شنبه ۱۸ مردادساعت ۱۱:۱۸Aug 2020 8

جدیدترین‌های «اداره کل ورزش و جوانان»

 
نصیر نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حیدر سلیمانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درباره نشست مشورتی فوتبال پایه اظهار داشت: این طرح با همکاری آموزش و پرورش تهران، سازمان ورزش شهرداری، اداره کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون فوتبال اجرایی شده که در نظر است، با این تفاهم نامه استعدادیابی ورزشی فوتبال پایتخت ساماندهی شوند. وی [...]
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: بدون شک حرفه خبرنگارای یکی از دشوارترین و شرافتمندانه ترین شغل ها است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۳:۴۶    
مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد از محل دفتر جدید خبرگزاری برنا بازید بر همکاری بیشتر خبرگزاری برنا با آن اداره کل تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- نماینده مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: با رایزنی های صورت گرفته تا روز یکشنبه (19 مرداد) باقیمانده پول باشگاه پارس جنوبی جم نزد اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر به حساب هیات فوتبال جم واریز و به بازیکنان پرداخت می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۲:۱۸    
معاون امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل بمناسبت عید سعید غدیر خم از سادات اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل تجلیل کرد.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گیل خبر/ رسانه ی دیداری شنیداری رادیو رشت با همکاری سازمان ها و ادارات دولتی و اجرایی موفق به برگزاری نخستین جشنواره ی گیله دختر در تاریخ 3 تیر 1399 گردید ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: مهم ترین اولویت اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین در سال جاری حل مشکلات حوزهٔ مسکن و اشتغال جوانان است که برنامه ریزی های ویژه ای به این منظور صورت گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
برای اولین بار در استان یزد از کتاب طرح های تمرینی والیبال در اداره کل ورزش و جوانان رونمایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از صدور مجوز برای فعالیت استخر ها در مناطق زرد بر اساس اطلاعیه شماره 17 و رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: با توجه به محدودیت های کرونایی، برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی برنامه های ورزشی مجازی در استان برگزار می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۸    
از سوی هیات انجمنهای ورزشی استان بوشهر و با حمایت اداره کل ورزش و جوانان این استان یک دوره مسابقات آنلاین در چند رشته تحت پوشش در سطح استان آغاز شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
میرحسن سیدعامری روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: دانشکده علوم ورزشی دانشگاه ارومیه آماده ارائه تمامی امکانات پژوهشی و تحقیقاتی و آزمایشگاه ها برای جامعه ورزش است و با انعقاد تفاهمنامه همکاری با اداره کل ورزش و جوانان استان، زمینه برای رشد و شکوفایی ورزش استان در ابعاد مختلف پژوهشی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
با حضور معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و فرماندار شبستر از پزشکان و پرستاران بخش کرونای بیمارستان فاطمیه شبستر تجلیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران گفت که امسال تاکنون 9 هزار و 214 زوج جوان مازندرانی پس از معرفی به بانک های عامل وام ازدواج خود را دریافت کرده اند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: منتظر ابلاغ دانشگاه علوم پزشکی برای تعطیلی اماکن ورزشی هستیم. در حال حاضر استخرها تعطیل هستند اما اگر چنین ابلاغی بشود، مانند چند ماه قبل همه اماکن ورزشی اعم از باشگاه های بدنسازی و غیره تعطیل خواهد شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نرگس قدوسی به عنوان سرپرست حوزه معاونت توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان منصوب شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت اعیاد قربان تا غدیر، جشن بزرگ عید غدیر با حضور همکاران اداره کل ورزش و جوانان با رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان گفت: ذات اصلی سمن های جوان کنشگری و مطالبه گری است و به هر میزان مشارکت اجتماعی گسترش یابد توسعه اجتماعی و شاخص های آن ارتقاء می یابد .
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محمد ربیعی عضو شورای پژوهش اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه عوامل بسیاری همچون عدم پیدا کردن فرد مورد علاقه، اوضاع اقتصادی و ... در ازدواج نکردن جوانان تاثیرگذار است، گفت: 49 چالش در وضعیت کنونی ازدواج دخیل است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: باتوجه به خروج استان از وضعیت قرمز، این امیدواری برای بازگشایی استخرهای استان در آینده ی نزدیک وجود دارد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
به همت معاونت فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد مراسم جشن با شکوهی به مناسبت دهه ولایت و امامت با حضور کارکنان اداره کل برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۹    
رییس هیات اسکیت خوزستان از موافقت اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با واگذاری دو قطعه زمین در مجموعه ورزشی غدیر به این هیات خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۰۸    
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان ایلام ؛به مناسبت هفته ازدواج و با حضور دکتر علی شایی مدیر کل ورزش و جوانان استان، تردست معاون امور جوانان اداره کل ،خانم ابوقداره معاون دفتر امور اجتماعی استانداری ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای اداری استان هرمزگان به ریاست امیاری مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان با حضور معاونین،روسای ادارات،روسای واحدهای ستادی اداره کل در سالن جلسات غدیر فرمانداری بندرعباس برگزارشد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل ورزش و جوانان استان یزد و اداره کل زندان های استان تفاهم نامه همکاری امضاء کردند. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان یزد نشستی با حضور مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد و رضا ذوالفعلی نژاد مدیر کل زندانهای استان برگزار و ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و شرکت سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران در جهت حمایت از زیر ساختهای ورزش تهران منعقد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: شروع آموزش از سن پایین تر نتایج بهتری نیز دارد.
عصر زنجان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: تعطیلی اماکن ورزشی در راستای پیشگیری از ابتلای ورزشکاران به این بیماری و به دستور ستاد مدیریت مقابله با کرونا این استان به مرحله اجرا درآمده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
محمد رضا برادران معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان گفت:لیست مجامع انتخابات از طرف فدراسیون مربوطه تایید می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: امسال 12 باشگاه ورزشی کلا تعطیل و مالکان 9 باشگاه نیز تا آخر سال و گذر از مرحله کرونا باشگاه های خود را تعطیل کرده اند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان از حمایت این اداره کل برای راه اندازی هیئت های ورزشی در شهر باغین خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۲۹    
با دستور سید علی کریمی اماکن ورزشی لرستان برای برگزاری کنکور سراسری در اختیار وزارت علوم و سازمان سنجش قرار می گیرد. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
علی شائی مدیر ورزش و جوانان استان بهمراه فیض الهی مسئول حوزه فنی مهندسی اداره کل از چمن مصنوعی سراب کارزان شهرستان سیروان بازدید بعمل آوردند به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته رئیس گروه فنی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه پروژه سالن شش هزار نفری دهکده المپیک کرمانشاه به پیشرفت فیزیکی 79 درصد رسیده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رضا خرم روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: طبق تاریخ اعلام شده از سوی فدراسیون مجمع انتخاباتی این هیات 26مرداد ماه با رعایت پروتکل های بهداشتی در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار می شود. وی گفت: در مجموع 16 نفر برای ریاست هیات ثبت نام کرده بودند. وی با [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی مدعی شد که ورزشگاه پیر باغشمال تبریز به خاطرات نمی پیوندد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون اداره کل ورزش و جوانان استان یزد از کسب رتبه برتر هیئت ورزش های همگانی استان یزد در کشور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: پویش سراسری آماده باش با هدف مقابله با شیوع کرونا و افزایش سهم ورزش همگانی در پیشگیری از این ویروس محنوس در استان برگزار می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۵۳    
سرپرست معاونت امور جوانان ورزش و جوانان گیلان گفت: با همکاری جهاد دانشگاهی و اداره کل ورزش و جوانان گیلان، طرح سرباز مهارت با هدف ایجاد مهارت های اشتغال و کارآفرینی و مهارت های زندگی در این استان آغاز خواهد شد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل (پانا)- مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل ازاجرای طرح "آوای ورزش در همسایگی" در مجتمع های مسکونی این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان اردبیل، سجاد انوشیروانی ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
بمناسبت هفته ازدواج با حضور تقی زاده معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ، از زوجهای پرستار شهرستان آذرشهر تجلیل و قدردانی شد .
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
با همکاری جهاد دانشگاهی و اداره کل ورزش و جوانان گیلان، طرح سرباز مهارت با هدف ایجاد مهارت های اشتغال و کارآفرینی و مهارت های زندگی در این استان آغاز خواهدشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: شاید بزودی مجوز بازگشایی استخرهای کرمانشاه را صادر کنیم.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۲۳    
قلم/ سمنان- یک منبع آگاه گفت: محمد شریف ابراهیمی دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مرکز سمنان در خصوص اختلاس کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان نامه ای را به مسعود سلطانی فر برای صدور دستورات مقتضی ارسال کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۳    
تهران- ایرنا- رییس گروه نظارت بر فعالیت باشگاه های اداره کل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرد که به علت رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی، 9 مجموعه ورزشی فعال استان اخطار پلمب گرفت.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه ورزشی: رئیس هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس لرستان گفت: قول می دهیم هر سال میزبانی چند رقابت کشوری را در رشته های مختلف به عهده بگیریم. رضا طولابی که در مجمع انتخاباتی این هیئت برای دومین بار پیاپی به عنوان رئیس هیئت انتخاب شد ...
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فشار بر مدیرکل ورزش و جوانان گلستان در انتصاب معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان گلستان مایه تاسف است.