دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۱۹:۲۱May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت بهداشت و درمان»

دانا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
براساس اعلام وزارت بهداشت و درمان در طول 24 ساعت گذشته، 8 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند.
سالم خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
سالم خبر: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی پدرام پاک آیین را به عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت و نیز دستیار رسانه ای خود منصوب کرد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، بر اساس آخرین اطلاعات سامانه وزارت بهداشت و درمان امروز 23 اردیبهشت 1401 وضعیت شیوع کرونا در کرج، طالقان و اشتهارد زرد و در نظرآباد، فردیس، چهارباغ و ساوجبلاغ آبی است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
جیریایی گفت: همزمان با گرامیداشت هفته سلامت به دستور رئیس جمهور و هماهنگی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی پوشش پنج میلیون و 400 هزار نفر از افراد فاقد هرگونه پوشش بیمه ای شروع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: سیاست وزارتخانه توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در شهرها و روستاهای کم برخوردار و حاشیه مراکز شهرها است.
سالم خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سالم خبر: معاون درمان وزارت بهداشت و درمان گفت: هجمه هایی درباره غربالگری پیش از زایمان اتفاق، مبنی بر اینکه قرار است غربالگری حذف شود، افتاد که اینگونه نیست. غربالگری اصلا حذف نشده، فقط مقداری تخصصی تر شده است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: معاون بهداشت وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی یکی از دغدغه های مهم را بحث کاهش و سالمندی جمعیت برشمرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۲    
مدیر کل دفتر سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: بیماری های دهان از جمله مهمترین فاکتورهای حوزه سلامت عمومی است و با عواملی مانند درآمد، دانش، سواد سلامت دهان ارتباط نزدیکی دارد.
سلام نو / کاشف اسرار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۱:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری اعلام کرد که دولت برای حفظ آرامش بازار و کمک به معیشت مردم تا زمان عرضه کالابرگ الکترونیکی مبالغی را به عنوان کمک هزینه معیشتی پرداخت خواهد کرد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۸:۵۹   + ۱۱۰ سایت دیگر  
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در جلسه روز یکشنبه هیات دولت از اقدامات وزارت بهداشت و درمان در برقراری بیمه همگانی سلامت برای 5 میلیون نفر از هموطنان و اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری قدردانی کرد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: متاسفانه ما با گرانی فروش دارو در بازار مواجه شده ایم و هنوز گرانی اتفاق نیافتاده است و در این بخش متولی وزارت بهداشت و درمان است و باید در این بخش پاسخگو باشد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۵:۲۳    
سال هاست که قرار است فکری به حال چندین هزار تخت بیمارستانی فرسوده شود، در واقع هر سال وزارت بهداشت و درمان در این باره بودجه ای را می گیرد
سلام نو / شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۲۳:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور تاکید کرد: درباره استخدام پرستاران پیشنهادهای مناسبی ارائه شد که نیاز به بررسی بیشتری دارد.
سلام نو / قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۴:۲۴   + ۱۰۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی، رییس جمهور گفت: بهبود شرایط بهداشتی نباید باعث شود رعایت دستورالعمل های بهداشتی در برابر شیوع کرونا کاهش یابد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز، مرکز توسعه پژوهش های بالینی بیمارستان نمازی در سال 1382 توسط معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، دکتر ملک افضلی در بیمارستان نمازی افتتاح شده است . ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۲:۵۲    
یک سال پیش همین موقع همه شهروندان ایرانی از وزارت بهداشت و درمان وقت تقاضا می کردند واکسن بخرد و هر روز یکی از واکسن سازهای کشور قول می داد که به زودی واکسن تولید داخل در اختیار شهروندان قرار می گیرد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه نمایندگان مجلس به عملکرد وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی مثبت است و پشتیبانی از حوزه سلامت را مانند پشتیبانی از جبهه می دانیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۲۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، بر اساس آخرین اطلاعات سامانه وزارت بهداشت و درمان امروز 2 اردیبهشت 1401 وضعیت شیوع کرونا در همه هفت کرج، طالقان، نظرآباد، فردیس، اشتهارد، چهارباغ و ساوجبلاغ زرد است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سال گذشته، معاون پرستاری وزارت بهداشت و درمان وعده داد که پرستاران 89 روزه، شرکتی و طرحی ، امسال تعیین وضعیت می شوند. این خبر نور امیدی به قلب پرستارانی که منتظر استخدام بودند تابید.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۰:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور از پروژه نیمه تمام بیمارستان 313 تختخوابی امام خمینی شهریار که احداث آن 30 سال پیش آغاز شده بود، بازدید کرد و از مسئولین وزارت بهداشت و درمان خواست تا یکسال آینده زمینه افتتاح آن را فراهم کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۹:۲۹   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور از پروژه نیمه تمام بیمارستان 313 تختخوابی امام خمینی شهریار که احداث آن 30 سال پیش آغاز شده بود، بازدید کرد و از مسئولین وزارت بهداشت و درمان خواست تا یکسال آینده زمینه افتتاح آن را فراهم کنند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
رکنا: علی صالحی، دادستان تهران، به مسئله ساختمان های ناایمن در پایتخت ورود کرد و از لزوم پیگیری دستگاه های متولی از جمله شهرداری های مناطق، سازمان اتش نشانی و وزارت بهداشت و درمان سخن گفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی براساس اعلام وزارت بهداشت و درمان رنگ بندی کرونایی طی امروز تغییر چشم گیری داشت.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، در ایام آغازین امسال سازمان اورژانس به عنوان نماینده وزارت بهداشت و درمان در مناطق عملیاتی استان خوزستان خدمات فوریت های پزشکی را به شکل مطلوب و رایگان ارائه کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کارمندان وزارت بهداشت و درمان امارات متحده عربی طی پنج سال گذشته بیش از 91 درصد افزایش یافت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس انجمن تولیدکنندگان شیر خشک صنعتی گفت: شیر خشک پایه نوزاد از سوی وزارت بهداشت و درمان تاییدیه گرفته است اما این شیر با ارز ترجیحی به کارخانه های شیر خشک نوزاد تحویل داده نمی شد و کارخانه ها باید این شیر را با ارز نیما و یا با ارز آزاد خریداری کنند.
سالم خبر   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۶:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
سالم خبر: سرپرست مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان گفت: در کشور ما سازمان های بیمه گر باید بهتر عمل کنند و اگر همزمان با تغییر نرخ دارو، تجهیزات و خدمات، پوشش کاملی بدهند، به طور قطع فشاری به بیماران نمی آید.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ دکتر ملک فاضلی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفتگوی تلفنی با برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد بالابودن تعرفه های دندان پزشکی و عدم پوشش سازمان های بیمه گر گفت: سلامت ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون فنی معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه درباره هشدار وزارت بهداشت و درمان مبنی بر افزایش موارد بیماری سرخک در کشور، گفت: موردی از ابتلای کودکان به بیماری سرخک در کرمانشاه مشاهده نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت و درمان گفت: اولویت ما در وزارت بهداشت و درمان توجه به مناطق محروم و بهبود دسترسی مردم به خدمات سلامت است و این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.
هرمزبان   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۰۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
هرمزبان – سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از حضور رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور در جلسه امروز این کمیسیون و ارائه برنامه ریزی های این سازمان برای سال 1401 خبر داد. ...
ندای پیشوا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۲   + ۶۱ سایت دیگر  
رنگ بندی جدید کرونایی در کشور اعلام شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، روابط عمومی وزارت بهداشت ودرمان اعلام کرد: بر اساس آخرین به روز رسانی ها، تعداد شهرهای با وضعیت قرمز در کشور از ...
موج   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۵    
نایب رئیس کمسیون بهداشت در مجلس شورای اسلامی گفت: حذف ارز دولتی دارو نباید فشار مضاعفی را به مصرف کنندگان تحمیل کند و مابه التفاوت قیمت دارو نیز باید توسط وزارت بهداشت و درمان مدیریت شود.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۲۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
در دیدار نوروزی رئیس کل و معاونین سازمان نظام پزشکی با وزیر بهداشت و معاونین و مدیران آن وزارتخانه بر تعامل و هماهنگی هر چه بیشتر سازمان نظام پزشکی و وزارت بهداشت و درمان به منظور پیشگیری از مشکلات حوزه سلامت تاکید شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۲۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، شهریار حیدری بعد از ظهر امروز شنبه در حاشیه افتتاح کلینیک بیمارستان الزهرا (س) گیلانغرب اظهار کرد: با همت دولت سیزدهم و وزارت بهداشت و درمان و گسترش واکسیناسیون کرونا ، بیماری کرونا در کشور به خوبی مهار و کنترل شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۲:۵۹    
براساس جدیدترین رنگ بندی شهرها توسط وزارت بهداشت ودرمان یک شهرستان در استان لرستان در وضعت قرمز کرونایی قرار گرفت.
الف   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت و درمان از ریزگردهایی که این روزها هوای کشور را آلوده کرده ، می گوید.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۰۸:۵۱   + ۸۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت:صادرات واکسن کرونا را نیز از یکی دو هفته پیش آغاز کرده ایم و واکسن ایرانی، فعلا به 10 کشور آفریقایی صادر خواهد شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
برنامه روزنه با موضوع بررسی شیوع بیماری سرخک در کشور، در ارتباط تلفنی با دکتر محمدمهدی گویا (رئیس مرکز بیماری های واگیر وزارت بهداشت و درمان و متخصص عفونی و گرمسیری) از شبکه رادیویی گفت وگو روی آنتن رفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۴:۳۶    
گروه استان ها- معاون توسعه وزارت بهداشت و درمان از تجهیز و افتتاح بلوک زایمان بیمارستان زعیم شهرستان تا عید فطر خبر داد و گفت: با وجود تبدیل وضعیت 67 هزار نفر از جامعه ایثارگری حوزه درمان 100 هزار نفر دیگر نیز از این حوزه در حال انجام است.
ندای پیشوا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
164 بیمار مبتلا به سرخک در کشور شناسایی شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، معاون بهداشت وزارت بهداشت و درمان بیان کرد: تاکنون حدوداً 164 نفر در کشورمان به بیماری سرخک مبتلا شده اند، ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بخش کرونای بیمارستان امام خمینی (ره) فیروزکوه خالی از بیمار است. *** وضعیت کرونای فیروزکوه به گزارش صنایع ، عبدالمجید حسینی با بیان اینکه از اواسط اسفند ماه سال گذشته تا کنون هیچ بیمار کرونایی در بیمارستان امام خمینی (ره) بستری نشده است، اظهار کرد: ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۲۳:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، بر اساس آخرین اطلاعات سامانه وزارت بهداشت و درمان امروز 9 فروردین 1401 وضعیت شیوع کرونا در کرج، طالقان، نظرآباد، فردیس و اشتهارد زرد و در چهارباغ و ساوجبلاغ آبی است.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۰۳:۴۷    
مدیر دفتر سلامت جمعیت و خانواده وزارت بهداشت و درمان مدارس کشور گفت: رشد جمعیت کشور 68 صدم درصد است. برکاتی افزود: رشد جمعیت در سال گذشته 68 صدم درصد اعلام شد که نشان از کاهش رشد جمعیت است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۱/۰۵ - ۱۵:۴۱    
وزارت بهداشت و درمان از تزریق 19 هزار و 471 دوز واکسن کرونا در کشور در شبانه روز گذشته خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی از اعطای مجوز موافقت اصولی فعالیت مرکز رشد دارو و فرآورده های طبیعی شمال ایران در وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۱۲:۱۰    
روند واکسیناسیون عمومی جهت جلوگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا در کشور از سوی دولت با سرعت فوق العاده ای در جریان است.
زریان   ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
وزارت بهداشت و درمان اقلیم کردستان اعلام کرد که طی24 ساعت گذشته 81 نفر دیگر در اقلیم به کرونا مبتلا شدند هیچ مورد فوتی بر اثر این بیماری ثبت نشدە است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و درمان گفت: 60 میلیارد ریال اعتبار جهت تامین نیروی انسانی و سایر اقدامات لازم در راستای مبارزه با پشه آئدس به دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اختصاص می یابد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۹:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت و درمان توضیح می دهد که بلیت ناوگان حمل و نقل عمومی به افرادی که واکسن تزریق نکرده اند، فروخته نمی شود.