شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۳:۳۱Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راه های روستایی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۲۰    
گروه استان ها- نماینده قزوین، آبیک و البرز در مجلس گفت: اجرای طرح های تأمین آب آشامیدنی، کشاورزی و ترمیم راه های روستایی 3 اولویت نخست استان قزوین است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سیدعلی موسوی روز چهارشنبه در نشست کمیته برنامه ریزی مراغه افزود: این میزان اعتبار برای اجرای هشت طرح در بخش احداث راه های روستایی صرف می شود. وی ادامه داد: در این راستا ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راهدارای و حمل و نقل جاده ای شهرستان بیرجند از تسطیح و موج تراشی بیش از 850 کیلومتر راههای خاکی از ابتدای سال جاری در این شهرستان خبر داد؛
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۳    
ایسنا/یزد با اشاره به موقعیت جغرافیایی شهرستان مهریز و تردد بالای مردم استان یزد به روستاهای دهستان میانکوه، گفت: با پیگیری های به عمل آمده مسیر روستاهایی که به علت عملیات گازرسانی تخریب شده اند، بازسازی و آسفالت خواهد شد.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خوی گفت: با اجرای پروژه های آسفالت راه های روستایی ، شاخص بهره مندی جمعیت روستایی از راه های آسفالته شهرستان خوی نیز افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان میناب گفت: تاپایان سال 22 کیلومتر از راه های روستایی بخش توکهور وهشتبندی آسفالت می شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی ضمن ارایه بخشی از اقدامات انجام شده در بیش از یکسال فعالیت در وزارتخانه از رفع مشکلات مسکن کارمندان وزارت راه تا پایان امسال و پرداخت مطالبات پیمانکاران راه های روستایی با بهره مندی از اطلاعات استان ها، خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا- فرماندار شهرستان نیر از اختصاص 9میلیارد ریال اعتباربرای نگهداری راه های روستایی این شهرستان خبر داد.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای کردستان گفت: در حال حاضر 60 درصد راه های ارتباطی روستاهایی با جمعیت بالای 20 خانوار در سطح استان آسفالت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۰۲    
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دیواندره گفت: از 868 کیلومتر راه روستایی این شهرستان 500 کیلومتر آن تا کنون آسفالت شده است.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
بسیاری از محور های مواصلاتی به ویژه راه های روستایی میامی در شرق استان سمنان، بعد از گذشت 10 سال از شهرستان شدن، آسفالت مناسبی نداشت که امسال در طرح اقدام ملی محرومیت زدایی عملیات اجرایی زیرسازی و بهسازی آن آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۳:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون ساخت و نگهداری راه های روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل و نقل کشور گفت: 971 روستای بالای 100 خانوار در کشور فاقد راه هستند که امیداست با برنامه ریزی لازم در اجرای راه برای این روستاها موفق شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۳۴    
نامناسب بودن وضعیت جاده های روستایی کردستان و نارضایتی مردم از مهمترین عوامل مهاجرت روستاییان به شهرها بود که نیازمند توجه ویژه مسئولان امر است.
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در پنج ماهه سالجاری 59 میلیون 994 هزار خودرو در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه تردد داشته اند که نسبت به سال گذشته همین بازده زمانی 1 درصد کاهش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: عملکرد راه های روستایی تهران بسیار بالا است و در همین رابطه برنامه ریزی برای اصلاح راه های روستایی انجام داده ایم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون فنی و راه های روستایی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: 50 کیلومتر از راه های روستایی استان در نیمه اول سال جاری بهسازی و آسفالت شد.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان زنجان اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان مردادماه 8 کیلومتر از بهسازی و روکش آسفالت راه های روستایی استان زنجان تکمیل شده است و 3 کیلومتر آن نیزدرحال انجام است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره ساخت و نگهداری راه های روستایی البرز گفت: بهسازی راه خوران به اهوارک در طالقان بیش از 65 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی در جلسه بررسی مشکلات پروژه های عمرانی شهرستان سلماس از آسفالت 23 کیلومتر از راه های روستایی این شهرستان سلماس تا پایان فصل کاری سال جاری خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۶:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
شاطویی گفت: در راستای محرومیت زدایی و ارتقای بهره مندی خانوار روستایی از راه مناسب آسفالته بالغ بر 83 کیلومتر عملیات بهسازی و آسفالت راههای روستایی در منطقه آزاد ماکو اجرا خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون راههای روستایی و فرعی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: در صورت تامین منابع مالی و قیر، 145 کیلومتر راه روستایی آسفالت خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
قم-ایرنا-معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم گفت: با اعتبار 10 میلیارد ریال طرح بهسازی 2 کیلومتر از محور روستایی آمره بخش خلجستان قم اجرا شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۱۶    
رئیس اداره نظارت بر ساخت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت : محور روستایی قره قاشلی به پنج پیکر بندر ترکمن آسفالت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شهبازی گفت:بیش از 12 میلیارد و 500 میلیون تومان برای آبرسانی و حدود 4 میلیارد تومان نیز به راه های روستایی هلیلان اختصاص می یابد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایلام- بسطامی، نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: در یک برنامه پنج ساله، 240 میلیارد تومان برای توسعه راه های روستایی ایلام اختصاص یافته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان از ابلاغ اعتبار 2036 میلیارد ریالی برای راه های روستایی و3277 میلیارد ریالی برای آب روستایی در گیلان خبر داد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند در نشست مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه و اقتصاد مقاومتی استان که امروز پنچ شنبه در سالن شهدای دولت برگزار شد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- نظری، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تمرکز صنایع آب بر در مناطق مرکزی و کویری کشور تأمل برانگیز است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای الموت گفت:260کیلومتر از راه های روستایی این منطقه که در سیل اخیر آسیب دیده بودند ریزش برداری و بازسازی شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: علی ابوالحسنی از عملیات شن ریزی در بعضی از راه های روستایی خبرداد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
قم - ایرنا - معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای قم گفت: با اعتبار 45 میلیارد ریال طرح بهسازی 6 کیلومتر از محور دستجرد قم – تفرش حدفاصل روستای فوجرد – گردنه گیان اجرا و به بهره برداری رسید.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کهگیلویه گفت: آسفالت 8 کیلومتر از راه های روستایی در حومه غربی این شهرستان با اعتباری افزون بر 3 میلیارد تومان در حال انجام است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز فرماندار شهرستان لنده به همراه جمعی از مسئولان شهرستانی و استانی پروژه آسفالت راه های روستایی و همچنین مدرسه 6 کلاسه علوی روستای دم تنگ لنده را افتتاح کرد
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: روکش آسفالت راه روستای امامزاده خلیل الله دینور به طول 2 کیلومتر به بهربرداری رسید.
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: مردادماه امسال بیش از 15 میلیون خودرو در محورهای استان تردد داشتند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 3 درصد افزایش داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۵:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون عمرانی استاندار ایلام گفت: امسال 250 میلیارد ریال اعتبار برای آبرسانی و تعمیر و مرمت راه های روستایی شهرستان دهلران هزینه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۸:۰۶    
گروه استان ها- استاندار قزوین گفت: با توجه به وضعیت نامناسب 30 درصد از راه های روستایی استان بهسازی این جاده ها به 1500 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۱    
فرماندار میامی با بیان اینکه طی هفته دولت 50 میلیارد تومان پروژه در این شهرستان افتتاح شده است، گفت: در کنار این موضوع 53 میلیارد تومان به راه های روستایی میامی اختصاص یافته است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۹:۱۷    
مجید بیکی فرماندار نهبندان در گفت وگو با خبرنگار خاورستان، در مورد آخرین وضعیت راه های روستایی و باند دوم در شهرستان نهبندان، اظهار کرد: امسال در حوزه راه، اعتبارات مجموعه راهداری شهرستان نهبندان را سه برابر کرده ایم. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۲۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - بارش شدید و رگباری باران همراه با وزش طوفان در برخی مناطق کوهپایه ای و کوهستانی رامیان و آزادشهر واقع درشرق استان گلستان باعث بروز خسارت به تعدادی از واحد مسکونی، قطع برق، انسداد راه های روستایی و اختلال در تردد خودروهای عبوری در این 2 شهرستان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۵:۵۴    
امام جمعه پارس آباد گفت: در نظام بودجه ریزی کشور باید توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی مورد توجه بیشتری قرار گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل نگهداری راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: اجرای لایه های حفاظتی آسفالت امسال در 60 کیلومتر از راه های فرعی و روستایی استان اردبیل اجرا می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۶:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون ساخت و نگهداری راه های روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: در صورت تخصیص قیر، 3500 کیلومتر راه روستایی در کشور آماده آسفالت است.
علی عبدالهی معاون فنی و راه روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و با هنر به وضعیت راههای روستایی استان پرداخت و گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان طالقان با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به تامین نیازهای طالقان به ویژه راه های روستایی گفت: 16 روستا از طالقان هنوز رنگ آسفالت ندیده اند که نیازمند تخصیص اعتبارات و حمایت ویژه برای احداث و ترمیم راه های روستایی هستیم
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران اعلام کرد که در چهار ماهه اول امسال عملیات آسفالت 36 کیلومتر و زیرسازی 53 کیلومتر از راه های روستایی استان با صرف اعتباری افزون بر 450 میلیارد ریال به اجرا در آمد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان شمالی ؛مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: از محل اعتبارات محرومیت زدایی 153 میلیارد تومان برای ساخت راه های روستایی استان در نظر گرفته شده است که 135 میلیارد تومان اختصاص یافته و مابقی نیز به زودی اختصاص می یابد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ایلام- بخش مهمی از فعالیت های اقتصادی استان ایلام توسط مردم در روستاها انجام می شود، متاسفانه نبود زیرساخت های مناسب مثل جاده از مشکلات روستاهای استان است.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از اولویت ها کاری وزیر جدید با توجه به قول رئیس جمهور مسکن است و امیدواریم در حوزه راه ها خصوصا راه های روستایی شاهد تحول باشیم.