخیم است. همچنین 9 نفر از این افراد تحت دیالیز قرار گرفته اند و گفته می شود یک زن 29 ساله نیز متأثر از مصرف همین مشروبات الکلی دست ساز جان خود را از دست داده است ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۷:۵۰    
دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اعلام کرد: تعداد مسموم شدگان مشروب دست ساز در قشم به 17 نفر رسیده است و حال دو نفر نیز وخیم است. همچنین 9 نفر از این افراد تحت دیالیز قرار گرفته اند و گفته می شود یک زن 29 ساله نیز متأثر از مصرف همین مشروبات الکلی دست ساز جان خود را از دست داده است ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۰۷:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
کلیه از اندامهای حائز اهمیت در بدن است که عملکرد صحیح آن برای حفظ سلامت ضروری است.
هرمز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۱۶   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: شمار مسموم شدگان مشروب الکلی دست ساز در قشم از هفت نفر به 10نفر افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
شمار مسموم شدگان براثر مصرف مشروب الکلی دست ساز در قشم که تا دیروز (ششم دی ماه) هفت نفر بود، به 10نفر افزایش یافته است.
خبر روز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
دکتر داود رئیسی مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان با اشاره به مشکلات بخش دیالیز و پیگیریهای انجام شده در جهت رفع این مشکلات گفت: کار خیر، باقیات صالحات است و خیرین هندیجان در مناسبتهای مختلف ثابت کرده اند که پای کار هستند و هرجا نیاز به کمک آنها داشته ایم، بی دریغ حمایت نموده [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۶:۱۳    
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از روند پیشرفت فیزیکی بیمارستان نیروی دریایی نداجا بازدید و کلنگ ساخت ساختمان دیالیز خیر ساز کنارک را به زمین زد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۵:۱۰    
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز کنگ احداث ساختمان ویژه دیالیز در کنارک را به زمین زده زد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان روانسر گفت: برای توسعه بخش دیالیز و ارتقای کیفیت خدمات این بخش، 2 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار اختصاص یافت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۸    
کنسرسیوم دیالیز ایران مرکز ارائه دهنده خدمات و محصولات حوزه دیالیز کشور، در استان البرز، شهرک صنعتی اشتهارد از متخصصان واجد شرایط برای همکاری دعوت به عمل می آورد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۷:۴۶    
پرستار هفتکلی همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار در نظرسنجی مهربانترین پرستار دیالیز کشور به عنوان نفر اول برگزیده شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، همزمان با روز پرستار، مراسم تقدیر و تشکر از پرستاران بخش کرونایی بیمارستان 22 بهمن نیشابور، همزمان با سالروز میلاد حضرت زینب ( س) در محل سالن دیالیز این بیمارستان برگزار شد. این مراسم به دلیل شرایط کرونایی در محوطه بیمارستان با حضور پرستاران برگزار شد.
بافق فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۵:۰۴    
مدیر عامل شرکت صنایع معدنی نوظهور کویر بافق با حضور در بیمارستان حضرت ولیعصر (عج)از پرستاران بخش دیالیز تجلیل کرد. سید مجید علوی باجگانی ضمن قدردانی از خدمات ارزنده این قشر پرتلاش عنوان کرد: مردم و آحاد جامعه مدیون از خودگذشتگی و ایثار پرستاران هستند. ...
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۱۹    
به گزارش خبرگزاری کُردپرس، علاوه بر احداث بخش دیالیز بیمارستان شهید چمران سروآباد توسط آقای مرادی که از خیران بومی است، سید کمال حسینی اهل روستای بوریدر هم 750 میلیون تومان تجهیزات بیمارستانی را خریداری و به شبکه بهداشت و درمان سروآباد اهدا کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- سرپرست شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ گفت: "فاطمه ذاکری" پرستار دلسوز بخش دیالیز بیمارستان شهید راثی این شهرستان به عنوان پرستار نمونه کشوری برگزیده شد.
استانداری همدان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۴:۰۴    
استاندار همدان در جریان این سفر، با حضور در شهرستان رزن علاوه بر بررسی آخرین وضعیت بیمارستان 150تختخوابی این شهر، از بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) نیز بازدید و مرکز سی تی اسکن و دیالیز دوستی این بیمارستان را به بهره برداری رساند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مرکز جامع خیریه دیالیز امام علی علیه السلام شهرستان قدس پس از مدتی تعطیلی، مجدد فعال و در محل جدید راه اندازی و افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نوشهر- وجود 300 بیمار کلیوی در شهرستان نوشهر در حالی است که تنها هشت دستگاه دیالیز برای ارائه خدمات به این بیماران در بیمارستان شهید بهشتی وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
با همکاری مرکز دیالیز و پیوند اعضاء منتصریه و به همت تیم پیوند قلب و ریه دانشگاه علوم پزشکی مشهد 69 امین عمل پیوند قلب در بیمارستان امام رضا (ع) انجام شد.
سالم خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۹:۴۹    
سالم خبر: شرکت آمریکایی تولید تجهیزات پزشکی مدترونیک، نخستین ماشین دیالیز برای نوزادان مبتلا به نارسایی حاد کلیه را به صورت انبوه در آمریکا عرضه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از اتمام پروژه ایجاد بخش دیالیز و اورژانس بیمارستان فامنین تا تیرماه سال 1400 خبر داد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سپید به نقل از وبدا، این 64 پروژه با اعتباری بالغ بر 112 میلیارد و 450 میلیون تومان ساخته و تجهیز شده و با بهره برداری از این پروژه ها، 14 هزار و 600 متر مربع فضای فیزیکی به دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اضافه می شود. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فکر کنید خودتان یا همراه یکی از نزدیکان تان برای درمان به یکی از بیمارستان ها یا مراکز درمانی مراجعه می کنید و مجبورید چند ساعتی را آنجا بگذرانید، به نظر شما بهترین راه برای مدیریت زمان و استفاده بهینه از لحظه های انتظار چیست؟
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس مرکز دیالیز و پیوند اعضای بیمارستان منتصریه از مراکز زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تاکنون هزار و 300 پیوند کلیه با موفقیت در این مرکز درمانی انجام شده است.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، خیریه حضرت زهرا (س) وابسته به هیئت الزهرای دانشگاه صنعتی شریف که خردادماه سال جاری نیز با همت خیران یک دستگاه دیالیز به مبلغ 100 میلیون تومان خریداری و به بیمارستان بهارلو تهران اهدا کرده بودند در مرحله ی چهارم پویش کریمانه خانواده شریف قصد دارند تا علاوه بر ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: شاید در خانواده و فامیل شما کسانی بوده اند که کلیه هایشان از کار افتاده و به همین دلیل مجبورند دیالیز بکنند. امروزه یکی از عمده نگرانی های افراد این است که از سلامتی کلیه و احتمال کشیده شدن کارشان به دیالیز شدیداً نگران هستند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
سیدمحمدی بر لزوم توجه به کمبود نیروی انسانی و دستگاه دیالیز در صومعه سرا تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۳:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان 132 تختخوابی این شهرستان با توجه به استقرار در منطقه گردشگرپذیر و مرزی، به امکانات جدید نظیر تخت دیالیز و دستگاه اکسیژن ساز مجهز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار خاتم گفت: عملیات اجرایی ساخت بخش دیالیز در بخش مروست این شهرستان با مشارکت خیران آغاز شد.
رانکوه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۶:۴۰    
رییس بیمارستان نیکوکار املش گفت: یکی ازمشکلات ساختاری عدم پروانه بهره برداری برای این بیمارستان بود که پیگیر دریافت پروانه بهره برداری برای این بیمارستان هستم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
بیماری های کلیوی یکی از نگرانی های مهم انسان است و اغلب تا زمانی که خیلی پیشرفته نشوند، قابل شناسایی نیستند و متأسفانه، این زمانی است که فرد به دیالیز یا پیوند نیاز پیدا می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - فرماندار خاتم گفت: عملیات اجرایی ساخت بخش دیالیز در بخش مروست این شهرستان با مشارکت خیران آغاز شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - همه اعضای انجمن حمایت از بیماران کلیوی ایران از خدمات ویژه مشاوره حقوقی بهره مند شدند. به گزارش روابط عمومی انجمن حمایت از بیماران کلیوی ایران، مطابق تفاهم نامه ای که بین انجمن حمایت از بیماران کلیوی ایران و سامانه یکپارچه داوری، وکالت و کارشناسی منعقد شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرشبکه بهداشت و درمان بندرماهشهر جا به جایی بیمار دیالیزی در بندرامام بر دوش همراه بیمار را اقدامی خودسرانه دانست.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۳:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: متخصص نفرولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه بخش دیالیز بیمارستان لقمان حکیم با حداکثر توان به بیماران مبتلا به نارسایی کلیوی خدمات ارائه می دهد، از انجام تمهیدات لازم در این بیمارستان در زمینه مقابله با شیوع بیماری کرونا خبر داد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۰:۳۳    
متخصص نفرولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه بخش دیالیز بیمارستان لقمان حکیم با حداکثر توان به بیماران مبتلا به نارسایی کلیوی خدمات ارائه می دهد، از انجام تمهیدات لازم در این بیمارستان در زمینه مقابله با شیوع بیماری کرونا خبر داد.