دوشنبه ۱۰ مهرساعت ۱۸:۲۷Oct 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یهودی نشین»

خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
بایدن از نتانیاهو خواسته است که در برابر عادی سازی رابطه با عربستان، از اقدامی که امکان تأسیس کشور فلسطینی را از بین ببرد، خودداری کند. این به معنای خودداری اسرائیل از الحاق بخشی از سرزمین های فلسطینی و انصراف از ایجاد شهرک های یهودی نشین جدید در کرانۀ باختری است و نه چیزی فراتر از آن.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای منطقه ای شهرک های یهودی نشین "سامره" در منطقه نابلس امروز (چهارشنبه) طرحی را به نخست وزیر این رژیم ارائه داد که بر اساس آن، تعداد شهرک نشین ها در این منطقه از حدود 170 هزار در حال حاضر، به یک میلیون شهرک نشین در سال 2050 افزایش می یابد.
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۸:۴۴    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، کلیمیان شیراز پس از تهران پر جمعیت ترین شهر یهودی نشین در ایران است. تعدادی از اعضای سازمان دانشجویان تهران شهریور ماه گذشته به منظور ارتباط و تبادل نظر با نهادهای اجتماعی به ویژه سازمان دانشجویان شیراز ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۶:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
منابع خبری از زخمی شدن پنج صهیونیست در پی تیراندازی در شهرک صهیونیست نشین معالیه ادومیم خبر دادند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۰۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
خاطرات هاشمی رفسنجانی: سه روز است، [یاسر] عرفات، [رییس سازمان آزادیبخش فلسطین] و [ایهود] باراک، [نخست وزیر اسراییل]، در کمپ دیوید، با حضور [بیل کلینتون]، رییس جمهور آمریکا، برای صلح خاورمیانه، پشت درهای بسته مذاکره دارند و خبری هم از نتایج اعلان نمی شود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
گردان العیاش، وابسته به گردان های عزالدین قسام، شاخه نظامی جنبش حماس اعلام کرد که شهرک یهودی نشین شاکید در غرب شهر جنین را با دو موشک از نوع قسام 1 هدف قرار داده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
دولت آمریکا همکاری و حمایت مالی از پروژه ها در شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری را به حالت تعلیق درآورد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۲۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
به دنبال کشته شدن 4 اسرائیلی در تیراندازی در شهرک یهودی نشین عیلی؛ ایتامار بن گویر، وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی امروز (سه شنبه) از بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر و یوآو گالانت، وزیر جنگ این رژیم خواست تا عملیات نظامی گسترده ای را در کرانه باختری آغاز کنند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
در یک پایگاه نظامی ارتش رژیم اشغالگر در نزدیکی شهرک یهودی نشین معالیه ادومیم در کرانه باختری اشغالی آتش سوزی مهیبی به وقوع پیوسته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت ادعا کرد که حزب الله برای اعزام نیروهای ویژه به شهرک های یهودی نشین شمال اسرائیل و انجام عملیات به اسارت گیری برنامه ریزی می کند. این روزنامه اذعان کرد، رزمایش اخیر حزب الله گواهی بر افزایش توانمندی های زمینی این حزب است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، خبرنگار الجزیره گزارش داد که این شبهه و تردید ایجاد شد که فلسطینی ها به شهرک یهودی نشین بسغوت در شهر البیره در نزدیکی رام الله نفوذ کرده اند ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مستند بازی انگلیسی با کارگردانی امیرحسین نوروزی از شبکه الکوثر پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این مستند به مناسبت روز نکبت و با هدف آگاهی بخشی به مخاطبان با موضوع و محوریت ایجاد رژیم صهیونیستی و نقش انگلستان در این زمینه پخش می شود. ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
درگیری بین گروه های فلسطینی و اسرائیل بامداد امروز پنجشنبه نیز ادامه داشت که در اثر آن، آژیر های هشدار در شهرک های یهودی نشین فعال شد و اسرائیلی ها چهارمین فرمانده جهاد اسلامی را طی 3 روز به شهادت رساندند.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۲:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
منابع آگاه مصری از حصول توافقی جهت پایان دادن به موج تشدید جدید درگیری ها و آتش بس در نوار غزه خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرک های یهودی نشین در مرز با لبنان شروع به گشودن پناهگاه های عمومی کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
روسای شهرداری های شهرک های یهودی نشین اطراف غزه و تعدادی دیگر از مسؤولان رژیم صهیونیستی خشم و اعتراض خود را نسبت به پاسخ ضعیف ارتش اسرائیل در حملات به مناطق مختلفی از نوار غزه که در واکنش به موشک های شلیک شده از نوار غزه صورت گرفت، اعلام کردند.
پرسش   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
روز به روز ساکنان شهرک های یهودی نشین در کرانه غربی زمین های بیشتری را تصاحب می کند. از نظر قوانین بین المللی احداث این شهرک ها غیرقانونی است ولی اسرائیل غیرقانونی بودن شهرک ها را نمی پذیرد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۰۹:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
آژیر خطر حمله موشکی در شهرک های یهودی نشین دوروت و حفات شیکمیم در نقب غربی به صدا درآمده است. کانال 14 اسرائیل گزارش داد، چهار فروند راکت از غزه شلیک شده است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رویترز نوشت: تعداد حداقل 9 راکت از غزه به سوی شهرک سدیروت و عسقلان شلیک شده است که دستکم یکی از آنها از سامانه گنبد آهنین گذشته و به سدیروت اصابت کرده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا به دنبال لغو قانون ممنوعیت بازگشت اسرائیلی ها به شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری، سفیر این رژیم را احضار کرد.
پرسش   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۸    
پارلمان اسرائیل روز سه شنبه اول فروردین با لغو بخش هایی از قانون مصوب سال 2005 در رابطه با تخلیه چهار شهرک یهودی نشین در کرانه باختری، زمینه بازگشت یهودیان به این شهرک ها را فراهم آورد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا به دنبال لغو قانون ممنوعیت بازگشت اسرائیلی ها به شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری، سفیر این رژیم را احضار کرد.
تلنگر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۲۱    
اتحادیه عرب موافقت کنست با بازگشت صهیونیست ها به شهرک های یهودی نشین را محکوم کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا موافقت دولت اسرائیل با ساخت بیش از هفت هزار واحد صهیونیست نشین در کرانه باختری را محکوم کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از القدس العربی، اتحادیه اروپا اعلام کرد که موافقت مسئولان اسرائیلی با طرح توسعه بیش از هفت هزار واحد مسکونی در شهرک های غیرقانونی یهودی نشین در اقصی نقاط کرانه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۰:۰۲    
ساکنان منطقه نزدیک غزه، از شنیده شدن صدای سه انفجار به علت فعال شدن سامانه گنبد آهنین بر فراز شهرک یهودی نشین سدیروت خبردادند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۴    
شفقنا- نیروهای امنیتی اسرائیل پایگاه کوچکی از شهرک نشینان یهودی را از کرانه باختری -اشغالی- جمع کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، بر اساس تصاویری که رسانه های اسرائیلی منتشر کرده اند ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
خانواده یک آتش نشان لهستانی که در سال 1943 از قیام گتوی ورشو عکس می گرفت، 80 سال پس از قیام این عکس ها را از زیر خاک بیرون آوردند. به گزارش فرارو، 21 عکس منتشر نشده از عواقب پس از قیام گتوی ورشو در اتاق زیر شیروانی خانه ای در لهستان پیدا شد. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تحلیلگران فلسطینی مستقر در غزه و کرانه باختری می گویند که فلسطینی ها در حال هماهنگی برای یک پاسخ بی سابقه به سیاست های افراطی ترین دولت رژیم صهیونیستی در مورد بیت المقدس، زندانیان و شهرک های یهودی نشین هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۴:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
دولت جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر مخالفت خود را با ساخت شهرک های یهودی نشین جدید در کرانه باختری اعلام کرد.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۵:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
آمریکا به سعودی ها توصیه خواهد کرد که به منظور جلوگیری از الحاق بخشی از کرانۀ باختری و به عبارتی حفظ شانس تشکیل کشور فلسطینی، به عادی سازی رابطه با اسرائیل تن در دهند چراکه در غیر این صورت، نتانیاهو با اجرای طرح الحاق ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۰۱:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
فارس : صدها هزار اسرائیلی در شهرک هایی یهودی نشین که رژیم صهیونیستی بعد از جنگ 1967 و اشغال سرزمین های فلسطینی در کرانه باختری و شرق بیت المقدس ساخته است سکونت دارند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۲    
یک کارشناس مسائل بین الملل توانمندی های نظامی فلسطین در جنگ سخت و نرم، خاموش شدن شبکه های برق رژیم صهیونیستی و به صدا درآمدن آژیرهای خطر در همه شهرک های یهودی نشین را نشان دهنده یک انتفاضه جدید در قالب جنگ سایبری دانست و گفت: این شرایط برای رژیم صهیونیستی مشکل آفرین خواهد بود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های اسرائیلی اعلام کردند که امروز در یک کارخانه در منطقه ای صنعتی در شهرک یهودی نشین کریات شمونه حادثه نشت آمونیاک به وقوع پیوست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه "یسرائیل هیوم" امروز (یکشنبه) گزارش داد، اخیراً تعداد درخواست های زنان برای دریافت مجوز حمل سلاح در شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری افزایش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مقامات رژیم صهیونیستی طرح ساخت نزدیک به 500 واحد مسکونی در شهرک یهودی نشین جدیدی در قدس شرقی را کلید زدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۰۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
یکی از رهبران جریان اسلامی وفای به بحرین گفت: طرحی در دست اجراست که به موجب آن، محله ای یهودی نشین در بخش قدیمی منامه تشکیل خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ائتلاف 14 فوریه بحرین با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن احداث محله یهودی نشین در منامه اعلام کرد که این اقدام آل خلیفه تصمیمی برای تبدیل منامه به یک لانه جاسوسی بین المللی برای صهیونیست ها است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- جنبش حامیان جوان انقلاب 14 فوریه در بحرین، ضمن محکوم کردن شدید اقدام آل خلیفه در دادن مجوز ایجاد یک محله یهودی نشین در منامه، این اقدام را در ادامه سیاست تجاوزگرانه شهرک سازی رژیم صهیونیستی و با هدف شکل گیری لانه جاسوسی در منطقه دانست.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۲۱:۳۸    
ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه بیانیه ای درباره قصد رژیم بحرین برای ایجاد یک یهودی نشین در منامه صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۶:۲۵    
اقدام رژیم بحرین برای ساخت محله یهودی نشین درمنامه و تلاش برای تغییر هویت ملی و اسلامی آن در ابناءالدیرة شبکه العالم بررسی می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله شیخ عیسی قاسم با صدور بیانیه ای درباره ایجاد محله یهودی نشین توسط دولت بحرین در منامه، این تصمیم را محکوم کردند و آن را ظلم آشکار دانست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۲:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رهبر شیعیان بحرین از تصمیم رژیم آل خلیفه برای احداث منطقه یهودی نشین در منامه انتقاد و اعلام کرد: این اقدام رژیم آل خلیفه جنایت و ظلمی آشکار در حق مردم بحرین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رهبر نهضت اسلامی بحرین گفت: احداث محله یهودی نشین در منامه به معنای تحریف اصالت شهروندان و گشودن در ها به روی اشغالگری اسرائیل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۰۹:۱۵    
رژیم آل خلیفه در حال زمینه چینی برای حضور صهیونیست ها در بحرین و ایجاد منطقه یهودی نشین برای آن هاست که این اقدام، زنگ خطر اشغال بحرین را به صدا درآورده است.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
برنامه پرونده های فلسطین (Causa Palestina) شبکه هیسپان تی وی این هفته به موضوع افزایش شهرک سازی ها در دوران نفتالی بنت اختصاص دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
گردان های قدس، شاخه نظامی جهاد همچنین از هدف قرار دادن شهر قدس و شهرک یهودی نشین سدیروت با راکت خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
ارتش اسرائیل صبح امروز (شنبه) اعلام کرد که تاکنون 160 فروند راکت از نوار غزه به سمت شهرک های یهودی نشین شلیک شده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
تل آویو در بیانیه ای اعلام کرد از 100 فروند راکت و موشک شلیک شده توسط جنبش جهاد اسلامی از نوار غزه، فقط حدود 40 فروند توسط سامانه های پدافندی گنبد آهنین رهگیری شدند و مابقی به شهرک های یهودی نشین برخورد کردند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ارتش اسرائیل از مقابله با یک فروند راکت و اصابت یک فروند راکت دیگر به منطقه ای غیرمسکونی در شهرک یهودی نشین عسقلان خبر داد. همچنین به گزارش خبرگزاری سما به نقل از منابع عبری، سه شهرک نشین پس از به صدا درآمدن آژیر خطر در شهرک عسقلان هنگام فرار به پناهگاه مصدوم شدند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
اسرائیل در حال انجام تماس های فشرده ای با دولت بایدن است تا به توافقی در مورد ساخت هزاران واحد مسکونی در شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری اشغالی دست یابد.