شنبه ۱۸ مردادساعت ۱۳:۱۵Aug 2020 8

جدیدترین‌های «آبرسانی»

 
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- فرمانده سپاه رازوجرگلان گفت: در راستای محرومیت زدایی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی si پروژه آبرسانی را با صرف 6 میلیارد ریال در روستاهای محروم این شهرستان مرزی اجرا کرد.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۲۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آبفا لنجان گفت: طرح آبرسانی از تصفیه خانه باباشیخعلی به شهرهای زاینده رود، باغشاد، چرمهین، باغبهادران و 15 روستای تابعه آن به پیشرفت 98 درصدی رسیده است و در آینده نزدیک رسما به بهره برداری می رسد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ظهر امروز جمعه 17 مرداد ماه، محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان فومن از بیمارستان امام حسن مجتبی شهر فومن بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: پروژه تامین آب شرب شهر کرمانشاه از محل سد گاوشان در مراحل انتهایی کار قرار دارد، اما هنوز میزان آب مناسب وارد مدار نشده است.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب ایلام- مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ایلام گفت: در راستای اصلاح و توسعه شبکه آب، امور آب و فاضلاب شهرستان ایلام اقدام به لوله گذاری و اصلاح100 متر شبکه آبرسانی در خیابان سعدی جنوبی کوچه آزمایشگاه دکتر عبدالرحیمی به صورت امانی نمود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۵:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح های آبرسانی و تامین آب پایدار در شهرها و روستاهای استان بوشهر گفت: در راستای تأمین آب شرب استان امسال سدهای "اخند" عسلویه، "ارغون کلمه" دشتستان و "خاییز" تنگستان افتتاح می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۴:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب خوزستان گفت: آبفا برای آبرسانی به 75 روستا که در صورت تحقق، تمام این روستاها از جمله "مراونه" دارای آب پایدار می شوند، سفارش 200 کیلومتر لوله داده است.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در این دیدار درخصوص بررسی و حل مشکلات حوزه آب بخش قطور ، نحوه تأمین و توزیع آب شرب و طرح ها و پروژه های آبرسانی بحث و تبادل نظر شد.
پیک نکا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۰۸    
در مورد تاثیر نرم کننده ها بر بیمار پوستی پسوریازیس چه می دانید؟ نرم کننده، یک ماده طبیعی یا ساخته شده است که برای آبرسانی و محافظت از پوست به کار می رود. نرم کننده ها نه تنها پوست را مرطوب می کنند، بلکه از تبخیر رطوبت نیز جلوگیری می کنند. برای مراقبت های روزمره [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از بهره برداری از 9 طرح آبرسانی شهری وروستایی در هفته دولت در استان خبرداد.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۵۹    
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای استان سمنان، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سمنان با اشاره به نقش رسانه ها در تنویر افکار عمومی، گفت: رسانه های جمعی با معرفی و اطلاع رسانی فعالیت های انجمن خیران آبرسان استان برای توسعه و نوسازی زیرساخت های آبرسانی کمک کنند
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: سه هزار و 450 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل طرح آبرسانی به 141 روستای توابع این شهرستان اختصاص یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
گروههای جهادی در مناطق سخت گذر خوزستان با تلاش شبانه روزی در عملیات آبرسانی روستایی همکاری می کنند .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه رفع کامل موضوع کمبود آب شهرک های صنعتی تا پایان سال 1400 تخمین زده شده است، گفت: عمده راه تامین این نیاز از محل طرح آبرسانی بن_ بروجن است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۱۶    
به منظور رفع قطعی آب روستاهای بخش مرکزی بهبهان عملیات آبرسانی آغاز شد .
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر آبفای لنجان گفت: طرح آبرسانی از تصفیه خانه باباشیخعلی به شهرهای زاینده رود، باغشاد، چرمهین، باغبهادران و 15 روستای تابعه آن به پیشرفت 98 درصدی رسیده است و در آینده نزدیک رسما به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۰    
ایسنا/همدان دهیار روستای ترخین آباد شهرستان اسدآباد گفت: نبود مخزن و شبکه آبرسانی مناسب یکی از عواملی است که موجب مهاجرت ساکنان این روستا به شهر می شود که تعویض شبکه و احداث مخزن آب شرب روستا ضرورت دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر نیرو با بیان اینکه تعداد سدهای بهره برداری شده در مناطق مرزی توسط دولت تدبیر و امید به 35 سد خواهد رسید، گفت: تثبیت جمعیت، امنیت، توسعه و اشتغال مولد از دستاوردهای احداث سدهای مرزی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
امسال برای اجرای پروژه آب آشامیدنی شهر خلخال بیش از 100 میلیارد ریال اعتبار هزینه خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر آب و فاضلاب شهرستان ورامین گفت: باغ ویلاهای غیرمجاز، سهم آب شرب روستائیان را مصرف کرده و خسارت های زیادی را به شبکه آبرسانی وارد می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گرمای هوا در فصل تابستان و استفاده از وسایل سرمایشی نظیر کولر های آبی در کنار شیوع ویروس کرونا که میزان مصرف آب را تا حد زیادی افزایش داد، منجر به بروز مشکلات زیادی در حوزه آبرسانی شده است.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۰:۳۸    
اتحاد خبر: شهردار دالکی از تعامل و همکاری خوب شرکت آب و فاضلاب این شهرستان با مدیریت شهری خبرداد.به گزارش اتحاد خبر، عباس جاودانی در نشست مشترک با حضور مدیرعامل آبفا و رئیس شورای شهر دالکی در این باره گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۹:۳۱    
عملیات اجرایی طرح تعویض خط انتقال آب روستا های شرق غیزانیه به گام سوم رسید.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۳۸    
علیرضا قاسمی گفت: پروژه آبرسانی به شهر چگردک شهرستان دلگان با بهره مندی سه هزار نفر از آب شرب پایدار به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۰۲    
سرپرست آبفای منوجان گفت: پروژه بزرگ آبرسانی شهر منوجان به طول 25 کیلومتر از شهرک صنعتی منوجان در حال اجراست که 4کیلومتر آن در روستای زنبور آباد به بهره برداری رسید.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر آبفا شهرستان مبارکه اعلام کرد: در سال جاری 13 باب مخزن، 7 فقره چاه و 20 دستگاه فلومتر در 5 شهر کرکوند، مبارکه، زیباشهر، دیزیچه و طالخونچه با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان مجهز به سیستم تله متری شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۱۵    
مدیر امور آبرسانی مرغزار از رفع شکستگی خط 800 میلیمتر آبرسانی مرغزار به شهر شهید چمران از توابع شهرستان ماهشهر خبر داد. فرماندار ماهشهر گفت: تامین آب روستای گرگر و 10 روستای زیر پوشش تاسیسات شبکه آبرسانی مرغزار بندر ماهشهر در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسه بررسی مشکلات شبکه آبرسانی بیرم با حضور نماینده مردم لار، مدیر شرکت سهامی آب منطقه ای استان، نماینده مدیر کل سازمان برنامه و بودجه، فرماندار لار و قرارگاه جهادی امام حسین(ع) و قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان فارس برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۰۷    
مدیر امور آب و فاضلاب شیروان گفت: تنها برای شبکه توزیع آبرسانی روستایی، 300 میلیارد ریال اعتبار لازم است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۴۴    
آن زمان که برق اختراع شد کسی فکرش را نمی کرد این اختراع تا چه حد می تواند زندگی انسان ها را تحت تأثیر خودش قرار دهد. اکنون اگر برق نباشد جریان آبرسانی مختل ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز در مجلس: علاوه بر کمک 50 میلیارد تومانی مجلس، وزارت نفت نیز 10 میلیارد تومان برای پروژه غیزانیه اختصاص داد. عملیات اجرایی تعویض خط انتقال آب روستا های شرق غیزانیه آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۸:۲۱    
مدیرعامل شرکت آب غدیر خوزستان از ساخت و نصب دو دستگاه آشغالگیر فلزی در ایستگاه پمپاژ فتح المبین (ام الدبس) خبر داد. عملیات بهینه سازی کرن 25 تنی ایستگاه پمپاژ ام الدبس به منظور تداوم پایداری آبرسانی به شش شهر خوزستان با موفقیت انجام شد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
پروژه آبرسانی به شهر "چگردک" شهرستان "دلگان" استان سیستان و بلوچستان تکمیل و وارد مدار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
با پیگیری های خبرنگار فارس در چرام،500 متر لوله با حمایت نماینده شهرستان های چهارگانه جهت آب رسانی به شالیزارهای شیخ حسین چرام اهدا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-نماینده مردم مهاباد در مجلس گفت: با دستور وزیر نیرو، اعتبارات موردنیاز برای تسریع در تکمیل و اجرای پروژه های آبیاری تحت فشار، آبرسانی و دفع فاضلاب مناطق داخل و حاشیه شهرهای مهاباد و خلیفان و آبرسانی به مجتمع 141 روستایی تخصیص می یابد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
با انجام این عملیات و بهره برداری از آن، دبی خروجی ایستگاه پمپاژ به سمت روستاهای تحت پوشش به میزان 22 لیتر بر ثانیه رسید و علاوه بر رفع مشکل کمبود آب شرب در روستاها نیز تقویت شد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان در جلسه شورای ترافیک رشت گفت: همکاری پلیس راهور در شرایط خاص ترافیکی دراجرای پروژه ها قابل تقدیر است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
همدان - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: پنج مجتمع آبرسانی برای جمعیت تحت پوشش 40 هزار و 21 نفر در 57 روستای استان همدان با مبلغ 399 میلیارد ریال سرمایه گذاری افتتاح خواهد شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه شهدای استان از اجرای پروژه آبرسانی در 29 روستای محروم ماکو خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۱    
نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: 345 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه آبرسانی به مجتمع 141 روستای مهاباد اختصاص یافت.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
24 خرداد ماه شریعتی استاندار خوزستان، وعده داد که طی 50 روز آینده فاز نهایی آبرسانی به غیزانیه تکمیل شده و به بهره برداری برسد. روز گذشته 12 مرداد 99، مهلت 50 روزه استاندار خوزستان به پایان رسید، اما آب به مردم غیزانیه نرسید.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس از تکمیل عملیات آبرسانی روستاهای حوزه انتخابیه خود در سال 99 خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس بر لزوم حل مشکلات شبکه آبرسانی و فاضلاب حوزه انتخابیه خود تاکید کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
داوری از اتمام عملیات آبرسانی به روستای دشت صفای شهرستان رودان خبر داد و گفت: واگذاری انشعاب به متقاضیان نیز آغاز شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان با اشاره به تنش و کمبود آب در برخی روستاهای این استان گفت: در حال حاضر 69 روستا از طریق تانکر آبرسانی می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار صحنه گفت: چاه دوم آب شرب مجتمع آبرسانی چراغ آباد دینور به زودی تجهیز و وارد شبکه خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حدود 70 روستا در استان از شبکه توزیع آب شرب محروم هستند و از طریق تانکر به این روستا ها آبرسانی می شود.