یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۹:۴۲Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله ناصر مکارم شیرازی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
قم-ایرنا- آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: امروز ایران برغم وجود تحریم ها روی پای خود ایستاده و پیشرفت هایی نیز داشته است.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
قم- یکی از مراجع تقلید بر ضرورت توجه به تحصیل افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) تأکید کرد و افزود: همین تحصیلات مقدمه ای برای یافتن شغل مناسب در آینده خواهد بود. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۰:۰۶   + ۳۸ سایت دیگر  
ایرنا: آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با اشاره به این که حل مشکلات معیشتی و مهار گرانی ها مستلزم عزم جدی از سوی مسئولان است، تاکید کرد: تا عزم جدی نباشد مشکلات حل نخواهد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
قم-ایرنا- آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: دنیای امروز از ماتریالیسم و مادی گرایی خسته شده است، چرا که نتیجه مادی گرایی جز خونریزی ، قتل و بی اخلاقی چیز دیگری نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۰:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
قم ایرنا آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در بیانیه ای اعلام کرد: جنایت اخیر در بولان بلوچستان قلوب همه پیروان قرآن و عاشقان پبامبر اکرم(ص) و خاندانش در سراسر جهان را مملو از اندوه و سینه های آنان را لبریز از خشم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۴۳    
قم- ایرنا- آیت الله ناصر مکارم شیرازی ازمراجع تقلید با اشاره به اطاله دادرسی در دستگاه قضایی گفت: فرآیند رسیدگی به پرونده ها در دستگاه های قضایی باید کاهش پیدا کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با اشاره به این که دادگستری و دادگاه های ما نیازمند تحول گسترده ای است، گفت: باید قوانینی وضع شود که جلوی تراکم پرونده ها و زندانیان در زندان ها گرفته شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در پیامی به مناسبت رحلت آیت الله مصباح یزدی تاکید کرد: زندگی او سراسر خدمت به اسلام و مکتب اهل بیت(ع) بود و همواره از نظام اسلامی دفاع نمود.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۳۵    
آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با صدور پیامی ضمن تسلیت فرارسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) از مسئولان خواسته است این ایام را سرآغاز وحدت و یکپارچگی و دوری از بگومگوهای بی حاصل بلکه مضر سیاسی قرار دهند و تا می توانند باری از دوش مردم بردارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۶۴ سایت دیگر  
قم – ایرنا – آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با صدور پیامی ضمن تسلیت فرارسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) از مسئولان خواسته است این ایام را سرآغاز وحدت و یکپارچگی و دوری از بگومگوهای بی حاصل بلکه مضر سیاسی قرار دهند و تا می توانند باری از دوش مردم بردارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
قم – ایرنا – آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در پیامی ضمن تسلیت درگذشت آیت الله محمد یزدی رئیس فقید جامعه مدرسین آورده است: این عالم همواره در خدمت انقلاب و نظام جمهوری اسلامی بود.
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۲:۵۵   + ۴۹ سایت دیگر  
آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلیدگفت: دولت دست دلال ها را از واسطه گری قطع کند و متخلفان را شناسایی و به قوه قضاییه تحویل دهد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۰:۱۱   + ۳۰ سایت دیگر  
ایرنا: آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در پیامی ترور وحشیانه دانشمند برجسته هسته ای کشور، شهید محسن فخری زاده را محکوم کرد. در این پیام که نسخه ای از آن روز سه شنبه در اختیار ایرنا گذاشته شد، آمده است: ترور وحشیانۀ دانشمند برجستۀ هسته ای کشور، شهید محسن فخری زاده ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
قم – ایرنا – آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در پیامی درگذشت کلب صادق نقوی، عالم هندوستانی را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله ناصر مکارم شیرازی در پیام های جداگانه، درگذشت امام جمعه سابق کرمان و حجت اسلام راستگو را تسلیت گفت.
598   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
آیت الله ناصر مکارم شیرازی در مراسم گرامیداشت سی و نهمین سالگرد ارتحال علامه سیدمحمدحسین طباطبایی که در محل دارالقرآن این علامه در قم برگزار شد، در پیامی تصویری اظهار کرد: خدا را شکر می کنیم که بار دیگر خدا توفیق داد تا سالگرد علامه طباطبایی را برپا داریم ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۷:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
برترین ها: دفتر آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با انتشار یادداشتی با عنوان "حقیقت دموکراسی آمریکایی از منظر آیت الله العظمی مکارم شیرازی" به انتخابات اخیر آمریکا واکنش نشان داد. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، آیت الله ناصر مکارم شیرازی در مقاله بشارت مسیح به آمدن پیامبر اسلام به نام پیامبر (ص) اسلام در آموزه های مسیحیت اشاره کرده و یکی از وظایف حضرت عیسی بن مریم (ع) را زمینه سازی برای ظهور حضرت ختمی مرتبت دانسته است. ...
به گزارش نویدتهران، حضرت آیت الله مکارم شیرازی از مراجع معظم تقلید شیعه در قم گفتند: قرآن کریم آیات متعددی در خصوص وحدت دارد که ضروری است آن را استخراج کرده و به صورت کتاب تهیه و به زبان های مختلف در جوامع اسلامی توزیع کنید. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آیت الله ناصر مکارم شیرازی مرجع تقلید با تجلیل از فعالیت های صورت گرفته در سال های گذشته برای تقویت وحدت جهان اسلام خواستار ارائه برنامه های جدید برای وحدت بیشتر امت اسلامی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۵۱   + ۶۶ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در پی اهانت رئیس جمهور فرانسه به پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص) با صدور بیانیه ای اعلام کرد: بر دولت های اسلامی لازم است با استفاده از ابزارهای سیاسی و اقتصادی با فشار بر دولت فرانسه جلوی تکرار این گونه جسارت ها را بگیرند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۵   + ۴۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: ناجا بایستی در مقابل سم پاشی های فضای مجازی بسیار هوشمندانه برخورد کند گرچه خوشبختانه مردم ما به آنها اعتنایی نمی کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۰:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
قم – ایرنا – آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در پیامی ضمن تسلیت درگذشت آیت الله ممدوحی عضو فقید جامعه مدرسین حوزه علمیه قم آورده است: این عالم ربانی خدمات شایان توجهی به اسلام و مکتب اهل بیت(ع) داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در پیامی ارتحال آیت الله یوسف صانعی را تسلیت گفت.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله ناصر مکارم شیرازی با صدور پیامی ارتحال آیت الله صانعی را تسلیت گفت.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در پیامی ارتحال آیت الله یوسف صانعی را تسلیت گفت. در پیام این مرجع تقلید که نسخه ای از آن روز یکشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفته آمده است: رحلت حضرت آیت الله حاج شیخ یوسف صانعی موجب نهایت تاسف گردید. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایلنا : آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: اگر با رعایت شئونات بهداشتی امکان برگزاری کلاس های درس حوزه علمیه نبود، باید به سمت کلاس های مجازی حرکت کنیم.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شبکه اجتهاد: مراسم آغاز سال تحصیلی جدید 1399-1400 حوزه های علمیه قم، صبح شنبه 15 شهریورماه با پیام تصویری آیت الله ناصر مکارم شیرازی و سخنرانی آیت الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه های علمیه قم در جمع شخصیت های برجسته و مسئولان حوزوی، با شعار حوزه و فضای مجازی در مدرسه دارالشفاء قم برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
قم-ایرنا- آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: اگر با رعایت شئونات بهداشتی امکان برگزاری کلاس ها ی درس حوزه علمیه نبود، باید به سمت مجازی حرکت کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا- سال تحصیلی جدید حوزه های علمیه روز شنبه با پیام تصویری آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید و جمعی از مسوولان ارشد حوزوی در مدرسه دارالشفاء قم با شعار" نقش حوزه علمیه در فضای مجازی" با تحصیل 50 هزار طلبه در بیش از یک هزار مدرسه علمیه در سراسر کشور آغاز شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۳:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
قم – مرجع تقلید شیعیان گفت: باید همگان تقویت مراسم محرم را از جهت شرعی وظیفه خود بدانند و در عین حال با رعایت محدودیت ها باید مساله محرم زنده بماند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۲۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
قم-ایرنا- مراسم آغاز به کار چهارمین سال فعالیت رادیو محرم، عصر روز پنجشنبه با پیام آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید و با حضور مسئولان حوزوی و استانی درقم برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۲۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
قم-ایرنا- آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: حفظ و تقویت عزاداری ماه محرم در شرایط کنونی یک وظیفه شرعی است و هم زمان با برگزاری باشکوه مراسم ماه محرم باید محدودیت های بهداشتی موجود نیز به صورت کامل رعایت شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیر رادیو محرم گفت: این رادیو چهارمین سال فعالیت خود را از روز پنج شنبه 30 شهریورماه با پیام آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید و با شعار حسینیه ای به وسعت دل ها آغاز می کند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۹   + ۵۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: مرجع تقلید شیعیان گفت: رعایت دستورالعمل های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا بر همه عزاداران الزامی است. به نقل از دفتر آیت الله مکارم شیرازی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید بر رعایت دستورات بهداشتی در ماه محرم تاکید کرد و گفت: از مردم می خواهیم تمام آنچه مربوط به رعایت پروتکل های بهداشتی در عزاداری محرم می باشد را رعایت کنند ...
آیت الله ناصر مکارم شیرازی در پاسخ به پرسش سازمان انتقال خون ایران در خصوص وظیفه شرعی بهبودیافتگان کووید19 برای اهدای پلاسمای خون گفت: درصورتی که اهدای پلاسمای کوید 19 مشکلی برای اهدا کنندگان ندارد، در این مسئله کوتاهی نکنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۲۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید، پیامی به اولین همایش بین المللی لشکر فاطمیون افغانستان ارسال کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در پیامی به هفدهمین گردهمایی ماه محرم اروپا در مرکز اسلامی امام علی(ع) هامبورگ بیان کرد: اسلام، صلح و امنیت و آرامش روانی را همچون آب حیات برای جامعه جهانی لازم می شمارد و قرآن مجید را خیر مطلق شمرده و می فرماید والصلح خیر .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۶:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با بیان اینکه وحدت شیعه و سنی و دیگر مذاهب عامل مهمی در خنثی سازی نقشه های شوم دشمنان است گفت: با همدلی، وحدت و شناخت مقاصد شوم دشمنان و نیز ارتباط چهره به چهره بسیاری از مشکل ها حل می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
قم – ایرنا – آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید به چند استفتاء در مورد برگزاری عزای سید و سالار شهیدان در ماه های محرم و صفر و در ایام شیوع ویروس کرونا، پاسخ داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله ناصر مکارم شیرازی گفت: عزاداری حسینی باید به شکلی باشد که هم پروتکل های بهداشتی رعایت شود و هم از جنبه های معنوی و مذهبی غافل نشویم؛ همان گونه که در مورد نماز جمعه هم این دستور داده شده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۴:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با تاکید بر این که عزاداری ماه محرم باید با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود گفت: شکی نیست که ما اصولی داریم که به هیچ وجه نمی توانیم آن ها را رها کنیم؛ ازجمله آن مساله عزاداری محرم و صفر است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۲:۳۲   + ۴۳ سایت دیگر  
قم – ایرنا – آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با تاکید بر این که عزاداری ماه محرم باید با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود گفت: شکی نیست که ما اصولی داریم که به هیچ وجه نمی توانیم آن ها را رها کنیم؛ ازجمله آن مساله عزاداری محرم و صفر است.
فرهنگ سدید   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله ناصر مکارم شیرازی در واکنش به گرانی های افسارگسیخته در کشور گفت: مسألۀ مهم، خونسردی مسئولین است! که با وعدۀ حل مشکلات و مسئولیتی که دارند، اکنون حتی اظهار شرمندگی هم نمی کنند!
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۰:۱۷    
انتخاب نوشت : آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در پیامی درخصوص گرانی های اخیر تاکید کرد: قوای سه گانه عوامل گرانی را پیدا کرده، با توجه به محدودیت های موجود همچون تحریم های ظالمانه، با ارائه راهکارهای مناسب، جلوی این وضع نابسامان را بگیرند ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۳۶   + ۱۰۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در پیامی در خصوص گرانی های اخیر تاکید کرد: قوای سه گانه عوامل گرانی را پیدا کرده، با توجه به محدودیت های موجود همچون تحریم های ظالمانه، با ارائه راهکارهای مناسب، جلوی این وضع نابسامان را بگیرند. در این پیام آمده است: ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
جماران: دفتر آیت الله ناصر مکارم شیرازی ضمن تکذیب ادعای مطرح شده در یک فیلم مستند اعلام کرد: فردی را که هیچ گونه نسبت خانوادگی و حتی آشنایی با حضرت آیت الله مکارم شیرازی و اطرافیان ایشان ندارد را به ایشان منتسب نموده اند و این دفتر از طریق مراجع قانونی موضوع را پیگیری خواهد نمود . ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۹:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ دفتر آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در اطلاعیه ای، انتساب ادعاهای مطرح شده به وی در فیلمی با نام حجاب را تکذیب کرد. دفتر آیت الله مکارم شیرازی روز شنبه در اطلاعیه ای تاکید کرده: متاسفانه بعضی دروغ جدیدی جعل کرده و در فیلمی با نام حجاب ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
دفتر آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در اطلاعیه ای، انتساب ادعاهای مطرح شده به وی در فیلمی با نام حجاب را تکذیب کرد.