یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۲:۳۱Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یهودی نشین»

پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۲۲:۵۷    
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین اظهارات وزیر تجارت بحرین درباره محصولات وارداتی از فلسطین اشغالی و محصولات وارد شده از شهرکهای غیرقانونی و یهودی نشین در کرانه باختری اِشغالی را محکوم کرد. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت و تجارت بحرین اعلام کرد که این کشور میان محصولات وارداتی از فلسطین اشغالی و محصولات وارد شده از شهرکهای غیرقانونی و یهودی نشین در کرانه باختری اِشغالی هیچ تمایزی قائل نخواهد شد! ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۴۰    
وزیر خارجه فلسطین اعلام کرد، اینکه همتای آمریکایی وی تولیدات شهرک های یهودی نشین را تولیدات "اسرائیلی" خوانده است، اذعان رسمی به الحاق اراضی شهرک های یه ودی نشین به اراضی اشغالی است.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه بین الملل: برای نخستین بار در 53 سال تسلط اسرائیل بر کرانه باختری و ارتفاعات جولان، وزیر خارجه آمریکا در شهرک های اسرائیلی نشین این مناطق حضور یافت. مایک پمپئو از شهرک یهودی نشین شاعار بنیامین (دروازه بنیامین) در کرانه باختری دیدار کرد و سپس به ارتفاعات جولان رفت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
یک منبع در وزارت خارجه سوریه اعلام کرد که دمشق شدیداً حضور وزیر خارجه آمریکا در شهرک های یهودی نشین رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی را محکوم می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
هزاران فلسطینی امروز (چهارشنبه) تصمیم وزیر خارجه آمریکا برای بازدید از یک شهرک یهودی نشین در کرانه باختری اشغالی را محکوم کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه تأکید کرد: ادامه ساخت شهرک های یهودی نشین در اراضی اشغالی در شرق بیت المقدس توسط مقامات اسرائیلی، اقدامی مغایر با اصول حقوق بین الملل و مصوبات سازمان ملل و مانع جدی در حل مناقشه فلسطین-اسرائیل است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۲۱    
به گفته مرکز اطلاعات فلسطین ، قاسم سخنگوی حماس اقدامات دولت ترامپ و پمپئو را در نقض قوانین بین المللی محکوم کرد و آن را قلدری دانست.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : وزیر خارجه آمریکا بنا دارد تا در اقدامی بی سابقه از شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری سرکشی کند.
برترین ها / فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
انتخاب: تزاشی هانگبی، وزیر شهرک های یهودی نشین در کابینه اسرائیل هشدارداده است که سیاست جو بایدن در مورد برنامه هسته ای ایران زمینه ساز جنگ در منطقه است. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۵:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رهبران شهرک های یهودی نشین اراضی اشغالی مراسم نماز ویژه ای را برای پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات آمریکا برگزار کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
هزاران نفر از ساکنان شهرک های یهودی نشین و سرزمین های اشغالی به تظاهرات ضد دولتی ادامه دادند و در مقابل خانه مسکونی بنیامین نتانیاهو در قدس اشغالی تجمع کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رهبران شهرک های یهودی نشین کمپینی را برای إعمال فشار بر نخست وزیر رژیم صهیونیستی جهت الحاق شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری در صورت شکست دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سه شنبه آمریکا آغاز کرده اند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۲۵    
به گزارش جماران به نقل از وبسایت عرب48، رهبران صهیونیست های شهرک نشین در سرزمین های اشغالی فشار بر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به منظور الحاق شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری در صورت شکست دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری روز سه شنبه هفته جاری آغاز کردند ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۷    
رژیم صهیونیستی در سال 2020 میلادی مجوز ساخت 12 هزار و 159 واحد یهودی نشین را در کرانه باختری صادر کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۴۶    
جنبش مقاومت فلسطین حماس می گوید تصویب اسرائیل برای ساخت نزدیک به 5000 واحد شهرک نشین در کرانه باختری نقض گستاخانه قوانین بین المللی و نتیجه معاملات عادی سازی رژیم های عربی و تل آویو است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۹    
رژیم صهیونیستی از اعطای ویزا به کارمندان حقوق بشر سازمان ملل امتناع کرده است و آنها مجبور به ترک سرزمین های اشغالی شدند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
دولت های آلمان، فرانسه، بریتانیا، ایتالیا و اسپانیا در بیانیه ای مشترک گسترش شهرک سازی ها از سوی اسرائیل را محکوم کرده و خواستار توقف فوری آن شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۵    
گفته می شود رژیم صهیونیستی درصدد اجرای طرح الحاق و گسترش شهرک های یهودی نشین است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۷    
جنبش حقوقی "صلح اکنون" تاکید کرد که دولت اسرائیل روز پنجشنبه ساخت حدود 2.7 واحد یهودی نشین جدید در اراضی اشغالی فلسطین را تصویب کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۷    
برای اولین بار از زمان انعقاد معاملات عادی سازی با امارات متحده عربی و بحرین ، اسرائیل ساخت 2166 واحد جدید مسکونی را در کرانه باختری تصویب کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۷    
مقامات اسرائیلی با وجود توافق ماه گذشته با امارات متحده عربی برای تعلیق پروژه های الحاق همچنان به توسعه شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری ادامه می دهند. گفته می شود ساخت صدها واحد جدید در این منطقه تصویب شده است.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا نظامیان صهیونیست به سوی فلسطینیانی که برای اعتراض به ساخت شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری تجمع کرده بودند، در حین اقامه نماز جمعه گاز اشک آور پرتاب کردند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۸:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- وزارت امور خارجه ترکیه به موافقت نتانیاهو با ساخت بیش از 5000 واحد مسکونی غیرقانونی در کرانه باختری واکنش نشان داد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
دیوان عالی رژیم صهیونیستی در حکمی دور از انتظار دستور جابجایی گروهی از خانه های واقع در یک شهرک یهودی نشین در کرانه باختری را صادر کرد. به گزارش شیعه پرس به نقل از دیلی صباح ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۹:۵۳    
به گزارش جماران به نقل از روسیا الیوم، تساحی هنگبی وزیر امور شهرک های یهودی نشین در دولت رژیم صهونیستی تأکید کرد که این رژیم حتی با فروش یک پیچ و مهره جنگنده های پیشرفته اف 35 آمریکایی به یکی از کشورهای منطقه خاورمیانه از جمله امارات مخالف است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۴:۰۶    
طبق توافق امارات و رژیم صهیونیستی ادعا بر این است که صهیونیستها طبق این توافق از الحاق کرانه باختری به شهرک های یهودی نشین صرف نظر کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۶:۴۱    
در پی متشنج شدن وضعیت امنیتی در اطراف نوار غزه، رژیم صهیونیستی پیام جدیدی را برای جنبش حماس فرستاد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی، بعد از ماه ها دست و پا زدن برای الحاق غیرقانونی کرانه باختری، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را مقصر شکست و عدم پیشبرد این طرح غاصبانه خود معرفی کرد و گفت این طرح اکنون از اولویت های کاری رئیس جمهوری آمریکا خارج شده و او درگیر انتخابات ریاست ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه یکشنبه از شلیک یک فروند راکت از جانب نوار غزه به سمت شهرکهای یهودی نشین در جنوب سرزمینهای اشغالی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های اسرائیلی گزارش دادند ساکنان شهرک های یهودی نشین در خط رویارویی در شمال اراضی اشغالی از آسیب به بخش گردشگری به دلیل آماده باش نظامی ارتش در آن منطقه شکایت دارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۳۸    
دولت نیکاراگوئه برنامه های رژیم صهیونیستی را برای الحاق بخش هایی از کرانه باختری به شهرک های یهودی نشین محکوم کرد
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۴۸    
در این نامه هنیه به طرح صهیونیستها برای الحاق سرزمین های فلسطینی کرانه باختری به شهرک های یهودی نشین اشاره کرده است .
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۲۰    
مقامات اسرائیلی در نظر دارند علاوه بر برنامه های خود برای الحاق بخش بزرگی از سرزمین های فلسطین ، با وجود اعتراض های بین المللی، واحدهای مسکونی جدیدی را در کرانه باختری اشغال کنند.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
واتیکان سفرای آمریکا و اسرائیل را در اعتراض به اقدامات برای الحاق کرانه باختری به اسرائیل، احضار کرد. به گزارش عصرایران، رویترز نوشت: در اقدامی بسیار غیرعادی ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۱۸    
گروهی از قانون گذاران آمریکایی از دولت ترامپ خواسته اند که روابط دیپلماتیک خود با اسرائیل به خاطر اجرای طرح الحاق کرانه باختری به شهرک های یهودی نشین به حالت تعلیق درآورد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۹:۵۲    
یک مقام ارشد جنبش مقاومت فلسطین، حماس در بیانیه ای از مردم و گروه های فلسطینی خواست در مقابل طرح الحاق کرانه باختری به شهرک های یهودی نشین یکصدا شوند و عقب نشینی نکنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۱:۵۳    
اکثریت قانون گذاران مجلس نمایندگان پارلمان بلژیک با تصویب قطعنامه ای از دولت خود خواستند در صورت ادامه پروژه الحاق کرانه باختری به شهرک های یهودی نشین روابط خود را با رژیم صهیونیستی به حالت تعلیق درآورد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۰:۰۳    
یک کارشناس حقوق بشر سازمان ملل متحد از اتحادیه اروپا خواسته است نسبت به طرح الحاق زمین های کرانه باختری به شهرک های یهودی نشین مجازات هایی برای رژیم صهیونیستی در نظر بگیرد.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۹:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: تلویزیون اسرائیل گزارش داد، نخست وزیر این رژیم در پیامی به رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، به وی گفته است که طرح الحاق بخش هایی از کرانه باختری تنها شامل دو یا سه شهرک صهیونیست نشین می شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا گفت: این به اسرائیل بستگی دارد که تصمیم بگیرد آیا شهرک های یهودی نشین در اراضی اشغال شده کرانه باختری رود اردن را به سرزمین های اشغالی فلسطین ملحق کند یا نه.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۸:۵۷    
عضو سابق پارلمان اسرائیل ، کنست ، خواستار قیام گسترده علیه برنامه رژیم صهیونیستی برای الحاق کرانه باختری به شهرک های یهودی نشین شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۳:۲۵    
برزیل با قطعنامه شورای حقوق بشر سازمان ملل (UNHRC) علیه اقدام الحاق زمین های فلسطینی در کرانه باختری به شهرک های یهودی نشین مخالفت کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
صدها نفر از مردم فلسطین ساکن نوار غزه با در دست داشتن پرچم های جنبش حماس طرح الحاق کرانه باختری به شهرک های یهودی نشین را محکوم کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۱۳:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه بحرین تاکید کرد که اگر اسرائیل طرح های خود برای الحاق اراضی فلسطین و گسترش شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری را اجرا کند، این اقدام نقض آشکار قطعنامه های بین المللی بوده و به منزله از بین بردن فرصت های تحقق صلح عادلانه و همیشگی در خاورمیانه است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دو طرف توافق کردند تا درباره مسائل جهانی از جمله تصویب قانون امنیت ملی چین در خصوص هنگ کنگ که اعتراض بلوک غرب را در پی داشته و تحقق راه حل تشکیل دو کشور فلسطین و اسرائیل با یکدیگر همکاری کنند. ...