چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۳:۱۳Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرز شلمچه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۵۲    
نظارت های بهداشتی در مرز بین المللی شلمچه افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سخت گیری های مرز شلمچه سبب فرار بازرگانان از این مرز تجاری شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
علی عابدی چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به شیوع کرونا در کشورهای ایران و عراق فقط گروه های دارای مجوز اقامت موقت، ویزای کار، پزشکی، تحصیلی، دیپلمات و بازرگانان می توانند با مراجعه به مرز شلمچه به کشور جمهوری اسلامی ایران وارد شوند ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
پیکر پاک 43 شهید هشت سال دفاع و حماسه از مرز بین المللی شلمچه وارد میهن اسلامی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
این کاروان 180 نفره پس از حدود 75 روز پیاده روی از طریق مرز شلمچه وارد عراق شده و در اربعین حسینی به کربلای معلی می رسد. در مراسم بدرقه این کاروان آیت الله شیخ کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران سخنرانی و میثم مطیعی مداح اهل بیت دعای ندبه را قرائت کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تبادل و استقبال از 43 شهید تازه تفحص شده جنگ تحمیلی در مرز شلمچه برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - پیکر مطهر تازه تفحص شده 43 شهید هشت سال دفاع مقدس پنجشنبه از طریق مرز شلمچه از عراق به کشور بازگشت. به گزارش ایرنا پیکرهای مطهر این شهدا در عملیات های والفجر مقدماتی، خیبر، بدر و تک های دشمن در سال 1367 به درجه رفیع شهادت نائل آمدند در مناطق شلمچه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - پیکر های مطهر تازه تفحص شده 43 شهید هشت سال دفاع مقدس پنجشنبه از طریق مرز شلمچه از عراق به کشور بازگشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
پیکر پاک 43 شهید هشت سال دفاع و حماسه از مرز بین المللی شلمچه وارد میهمن اسلامی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
پیکر 43 تن از شهدای دوران دفاع مقدس تا لحظاتی دیگر از مرز بین المللی شلمچه وارد کشورمی شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۸:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سردار یازع از اعلام آمادگی 400 موکب برای استقرار در مرز شلمچه جهت خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی خبر داد و گفت: برای استقرار موکب ها در مسیر شلمچه تمام امکانات زیرساختی در حال پیگیری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۲۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا- سرپرست اداره کل مدیریت بحران خوزستان بر لزوم تعامل بین بخشی شهرستان های معین و خرمشهر برای تامین زیرساخت ها در مرز شلمچه و داشتن برنامه منسجم در راستای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۲۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - فرماندار خرمشهر شتاب بخشی به روند توسعه زیر ساخت ها در مرز شلمچه برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی را ضروری دانست و گفت: مصوبات ستاد اربعین در رابطه با مرز شلمچه باید با دقت و سرعت اجرا شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر خرمشهر گفت: 11 هزار و 897 مسافر ورودی از مرز شلمچه از سوی هلال احمر این شهرستان غربالگری کرونایی شدند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۰:۰۲    
استاد آقا گفت: ستاد فوریت ها و حوادث آستان قدس رضوی و ستاد اربعین دو ماموریت اصلی این بنیاد است که در قالب این دو ماموریت در هنگام حوادث به مناطق حادثه دیده و در ایام اربعین در مرز شلمچه و چذابه خدمت رسانی می کنیم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۹:۱۴    
حوزه/ جلسه هماهنگی و تسهیل امور تجاری مرز شلمچه باحضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان به آمادگی پایانه مرزی شلمچه برای میزبانی از زائران اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: برای اربعین هر تصمیمی اتخاذ شود آمادگی لازم برای عبور زائران از مرز شلمچه و ارائه خدمات مناسب به آنها وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
خرمشهر- مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خوزستان گفت: مدیریت واحد در پایانه های مرزی به ادارات کل راهداری در سراسر کشور واگذار شده است و این شامل مناطق آزاد نیز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
خرمشهر- در نشست هماهنگی و تسهیل امور تجاری در مرز شلمچه، مهم ترین مشکلات این مرز از استقرار گمرک تا ناهماهنگی عراق بررسی و برای رفع آنها چاره اندیشی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- دبیر شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی خوزستان گفت:2 سال از صدور کد واردات مرز شلمچه گذشته اما طرف عراقی اعلام می کند که زیرساخت های این اقدام مهیا نیست و به همین منظور از دستگاه دیپلماسی خواسته می شود موضوع عملیاتی شدن فرآیند واردات از این مرز را مورد پیگیری قرار دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
خرمشهر- نماینده ولی فقیه استان خوزستان، اهمیت توجه به گردشگر و زائر را یادآور شد و بر لزوم فراهم سازی بستر برای ورود گردشگران از مرز شلمچه تأکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۸:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - استاندار خوزستان استقرار گمرک در مرز شلمچه را لازم و ضروری بیان کرد و گفت: گمرک ضمن استقرار در مرز شلمچه نیروی مورد نیاز آن را نیز تامین کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
دستور استاندار خوزستان: طی 3 ماه حراست گمرک در مرز تجاری شلمچه مستقر شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۳:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان ضمن تاکید بر احداث شهر معنوی اربعین به منظور خدمت رسانی به زائران در مرزشلمچه گفت: طرح جابه جایی و ساماندهی موکب های اربعین در این منطقه به محل جدید 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دیر اربعین ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور گفت: با توجه به وضعیت آب و هوایی استان خوزستان اولویت ما برای موکب داران احداث موکب ثابت و پیگیری جدی موضوعاتی چون واگذاری زمین و امنیت قرارگاه های موجود در مرزشلمچه و چزابه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرمشهر با اشاره به انحصاری شدن تخلیه و بارگیری کلینکرهای تولیدی کارخانجات سیمان خوزستان در پایانه توسعه صادرات سیمان گفت: این روند باعث تضعیف بازارهای کشف شده هدف از سوی بخش خصوصی به منظور صادرات محصول کلینکر شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۲۳:۵۶    
سرویس ایثار و مقاومت جوان آنلاین: عملیات الی بیت المقدس یا همان آزادسازی خرمشهر از دهم اردیبهشت ماه 1361 شروع شد و هرچه به روز های پایانی اش نزدیک شد، بر زد و خورد های خونینش افزوده شد ...
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مردم نیوز :با توجه به شرایط شیوع کرونا در کشور و استان خوزستان، مرزهای شلمچه و چذابه برای تردد مسافران همچنان بسته است. وی افزود: با توجه به وضعیتی که در شیوع کرونا با آن مواجه هستیم، امکان تردد مسافران از دو مرز شلمچه و چذابه وجود ندارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۰    
گروه استان ها_ استاندار خوزستان گفت: برای توسعه صادرات در مرز شلمچه باید زیرساخت این مبادی مرزی مانند پارکینگ برطرف شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در مرز شلمچه گفت: توان چانی زنی ایران با قدرت های جهان ثمره خون شهداست.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۱:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: برای برگزاری همایش پیاده روی اربعین تصمیم گیری نشده ولی ⁦ظرفیت حمل و نقل ریلی، آبی و هوایی در خرمشهر و شلمچه برای زایران فراهم است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
محدودیتی در ورود ارز توسط تجار عراقی برای خرید کالا های ایرانی در مرز شلمچه وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان در خصوص آخرین وضعیت فعالیت در دو مرز شلمچه و چذابه در شرایط شیوع گسترده کرونا در خوزستان و کشور توضیحاتی ارائه کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۲    
وزارتخانه های مسئول باید پاسخگوی مسافرت 15000 کرونایی در نوروز باشند، تهران نیمه تعطیل شد، حذف کیفیت از سبد خرید مردم، پررنگ تر شدن امید به دیپلماسی، ورود پیکر 63 شهید دفاع مقدس به کشور از مرز شلمچه از عناوین روزنامه هاست.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۲۱    
پیکر مطهر 63 شهید تفحص شده در مناطق عملیاتی دفاع مقدس دقایقی پیش در مراسمی از مرز شلمچه وارد کشور شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رکنا: صبح امروز (پنجشنبه) 19 فروردین ماه در پنجمین مرحله تبادل محکومان ایرانی از عراق ، 40شهروند ایرانی زندانی در زندان های عراق با تلاش سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد و مطابق با تفاهم نامه قضایی امضا شده بین دو کشور، آزاد شده و از مرز شلمچه وارد کشور شدند.
به دنبال سفر چندی پیش رییس قوه قضاییه ایران به عراق و تفاهم نامه دو کشور که معاضدت قضایی را هم شامل می شود و با پیگیری سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد افزون بر 40 نفر از اتباع ایرانی از زندان های عراق آزاد شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۴۳    
40 زندانی ایرانی در مرز شلمچه به مقامات ایرانی تحویل داده شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
پس از دو ماه تلاش مستمر پیکر پاک و مطهر 63 شهید دفاع مقدس پنج شنبه 19 فروردین 1400 که در مناطق عملیاتی فکه، شلمچه، جزایر مجنون و شرق دجله تفحص شده بود از مرز شلمچه وارد کشور شد.این شهدا متعلق به والفجر مقدماتی، خیبر، بدر، کربلا پنج و هشت، تک دشمن در منطقه شلمچه در سال 67 هستند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور روز پنجشنبه از ظرفیت ها، قابلیت ها و امکانات پایانه لجستیکی شلمچه بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - پیکرهای مطهر تازه تفحص شده 63 شهید دفاع مقدس پنجشنبه از طریق مرز شلمچه به کشور بازگشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
گروه استان ها صبح امروز پیکرهای مطهر 63 شهید دوران دفاع مقدس از مرز زمینی شلمچه به میهن اسلامی منتقل شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خرمشهر - پیکرهای مطهر 63 شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس از طریق مرز شلمچه وارد کشور شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
پیکر پاک و مطهر 63 شهید کشورمان، امروز از مرز شلمچه به آغوش میهن اسلامی بازگشت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- سازمان گذرگاههای مرزی عراق امروز(چهارشنبه) بستن گذرگاه مرزی شلمچه با ایران را تکذیب کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری نون، این سازمان در بیانیه ای اعلام کرد ...
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر خرمشهر گفت: از 20 اسفند پارسال تاکنون 226 مسافر ورودی از مرز شلمچه توسط هلال احمر خرمشهر از نظر کرونا غربالگری شدند.