پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۰۱:۰۷Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اساتید بسیجی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
شورای تبیین مواضع بسیج اساتید دانشگاه های استان تهران طی بیانیه ای در محکومیت ترور شهید فخری زاده از نخبگان، جامعه دانشگاهی و فرهیختگان خواست پویش بین المللی ضدترور و حمایت از دانشمندان را تشکیل دهند.
به مناسبت هفته بسیج تعدادی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با هدف نجات جان همنوع خون اهدا کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون یزد ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج اساتید خراسان جنوبی گفت: شهادت فخری زاده به مسئولین گوشزد می کند که تنها راهبرد نجات بخش در برابر دشمن راهبرد مقاومت است و مردم و رهبری به مذاکره و سر یک میز نشستن با دشمن هیچ گونه موافقتی ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهشی بسیج اساتید دانشگاه آزاد گفت: اساتید بسیجی این دانشگاه از زمان شیوع کرونا در کشور در بیش از 284 نوع خدمت به هموطنان خدمت رسانی کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: نهضت استادی بسیج برای توجه به استعدادها و مزیت های نسبی استان ها و عرصه های گوناگون مادی و معنوی در سطوح ملی روند تدوین نظام ظرفیت های ملی( نظم) را به زودی آغاز و عملیاتی خواهد کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
جعفرپور اظهار کرد: مأموریت جدید بسیج اساتید حل معضلات اجتماعی است تا دانشگاه بتواند در حل مشکلات اجتماعی با رویکرد علمی به خوبی نقش آفرینی کند، لذا از اساتید بسیجی خواسته ایم نظام مسائل شهری، استانی و ملی ایجاد و با توجه به گرایش و رشته و تخصصی که دارند، به حل این معضلات ورود پیدا کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بسیج اساتید دانشگاه های تهران از رسیدن تعداد کانون های آن از 48 به 60 کانون در سطح دانشگاه های تهران تا سال آینده خبر داد و گفت: 20 گروه حل مسئله بسیج در دانشگاه های تهران تشکیل شده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۳    
حوزه/ حضرت امام(ره) فرمودند به همه ملت ایران و مسئولان می گویم که چه در جنگ و چه در صلح بزرگ ترین ساده اندیشی این است که تصور کنیم جهانخواران خصوصا آمریکا از ما و اسلام عزیز دست برداشته است.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور در برنامه گفتگوی علمی اظهارکرد: زمانی که از بسیج صحبت می کنیم در واقع صحبت از یک مشارکت همه گیر و ملی است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۵۰    
ستاد مقاله با کرونا بسیج اساتید دانشگاه اصفهان در کمیته های مختلف اقدام به پژوهش و تحقیق در خصوص اثرات این بیماری از لحاظ اجتماعی، فرهنگی کرده و احتمال بیوتروریستی بودن این بیماری را بررسی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
معاونت امور بانوان بسیج اساتید دانشگاه آزاد اعلام کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند بهره گیری از بسیج فرهنگی و فرهنگ بسیجی هستیم که در این میان نقش اساتید بسیجی نقشی موثر و شگرف است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ذوالفقاری استاد نخبه استان مرکزی با اشاره به راهگشا بودن تفکر بسیج در عرصه های مختلف گفت:هرکجا از این تفکر استفاده شده موجب پیشرفت، عزت و تعالی ملت و جامعه اسلامی شده و بسیج امروز به عنوان یک الگوی کاملا قابل استفاده پیش روی قرار دارد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه استادان باید با شناخت کلان از صحنه، دشمن و اهداف او را تشخیص داده و برای ناکام گذاشتن دشمنان، طراحی های کلان انجام دهند، گفت: بالا بردن قدرت تحلیل دانشجویان وظیفه مهم استادان است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۶    
نهضت استادی بسیج اساتید استان اصفهان از آغاز شیوع کرونا در کشور فعالیت های زیادی در کمک به قطع زنجیره این بیماری و کمک به مردم در کاهش اثرات این بیماری انجام داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
فارس: مراسم آغاز فعالیت پویش ملی “مهر استادی” و سومین مرحله از رزمایش همبستگی اساتید بسیجی با نیازمندان عصر امروز با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در مجتمع ولیعصر دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ معاون بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه استان تهران گفت: اساتید، طلاب و فضلای حوزه های علمیه در طول تاریخ همیشه درکنار مردم بوده و هستند و امروز خط مقدم تقسیل اموات کرونایی با اساتید و نخبگان بسیجی حوزه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان بسیج اساتید اصفهان با بیان برگزاری بیش از 300 نشست تخصصی از زمان شیوع کرونا گفت: به مناسبت هفته بسیج رزمایش همدلی اساتید بسیجی یا نهضت استادی بسیج اصفهان در دانشگاه های استان اصفهان با اجرای 7 طرح برگزار خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
اساتید بسیجی با راه اندازی پویش ملی مهر استادی به کمک نیازمندان آسیب دیده از کرونا می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نهضت استادی بسیج استان اصفهان نامه ای سرگشاده خطاب به ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان منتشر کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان گفت: رسالت اصلی این سازمان، اسلامی کردن دانشگاه ها است که در این راستا جامعه اساتید بسیجی با حضور مؤثر در شورای فرهنگی دانشگاه های سطح استان به دنبال تحقق آن هستند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج اساتید استان اصفهان گفت: پیوست نگاری فرهنگی یکی از دغدغه های اساتید بسیجی در سطح استان است؛ نیاز است در همه فعالیت هایی که انجام می دهیم پیوست فرهنگی داشته باشیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۷:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
بسیج اساتید دانشگاه های تهران با تاسیس گروه علمی اقتصاد دریامحور، به صورت علمی در حوزه صنایع دریایی ورود کرده و برای پیشرفت کشور گام برمی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
اساتید بسیجی دانشگاه های تهران، ضمن محکومیت هتک حرمت پیامبر اسلام (ص) توسط دولت فرانسه پژوهش های جدی تری در مورد افسانه هولوکاست در دستور کار خود قرار می دهند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ اساتید و نخبگان بسیجی حوزه علمیه خراسان ضمن ابراز انزجار از حرکت بی شرمانه و ضد انسانی و هتاکانه در اهانت به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام(ص) و قرآن کریم توسط نشریه فرانسوی، آورده اند: از آزادی خواهان و پیروان ادیان الهی انتظار داریم تا با محکومیت این اقدامات سخیفانه در پوشش آزادی بیان ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۲    
بسیج اساتید دانشگاه آزاد استان تهران طی بیانیه ای درباره شهادت شهید امر به معروف و ناهی از منکر اعلام کرد: باید ضمن دفاع از این مدافعان حریم ارزش ها و انسانیت، با افراد شرور و هنجارشکن برخورد قاطع شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
بسیج اساتید دانشگاه آزاد استان تهران طی بیانیه ای درباره شهادت شهید امر به معروف و ناهی از منکر اعلام کرد: باید ضمن دفاع از این مدافعان حریم ارزش ها و انسانیت، با افراد شرور و هنجارشکن برخورد قاطع شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
شورای مرکزی مسئولین و اساتید بسیجی کانون های دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران از نمایشگاه دائمی توانمندی های راهبردی نیروی هوافضای سپاه بازدید کردند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز اساتید بسیجی کانون های استادی دانشگاه آزاد اسلامی تهران از محل نمایشگاه دائمی توانمندی های راهبردی نیروی هوافضای سپاه بازدید کردند.
امروز اکثریّت مردمِ ایران، معتقد نیستند که باید به آمریکا اعتماد کرد! برجام، چیزی جز مصالحۀ همراه با عقب نشینی ها و امتیازدادن های یک طرفه نبود، امّا نه فقط گرهی از کارِ فروبستۀ معیشتِ مردم نگشود، بلکه سفره شان را بسیار کوچک تر کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی صبح پنجشنبه 24 مهر ماه در جمع اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان حاضر و با آنان گفتگو کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج اساتید استان مازندران گفت: اساتید بسیجی دانشگاه مازندران در اقدامی آتش به اختیار و آرامش تابلوی اتاقی که در گذشته منصوب به استاد هتاک بود را بدون حاشیه ای پایین کشیدند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
جمیری گفت: اساتید بسیجی در کنار روحیه انقلابی و جهادی، روحیه علمی و پژوهشی خود را نیز تقوییت کنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۵    
جمعی از اساتید بسیجی در کاشان به مناسبت هفته دفاع مقدس، از گلزار شهدای گمنام دانشکده فنی و حرفه ای شهید رجائی کاشان تا گلزار شهدای شهر راوند پیاده رفتند و با آرمان های والای شهیدان، میثاقی دوباره بستند، استادان بسیجی پس از تجدید میثاقی دوباره با شهدا، حلقه صالحین را نیز تشکیل دادند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۱۷    
حوزه/ به همت بسیج اساتید حوزه علمیه استان تهران و بسیج ناحیه امام خمینی(ره)، نمایشگاه فرهنگی، تبلیغی و ترویجی گرامیداشت هفته دفاع مقدس برپا شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۶:۵۱    
جمعی از اساتید بسیجی قم همزمان با هفته دفاع مقدس با خانواده بزرگوار شهید حسن عرب دیدار کردند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی طی بیانیه ای به مناسبت هفته دفاع مقدس اعلام کرد: وظیفه کنونی ماست که بیدار و هوشیار باشیم و با استفاده از فرهنگ جهاد و مقاومت، با توکل به خداوند متعال و تکیه بر توان داخلی و بومی، نقشه های دشمنان را نقش بر آب کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد با بیان اینکه دغدغه های نظام و انقلاب باید محور حرکت شورای تبیین بسیج اساتید دانشگاه آزاد مواضع باشد، گفت: همه اساتید بسیجی برای حفظ کیان دانشگاه و گسترش فضای انقلابی باید تلاش کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
دکتر دارا رئیس بسیج اساتید دانشگاه های تهران در جلسه معارفه مسئول بسیج اساتید دانشگاه دفاع ملی عنوان کرد: امروز اساتید بسیجی ما باید همان کاری را بکنند که دانشگاهیان رزمنده ما در هشت سال دفاع مقدس کردند و آن مقهور کردن دشمن است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس بسیج اساتید دانشگاه های تهران با بیان اینکه تحقق تمدن نوین اسلامی مستلزم شکل گیری دانشگاه تمدن ساز است، گفت: اساتید بسیجی پیشگامان تحقق آموزه های بیانیه گام دوم با عنایت به ترسیم تمدن نوین اسلامی باشند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دهه دوم از مرحله دوم رزمایش همدلی و مواسات بر اساس تاریخ و تقویم به پایان رسید و با اینکه مردم و خیرین خود را برای اجرای هرچه باشکوه تر مرحله سوم که در پایان ماه صفر خواهد بود، آماده می کنند ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۵:۳۶    
سازمان بسیج اساتید استان خوزستان با نقش آفرینی اساتید بسیجی در فاز دوم رزمایش کمک مومنانه به تهیه و مشارکت در تامین کمک های مومنانه در قالب بسته های معیشتی پرداخته است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سرویس اساتید بسیج پرس ، طی مراسمی با حضور صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، جلیل دارا رئیس بسیج اساتید دانشگاه های تهران و جمعی از اساتید بسیجی دانشگاه اندیشکده سیاست پژوهی و تولید محتوای راهبردی اساتید (اسرا اندیشه ) آغاز به کار کرد. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به همت بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی رودهن و در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون و به نیت نذر خون ، کارکنان داوطلب دانشگاه آزاد اسلامی رودهن خون خود را اهدا کردند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۸:۱۹    
حوزه/ همزمان در واپسین روزهای ماه ذی الحجه، در مراسم بزرگداشتی با حضور مسئولان و فضلای حوزه علمیه تهران و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین صدیقی و رئیس بسیج اساتید حوزه علمیه استان از هفت نفر اساتید بسیجی برتر در عرصه خدمت رسانی جهادی در موج اول کرونا تقدیر شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۸:۵۲    
مسئول بسیج اساتید به همراه اساتید بسیجی با فرمانده سپاه ناحیه شیروان دیدار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اساتید بسیجی دانشگاه های آزاد اسلامی استان تهران طی نامه ای خواستار اخراج سفیر کره جنوبی از کشور شدند.
اصفهان شرق   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اصفهان شرق ؛ 90 کانون و دفتر بسیج اساتید دانشگاه های استان اصفهان به مناسبت هفته حجاب و عفاف، در نامه ای سرگشاده خطاب به مسؤولان مطالبات خود را در این زمینه مطرح کردند. ...