جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۵:۴۲Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه جامع علمی»

جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۴    
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، رئیس و معاونین دانشگاه جامع علمی کاربردی همدان از توانمندیهای معاونت های مختلف جهاددانشگاهی استان بازدید کردند.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه تکنولوژی اول فارس ، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از پرداخت 50 میلیون تومان وام به شرکت های فناور این دانشگاه خبر داد و گفت: معاونت علمی ریاست جمهوری نیز 50 میلیون تومان به ایده های برتر وام می دهد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در واکنش به تقلب هایی که در آزمون های مجازی صورت می گیرد، گفت: به دلیل مجازی بودن امتحانات این مورد بعید نیست، اما خوشبختانه برای ما گزارشی در این زمینه ارائه نشده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، اولین جلسه کارگروه تخصصی شورای مهارت استان به میزبانی دانشگاه فنی و حرفه ای استان جهت تدوین سند نظام جامع آموزش های کشاورزی با حضور کارگروه های آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی و مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی، دانشگاه جامع علمی کاربردی ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی بر اجرای کامل طرح نیازسنجی اجرای دوره های کوتاه مدت تمامی واحدهای استانی این دانشگاه تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۹:۴۵    
چهارمین دوره مسابقات استانی گفتمان دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی در اصفهان به کار خود پایان داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۸:۳۷    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام، جلسه خانه نخبگان علمی بسیج استان ایلام، با هدف ارائه راهکارهای عملیاتی جهت توسعه و رونق اقتصادی ایلام در سالن جلسات دانشگاه جامع علمی و کاربردی برگزار شد. جایگاه نامناسب ایلام در مسیر توسعه یافتگی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: صدور کد مدرسی خبرگی تسریع شده و زمان آن از دو سال به حداکثر 4 ماه رسیده است تا بتوانیم از مدرسان خبره در آموزش های مهارتی به نحو عالی استفاده کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اولین استارتاپ تصویرسازی لباس عاشورایی از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی اهواز برگزار می شود .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: زمان برگزاری آزمون مجدد دوره های توانمندسازی رؤسای مراکز آموزش علمی کاربردی به علت تعطیلی استان های تهران و البرز تغییر یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۵    
ایسنا/هرمزگان رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان از ارزیابی و سطح بندی مراکز آموزشی دانشگاه علمی کابردی در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۶:۴۶    
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی گفت:با وجود کاهش جذب دانشجو در اکثر دانشگاه ها اما در دانشگاه های جامع علمی کاربردی شاهد افزایش 15 درصدی در جذب دانشجو هستیم.
معاون فرهنگی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: ثبت نام بیست و چهارمین دوره مراسم ازدواج دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۱    
مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شیراز در قالب طرح اردوی جهادی بسیج دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس، کمک های مؤمنانه خود را در قالب بسته های بهداشتی و لوازم التحریر به مناطق محروم ارسال کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: از یک فروردین 1400 ایجاد مراکز جدید در چارچوب طرح آمایش دانشگاه خواهند بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور گفت: دانشجویان این دانشگاه برای گذراندن دوره های کارورزی، مهارتی و دوره های عملی به دانشگاه های معتبر آلمان اعزام می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۶    
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه گفت: رویداد شتاب نخود یک مسئله کاربردی در سطح ملی محسوب می شود که با استفاده از متخصصین امر یک رویکرد نوآورانه را می توان به صورت تجاری سازی و کسب و کار داشته باشیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۷:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به اینکه این دانشگاه سرآمد دانشگاه های کشور در بحث آموزش های مهارتی است، گفت: دانشگاه علمی کاربردی به دنبال گرفتن جایگاه سایر دانشگاه هاست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
امکان فراگیری آموزش های مهارتی برای سربازان در دانشگاه جامع علمی کاربردی در قالب پودمانی و با امکان دریافت مدرک فراهم شد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۶:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، محمدحسین امید در برنامه به وقت ایران اعلام کرد: مدرسان در ساختار آموزشی این دانشگاه، مهمترین رکن در افزایش کیفیت آموزشی می باشند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۰:۰۸    
دانشگاه جامع علمی کاربردی، در نیم سال اول 1400-1399، وفق بخش نامه ی ستاد آن دانشگاه، به اطلاع دانشجویان رساند که آزمون های متمرکز آن دانشگاه، از 27 دی ماه تا 4 بهمن ماه به صورت غیرحضوری و صرفاً ازطریق دو سامانه ی آزمون متمرکز برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۸:۴۵    
معاون فرهنگی – دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن تشریح فعالیت های قرآنی این دانشگاه، از ثبت هفت هزار عنوان برنامه در حوزه قرآن و عترت خبر داد و گفت: این برنامه ها علاوه بر برنامه های ابلاغ شده از سوی ستاد مرکزی بوده و به صورت خودجوش از سوی مراکز اجرا شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۲۱    
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی خراسان جنوبی گفت: رویدادهای استارتاپی گام اول در خلق ایده ها و توسعه آنها در اقتصاد دانش بنیان بشمار می روند؛ بنابراین رویداد استارتاپی بسته بندی عناب و فرآورده های آن که در سطح ملی برگزار می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۹:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از ساماندهی مراکز، مدرسان و روسای مراکز علمی کاربردی خبر داد و گفت: از حدود یک هزار و 70 مرکز این دانشگاه، حدود 480 مرکز در راستای اجرای ساماندهی تعطیل شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
در یکصدو چهل و هشتمین جلسه کمیته تخصصی دانشگاه، علمی کاربردی مقرر شد مراکزی که رعایت ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی را ننموده اند از طریق قانونی پیگیری شوند و دانشگاه در برخورد یا آنها از ابزارهای قانونی (حوزه های حقوقی، نظارت و آموزشی) استفاده کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۶:۵۸    
ایسنا/سمنان آیین تودیع و معارفه رئیس پیشین علمی کاربردی استان و سرپرست جدید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان سمنان با حضور دکتر بدری معاون اداری مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی و کاربردی کشور برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۶:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون اداری مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور از پیشنهاد افزایش 25درصدی شهریه های دانشجویی به هیات امنای این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۴:۱۶    
معاون دانشگاه جامع علمی و کاربردی : پیشنهادی که قرار است در هیات امنای این دانشگاه مطرح شود ، افزایش 25 درصدی شهریه است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: شیوه نامه تدوین دوره های آموزش عالی آزاد علمی کاربردی ابلاغ شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان زنجان ، در رتبه بندی سال 1400 مراکز آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور موفق به کسب رتبه برتر در کشور شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی می گوید ماموریت دانشگاه علمی و کاربردی آموزش مهارتی خاص و تعداد دوره های مدرک دار آن کمتر از دوره های بدون مدرک و در حقیقت گواهی است همچنین دانشگاه جامع علمی و کاربردی دوره های انحصاری خود را دارد و با دوره های فنی و حرفه ای هم پوشانی ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۰:۱۶    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی گفت: رویکرد دانشگاه علمی کاربردی به سمتی است که تعدادی از مراکز آموزشی علمی کاربردی را در مشهد به عنوان مراکز بین المللی شناسایی کرده و رسمیت دهیم تا این مراکز بتوانند دانشجویان خارجی را پذیرش کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۴:۲۶    
برگزاری آزمون های متمرکز دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت غیرحضوری (برخط) آغاز شد
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 15 تیر 1400 - 06 July 2021 نتایج سطح بندی مراکز آموزش علمی کاربردی در سال 1400 اعلام شد، 56 مرکز نیز مشمول تدابیر هشداری، اخطاری و بازدارنده شورای نظارت و ارزیابی قرار گرفتند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس گفت: از سیاست های مهم در دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس راه اندازی مراکز در کنار صنایع یا مراکز خدماتی فعال می باشد.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مرکز آموزش علمی کاربردی جواد الائمه بعنوان مرکز برتر واحد استانی یزد انتخاب شد به گزارش روابط عمومی :در نشست مجازی با حضور دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محسن محمدزاده معاون نظارت و سنجش و سایر اعضای هیئت رئیسه ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۹:۰۸    
نشست هم اندیشی کمیته تبلیغات پذیرش برای مهرماه 1400 دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور رئیس واحد استانی دانشگاه و رؤسای مراکز علمی کاربردی استان برگزار شد.
فاخته نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۵:۴۰    
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم: رشته های پرورش صنعتی طیور و بهداشتیار دامپزشکی ایجاد می شود رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم از ارایه 11 رشته جدید دانشگاهی مهارت محور در این دانشگاه خبرداد. ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران وابسته به جهاددانشگاهی، از علاقه مندان به تدریس دوره های پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی در رشته های علوم زیستی و رشته های مرتبط دعوت به همکاری می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: مانور آزمایشی اجباری آزمون های متمرکز نیم سال دوم 1400-1399 دانشگاه علمی کاربردی از 6 تیرماه آغاز شده است و تا ساعت 24 امشب 9 تیرماه ادامه دارد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
زمان ثبت نام و دریافت آثار شرکت کنندگان هفدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ،با اعلام دانشگاه جامع علمی کاربردی سیاحان، در این دوره از پذیرش که به صورت آموزش حضوری و آموزش الکترونیکی( غیرحضوری) برگزار خواهد شد، بدون کنکور و بدون نیاز به مدرک پیش دانشگاهی برای نیمسال اول تحصیلی 1401-1400 (مهر ماه) دانشجو پذیرفته می شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اعضای جدید هیئت امنای دانشگاه فنی و حرفه ای با حکم وزیر علوم تحقیقات و فناوری منصوب شدند و هیئت امنا و دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه فنی و حرفه ای از دانشگاه جامع علمی کاربردی مستقل شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان شمالی گفت: ماموریت و رسالت مراکز علمی کاربردی، نیاز امروز جامعه است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی بوشهر از برگزاری رویداد شتاب (استارتاپی) کسب و کارهای اینترنتی با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر به صورت مجازی در مرداد 1400 خبر داد.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: شهریه این دانشگاه در مهر ماه 1400 در صورت تصویب هیأت امنای دانشگاه 25 درصد افزایش خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان سرپرست جدید دانشگاه علمی کاربردی استان سمنان طی حکمی از سوی دکتر امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور منصوب شد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، محمد حسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از مرکز آموزش علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی بازدید کرد. ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد برای اولین بار از مهرماه 1400 در رشته های کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار و کاردانی حرفه ای طراحی لباس دانشجو می پذیرد. ...