دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۴:۵۲Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راه های روستایی»

روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۹    
در طول چند ماه اخیر بحث های گسترده ای پیرامون توزیع قیر رایگان شکل گرفته است. مدافعان توزیع قیر رایگان اعتقاد دارند اجرایی شدن این مصوبه به توسعه راه های روستایی و مواصلاتی مناطق محروم کشور کمک می کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی بر ایمن سازی راه های روستایی در قالب طرح مشترک راهداری و پلیس راه استان تأکید کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۲    
دانش با بیان اینکه تمامی راه های اصلی و فرعی شهرستان آستارا باز و تردد خودروها در جریان است، گفت: سه اکیپ جهت خدمات رسانی و برف روبی در منطقه مستقر هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۸:۴۷    
گروه استان ها عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: 4 میلیون تن قیر رایگان برای راه های روستایی و شهری کشور تقسیم بندی می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان (پانا)- استاندار زنجان عنوان کرد در قبال استفاده از راه های روستایی معدن داران باید برای روستا و ارائه خدمات هزینه پرداخت کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار هشترود اعلام کرد: از 700 کیلومتر جاده روستایی شهرستان 350 کیلومتر آن غیر استاندارد، مال رو و شوسه است و مابقی هم بخاطر تخریب به مال رو تبدیل خواهد شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۹:۲۵    
بارش برف موجب بسته شدن راه های ارتباطی 7 روستا میسر گردنه کلوسه در شهرستان فریدونشهر شد.
سرپرست معاونت راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: 7 هزار و 48 کیلومتر از راه های روستایی کشور از مهرماه سال گذشته تا پایان شهریورماه سال جاری به منظور فراهم شدن زمینه تردد روان روستاییان در قالب طرح ابرار آسفالت شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۸    
ایسنا/همدان جواب مسئولان کبودراهنگ در انتقادات مردمی اینگونه است: زمستان شرایط مناسبی برای ترمیم و تعریض راه ها نیست، فروردین ادارات نیمه تعطیل است، خرداد درخواست اعتبار برای راه های شهرستان داده شده اما هنوز تخصیص نیافته، شهریور اعتبارات داه شده که کافی نیست ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۵    
معاون عمرانی فرمانداری ایذه از بهسازی راه های روستایی در این شهرستان خبر داد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی ، محمدعلی شجاعی روز دوشنبه در نشست با اقشار مختلف مردم و بررسی مسائل و مشکلات آنان در روستای بدرانلوی بجنورد اظهار داشت ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۵۶    
خیلی ساده با یک حساب و کتاب سرانگشتی دریاره مصوبه دیروز مجلس مبنی بر تخصیص 4 میلیون تن قیر رایگان به بخش راه های روستایی می توان به این نتیجه رسید که یا برخی از نمایندگان مجلس دستی بر آتش رانت خواری این صنعت داشته اند و یا در کمال ناآگاهی بازیچه دست مافیایی شده اند که تنها سرانجامش روزگاری است که ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس امروز اختصاص دو ملیون تن قیر برای راه های روستایی را به چهار میلیون تن افزایش داد، گفت: افزایش قیمت قیر در ماه های اخیر به دلیل عدم نظارت کافی توسط دولت است.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جریان بررسی لایحه بودجه 1400، وزارت نفت را مکلف کردند معادل ریالی 4 میلیون تن مواد اولیه قیر را برای راه های روستایی و مصارف دیگر به خزانه داری کل کشور واریز کند. *** موافقت مجلس با پیشنهاد افزایش 2 میلیون تن مواد اولیه قیر ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جریان بررسی لایحه بودجه سال 1400، وزارت نفت را مکلف کردند معادل ریالی 4 میلیون تن مواد اولیه قیر را برای راه های روستایی و مصارف دیگر به خزانه داری کل کشور واریز کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نمایندگان طی مصوبه ای وزارت نفت را مکلف کردند معادل ریالی 4 میلیون تن مواد اولیه قیر را برای راه های روستایی و مصارف دیگر به خزانه داری کل کشور واریز نماید.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۳   + ۴۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - با تصویب نمایندگان وزارت نفت مکلف شد معادل ریالی 4 میلیون تن مواد اولیه قیر را برای راه های روستایی و مصارف دیگر به خزانه داری کل کشور واریز کند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس وزارت نفت را مکلف کردند، معادل ریالی 4 میلیون تن مواد اولیه قیر را برای راه های روستایی و مصارف دیگر به خزانه داری کل کشور واریز نماید.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۴   + ۲۸ سایت دیگر  
با تصویب نمایندگان وزارت نفت مکلف شد معادل ریالی 4 میلیون تن مواد اولیه قیر را برای راه های روستایی و مصارف دیگر به خزانه داری کل کشور واریز نماید.
استانداری کردستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کردستان اعلام کرد کە اعتبارات عمرانی استان در لایحه بودجه سال 1400 نسبت به امسال در مجموع 76 درصد رشد داشته است.
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران از آغاز عملیات تعریض و آسفالت محور " بابلسر-بهنمیر " محدوده پدافند هوایی بطول 2 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 120 میلیارد ریال خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس راهداری شهرستان خلخال گفت: با همت و تلاش راهداران، تمامی راه های روستایی در شهرستان خلخال باز بوده و تردد در آنها در جریان است.
فرمانداری سمیرم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۵    
اعزام دو اکیپ امدادی از مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان به منظور برآورد خسارات ناشی از زلزله مورخ1399/11/29و کمک به زلزله زدگان به منطقه پادنا علیا و پادنا وسطی. ...
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران ازعملیات بهسازی و روکش آسفالت محورهای روستایی شرق این استان با هدف ارتقای ایمنی راه های روستایی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۸    
گروه استان ها- فرماندار بروجرد با اشاره به قطعی شبکه های برق بروجرد در پی بارش برف گفت: راه های روستایی همچنان بسته است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۶    
اقتصاد ایران: خرم آباد- بارش شدید برف در شهرهای مختلف لرستان منجر به انسداد راه های روستایی و کند شدن تردد در محورهای اصلی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۲    
گروه استان ها- رئیس پلیس راه شهرستان بروجرد گفت با بیان اینکه برف 90 درصد راه های روستایی بروجرد را مسدود کرده است گفت: کمبود وسایل و ابزار مورد نیاز در راهداری یکی از عواملی است که منجر شده تا راهداری نتواند به موقع مسیرها را بازگشایی کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار بروجرد گفت: بارش شدید برف که از شب گذشته در شهرستان بروجرد آغاز شده تمام راه های روستایی بخش مرکزی و اشترینان این شهرستان را مسدود کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار رازوجرگلان گفت: پنج دستگاه اجرایی استان خراسان شمالی اداره تابعه در شهرستان ندارند که با توجه وضعیت راه های روستایی و آب، استقرار ادارات راه و شهرسازی و آب منطقه ای در این خطه ضروری است.
تاریخ انتشار: 1399/11/30 مسئول نگهداری راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان از آسفالت حفاظتی 100 کیلومتر از راه های روستایی شهرستان خوروبیابانک در سال آینده خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت: امسال 13 کیلومتر راه روستایی در این شهرستان راه شکافی و تعریض شد و 6 .5 کیلومتر از این میزان آسفالت شده است.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر، نادیا امرایی روز سه شنبه در جلسه ستاد بحران شهرستان پلدختر اظهار داشت: علی رغم تلاش های صورت گرفته از سوی راهداری پلدختر اما همچنان برخی نقاط راه های روستایی مانند چم گردله، چول هول سفلی، آیران کوشکی و.. ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۷    
مرصاد نیوز: در راستای بهسازی و ایمن سازی محور های مواصلاتی، عملیات لکه گیری و روکش آسفالت در محور های اصلی، فرعی و روستایی این شهرستان در حال انجام است.
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از به بهره برداری رسیدن راهدارخانه های مرکزی شهرستان های اسلام آبادغرب، دالاهو و سرپل ذهاب در امسال با هزینه بیش از 10 میلیارد ریال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فردوس از آسفالت 100 درصدی راه های روستایی بالای 10 خانوار در این شهرستان خبر داد و گفت: آسفالت 18 کیلومتر راه بین روستایی در دست اجرا است که تاکنون 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
سنندج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کردستان گفت: با اجرایی شدن طرح ابرار در استان، شاخص بهره مندی راه های روستایی استان به 50درصد ارتقا پیدا کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بوکان گفت: نزدیک به 23 کیلومتر از راه های روستایی شهرستان در قالب طرح ملی ابرار آسفالت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: توسعه راه های روستایی در قالب طرح جهش تولید در دست پیگیری است و در این زمینه 81.1 کیلومتر راه در این استان آسفالت شده است.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۰۹    
بازدید مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد از راه های روستایی شهدالی و مهتاب در بخش لوداب و بازدید از راه روستایی دلی تنگو علیا و سفلی و مرکزی در شهرستان مارگون ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۱    
نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از معضلات اصلی در این منطقه پایین بودن شاخص های توسعه نسبت به میانگین کلی کشور است منطقه ما حوزه راه ، با اولویت راه های روستایی شرایط بسیار ضعیفی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سرپرست اداره ساخت و نگهداری راه های روستایی و فرعی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: اجرای روکش آسفالت محور های روستایی استان به طول 564کیلومتر در قالب طرح ملی ابرار در دست اقدام است که از ابتدای سال تاکنون 140 کیلومتر ازاین مقدار انجام شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
آیدین رحمانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در ابتدای دولت یازدهم، سه هزار و 434 کیلومتر از راه های روستایی استان، آسفالته بود که این رقم در حال حاضر به چهار هزار و 243 کیلومتر رسیده است. وی اضافه کرد: آسفالت راه های روستایی در راستای محرومیت زدایی به ویژه [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۷:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - خراسان جنوبی در مسیر 2 کریدور اصلی کشور و ترانزیتی قرار دارد و رشد جهشی دوبانده سازی جاده ها با افزایش چهار برابری اعتبارات، کلنگ زنی راه آهن بیرجند - یونسی و ساخت راه های روستایی از رهاوردهای تلاش و تدبیر در این حوزه زیرساختی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- اواخر دوران منحوس پهلوی بیشتر روستاهای کرمانشاه از نبود عدالت و راهسازی رنج می بردند اما با ظهور انقلاب اسلامی در کشور، راه سازی به ویژه در راه های روستایی در اولویت قرار گرفت.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۰۹    
چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، فرصت مغتنمی برای بازخوانی دستاورد های انقلاب در واکاوی توسعه بخش های گوناگون و تبیین پیشرفت هاست و از جمله این دستاور ها توسعه و آبادانی بخش عمرانی است که در این راستا، توسعه راه های روستایی و شهری، ساخت آزاد راه ها و بزرگراه ها، توسعه راه های دسترسی ...
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور آخرین وضعیت آماری زیرساخت های حمل و نقلی کشور را در حوزه ریلی، آزادراهی، بزرگراهی و جاده ای تشریح کرد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، فرصت مغتنمی برای بازخوانی دستاورد های انقلاب در واکاوی توسعه بخش های گوناگون و تبیین پیشرفت هاست و از جمله این دستاور ها توسعه و آبادانی بخش عمرانی است که در این راستا، توسعه راه های روستایی و شهری، ساخت آزاد راه ها و بزرگراه ها، توسعه راه های دسترسی ...
پروژه روکش آسفالت حفاظتی گرم میمه_دلیجان، راه های روستایی سه، کلهرود، مراوند، میدان اذان ، نصب پل عابر پیاده بزرگراه آزادگان، روشنایی اتوبان معلم و پروژه مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی هشت بهشت در محور آزادگان به بهره برداری رسید.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اعضای مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی در سرکشی به حوزه های انتخابیه، به صورت گسترده ضمن بازدید و بررسی مشکلات استان، نشست هایی را با مسئولان مربوطه جهت حل مشکلات حوزه های انتخابیه برگزار کردند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رضا حاجتی روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا توضیح داد: بارش های اخیر در راه های اصلی به صورت باران و در راه های روستایی به صورت برف بود؛ از آغاز نزولات آسمانی نیز در مجموع 4 مرحله، 274 کیلومتر باند عملیات برف روبی و پاکسازی مسیر انجام شد و میزان نمک مصرفی به 200 تن رسید. به [...]