دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۱:۱۲May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راه های روستایی»

ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: 35کیلومتر از راه های روستایی و فرعی در شهرستان های مختلف استان از ابتدای سال جاری تاکنون روکش و آسفالت شد که از این میزان 28 کیلومتر در راه های روستایی احداث و آسفالت و 7 کیلومتر در راه های فرعی روکش شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۸:۴۳    
استانها-ایرنا- خبرنگاران ایرنا امروز 31 اردیبهشت ماه سوژه های مختلفی را در استانها پیگیری و اقدام به تولید محتوا کردند که از مهمترین آنها می توان به ایجاد بارانداز تجاری مشترک ایران و قزاقستان و ساماندهی راه های روستایی اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بهسازی راه های روستایی با تخصیص های قطره چکانی سالیان سال طول می کشد گفت: دولت کمبود اعتبارات بهسازی راه های مواصلاتی را با استفاده از ظرفیت ماده 56 در خصوص فاینانس داخلی جبران کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۸:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- معاون ساخت و نگهداری راه های روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: امسال و در بودجه 1401 مبلغ 27 هزار میلیارد ریال از طریق دفتر توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری برای ساماندهی راه های روستایی کشور اختصاص یافته است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۹:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون ساخت و نگهداری راه های روستایی و فرعی سازمان راهداری گفت: هرساله 16 هزار نفر در کشور بر اثر تصادفات جان خود را از دست می دهند و قریب به 50 تا 60 هزار نفر نیز بر اثر سوانح رانندگی مصدوم می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- نماینده وزیر راه وشهرسازی در امور توسعه زیربنایی و مدیرعامل انجمن خیرین راهساز کشور گفت: افزون بر هشت هزار کیلومتر پروژه راهسازی به ویژه در حوزه راه های روستایی و فرعی با کمک و مشارکت خیرین و نیک اندیشان در استان های مختلف ساخته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
لار- معاون ساخت و نگهداری راه های روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: به ازای هر نفر فوت در تصادفات 2 میلیارد هزینه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۸    
گروه استان ها_ معاون ساخت راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری جاده ای گفت: براساس اطلس راه های روستایی از 31 استان کشور برای 7 استان ضریب برخورداری از راه آسفالته روستایی زیر 70 درصد است.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، عباس شرفی امروز پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به در دستور کار بودن زیرسازی و آسفالت 450 کیلومتر از راه های روستایی استان لرستان اظهار داشت: پروژه های مذکور درمجموع 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
نورآباد- مدیرکل دفتر ساخت و توسعه راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری گفت: امسال در یک اقدام جهادی، زیرسازی و آسفالت 450 کیلومتر از راه های روستایی لرستان کلید خورده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - سرپرست راه های روستایی قم گفت: با اعتباری بالغ بر 19 میلیارد ریال، طرح بهسازی محور روستایی جنداب بخش سلفچگان به طول 3.8 کیلومتر اجرا شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۷:۵۵    
گرگان- سنگدوینی، نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس با اشاره به وضعیت نامناسب راه های فرعی و روستایی گلستان گفت: بهسازی و مرمت این شریان های حیاتی نیازمند نوسازی ناوگان ماشین آلات راهسازی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای چهارمحال و بختیاری با اشاره به تعریف 34 طرح ساخت، تکمیل و بهسازی و همچنین رفع نقاط حادثه خیز در حوزه راه های روستایی استان گفت: شهرستان های کوهرنگ و لردگان بیشترین سهم از اجرای طرح های جدید را دارند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان با اشاره به اینکه در سال گذشته تعداد 47 پروژه به طول 131 کیلومتر آسفالت شد گفت: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان در بین 33 اداره کل در سطح کشور، رتبه اول احداث و آسفالت راه های روستایی را کسب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با بازدیدهای به عمل آمده از راه های استان گلستان، وضعیت راه های این استان مطلوب نبوده و در حوزه راه های روستایی جزو استان های آخر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۷:۵۱    
برای توسعه و بهسازی راه ها عملیات اجرایی راه روستاهای بیره م_ به ره جو به طول 5 کیلومتر آغازشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۶    
استاندار قم امروز در بازدید از چند پروژه عمران جاده ای استان بر بهسازی و ارتقا ایمنی راه ها با تمرکز بر راه های روستایی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - خداداد مقبلی معاون ساخت و نگهداری راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری گفت: با توجه به اینکه روستاها مولد تولید در موراد مختلف هستند دولت سیزدهم نگاه ویژه ای در جهت ساماندهی راه روستایی در سراسر کشور دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با نامناسب دانستن وضعیت راه های روستایی گلستان گفت: وضعیت راه های روستایی این استان از سرانه کشوری پایین تر است که باید با کار و تلاش مضاعف این عقب ماندگی های مربوط به ادوار گذشته به سرعت جبران شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۱    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت:سیلاب اخیر 113 میلیارد ریال به راه های روستایی و فرعی استان خسارت زد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: امسال 35 کیلومتر از راه های روستایی و شهری شهرستان بیله سوار با هزینه ای بالغ بر 700 میلیارد ریال آسفالت می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۹    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: سیل و بارندگی های اخیر بیش از 113 میلیارد و 550 میلیون ریال به راه های روستایی و فرعی استان خسارت زد.
برترین خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نوراز عملیات بهسازی و روکش آسفالت نزدیک به 10 کیلومتراز راه های روستایی شهرستان نوربا اعتبار بالغ یکصد میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مسئول راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم گفت: با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد ریال، طرح بهسازی محور روستایی چشمه شور بخش مرکزی قم به طول 5 کیلومتر عملیاتی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده بستان آباد در مجلس گفت: تخصیص قیر رایگان برای راه های روستایی از سرگرفته می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۰:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل راهداری خراسان شمالی از خسارت 113 میلیارد و 550 میلیون ریالی سیلاب اخیر به راه های روستایی و فرعی استان خبر داد.
پایگاه خبری نوید تهران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۸:۵۲    
به گزارش نویدتهران، جلسه هماهنگی عملیات آسفالت ریزی راه ملکان_مراغه با حضور قائلی، فرماندار شهرستان ملکان، رسول زاده، معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، نیک قدم، رئیس اداره نظارت بر راه های روستایی و فرعی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، مسکینی ...
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نوراز عملیات بهسازی و روکش آسفالت نزدیک به 10 کیلومتراز راه های روستایی شهرستان نوربا اعتبار بالغ یکصد میلیارد ریال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۱    
یزد - ایرنا - سرپرست فرمانداری اردکان با بیان اینکه سیل اخیر در این شهرستان نزدیک به 100 میلیارد تومان خسارت زد گفت: بیشترین میزان خسارات وارده ناشی از سیل اخیر مربوط به بخش خرانق بوده که در حوزه راه های روستایی اتفاق افتاده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
یزد- رستگاری، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای یزد گفت: با تلاش جهادی راهداران استان تمامی راه های روستایی شهرستان اردکان که از سیل اخیر دچار آسیب شده بودند، بازگشایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۹:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس توسعه راه های روستایی راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: به زودی، 211 کیلومتر از محور های روستایی استان آسفالت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به همت مجلس تخصیص قیر رایگان برای راه های روستایی دوباره از سر گرفته می شود، ادامه داد: تخصیص قیر رایگان در سال های گذشته کم رنگ شده بود، ولی به همت مجلس و دولت از سر گرفته خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - فرماندار چالدران با اشاره به اینکه اعتبارات تخصیص یافته برای این شهرستان رشد قابل توجهی دارد، گفت: امسال برای 30 راه روستایی، 400 میلیارد ریال هزینه خواهد شد.
امضاء توافقنامه جامع حمل و نقل بین ایران و روسیه، ساخت سه هزار کیلومتر راه روستایی در سال 1401 و خسارت مالی به راه های روستایی در پی جاری شدن سیل در اردبیل، مهم ترین اخبار حمل و نقل جاده ای در هفته گذشته بود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۲۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری خراسان شمالی از مسدود شدن 184 کیلومتر از راه های روستایی استان در پی وقوع سیلاب های اخیر خبر داد و گفت: با تلاش راهداران این راه ها بازگشایی و پاکسازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۲۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون ساخت و نگهداری راه های روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: برای نگهداری راه ها سالانه 60 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی از انعقاد تفاهم نامه سه جانبه برای زیرسازی و آسفالت راه های روستایی این شهرستان خبر داد و گفت: این تفاهم نام در سفر معاون سازمان راهداری به ملایر برای اجرای اقدامات لازم در این خصوص امضا شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
قم- ایرنا- معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای قم گفت: با اعتبار 29 میلیارد ریال، طرح بهسازی محور روستایی حسین آباد نیزار، به طول 3/7 کیلومتر آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: کل طول راه های روستایی خراسان شمالی 4 هزار و 652 کیلومتر است و از این میزان 2 هزار و 65 کیلومتر آسفالت شده و بقیه شوسه و خاکی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۶    
قزوین - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت : 700 کیلومتر از راه های شوسه استان قزوین در مسیر روستاهایی با جمعیت بیش از 20 خانوار واقع شده و نیازمند آسفالت بوده که این مساله در اولویت برنامه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۲۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام فرماندار چوار از خسارت 50 تا 100 در صدی سیل به راه های روستایی این شهرستان خبر داد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان قائمشهر از عملیات بهسازی و روکش آسفالت شش و نیم کیلومتراز راه های روستایی شهرستان قائمشهر و سیمرغ با اعتبار بالغ 97 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: بارش شدید و رگبار باران سبب ایجاد سیل در برخی از روستاهای استان شده و برآوردهای اولیه نشان دهنده این است که 50 میلیارد تومان خسارت به اماکن و راه های روستایی این استان وارد شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از جاری شدن سیل در مسیرهای روستایی استان و ایجاد خسارت مالی به راه های روستایی خبر داد و گفت: در حال حاضر عبور و مرور در مسیرها را برقرار کردیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل با اشاره به مسدود شدن راه های ارتباطی برخی از روستاهای این استان در پی وقوع سیل گفت: ارزیابی خسارت سیل به 32 شهر و روستای این استان در حال انجام است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
وقوع سیل در شهرستان گناباد خسارت های زیادی را به بخش های کشاورزی و راه های روستایی وارد کرد همچنین بسیاری از زیرساخت های روستایی دچار مشکل شد و منازل نیز با آبگرفتگی روبه رو شدند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز از خط کشی 500 کیلومتر از راه های روستایی و فرعی استان و اصلاح پنج کیلومتر پرتگاه در محور چالوس طی سال 1400 خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای خلخال گفت: سیلاب به راه های روستایی در شهرستان خلخال خسارت زد.
افق پیش روی سال 1401 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، ساخت سه هزار کیلومتر راه های روستایی و تکمیل پروژه های قبلی است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه شورای اداری استان با حضور رئیس جمهور توجه به موضوعاتی همچون راه های روستایی، آبرسانی و ساماندهی زیر ساخت های استان قزوین عنوان شد.