جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۱:۳۱Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راه های روستایی»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون فنی راه های روستایی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور گفت: 116 هزار و 500 کیلومتر راه روستایی در کشور ساخته شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: 82 درصد از وقوع حوادث رانندگی برون شهری این استان در راه های روستایی و فرعی رخ می دهد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۲۸    
نماینده مردم گچساران و باشت از تخصیص 400 میلیارد ریال به راه های روستایی گچساران و باشت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی راه های روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: بهسازی و احداث 28 هزار و 500 کیلومتر راه روستایی کشور نیازمند تامین اعتبار 300 هزار میلیارد تومان(همت) است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون فنی راه های روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: بهسازی و احداث 28 هزار و 500 کیلومتر راه روستایی کشور نیازمند تامین اعتبار 300 هزار میلیارد تومان(همت) است.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۱    
نماینده قزوین در مجلس گفت: گاز رسانی شهرهای رازمیان و معلم کلایه در سال 94 صورت می گیرد و برای راه های روستایی 20 هزار تن قیر برای آسفالت 400 کیلومتر به کار گرفته شده است و به علت ضعف اجرایی پیمانکار پیشرقت در این زمینه کم بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند-معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از ثبت بیش از 41 میلیون تردد در سطح جاده های استان از ابتدای سال 1402 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خرم آباد - مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان گفت: 900 کیلومتر از راه های روستایی این استان هنوز آسفالت نشده است.
پیام خاوران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی، طول راه های استان را 17 هزار و 800 کیلومتر عنوان کرد و گفت: از این میزان 11 هزار و 500 کیلومتر طول راه های روستایی استان است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: به دنبال ایجاد زیرساخت و توسعه راه های روستایی و عشایری شهرستان جاده عشایری روستای دره بیداد شهرستان بهسازی و مرمت شد.
معاون نگهداری راه های روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اعلام اینکه هدف گذاری در حوزه ساخت راه های روستایی برای سال جاری 2 هزار و 750 کیلومتر تعیین شده است، گفت: در 5 ماهه اول سال جاری بالغ بر 1010 کیلومتر راه روستایی احداث شده که تحقق اهداف سازمان در این بخش به 37درصد رسیده است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۷    
مسئول راهداری الیگودرز گفت: 500 کیلومتر جاده خاکی و شوسه در الیگودرز وجود دارد که باید آماده سازی و آسفالت شوند.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کرج گفت: در سفر معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور به شهرستان کرج 87 میلیارد تومان به توسعه راه های روستایی بخش مرکزی و آسارا اختصاص یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری شهرستان پارس آباد گفت: بیش از 80 کیلومتر از راه های روستایی و مرزی شهرستان پارس آباد در 5 ماهه گذشته تسطیح و موج گیری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۹    
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از زیرسازی 80 کیلومتر راه روستایی برای اجرای آسفالت در این استان خبر داد .
استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که تصمیمات خوب بندری با محوریت بندر امیرآباد مازندران و کاسپین گیلان گرفته شد و با سرمایه گذاری جدی در بخش بندری و ارتقاء تجهیزات در بندر امیرآباد و خطوط ریلی اتفاقات بزرگی رخ می دهد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری استان اردبیل گفت:اجرای 80 کیلومتر آسفالت راه روستایی در استان معطل قیر است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اردستان در خصوص گلایه مردم درباره خرابی راه های روستایی این شهرستان، گفت: حدود 760 کیلومتر راه روستایی در اردستان وجود دارد که از این مقدار 550 کیلومتر آسفالت و مابقی خاکی است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۰    
اهواز - معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در 30 روز ماه صفر بیش از 24 میلیون خودرو در محورهای استان تردد داشتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در 30 روز ماه صفر بیش از 24 میلیون خودرو در محورهای استان تردد داشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از ثبت بیش از یک میلیون تردد در سطح جاده های استان طی روزهای پایانی ماه صفر در استان خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار کهگیلویه از اجرای آسفالت 20 کیلومتر از راه های روستایی در بخش مرکزی این شهرستان با همکاری راهداری و بخشداری خبر داد و گفت: 20 میلیارد تومان برای آسفالت این راهها تخصیص یافت.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۲    
به گزارش راک نیوز،سید عبدالعزیز موسوی اصل فرماندار کهگیلویه از اجرای آسفالت 20 کیلومتر از راه های روستایی در بخش مرکزی این شهرستان با همکاری راهداری و بخشداری خبر داد و اظهار کرد: 20 میلیارد تومان برای آسفالت این راهها تخصیص یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در 30 روز ماه صفر بیش از 24 میلیون خودرو در محورهای استان تردد داشتند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در 30 روز ماه صفر بیش از 24 میلیون خودرو در محور های استان تردد داشتند.
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در 30 روز ماه صفر بیش از 24 میلیون خودرو در محورهای استان تردد داشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری شهرستان گالیکش گفت: با وجود اینکه یک سوم کریدور جاده ای استان گلستان در حوزه شهرستان گالیکش قرار دارد و این شهرستان در مسیر تردد مسافران مشهد مقدس واقع شده اما متاسفانه بیمارستان فعال ندارد و در حوزه راه های روستایی و جاده بین المللی با مشکلاتی روبرو است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خور و بیابانک با اشاره به اینکه برای آسفالت 130 کیلومتر از راه های اصلی و روستایی خور و بیابانک، 90 میلیارد تومان بودجه نیاز است، گفت: در دو سال گذشته، 170 کیلومتر از راه های روستایی این شهرستان روکش شده است. ...
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۴۸    
رئیس اداره ساخت و توسعه راه های روستایی اداره کل راهداری البرز از آسفالت راه 20 روستای محور چالوس خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۸    
نماینده مردم خاش، میرجاوه، بخش های نصرت آباد و کورین در مجلس با اشاره به بازدید از راه های روستایی درحال احداث حوزه انتخابیه گفت: لایه گذاری آسفالت 13 کیلومتر از راههای روستایی شهرستان های خاش و تفتان طی روزهای آینده عملیاتی خواهد شد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: با اجرای طرح های آسفالت راه های روستایی در نیمه نخست امسال در استان، 100 درصد روستاهای شهرستان چهاربرج در جنوب استان، از این خدمت برخوردار شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون توسعه راه های روستایی سازمان راهداری از تخصیص اعتبار ملی برای روکش آسفالت، ایمن سازی و بهسازی 54 کیلومتر از راه های روستایی و فرعی شهرستان کرج خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی خراسان شمالی گفت: 42 هزار و 67 وسیله نقلیه، طی 24 ساعت گذشته (21 شهریور) از محورهای مواصلاتی خراسان شمالی خارج شدند.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رمضانعلی سنگدوینی نماینده مجلس در گفت وگو با ستاره صبح: ستاره صبح/پیام فیض:اقدامات هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام بر مصوبات مجلس صدای نمایندگان را درآورد.رئیس مجلس نیز در صحن علنی به روند این هیات انتقاد کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای بوشهر گفت: از ابتدای دولت 55 کیلومتر راه روستایی در استان بوشهر ساخت، بهسازی و تکمیل شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: با اقدامات انجام گرفته در حوزه معاونت روستایی بیش از 90 درصد محورهای روستایی بالای 20 خانوار در سطح استان از نعمت آسفالت بهره مند شده اند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بیجار در مجلس خطاب به مسئولان دولت گفت: فصل سرما در شهرهای استان های غربی در حال فرا رسیدن بوده و فعالیت های عمرانی در این مناطق رو به اتمام است، لذا قیر مورد نیاز باید در اختیار پیمانکاران قرار گیرد تا شهرداری ها کار خود را پیش از آغاز سرما و بارش ها انجام دهند.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
دو نماینده مجلس شورای اسلامی از رد مصوبه قیر رایگان در هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام انتقاد کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رحمت الله نوروزی نماینده علی آباد در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری اظهار کرد ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۸:۳۱    
فرماندار شهرستان مارگون گفت: زیرسازی و آسفالت 22 کیلومتر از راه های روستایی بخش محروم زیلایی در شهرستان مارگون در حال اجرا است.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم گفت: با اعتباری افزون بر 75 میلیارد ریال، پروژه روکش حفاظتی آسفالت اسلاری سیل به طول 15 کیلومتر در محور نورآباد بخش خلجستان قم اجرایی شد.
آذر قلم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۲۱:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
آذرقلم: مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: 5.5 درصد از شبکه راه های کشور در استان قرار دارد که این استان را در رتبه اول تعداد آزادراه های کشور قرار داده است. ...
عصر مسجد سلیمان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عصر مسجدسلیمان // بهبود وضعیت راه های روستایی می تواند به آبادانی این مناطق که از کانون های مهم تولید و ارزش آفرینی هر جامعه به شمار می روند، کمک کرده تا مسیر کشور برای دستیابی به توسعه پایدار را نیز هموار کند. ا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی خراسان شمالی گفت: از ابتدای سال تاکنون 38 هزار و 607 تماس مردمی با سامانه گویای 141 مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان شمالی برقرار شد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 5 درصد کاهش یافته است.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۳:۳۰    
بر اساس اعلام رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سنندج از مجموع 715 کیلومتر راه روستایی در شهرستان تنها 378 کیلومتر آن یعنی معادل 52 درصد دارای راه َآسفالت است.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
هفت تقاطع ناایمن محور جدید مریوان-سنندج با اعتبار 61 میلیارد تومان ساماندهی و ایمن سازی می شود.
رئیس اداره ساخت راه های روستایی و فرعی اداره کل راهداری جنوب کرمان از اتمام عملیات 9 کیلومتر راه روستایی با اعتبار 18 میلیارد تومان در رودبار جنوب خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: 264 هزار و 91 تخلف سرعت در محورهای خراسان شمالی طی 5 ماه امسال توسط دوربین های ثبت تخلف به ثبت رسید.
نیوز فلاورجان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی استان اصفهان اعلام کرد: نقطه حادثه خیز قلعه میر- قهدریجان شهرستان فلاورجان رفع اثر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سنندج از آسفالت و بهسازی بیش از 50 درصد از راه های روستایی این شهرستان خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۲۰    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: 300 کیلومتر از راه های روستایی استان در دولت سیزدهم بهسازی و روکش آسفالت شد که این اقدام نشان از عزم جدی دولت در حوزه محرومیت زدایی دارد.