پنجشنبه ۱۰ مهرساعت ۱۸:۱۹Oct 2020 1

جدیدترین‌های «کلاهبرداری»

باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
مهم ترین حوادث امروز را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
رئیس پلیس فتا: متوجه فعالیت کلاهبرداران فضای مجازی تحت عنوان اینترنت هدیه دانش آموزی در شبکه های اجتماعی شده ایم.
برترین ها / ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: ماموران پیس آگاهی دو متهم را که با فروش چک های جعلی و مسروقه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده بودند، دستگیر کردند. در تاریخ بیست و هشتم تیرماه امسال پرونده ای با موضوع سرقت اسناد ...
عصر اترک   ۵ ساعت پیش   + ۶۳ سایت دیگر  
سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران از دستگیری فردی خبر داد که با فروش قبور در امام زاده های ابن بابویه، حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و امامزاده عبداله، 20 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود.
ربیع   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، سرهنگ “علی موالی اظهارداشت: برخی از این اپلیکیشن ها برای نصب و یا ارائه خدمات، مبلغی را از کاربردرخواست می کنند که برای پرداخت این مبلغ، کاربر به درگاه بانکی جعلی(فیشینگ) هدایت شده و در ادامه، کلیه اطلاعات بانکی کاربر به سرقت رفته و حساب وی خالی می شود. ...
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی فرمانده انتظامی قاین گفت: در طی شش ماهه سال جاری 69 پرونده کلاهبرداری تلفنی و اینترنتی به ارزش یک میلیارد و 246 میلیون و 736 هزار ریال در سطح شهرستان قاین به وقوع پیوسته که بیش از 85 درصد پرونده ها کشف شده است.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از دستگیری اعضا دومین باند کلاهبرداری در پرونده طلافروشی های استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
گروه استان ها - فرمانده نیروی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: سرباند کلاهبرداران استان که 550 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند پس از متواری شدن، شناسایی و دستگیر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز چهارمحال و بختیاری، از دستگیری آخرین متهم کلاهبرداری صنف طلا فروشان در شهرکرد خبر داد.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از دستگیری یک باند کلاهبرداری در استان خبر داد و گفت: مجموع کلاهبرداری صورت گرفته توسط این باند 550 میلیارد ریال و شامل یک هزار و 500 سکه طلا، 15 کیلوگرم طلا و جواهرات و 15 میلیارد ریال وجه نقد بوده است.
مرور نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: قطعا در شبکه بدون شواهد و مبانی علمی اجازه نخواهیم داد خرافه ها و بحث های در جریان امروز و انواع کلاهبرداری های موجود در این حوزه، در پزشکی مدرن ما رخنه کند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
کمتر از یک ماه از آغاز سال تحصیلی گذشته است و در همین مدت، سامانه شاد آموزش و پرورش حواشی زیادی داشته است؛ از اختلال ها گرفته تا ترافیک اینترنت؛ حالا هم کلاهبرداری هایی که به اسم آن صورت می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۳۱    
رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران از دستگیری کلاهبرداری حرفه ای که با شگردی جدید از 35 تن از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۰    
نیما شمساپور، مدیرعامل یوآیدی / باز هم نهاد حاکمیتی و نظارتی و باز هم بازی در نقش غلط و باز هم ایجاد مانعی برای کسب وکارهای تجارت الکترونیک ؛ به تازگی معاون امور فضای مجازی دادستانی کل کشور، برای پیشگیری از جعل هویت و کلاهبرداری در پلتفرم های کسب وکارهای اینترنتی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران گفت: فردی که به بهانه فروش آهن آلات در فضای مجازی 100 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان از دستگیری فردی که با تشکیل گروه تلگرامی و از طریق فروش دعا و طلسم اقدام به کلاهبرداری از نوجوان 16 ساله کرده بود، خبر داد.
پلیس فتا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۵    
رئیس پلیس فتا استان گلستان از کشف یک پرونده کلاهبرداری رایانه ای 400 میلیون ریالی و دستگیری متهمی خبر داد که با تبلیغات در فضای مجازی با عنوان فروش امتیاز وام، اقدام به کلاه برداری از شهروندان می کرد . ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۹   + ۳۵ سایت دیگر  
سودجویان هر جا طرح و برنامه ای بویژه برای قشر دانش آموز و معلم اجرا می شود، حضور دارند و با روش های مختلف تلاش می کنند قربانیان بیش تری را به سمت دامی که پهن کرده اند، بکشانند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتای استان از شناسایی و دستگیری فردی که با استفاده از برنامه رسید ساز جعلی اقدام به کلاهبرداری از افراد می کرد خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۶    
اکنون بیشترین جرائم با سهم 68 درصد مربوط به برداشت های غیرمجاز بانکی و کلاهبرداری های اقتصادی است که متأسفانه بالاترین رقم جرائم سایبری را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات درباره وس، زمینه از بین رفتن راه های کلاهبرداری از طریق سرویس های ارزش افزوده را فراهم کرده است.
پلیس فتا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۴۵    
رئیس پلیس فتا استان مازندران از شناسایی و دستگیری پسر نوجوانی که با راه اندازی کانال های دوست یابی در فضای مجازی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کرد، خبر داد . ...
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
برخی شرکت های خودرویی با ثبت نام هایی که انجام دادند به سبب کلاهبرداری ها و عمل نکردن به تعهداتشان گرفتاری هایی ایجاد کردند و این پرونده ها شاکیان زیادی دارد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا به تشریح شگرد های رایج کلاهبرداری در سایت های فروش کالا پرداخت.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۰:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “محمد اقبالی” با بیان اینکه امروزه استفاده از اینترنت و فضای مجازی جزء جدانشدنی زندگی افراد شده است، بیان کرد: در این میان عده ای سودجو با سوء استفاده از این فضای ایجاد شده و نا آگاهی کاربران اقدام به اعمال مجرمانه و کلاهبرداری در این فضا می زنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۸:۲۱    
فیلمی از روش جدید کلاهبرداری تحت عنوان هدیه شاد را مشاهده می کنید.
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان از دستگیری فردی خبر داد که با ایجاد یک صفحه در اینستاگرام و عنوان اخذ ویزا و اقامت در کشورهای اروپایی، یک میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون دادستان استان سمنان: برخورد قاطعانه ، مجازات برهم زنندگان امنیت مردم و جلوگیری از کلاهبرداری های اینترنتی از مصوبات ستاد جرائم خاص استان سمنان بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا شگرد و شیوه های رایج کلاهبرداری در سایت های واسط فروش را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا از دستگیری کلاهبرداری خبر داد که در شبکه های اجتماعی از کاربران فضای مجازی کلاهبرداری می کرد.
خبرگزاری مهر: سردار کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری پایتخت شگرد جدید اخاذی در خرید و فروش خودرو را تشریح کرد. سردار کیوان ظهیری در یادداشتی نوشت: شگرد جدید کلاهبرداری این است که فرد سودجو در قولنامه اولیه که بین خریدار و فروشنده منعقد شده ذکر می کند که پیش از تسویه حساب نهایی ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از دستگیری متهم حرفه ای و اعتراف وی به 70 میلیارد ریال کلاهبرداری خبر داد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رادیو صبا روز چهارشنبه 9 مهر، در برنامه طنز بومرنگ به سراغ موضوع کلاهبرداری اینترنتی می رود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه بومرنگ روز چهارشنبه نهم مهر، آیتم های طنزی با رویکرد آگاهی بخشی در خصوص راهه ای کلاهبرداری اینترنتی پخش می شود. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
برخی از پرونده های خودرویی مانند شرکت مفتاح نورد 1600 شاکی دارند؛ یا پرونده عظیم خودرو دارای 1800 شاکی است؛ پرونده رامک خودرو نیز شکات متعددی دارد. متأسفانه این ها کلاهبرداری های سنگینی انجام دادند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۰    
فرمانده انتظامی گلستان از کلاهبرداری میلیاردی با فروش عتیقه جات تقلبی در استان خبر داد.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان از کلاهبرداری با ترفند برنده شدن در قرعه کشی از طریق واتساپ و استفاده از آرم صدا و سیما خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
خبر دستگیری فرد جدیدی که اعلام شده بود با فروش قبر های اماکن مذهبی بیش از دو میلیارد تومان کلاهبرداری کرده است، از سوی بازپرس شعبه هشتم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ری تکذیب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
پلیس فتای یزد با تأکید برگزار نشدن پیاده روی اربعین حسینی در سال جاری، درباره کلاهبرداری برخی افراد در این زمینه هشدار داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۲    
خبرنگار یکی از رسانه های نیشابور در توئیتی نسبت به کلاهبرداری گسترده از فرهنگیان در بازار بورس خارجی هشدار داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عبدالصمد خرمشاهی گفت: فعالیت کانال ها و سایت های صیغه یابی مصداق عینی کلاهبرداری شرعی برای مقاصد غیر شرعی و غیرقانونی است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: دبیر کارگروه آموزش دیدبان عدالت و شفافیت بارها درباره کلاهبرداری مشاوران کنکور هشدار داده است. هامون سبطی در این باره می گوید: برخی از افرادی که انتخاب رشته می کنند، دیپلمه هستند. آنها بین یک تا دو میلیون تومان از داوطلبان می گیرند و معمولاً هم دروغ به خانواده ها می گویند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیشگیری پلیس فتا شیوه های مرسوم کلاهبرداری های مالی از مردم در فضای مجازی را شرح داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
اعضای باند حرفه ای کلاهبرداری که از طریق فروش خودروهای معیوب در سایت دیوار از 114 نفر از شهروندان 20 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند، توسط پلیس غرب استان تهران شناسایی و دستگیر شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیشگیری پلیس فتا گفت: بیشترین کلاهبرداری ها در حوزه فروش کالا در شبکه های اجتماعی و سایت های آگهی اتفاق می افتد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۶    
سخنگوی قوه قضاییه گفت: یکی از گرفتاری های ما وضعیت شرکت های خودرویی است که کلاهبرداری کردند. پرونده عظیم خودرو 1800 شاکی و رامک خودرو شکایت متعددی دارد و متاسفانه کلاهبرداری سنگینی انجام دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی لرستان از دستگیری یک کلاهبردار و کشف یک فقره کلاهبرداری به ارزش پنج میلیارد ریال در خرم آباد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده پلیس هرمزگان از دستگیری یک متهم به 70 میلیارد تومان کلاهبرداری در بندرعباس خبر داد که واحدهای مسکونی و تجاری را همزمان به چندین نفر پیش فروش کرده بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
پلیس آگاهی گیلان هشدار دارد: شهروندان مراقب باشند تا در تماس های تلفنی برای دریافت جایزه، فریب کلاهبرداران را نخورند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۱    
یک شهروند مشهدی پس از مراجعه به پلیس آگاهی، مدعی شد فردی سودجو از وی مبلغ زیادی با ترفندی به ظاهر خیرخواهانه کلاهبرداری کرده است.