شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۹:۴۶Oct 2020 24

جدیدترین‌های «خدمات دندانپزشکی»

وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۷    
در راستای بسته تحولی مشارکت افزایی و برنامه خدمات حمایتی دانش آموزان با نیازهای ویژه نشست بین ریاست اداره آموزش و پرورش استثنایی با مدیرعامل درمانگاه فرهنگیان در محل دفتر ریاست اداره استثنایی زنجان برگزار گردید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از جهادگران بسیج جامعه پزشکی، با حضور در زندان شهر ارومیه به ارائه خدمات دندانپزشکی به مددجویان پرداختند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
در دوران کرونا، بسیاری از مردم برای دریافت خدمات دندانپزشکی با تردید جدی مواجه هستند. برخی از افرادی که نیازمند خدمات دندانپزشکی هستند، از ترس ابتلا به کرونا به مطب ها مراجعه نمی کنند، اما برخی دندانپزشکان تاکید دارند که حتی در دوران کرونا نیز نباید خدمات ضروری دندانپزشکی به تعویق بیفتد. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۰    
کاشت دندان به روش بدون درد و با جدیدترین تکنولوژی روز را در دندانپزشکی دکتر سعید کریمی تجربه نمایید. ایشان یکی از بهترین ایمپلنتوژیست های تهران هستند که از خدمات دندانپزشکی دیجیتال برای بیماران بهره می برند. ...
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک اعلام کرد: با افتتاح و راه اندازی تجهیزات بخش عمل جراحی دندانپزشکی تحت بیهوشی، امکان انجام خدمات دندانپزشکی برای کودکان "سی پی" یا فلج ذهنی و جسمی در مرکز استان مرکزی فراهم شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۶:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - گروه جهادی منتظران ظهور در دهمین اردوی جهادی خود که در زندان های کشور انجام داده است، با حضور در زندان مرکزی تبریز مشغول درمان بیماری های دهان و دندان زندانیان است. این گروه جهادی خدمات دندانپزشکی رایگان به زندانیان ارایه می کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس گروه سلامت دهان و دندان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: با توجه به شیوع کرونا بسیاری از افراد درمان بیماری های دندان را به تعویق می اندازند اما خدمات دندانپزشکی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ارائه می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – مدیرعامل خانه مطبوعات استان قزوین گفت: با توجه به مذاکرات صورت گرفته میان خانه مطبوعات استان و دانشگاه علوم پزشکی قزوین، خبرنگاران و اصحاب رسانه استان از خدمات دندانپزشکی رایگان یا با تخفیف در دو سطح خدمات اولیه و تخصصی بهره مند می شوند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش سپید، مسعود مردانی در خصوص مراجعات به مراکز دندانپزشکی اظهار کرد: کسی که خدمات دندانپزشکی اورژانسی دارد مثلاً دچار عفونت دندان شده حتماً باید به دندانپزشک مراجعه کند و انجام کارهای غیرضروری دندانپزشکی به هیچ عنوان توصیه نمی شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۶    
رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: به منظور ترویج بهداشت دهان و دندان و ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان، اردوی یک روزه در منطقه بسطام سقز برگزار شد.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۴    
عضو گروه جهادی منتظران ظهور با اشاره به با ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان به زندانیان توسط این گروه جهادی گفت: شکر خدا با کمک های نقدی دوستانی که نتوانستند در این حرکت شرکت کنند توانستیم یک زندانی را هم آزاد کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو گروه جهادی منتظران ظهور با اشاره به با ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان به زندانیان توسط این گروه جهادی گفت: شکر خدا با کمک های نقدی دوستانی که نتوانستند در این حرکت شرکت کنند توانستیم یک زندانی را هم آزاد کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - وزیر بهداشت در مراسم بهره برداری از ساختمان دانشکده دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان گفت که بدنبال ارزان شدن خدمات دندان پزشکی و نهادینه کردن استاندارد بالای بهداشت دهان و دندان بین آحاد جامعه هستیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیمی گفت: با همت گروه جهادی دندانپزشکان، بیش از 900 نفر از زندانیان زندان های سطح شیراز خدمات دندانپزشکی رایگان دریافت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۲۱    
15 دندانپزشک گروه جهادی پزشکان از امروز به مدت یک هفته با حضور در زندان مرکزی شیراز به هزار نفر از زندانیان خدمات دندانپزشکی ارائه می دهند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیمی گفت: با همکاری سازمان بسیج حقوقدانان فارس از روز شنبه 5 مهر، گروه جهادی پزشکان در زندان مرکزی شیراز حضور خواهند یافت و اولین گروه به 500 نفر از زندانیان خدمات دندانپزشکی ارائه خواهند کرد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مردم نیوز :با اشاره به اینکه تعهدات بسته های دندانپزشکی بیمه سلامت در حال حاضر تنها خدمتی است که رویکرد پیشگیری دارد و نسبت به بسته های بیمه های پایه یکی از مترقی ترین تعهدات در بسته های خدمتی است، افزود: هزینه های سلامت دهان و دندان با این تعهدات، کمتر از یک درصد را تشکیل می دهد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان شمالی گفت : طی سال گذشته 69 هزار و 270 نفر از مردم استان ، خدمات دندانپزشکی ارائه شده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس نتایج یک مطالعه در طی سال های 1391تا 1396، نابرابری در توزیع دندان پزشکان بخش دولتی و استفاده خانوار از خدمات دندان پزشکی تغییر چشم گیری نداشته است. اجرای برنامه های مناسب در راستای تسهیل بهره مندی از خدمات دندانپزشکی خانوار محروم می تواند در کاهش این نابرابری موثر باشد.
روی کاغذ بزرگی نوشته مراجعه بیش از دو بیمار به مطب دندانپزشکی ممنوع است. چرا؟ چون خدمات دندانپزشکی باید با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی ارائه شوند.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۷:۲۶   + ۵۶ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به همسان سازی حقوق بازنشستگان از ابتدای پاییز گفت: به دنبال ارائه خدمات دندانپزشکی هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۱:۲۹    
تهران - ایرنا - رییس بیمارستان فوق تخصصی موقوفه و خیریه نورافشار وابسته به جمعیت هلال احمر از انجام دندانپزشکی تحت بیهوشی با هدف کمک به بیماران کم توان جسمی و ذهنی حرکتی در این بیمارستان خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیرکل زندان های استان اصفهان گفت:باحضور گروه جهادی منتظران ظهور بیش از پانصد تن از مددجویان زندان های اصفهان خدمات دندانپزشکی دریافت کردند. تاریخ انتشار: 12:29 - 14 شهریور 1399 - کد خبر: 652729
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۱    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان خلخال در حاشیه سی و چهارمین اجلاس رؤسای سراسر کشور با تاکید بر مشارکت خیرین در مدرسه سازی شهرستان خلخال گفت: با همکاری خیرین 5 باب نمازخانه و مدرسه در اختیار دانش آموزان این شهرستان قرار گرفته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
به دلیل رعایت نکردن مسائل بهداشتی در ایام شیوع کروناویروس، 6 مرکز متخلف ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی در شیراز در هفته گذشته تعطیل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت نسبت به استفاده از خدمات دندانپزشکی در زمان شیوع ویروس کرونا در جامعه هشدار داد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۱:۵۱    
لیست خدمات و تعهدات بیمه تکمیلی ویژه کارکنان پیمانکار صنعت نفت؛ کارکنان ارکان ثالث سالانه تا 3 میلیون تومان می توانند از خدمات دندانپزشکی استفاده کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۲۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: به منظور کاهش هزینه های خدمات دندانپزشکی دومین مرکز اورژانس دندانپزشکی شرق کشور در سبزوار فعال شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان آبادان از آغاز ارایه خدمات دندانپزشکی در مراکز خدمات جامع سلامت تحت پوشش مرکز بهداشت آبادان خبر داد.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
دکتر سید سجاد رضوی دبیر و رئیس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت کشور گفت: در این جلسه، تعرفه خدمات دندانپزشکی به تصویب رسید و بنا شد در آینده ای نزدیک ضوابط اجرایی آن با همکاری سازمان های بیمه گر و سازمان نظام پزشکی تدوین و ابلاغ شود. ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۵۵   + ۷۸ سایت دیگر  
به گزارش سپید، سید سجاد رضوی اظهار داشت: در این جلسه، تعرفه خدمات دندانپزشکی به تصویب رسید و بنا شد در آینده ای نزدیک ضوابط اجرایی آن با همکاری سازمان های بیمه گر و سازمان نظام پزشکی تدوین و ابلاغ شود. ...
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۱:۴۵    
به گزارش خبرگزاری کُردپرس، با توجه به بازگشایی دانشکده دندانپزشکی،بخش های درمانی این دانشکده آماده پذیرش و ارائه خدمات دندانپزشکی با رعایت پروتکل های بهداشتی به مراجعان محترم است. ...
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۶:۴۰    
کاظمی تصریح کرد: این خدمات با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا انجام شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- یگ گروه پزشکی امروز با حضور در زندان اوین، خدمات دندانپزشکی به زندانیان ارائه کرد. تاریخ انتشار: 17:02 - 01 مرداد 1399 - کد خبر: 640019
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۲۱:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
امسال به طور میانگین حدود 10 درصد به تعرفه های خدمات دندانپزشکی اضافه شد. جامعه دندانپزشکان می گویند این میزان افزایش تعرفه در برابر نرخ بالای تورم در کف جامعه، چیزی در حد یک شوخی تلخ است
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
زارع گفت: سال گذشته در بعضی از مناطق روستایی استان،5 هزار خدمات دندانپزشکی رایگان انجام و 149 چشم نابینا بینا شدند.
راک نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان شبکه بهداشت و درمان ماهشهر از ممنوع شدن ارائه همه خدمات مربوط به عمل های زیبایی در این شهرستان خبر داد. او در ادامه با تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سوی مردم افزود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان از ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان به بیش از 209 هزار نفر از بیمه شدگان تامین اجتماعی طی یک سال خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۴۶    
در ادامه بازدید مدیرکل و معاون توانبخشی بهزیستی استان کرمان از سایت خدمات دندانپزشکی ، جلسه بررسی روند همکاری های دو جانبه با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر برگزار شد .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۰۶    
سایت خدمات دندانپزشکی ویژه افراد دارای معلولیت ذهنی جمعیت هلال احمر مورد بازدید مدیرکل و معاون توانبخشی بهزیستی استان کرمان قرار گرفت .
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
با ابلاغ وزیربهداشت، درمان وآموزش پزشکی، دکتر محمدحسین قربانی مشاور وزیر بهداشت و مجری پروژه ساماندهی خدمات دندانپزشکی کشور شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۵۶    
سهندی گفت: در سه ماهه نخست امسال، یک هزار و 105 نفر از مددجویان آذربایجان غربی از خدمات فرانشیز دارو، آزمایش، بستری و خرید تجهیزات پزشکی و خدمات دندانپزشکی بهره مند شده اند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های البرز گفت: طی تفاهمنامه ای یکساله بین اداره کل زندان های استان البرز و گروه جهادی دندانپزشکی منتظران ظهور کلیه خدمات دندانپزشکی مددجویان استان البرز به صورت رایگان انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها بنیان گذار انجمن پریودنتولوژی ایران گفت: با وضع تعرفه های ناعادلانه آینده ارائه خدمات سلامت در حوزه دنداپزشکی در خطر است.
نی نی بان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۹:۳۶    
در این ویدئو به این سوال پاسخ داده می شود که کدام خدمات دندان در بارداری قابل انجام است؟
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
سالاری با بیان اینکه گیلان تنها استانی است که در آن طرح تحول شهری به مرحله اجرا در نیامده، گفت: 250 کلینیک تخصصی و ویژه در کشور به مرحله اجرا درآمد که سهم استان در آن 10 کلینیک تخصصی ویژه بود اما از بین آنها تنها دو کلینیک در مرز افتتاح قرار گرفته و هنوز تجهیز نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - انجمن ام اس ایران در بیانیه ای، هزینه بسیار بالای داروهای خارجی، نگهداری در منزل، مسکن و خدمات دندانپزشکی و بیماری های دهان و دندان را از جمله مشکلات و چالش های پیش روی افراد مبتلا به ام اس برشمرد.
همگردی   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا/ یک دندانپزشک و متخصص بیماری های دهان، فک و صورت و معاون بین الملل گروه بیماری های دهان فک و صورت دانشگاه تهران گفت: براساس پروتکل های درمانی جهانی، خدمات دندانپزشکی در شرایط کنونی باید برای افرادی ارائه شود که دارای مشکلاتی هستند که جان یا کیفیت زندگی شان را به خطر انداخته است. ...