جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۲:۲۳May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راه های روستایی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره تخصیص تنها 10 میلیارد تومان از مجموع پنج هزار میلیارد تومان بودجه به راه های روستایی استان اگفت: وضعیت راه های روستایی قم از نظر وزارت راه و شهرسازی مناسب است، ضمن آن که توزیع این بودجه در اختیار خود وزارتخانه بوده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۵    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران در بازدید از راه های روستایی شهرستان سوادکوه عنوان کرد: با توجه به شرایط موجود لازم است بدون اتلاف وقت و با تلاش و کوشش دو چندان و پشتکار و همتی خلل ناپذیر در مسیر ایمنی و ارتقا راه های استان بکوشیم.
رئیس اداره ساخت و نگهداری راه های روستایی و فرعی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: 10 کیلومتر از جاده اهواز –قُفاص در امسال بهسازی می شود.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان ازآغاز عملیات اجرایی احداث، توسعه و بهسازی راه های روستایی در قالب طرح ابرار خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
مشهد-بارش باران که از ابتدای هفته اغلب شهرستان های استان خراسان رضوی را فراگرفته موجب خسارت های بسیاری به ویژه در حوزه راه های ارتباطی و بخش کشاورزی شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم گفت: با اعتباری افزون بر 82 میلیارد ریال ، پروژه بهسازی یک صد کیلومتر از راههای فرعی – روستایی استان قم ، با اجرای طرح درزگیری و فوگسیل عملیاتی شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- ساری-رقیه سامع : مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان مازندران گفت: 92 درصد از جمعیت روستایی مازندران از راه آسفالت برخوردار هستند. عباسعلی نجفی با اعلام این خبر تصریح کرد: شاخص برخورداری از راه روستایی آسفالت در کشور 52 درصد بوده که این رقم در مازندران 55درصد است ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار فیروزکوه از انسداد 20 کیلومتر از راه های روستایی این شهرستان بر اثر سیلاب و بارندگی شدید خبر داد و گفت: کارشناسان در حال بررسی خسارات وارده به راه ها و باغات هستند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایسنا/لرستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان از اختصاص 130 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه و مرمت راه های روستایی و عشایری و محرومیت زدایی در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان از اختصاص 130 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه و مرمت راه های روستایی و عشایری و محرومیت زدایی در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار فیروزکوه گفت: بارش شدید باران در دهستان حبله رود، موجب جاری شدن سیلاب شده و مسیر برخی از راه های روستایی در این منطقه را مسدود کرد.
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از افزایش 25 درصدی تردد خودروها در محورهای استان طی فروردین ماه امسال خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۰    
گروه استان ها-در دومین بخش از گزارش پرونده خبری بازسازی مناطق سیل زده بلوچستان، سراغ جاده ها را گرفتیم که از اصلی ترین زیربناهای آسیب دیده در سیل فراگیر یک و نیم سال پیش بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۳:۲۹    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان از انسداد برخی راه های روستایی در شهرستان میامی گفت: با تشدید بارندگی ها، دستگاه های امدادی این استان به حالت آماده باش درآمدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای مازندران گفت که مشکل دیرینه تقاطع غیراستاندارد نیرنگ نوشهر با پیش بینی اعتبار 80 میلیارد ریالی بزودی حل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- معاون امور فنی و عمرانی فرمانداری تربت حیدریه گفت: بارندگی شدید عصر جمعه، موجب جاری شدن سیل و 174 میلیارد و 400 میلیون ریال خسارت به بخش های زراعی، دامی و راه های روستایی این شهرستان شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای مهاباد گفت: امسال بهسازی و آسفالت 86 کیلومتر از راه های روستایی این شهرستان در قالب طرح ملی ابرار عملیاتی خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت: بارش شدید باران دیروز و شب گذشته در ارتفاعات شهرستان فاریاب، جیرفت و عنبرآباد سبب بروز خسارت های جزئی به راه های روستایی این مناطق شده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان، به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی، قیاسی سرپرست دفتر نگهداری راه های روستایی و فرعی این سازمان در سفر دو روزه به استان خراسان جنوبی از محورهای روستایی و فرعی شهرستان های سربیشه، نهبندان، سرایان، فردوس، بیرجند، قاین ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۴:۲۲    
در راستای پیگیری مطالبات چندین ساله اهالی شریف شهرستان میانه بویژه رسیدگی به وضعیت راه های روستایی طی جلسه ای روز چهارشنبه 8 اردیبهشت ماه سال جاری در محل اداره کل راهداری استان آذربایجان شرقی با حضور مهدی اسماعیلی نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی مقرر گردید تا طی امسال اعتبارات ...
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خوی از بهسازی و تعریض بیش از 40 کیلومتر از راه های روستایی این شهرستان در یکسال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: مطالبات پیمانکاران راه روستایی و فرعی سال های گذشته طرف قرارداد راه و شهرسازی در بودجه سال 1400 اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای پیش بینی و تامین اعتبار شده است.
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران در حاشیه بازدید مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی این استان اظهار داشت: این مجتمع ها نقش اساسی در ارائه خدمات مطلوب به کاربران جاده ای دارند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۸:۵۸    
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس در دیدار با رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: لازم است رسیدگی لازم در خصوص بهسازی راه های روستایی و اصلی نهبندان و سربیشه صورت گیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس معتقد است تغییر اعتبارات راه روستایی از حوزه ملی به استانی منجر به توقف توسعه راه روستایی کشور خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان با بیان اینکه هنوز جاده های بسیاری روستاها در استان خاکی و نامساعد است، گفت: بسیج سازندگی به راه های روستایی استان ورود خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۸:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
در 74کیلومتر از راه های روستایی و محور های اصلی شهرستان های ماکو، شوط، چالدران و پلدشت عملیات بهسازی و آسفالت ریزی در حال اجراست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: طول راه های روستایی استان از ابتدای سال 92 تاکنون بیش از 2.5 برابر افزایش یافته است و اکنون 83 درصد جمعیت این مناطق از راه مناسب برخوردار هستند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان از ثبت تخلف ممنوعیت تردد کرونایی برای 8 هزار و 541 خودرو از زمان اعلام محدودیت های تردد در سال جاری تا پایان فروردین خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم از اجرا و بهره برداری از طرح بهسازی محور قدیم قم – جعفریه (کمربندی پاچیان) خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس با بیان اینکه وضعیت راه های روستایی لرستان اسفناک است گفت: با ارائه دادن آمار غلط در مورد میزان راه های خاکی و شوسه لرستان، 200 میلیارد تومان در حق مردم این استان اجحاف شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: طرح ابرار با رویکرد توسعه آسفالت راه های روستایی بدون وقفه پیگیری و اجرایی می شود.
اوشیدا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۸:۴۵    
محمد سرگزی گفت: راه های روستایی در استان وضعیت مناسبی ندارند و برای بهبود این وضعیت مبلغی بالغ بر 770 میلیارد تومان علاوه بر منابعی که در لایحه پیشبینی شده اضافه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۲:۲۵    
روند اجرای طرح های آسفالت راه های روستایی شهرستان ماسال با حضور مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بررسی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۱    
نماینده مردم کوهدشت در مجلس بابیان اینکه حل مشکلات حوزه مسکن محرومین، بهداشت و راه های روستایی در دستورکار قرار بگیرد، گفت: تکمیل اعتبار ساخت بیمارستان رازی کوهدشت عملیاتی شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: عملیات بهسازی و آسفالت هفت و نیم کیلومتر از راه های روستایی حوزه سیستان در قالب طرح ملی ابرار با اعتبار 30 میلیارد ریال اجرایی شد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
آفتاب ایلام ، نورالله دلخواه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: از این میزان روکش آسفالت، 52 کیلومتر مربوط به راه های روستایی ایلام است. وی افزود: لایه حفاظتی در راستای اجرای طرح سراسری ارتقای کیفی روکش آسفالت و با هدف افزایش طول عمر آسفالت در سطح استان اجرا شد. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، راه روستایی مناسب و آسفالت اولین عامل برای دسترسی مردم روستایی به پیشرفت در حوزه های مختلف است و اگر روستایی از راه نامناسبی برخوردار باشد طبیعی است برای داشتن امکانات بیشتر، دچار مشکلاتی خواهد شد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۵    
خراسان جنوبی با 11 شهرستان، سومین استان پهناور ایران محسوب می شود؛ 11 هزار و 380 کیلومتر راه آسفالت و غیرآسفالت در حوزه روستایی این استان قرار دارد که 5.2 درصد راه های روستایی کشور را تشکیل می دهد. نزدیک به 40 درصد جمعیت خراسان جنوبی نیز در مناطق روستایی ساکن هستند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۹:۴۰    
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، در ادامه پیگیری های مهدی اسماعیلی نماینده مردم شریف شهرستان میانه در حوزه راه های روستایی جلسه ای با مهندس امانی معاون جدید وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در محل دفتر کار ایشان تشکیل و پیرامون مشکلات راههای روستایی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار و نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی از راه های روستایی بخش سنگر بازدید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار پیرانشهر گفت: در سال جدید بالغ بر 40 کیلومتر از راه های روستایی در این شهرستان آسفالت و به بهره برداری خواهند رسید.
رئیس اداره نظارت بر ساخت و توسعه راه های فرعی و روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از بهره برداری چهار پروژه بهسازی با اعتباری افزون بر 20 میلیارد ریال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از کاهش 21 درصدی تردد خودرو های سبک و سنگین در جاده ها طی پارسال خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه راه های روستایی نیازمند تعریف مشخص است،گفت: یک هزار و 200 میلیارد تومان برای تولید و اشتغالزایی به کرمانشاه اختصاص یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده استان فارس از آغاز عملیات اجرایی ساخت راه روستایی دژکرد - پادنا خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
همتی با بیان اینکه با پرداخت ارزش افزوده و اعتبارات تملک سازی در کمیته برنامه ریزی شهرستان می توان کار مرمت و بازسازی راه های روستایی را انجام داد گفت: از جمله اهداف ما برای عشایر افزایش تولید، پرداخت تسهیلات ارزان قیمت و تامین نهاده های دامی است.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در راستای محرومیت زدایی و مشارکت نهادهای خیریه در طرح جهادی ابرار، تفاهم نامه مشارکت احداث 30 کیلومتر از راه های روستایی چالدران بین این اداره کل و نهاد پیشرفت و آبادانی شهرستان چالدران امضا شد که امسال عملیاتی می شود.