دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۰:۰۷Oct 2020 26

جدیدترین‌های «راه های روستایی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
امسال بیش از 148 کیلومتر از محور های روستایی خوزستان آسفالت شدند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۴    
نماینده مردم تربت جام، تایباد، باخرز و صالح آباد در مجلس ضمن تشریح مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه خود بر لزوم رسیدگی به وضعیت کشاورزان، ساماندهی بازار زعفران، جاده های روستایی و حوزه بهداشت و درمان تاکید کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۴۶   + ۲۶ سایت دیگر  
تبریز- نائب رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اینکه تامین قیر رایگان برای راه های روستایی اولویت است، گفت: طرح یک میلیون تن قیر رایگان با هماهنگی شورای نگهبان نهایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت راه های روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: تا پایان سال مالی جاری، دو هزار و 500 کیلومتر دیگر به مجموعه راه های روستا های بالای 20 خانوار کشور افزوده می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی توجه به ایمنی و بهینه سازی راه های روستایی مازندران را ضروری و حیاتی دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۶    
استاندار کردستان گفت: 20 درصد از اعتبارات متمرکز استان در طول 3 سال گذشته به توسعه و بهسازی راه های روستایی اختصاص پیدا کرده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کرج- ایجاد راه ها و زیرساخت های ارتباطی یکی از مولفه های توسعه است و راه های روستایی نیز زمینه را برای پیشرفت این مناطق فراهم کرده و همچنین از مهاجرت روستا نشینان جلوگیری می کند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۱    
نماینده کاشمر، کوهسرخ، خلیل آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی گفت : پروژه دوبانده شدن جاده کاشمر به شادمهر برای تکمیل و بهره برداری به 150میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس طرح اختصاص قیر رایگان به راه های روستایی را برای تامین نظر شورای نگهبان اصلاح کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۵۵    
فرمانده پلیس راه استان گفت: این پلیس چهار سال متوالی در حوزه راه های روستایی در بحث کاهش تصادفات جاده ای رتبه برتر کشور را کسب کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۲    
رییس پلیس راه مازندران از کاهش بیش از 50 درصدی جان باختگان در حوادث جاده های روستایی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان سرپرست اکیپ راهداری توحید زاهدان از اجرای روکش آسفالت 19 کیلومتر از محورهای مواصلاتی زاهدان - حصاروئیه توسط راهداران این اکیپ در 6 ماه نخست سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس پلیس راه استان اصفهان گفت: تصادفات در راه های روستایی این استان در سال های 96 ، 97 و 98 به ترتیب 21، 55 و 21 درصد کاهش داشته ایم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۵    
نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس از بهسازی و آسفالت راه های روستایی شهرستان پیرانشهر و سردشت در سال جاری خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۵    
مرصاد نیوز: فرماندار اسلام آبادغرب از آغاز پروژه بهسازی و روکش آسفالت راه های روستایی حومه شمالی اسلام آبادغرب خبر داد.
تاریخ انتشار: 1399/07/29 مسئول نگهداری راه های روستایی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: عملیات آسفالت حفاظتی ( سیکلت) محور روستایی دلگشا_میرلطف الله پایان یافت. ...
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از امضاء تفاهم نامه با مشارکت هزار و هفتصد میلیارد ریالی جهت بهسازی و آسفالت 250 کیلومتر راه روستایی بین سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ، استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی این استان خبر داد. ...
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: با توجه به ممنوعیت سه روزه ترددها و محدودیت های هفته گذشته، کلان شهر اصفهان، رتبه نخست کشور را از نظر کاهش ورود خودروها کسب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۷    
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل حمل و نقل و راهداری جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: افزون بر 270 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و احداث سه محور روستایی به طول 66 کیلومتر اختصاص یافت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۰    
سمنان- فلاحی، مدیرکل بنیاد مسکن استان سمنان با بیان اینکه 112 میلیارد و 900 میلیون تومان برای بهسازی راه های روستایی استان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون هزینه شده است، گفت: راه های 247 روستا بهسازی شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۳    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: از سال 94 بیش از 3 میلیارد تومان برای بهسازی راه های روستایی هزینه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در یک سال گذشته 3 هزار کیلومتر از راه های روستایی کشور بهسازی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- سرپرست تیم راهداری تفتان - خاش سیستان و بلوچستان گفت: 90 کیلومتر از مسیرهای روستایی سخت گذر این شهرستان ها با تلاش شبانه روزی راهداران این تیم در سالجاری بازگشایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد از کاهش 15.71 درصدی تردد در محور های استان یزد در شش ماه نخست سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۱:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در دیدار با نماینده مردم شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی دستور رسیدگی فوری به مشکلات راه های روستایی ورامین و تسریع در ساخت پروژه های راه آهن در دشت ورامین همچنین بازنگری مطالعه اتصال شهرستان پیشوا به شرق تهران را صادر کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۰۳    
قزوین- معاون عمرانی استانداری قزوین اظهار داشت: بر اساس تصمیم گیری های به عمل آمده معادن متخلف در خصوص اضافه بار ملزم به نصب باسکول و پرداخت خسارت وارده به راه های روستایی استان قزوین هستند.
سرپرست اداره نظارت بر ساخت و توسعه راههای فرعی و روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از اتمام اجرای عملیات بهسازی وآسفالت راه روستایی "کیمون"به طول بیش از 2 کیلومتربااعتباری بالغ بر15میلیاردریال درقالب طرح ملی ابراردر راستای افزایش ضریب ایمنی و نگهداری از راه های روستایی استان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: از سال 94 بیش از 3 میلیارد تومان برای بهسازی راه های روستایی هزینه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سپیدان- جاده روستای قنات در شهرستان سپیدان همچنان خاکی است و بارش برف هم به زودی این مسیر را مسدود می کند اما مسئولان هنوز چاره ای برای آسفالت کردن این مسیر800 متری نکرده اند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۹    
وزیر راه و شهرسازی گفت: هدفگذاری این است که سه هزار و 500 کیلومتر راه آسفالته تا پایان دولت به راه های روستایی کشور اضافه شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سمنان گفت: طی شش ماهه نخست سال جاری 19 هزار دستگاه ناوگان سنگین جاده ای به مراکز معاینه فنی این استان مراجعه کردند.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، اسماعیل میرغضنفری عصر سه شنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان در این زمینه گفت : از این مبلغ هشت میلیارد و 789 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی، 14 میلیارد و 387 میلیون تومان از قانون استفاده متوازن و 136 میلیون تومان از توسعه و تعمیر راه های روستایی اختصاص یافته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از ایمن سازی راه های روستایی خبر داد و گفت: به منظور کاهش تصادفات و افزایش ایمنی راه های روستایی، پنج برنامه عملیاتی از جمله اصلاح نقاط پرحادثه در راه های روستایی در دستور کار قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای مهاباد گفت: 70 میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت راه های روستایی بخش خیلفان این شهرستان اختصاص یافت.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۴:۱۰    
دشت حر: مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: شهرستان های ثلاث باباجانی و روانسر دارای کمترین عملکرد در مورد آسفالت راه های روستایی بوده اند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به افتتاح دوهزارو 500 کیلومتر راه جدید و بهسازی شده روستایی در کشور گفت : 450 هزار نفر روستایی از مزایای این راه ها بهره مند شدند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۲    
گروه استان ها- مدیرکل راهداری جنوب استان کرمان گفت: 7200 کیلومتر از راه های روستایی جنوب استان خاکی بوده و با اعتبارات موجود امیدی به آسفالت آنها نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان تصریح کرد: تصمیم گرفته شد که 180 کیلومتر راه های روستایی در مسجدسلیمان، هفتگل، لالی و اندیکا ساخته شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: با اجرای پروژه های آسفالت راه های روستایی خلخال ، شاخص بهره مندی جمعیت روستایی این شهرستان از راه آسفالته افزایش می یابد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۹    
اگرچه از سوی نمایندگان مجلس مقرر شده است قیر رایگان برای بهسازی راه های روستایی توسط شرکت ملی نفت از محل خوراک تحویلی به پالایشگاه ها تامین شود اما برخی کارشناسان این اقدام مجلس را مورد نقد قرار داده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر کل ساخت و توسعه راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای راهداری کشور گفت: تاکنون 54 درصد از راه های روستایی کشور آسفالت شده است.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا به نقل از روابط عمومی استانداری البرز، شهبازی در مراسم بهره برداری از راه روستایی جوستان_ گراب که همزمان با راه های روستایی 10 استان کشور به صورت ویدئو کنفرانس با دستور رییس جمهور و حضور وزیر راه و شهرسازی در طالقان، در روز روستا افتتاح شد ...
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تکمیل دو هزار و 500 کیلومتر راه روستایی در دو سال اخیر گفت: ساخت سه هزار و 500 کیلومتر راه روستایی دیگر تا پایان دولت در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
طالقان- معاون سازمان راهداری با بیان اینکه تا قبل از انقلاب مجموع راه های روستایی کشور حدود 9 هزار کیلومتر بود، گفت: بعد از انقلاب 109 هزار کیلومتر راه روستایی آسفالته احداث شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
طالقان - راه های روستایی استان البرز توسط وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رئیس اداره نظارت بر ساخت توسعه راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت: عملیات اجرایی 12 پروژه راه روستایی این استان با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد ریال در چهلمین سالگرد هشت سال دفاع مقدس آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۳    
ایسنا/زنجان رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ماهنشان گفت: 52 درصد از راه های روستایی این شهرستان نیازمند آسفالت هستند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
در برخی از شهرستان های چهارمحال و بختیاری از جمله کوهرنگ به دلیل شرایط آب و هوایی، سرما زودتر از موعد به منطقه می رسد و با بارش اولین باران و برف راه های روستایی این مناطق بسته و دسترسی به این روستاها از طریق راه های ارتباطی عملا غیرممکن می شود.