پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۸:۲۶Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتشارات آستان قدس رضوی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از برگزیده شدن این انتشارات در حوزه دفاع مقدس خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۲۶    
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از ارائه تخفیف 40 درصدی بیش از2500 عنوان کتاب از ناشران مختلف همزمان با طرح پاییزه کتاب در فروشگاه های این مجموعه خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی به نشر، حسین سعیدی گفت: بیش از 2500 عنوان کتاب از حدود 200 ناشر در مدت زمان طرح پاییزه کتاب در فروشگاه های انتشارات آستان قدس رضوی با 40 درصد تخفیف عرضه می شود. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۲۱    
کتاب سرگذشت طلبه شهید گلپایگانی علیرضا نکونام با نام قرار بود نشانه نباشد توسط انتشارات آستان قدس رضوی منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی گفت: هم زمان با روز های پایانی ماه صفر بیش از 130 عنوان کتاب با تخفیف 30 درصدی توسط این مجموعه عرضه می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی به نشر حسین سعیدی افزود: در این مدت در مجموع در دو حوزه کودک و نوجوان بالغ بر 1067 عنوان کتاب با تیراژی بالغ 3 میلیون و 500 هزار نسخه تنها در چاپ اول منتشر شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: این شرکت تاکنون 56 عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس در سه حوزه کودک، نوجوان و بزرگسال به چاپ رسانیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- مجموعه اشعاری نوجوانانه در وصف شهید حاج قاسم سلیمانی با عنوان ما با تو سربلندیم در قالب کتاب های پروانه توسط انتشارات آستان قدس رضوی منتشر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۰    
گروه استان ها-مدیر عامل انتشارات آستان قدس رضوی گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس و به همت انتشارات به نشر از 8 اثر با موضوع دفاع مقدس رونمایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مجموعه اشعاری نوجوانانه در وصف شهید حاج قاسم سلیمانی از انتشارات آستان قدس رضوی منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با آغاز ایام تحصیلی و هفته دفاع مقدس، 2 هزار عنوان کتاب با تخفیف 20 تا 50 درصدی توسط به نشر در سراسر کشور عرضه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی گفت: به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی)، 12 عنوان کتاب صوتی را با موضوع سیره و زندگانی امام رضا(ع) در دو حوزه کودک و نوجوان و بزرگ سال تولید کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه 2جلدی قصه های زندگی امام رضا(ع) ویژه کودکان توسط انتشارات آستان قدس رضوی(به نشر) منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کتاب برف شادی جدیدترین اثر انتشارات آستان قدس رضوی (به نشر) است که کودکان را با وقف مسجد و برکات آن آشنا می کند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- معاون تولید انتشارات آستان قدس رضوی به نشر گفت: در انتشارات به نشر محور ادبیات دینی بر اساس صحت و مستندات داستان ها پایه گذاری شده است، انتشارات به نشر تلاش دارد تا تمام داستان های دینی را که در این حوزه منتشر می کند منابع تاریخی و دینی موثق داشته باشند. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۰۵    
مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی یکی از قدیمی ترین مؤسسه های فرهنگی آستان قدس رضوی پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران است. این مؤسسه در سال 1362 تأسیس شد و هم اکنون با بیش از سه دهه فعالیت، بیش از 67 میلیون جلد کتاب در 14هزار و 650 عنوان تا پایان سال گذشته به چاپ رسانده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
کتاب طبل بزرگ هیئت شامل مجموعه اشعار کودکانه درباره محرم است که به تازگی توسط انتشارات آستان قدس رضوی (به نشر) ویژه کودکان منتشر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۰۶    
انتشارات آستان قدس رضوی (به نشر) مجموعه 2جلدی نیایش ها و ستایش های نهج البلاغه را منتشر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۲:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
برای نخستین بار یک مجموعه 10 جلدی از یک نویسنده ایرانی در کشوری دیگر به همت انتشارات آستان قدس رضوی منتشر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
کتاب جشن خرگوش ها، اثر جدیدی از انتشارات آستان قدس رضوی ست که برای کودکان و نوجوانان منتشر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
در دهه امامت و ولایت بصورت مجازی و حقیقی طرح فروش 150 عنوان کتاب با تخفیف 20 درصدی در فروشگاه های انتشارات آستان قدس رضوی برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
کتاب بوی سکه های نو، در قالب مجموعه داستان های مذهبی نوجوان توسط انتشارات آستان قدس رضوی همزمان با ایام شهادت امام محمدباقر(ع) منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
انتشارات آستان قدس رضوی مجموعه دو جلدی داستان تخیلی ماهک را در قالب کتاب های پروانه، ویژه گروه سنی ب و ج منتشر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۱    
دو عنوان کتاب کلید روابط پایدار در زندگی زناشویی و راهنمای پدران و مادران آینده در حوزه تحکیم خانواده از انتشارات آستان قدس رضوی به مناسبت روز ازدواج معرفی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- انتشارات آستان قدس رضوی همزمان با سالروز ملی ازدواج، کتاب روش های حل تعارض در روابط همسران را مقابل دیدگان مخاطبان خود قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل به نشر گفت: با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و جلب رضایت مخاطبان و علاقه مندان به کتاب، به صورت مستمر و مناسبتی تخفیف هایی در عرضه کتاب به صورت مجازی و حقیقی در فروشگاه های انتشارات آستان قدس رضوی در دستور کار است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- همزمان با ایام ولادت حضرت رضا (ع) کتاب زیست نامه مادر امام رضا(ع) توسط انتشارات آستان قدس رضوی به نشر منتشر شد. تاریخ انتشار: 12:05 - 16 تیر 1399 - کد خبر: 635105
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیرعامل به نشر انتشارات آستان قدس رضوی با بیان اینکه هشتمین پویش مطالعاتی به نشر با محوریت کتاب امام رضا (ع) و کرامت انسانی همزمان با میلاد امام رضا (ع) برگزار می شود، گفت: مسابقه ملی کتابخوانی کرامت تا دهه پایانی ماه صفر ادامه خواهد داشت. تاریخ انتشار: 10:37 - 11 تیر 1399 ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از برگزاری نمایشگاه کتاب رضوی هم زمان با ایام دهه کرامت و رونمایی مجازی از هشت عنوان کتاب جدید با موضوع امام رضا (ع) خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در ایام دهه کرامت، انتشارات آستان قدس رضوی و بنیاد پژوهش های اسلامی این آستان مقدس، آثار خود را با تخفیف ویژه ارائه می دهند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل به نشر انتشارات آستان قدس رضوی گفت: همزمان با ایام ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و حضرت رضا (ع) 5 عنوان کتاب جدید با موضوع رضوی توسط این انتشارات منتشر می شود. تاریخ انتشار: 11:39 - 05 تیر 1399 - کد خبر: 632081
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۰۹:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: به منظور پاسداشت دهه کرامت از سوم تا سیزده تیرماه نمایشگاه کتاب رضوی بصورت مجازی و حقیقی برگزار می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۹:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیرعامل به نشر انتشارات آستان قدس رضوی گفت: همزمان با ایام ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و حضرت رضا (ع) 5 عنوان کتاب جدید با موضوع رضوی توسط این انتشارات منتشر می شود. تاریخ انتشار: 09:13 - 02 تیر 1399 - کد خبر: 630962
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی از تولید 225 هزار محصول فرهنگی مرتبط با جشن تکلیف ویژه دختران و پسران دانش آموز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی از اهداء بیش از 200هزار نسخه زیارت نامه به زائران بارگاه منور رضوی در ایام کرونا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
انتشارات آستان قدس رضوی (به نشر) کتاب تحکیم خانواده از منظر حقوق و اخلاق را به قلم "عباسعلی اختری" منتشر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کتاب های ویژه انتشارات آستان قدس رضوی با موضوع امام راحل در دسترس مخاطبان کودک و نوجوان قرار گرفته است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیرعامل به نشر انتشارات آستان قدس رضوی گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان و با حمایت ویژه تولیت معزز آستان قدس رضوی، به همت بنیاد فرهنگی رضوی و با همکاری انتشارات به نشر، تعداد 50 هزار بسته متبرک جشن تکلیف به روزه اولی های مشهد اهدا شد. تاریخ انتشار: 11:35 - 31 اردیبهشت 1399 ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیرعامل به نشر انتشارات آستان قدس رضوی از انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک میان انتشارات به نشر و اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی خبر داد. تاریخ انتشار: 11:58 - 29 اردیبهشت 1399 - کد خبر: 621761
میزان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیرعامل به نشر انتشارات آستان قدس رضوی از همکاری این انتشارات و مرکز پژوهش های جوان پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در تولید 15 عنوان کتاب مبتنی بر اندیشه و پژوهش مطالعات فرهنگی و اجتماعی خبر داد. تاریخ انتشار: 11:47 - 27 اردیبهشت 1399 - کد خبر: 621154
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی با اشاره به آغاز طرح بهارانه کتاب 99 از استقبال 10 شعبه فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی به نشر از این طرح خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون تولید انتشارات آستان قدس رضوی به نشر گفت: متاسفانه فضای کتاب و کتابخوانی در جامعه ما به حاشیه رانده شده و از شرایط مناسبی برخوردار نیست و این مهم نیز حوزه نشر را تحت تاثیر قرار می دهد. تاریخ انتشار: 12:00 - 10 فروردین 1399 - کد خبر: 597481
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۱    
جلد پنجم حکایت های کمال با عنوان عکس فوری نوشته محمد میرکیانی از سوی انتشارات آستان قدس رضوی منتشر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۲:۴۹    
مدیرعامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) از کسب 13 عنوان جایزه، رتبه، تقدیرنامه و غیره از جشنواره ها و همایش های کشوری توسط انتشارات به نشر در سال 98 خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کتاب خاطرات شش شهید دانشگاه علوم اسلامی رضوی در قالب مجموعه کتاب های مجاوران خورشید توسط انتشارات آستان قدس رضوی چاپ و منتشر شد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیرعامل به نشر انتشارات آستان قدس رضوی با اشاره به سهم چشم گیر فرهنگ و گفتمان انقلاب اسلامی و فرهنگ زیارت در تولیدات این انتشارات گفت: این موضوعات محتوای 90 از درصد تولیدات به نشر در سال 98 می باشد. تاریخ انتشار: 12:35 - 20 اسفند 1398 - کد خبر: 604498
رسا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۲۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
انتشارات آستان قدس رضوی مجموعه آثار منتشر شده در حوزه زندگی و سیره پیشوای مسلمانان را برای کودکان، نوجوانان و عموم علاقه مندان به کتاب معرفی و پیشنهاد می کند.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیرعامل به نشر انتشارات آستان قدس رضوی از اجرای طرح کروتاب شامل تخفیف 25 درصدی تمامی آثار این انتشارات در فروشگاه الکترونیکی به نشر خبر داد. تاریخ انتشار: 10:30 - 18 اسفند 1398 - کد خبر: 603816