جمعه ۱۵ اسفندساعت ۰۳:۴۸Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت پیوند»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت پیوند بیماری های وزارت بهداشت گفت: تاکنون در کشور بیش از 340 نوع بیماری نادر تشخیص و ثبت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از برگزاری نخستین دوره کارگاه های کشوری آموزش مداخلات روانشناختی در اختلال مصرف مواد محرک ویژه روانشناسان شاغل در مراکز دولتی درمان اختلال مصرف مواد خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
کتاب "راهنمای تغذیه بالینی در کووید-19(پیشگیری، درمان، نقاهتگاه،خانه)" با مشارکت مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت، انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور و انجمن تغذیه ایران رونمایی شد.
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت از نخستین عمل پیوند قلب در استان خوزستان که صبح امروز و همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) در بیمارستان گلستان اهواز انجام شد، خبر داد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری های وزارت بهداشت گفت: سامانه مدیریت بیماری های نادر را طراحی کردیم تا بتوانیم به صورت مداوم وضعیت بیماران را از راه دور پایش کنیم. ...
برترین ها / ایران پزشک   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۵:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رئیس مرکز مدیریت درمان بیماری های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: شایع شده که می گویند افراد معتاد کرونا نمی گیرند، این حرفی بی پایه و اساس و نوعی فکاهی است که در فضای مجازی منتشر شده است. ...
ایران پزشک   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، عدم ابتلای معتادان به ویروس کرونا را حرفی بی پایه و اساس و نوعی فکاهی دانست که در فضای مجازی منتشر شده است.
ایران پزشک   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: افرادی در تلاش هستند تا به روش های مختلف مانع مدیریت هوشمند دارو شوند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۵:۱۳    
اقتصاد ایران: رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزرات بهداشت، از ابلاغ بسته حمایت از بیماران مزمن اختلالات روان و افزایش پوشش هزینه داروهای این بیماران خبر داد.
رییس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری های وزارت بهداشت به ضرورت توزیع داروهای بیماران صعب العلاج در سامانه مدیریت بیماری های نادر تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۲:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزرات بهداشت با اشاره به تشدید فشارهای روانی در دوران کرونا، از ابلاغ بسته حمایت از بیماران مزمن اختلالات روان و افزایش پوشش هزینه داروهای این بیماران خبر داد.
دکتر مهدی شادنوش در پیامی در گذشت استاد دکتر سید حبیب الله دشتی عضو تیم پیوند کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران را تسلیت گفت.
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت با اشاره به افت و خیزهای تامین دارو در کشور تحت تاثیر تحریم های آمریکا، در عین حال از بانک مرکزی خواست تا تامین داروی بیماران و بویژه بیماران خاص را در اولویت های نخست تخصیص ارز قرار دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت، گفت: توقف اهدای عضو با شیوع کرونا در کشور، حدود 25 روز طول کشید و از فروردین 99 دوباره عمل پیوند انجام می شود.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز :سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی گفت: سالانه بیش از 900 هزار کودک غربالگری اختلال تکاملی می شود. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، محمدتقی جغتایی ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزرات بهداشت با اشاره به افت و خیزهای تامین دارو در کشور تحت تاثیر تحریم های آمریکا، در عین حال از بانک مرکزی خواست تا تامین داروی بیماران و بویژه بیماران خاص را در اولویت بالای تخصیص ارز قرار دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۲۶    
کرمانشاه- ایرنا- کلینیک جامع بیماری های خاص کرمانشاه روز یکشنبه با حضور رئیس مرکز مدیریت پیوند و بیماری های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در کرمانشاه افتتاح شد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۲    
مرکز مدیریت بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی با مشارکت مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های واگیر ؛ پروتکل مداخلات روانی اجتماعی در مقابله با کرونا ویروس 2019 را تهیه و تدوین نمود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزات بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: عملیات پیوند قلب از طریق انتقال هوایی با موفقیت از ارومیه به تهران انجام شد.
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت از انجام موفقیت آمیز دومین انتقال هوایی عضو پیوندی در هفته جاری از مشهد به تهران، خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۰:۴۱    
رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت از پیوند موفق قلب از طریق انتقال هوایی عضو اهدایی خانم 21 ساله از مشهد به تهران خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۵   + ۴۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان -طبق اعلام وبدا، رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت از پیوند موفق قلب از طریق انتقال هوایی عضو اهدایی خانم 21 ساله از مشهد به تهران خبر داد. ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت گفت: بیماری های خاص درشرایط فعلی جامعه نیازمند حمایت های جدی تری توسط بیمه سلامت هستند که این مساله نیازمند هم افزایی های بیشتر است.
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
برای دومین بار پیوند کلیه توسط متخصصان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در بیمارستان فرهیختگان صورت گرفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وبدا ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت در بازدید از بیمارستان رضوی مشهد گفت: بیمارستان های غیر دولتی بخش انکارناپذیر کمک به حوزه سلامت کشور هستند.
مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت در این جوابیه تاکید کرد: به منظور رفع نیاز به دستگاه دیالیز ابتدا از طریق تولیدات داخلی تأمین و چنانچه ظرفیت تولیدات داخل کشور پاسخگوی نیاز کشور نباشد ، تأمین از سایر منابع در دستور کار قرار گیرد .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۵:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت، نسبت به مشکلات تامین داروهای بیماران خاص در شرایط تحریم ها، ابراز نگرانی کرد.
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت ضمن تشریح جزییات برنامه های حمایتی بیماران CF، از توزیع رایگان داروهای این بیماران خبر داد.
سالم خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سالم خبر: رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت و درمان گفت: بیشترین حمایت ها طی یک سال گذشته از بیماران سی اف شده است در حال حاضر این بیماران از داروی کرئون تولید داخل استفاده می کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های خاص وزارت بهداشت گفت: این مرکز با شیوع بیماری کرونا، تمهیدات پیشگیرانه ای را درخصوص بیماران خاص، صعب العلاج و پیوند اعضا آغاز کرد تا این بیماران از ابتلا به بیماری کووید 19 در امان باشند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۲:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا: رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت شرایط پیوند عضو اتباع خارجی در ایران را تشریح کرد. دکتر مهدی شادنوش درباره وضعیت پیوند عضو برای اتباع خارجی در ایران، گفت: پیوند عضو اتباع خارجی در ایران ممنوع است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزرات بهداشت با بیان اینکه بیش از 12 هزار بیمار هموفیلی در کشور وجود دارد، گفت: حدود 30 درصد از بیماران جدید هموفیلی در اثر جهش ژنتیکی جدید به دنیا می آیند؛ یعنی ممکن است سابقه خانوادگی نداشته باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزرات بهداشت با بیان اینکه بیش از 12 هزار بیمار هموفیلی در کشور وجود دارد، گفت: باید توجه کرد که 30 درصد بیمارانی که با بیماری هموفیلی متولد می شوند، بیماری شان ناشی از جهشی جدید بوده و سابقه بیماری در خانواده شان ندارند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۸:۵۹    
رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت با اشاره به اینکه 13 هزار نفر در کشور مبتلا به هموفیلی و اختلال خونریزی دهنده ارثی هستند، گفت: وزارت بهداشت تمهیدات لازم جهت حمایت از این بیماران در شرایط کرونا نظر گرفته است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۵:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری وزارت بهداشت از انجام اعمال پیوند قلب در استان یزد خبر داد. تاریخ انتشار: 15:46 - 26 تیر 1399 - کد خبر: 638158
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت پیوند دانشگاه علوم پزشکی یزد از انجام اولین عمل موفق پیوند قلب در سال جاری در یزد خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت ضمن تشریح وضعیت پیوند عضو در سال 1398، گفت: در سال گذشته دو هزار و 411 پیوند عضو در کشور انجام شده است.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۸:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین ، مهدی شادنوش گفت: صبح روز جمعه عملیات انتقال هوایی قلب پیوندی از رفسنجان به تهران برای احیای زندگی کودک 4 ساله ای انجام شد. شادنوش با بیان اینکه عملیات انتقال قلب با مدیریت مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت و سازمان اورژانس کشور با موفقیت انجام شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۷:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت: بیماران پیوندی به علت داروهایی که استفاده می کنند، دو برابر دیگران در معرض ابتلا به کرونا هستند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، مهدی شادنوش رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت گفت: صبح روز دوشنبه اعضای بیمار مرگ مغزی فاطمه مختاری، 20 ساله از اهالی شهر چلیچه استان چهارمحال و بختیاری با اعلام رضایت خانواده ایثارگر در مرکز آموزشی درمانی آیت الله کاشانی شهرکرد جدا و با رعایت تمام موارد ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، مهدی شادنوش رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت گفت: در شرایط بحرانی و حساس کنونی به دلیل شیوع گسترده ویروس کووید 19 در کشور، عملیات پیوند قلب از طریق انتقال هوایی عضو اهدایی جوان 20 ساله از یزد به تهران با حساسیت و تلاش بسیار زیاد با موفقیت صورت گرفت. ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش سپید آنلاین، مهدی شادنوش در آستانه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در گفت و گو با وبدا، ضمن تشریح اقدامات مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت در سال 99 ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
محمدصادق معتمدیان، شب گذشته 31 خرداد در دیدار رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: تجربه های همراهی و مشارکت مردم در زمان بروز حوادثی همچون سیل، زلزله و حتی کرونا ثابت کرده، خراسان جنوبی همواره در ردیف استان های پیشرو در کارهای خیر بوده است. ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از فارس، آیت الله سیدعلیرضا عبادی ظهر امروز در دیدار با رئیس و اعضای مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت، اظهار داشت: هر بخش مسئله پیوند اعضا به یک نهاد خاص تجزیه می شود که یک بخش آن به اصل تجویز فتوا و آنچه مربوط به مراجع تقلید می شود، برمی گردد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۶:۴۲    
رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی کشور از راه اندازی بخش پیوند اعضا در خراسان جنوبی در آینده نزدیک خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت با بیان اینکه دو سوم افراد که اعضای خانواده آنها دچار مرگ مغزی می شود رضایت به اهدای عضو ندارند گفت: آمار اهدای عضو در بیرجند پایین است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۰۹:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت از کسب رتبه نخست ایران در شاخص اهدای عضو در آسیا خبر داد.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۶:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رئیس مرکز مدیریت پیوند وزارت بهداشت گفت: برای افرادی که قصد اهدا و یا پیوند کلیه را داشته باشند، مرکز مدیریت پیوند در وزارت بهداشت باید مجوز صادر کند و همه اقدامات پیوند تحت نظارت حراست وزارت بهداشت انجام می شود. ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۱:۴۴    
رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت گفت: طی مطالعات انجام شده در انگلستان، اثرات اقتصادی سوءتغذیه در بیمارستان ها حدود 20 میلیارد پوند تخمین زده شده که به دلیل عدم تشخیص به موقع سوءتغذیه است و این مبلغ پنج برابر بیشتر از مشکلات مربوط به عوارض ناشی از چاقی است. ...
سالم خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۵:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
سالم خبر : طی مطالعات انجام شده در انگلستان، اثرات اقتصادی سوءتغذیه در بیمارستان ها حدود 20 میلیارد پوند تخمین زده شده که به دلیل عدم تشخیص به موقع سوءتغذیه است و این مبلغ پنج برابر بیشتر از مشکلات مربوط به عوارض ناشی از چاقی است. ...