چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۶:۴۰Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین برق»

دنیای اقتصاد   ۶ ساعت پیش    
زینب طاری : تولیدکنندگان برق یکی از اصلی ترین شریان های تامین برق پایدار کشور محسوب می شوند. واگذاری نیروگاه های دولتی در کنار جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی برای راه اندازی نیروگاه های جدید طی بیش از یک دهه گذشته، سهم این بخش را از ظرفیت تولید برق کشور به بیش از 50 درصد رساند.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، امیر کاظمی مدیر توزیع برق شهرستان فردیس با اعلام این خبر افزود: در راستای تامین برق مطمئن و پایدار، بیش از1500 متر شبکه فشار ضعیف هوایی فرسوده با کابل خودنگهدار جایگزین و کابل سرویس های فرسوده ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از تامین برق ضروری و روشنایی واحدهای تولیدی شهرک های صنعتی شهید سلیمی و شهید سلیمانی خبر داد.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، بهنام بیات مدیر عامل گفت: جلسه ای در خصوص چگونگی واگذاری انشعابات برق اصناف مستقر در محل، برگزار و رفع موانع موجود، تسریع در تامین برق محل مذکور مورد بحث و بررسی قرار گرفت. ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مانور سراسری تاب آوری شبکه در شرکت توزیع برق گیلان با حضور مدیرعامل این شرکت در محله پاچکنار رشت اجرا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۴:۲۰    
گروه استان ها- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: ساخت نیروگاه برق در بویین زهرا منوط به تامین 1200 مگاوات برق مورد نیاز استان قزوین است و به این شرط با اجرای این پروژه موافقت می کنیم.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
بهره برداری از 9 پروژه تامین برق با اعتبار 732 میلیارد تومان در آذربایجان شرقی با حضور معاون برق و انرژی وزیر نیرو در قالب بیست و نهمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران آغاز شد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
9 پروژه تامین برق با سرمایه گذاری 732 میلیارد تومان روز سه شنبه و در بیست و نهمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با حضور همایون حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در استان آذربایجان شرقی به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۶    
مسئولان، درباره درخواست تامین برق برای زمین های زراعی اهالی کلاته اَرغنون آباد شهرستان گرمه پاسخ دادند.
نیروگاه های مقباس کوچک، یکی از سریع ترین و ارزان ترین روش های تامین برق مصرف کنندگان به شمار می روند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
روشنایی و تامین برق پایدار به دلیل کمبود منابع و قهر سرمایه گذاری ها تهدید می شود. غیرواقعی بودن قیمت فروش برق و دستوری بودن مکانیزم های آن، عدم پرداخت مطالبات، فشار تحریم ها و عدم دسترسی به منابع مالی خارجی، نوسانات نرخ ارز و آسیب به مفاد قراردادها و شیوع ویروس کرونا ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۵    
عراق برای تامین برق خود به عربستان نیاز دارد و توافق اتصال شبکه برق عراق به عربستان اجرا خواهد شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۶    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: تامین برق پایدار مشترکین از اهداف وزارت نیرو و توانیر و به تبع از آن شرکت توزیع نیروی برق استان است که در صدد آن هستیم این مهم تحقق یابد . ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
در جلسه ای که با حضور معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در شهرک صنعتی بزرگ شیراز برگزار شد در خصوص تامین زیرساخت های برق مورد نیاز واحدهای صنعتی بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری شد .
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس بابیان اینکه تصویب تامین برق شهرک صنعتی خیام 50 درصد توسط استانداری خراسان رضوی در دستور کار قرار دارد، گفت: پیگیری سریع گمرک شهرک صنعتی خیام از طریق رئیس انبارهای گمرکات کشور عملیاتی شود.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، نادر ثناگو مطلق با اشاره به راه اندازی و ارائه مجور به چندین نیروگاه برق در منطقه گفت: این نیروگاه ها علاوه بر تامین برق مورد نیاز واحدهای مستقر در پیام (از طریق تقویت پست انتقال) بخشی از برق مسکن مهر ماهدشت و صفادشت را نیز تامین و مابقی به شبکه برق سراسری وصل می شود. ...
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
طرح نصب UPS پشتیبان و تعویض تابلوی برق برج مراقبت فرودگاه شهدای پارس آباد مغان در عملیات پروازی با موفقیت انجام شد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه پارس آباد، سید پیمان آتش زر ...
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس ، غلامرضا نصیری با بیان اینکه پویش الف-ب- ایران از ابتدای شکل گیری تا کنون توجه ویژه به طرح های تامین برق و انرژی در استان فارس و منطقه جنوب کشور داشته است افزود: حضور مهندس همایون حائری معاون وزیر نیرو ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۳:۵۰    
موج منبعی سرشار از انرژی است که می تواند نیاز بشر به سوخت های فسیلی را کاهش و حتی به صفر برساند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - اعلام پایان آتش سوزی جنگل توسکستان توسط استاندار، اجرای 32 کیلومتر لایروبی و زهکشی رودخانه کردکوی، برپایی نمایشگاه عکس پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مینودشت و تامین برق محاکم قضایی با استفاده از انرژی خورشیدی از جمله خبرهای کوتاه روز یکشنبه گلستان است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
بادهای 120 روزه سیستان و بلوچستان، پتانسیل بالایی برای سرمایه گذاری و اشتغال دارند. راه اندازی بزرگترین نیروگاه بادی کشور در میله نادر سیستان و بلوچستان، فرصت بسیار خوبی برای تامین برق و توسعه منطقه از طریق تولید انرژی پاک است.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
جانشین ستاد مقابله با کرونا در استان قزوین گفت: بازار و اصناف پای کار هستند که امیدواریم این نظارت ها به شکل جامع و کامل صورت بگیرد چراکه دیگر از مرحله هشدار و تذکر و اخطار گذر کردیم لذا با مشاهده تخلف برای بار اول اقدام به پلمب و تعطیلی کسبه خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۴۱    
معاون فرماندار فاروج گفت: برای ظرفیت نهایی کارخانه کاغذ این شهرستان، 5 مگابایت برق نیاز است که با اعتبار پیش بینی شده در سفر استاندار خراسان شمالی به فاروج این مشکل با اختصاص اعتبار برطرف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای تامین برق اضطراری تهران کار ویژه ای انجام نگرفته در حالیکه برق اضطراری، گاز اضطراری و قطع گاز در زمان بروز حوادث الزامی است.
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۰:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز پنجشنبه در سی و یکمین پویش ملی تدبیر و امید برای جهش تولید از طریق ویدئوکنفرانس فاز اول طرح انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی ایران، بخشی از سایت شیرین سازی فاز اول این طرح ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
با انباشت 197 میلیون لیتر سوخت گازوئیل در مخازن نیروگاه شهید رجایی، این نیروگاه به رکورد تازه ای در ذخیره سازی سوخت زمستان دست یافت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت نیرو (پاون) ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بهمنی علیجانوند گفت: روستای کوشک خلف مسجدسلیمان جمعیت قابل توجهی دارد و تاکنون برق رسانی به آن انجام نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۶:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- مدیر امور فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: عملیات زیرسازی، آسفالت، تامین برق و روشنایی در خط چهارم سایت صنعتی کابُلی با اعتباری افزون بر 21 میلیارد و 649 میلیون حدود 88 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران گفت: انرژی برق بخش مهمی از چرخه اقتصاد کشور به شمار می رود و آرامش و امنیت جامعه در گروی وجود آن است؛ بنابراین تمام تلاش همکارانم در این شرکت تامین برق پایدار و مطمئن برای مشترکان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: طبق مصوبه سازمان پدافند غیرعامل کشور، همه مراکز حساس و حیاتی باید مجهز به مولد اضطراری تامین برق باشند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
هرساله رزمایش سراسری با هدف سنجش آمادگی و سلامت مولد های تامین برق دستگاه های مختلف برگزار شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رزمایش آماده بکاری مولد های تامین برق اضطراری در چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۵:۳۵   + ۶۲ سایت دیگر  
در حاشیه برگزاری نهمین رزمایش سراسری مولد های برق اضطراری، سند همکاری اجرای دستورالعمل تامین برق اضطراری مراکز حیاتی، حساس، مهم و ضروری بین سازمان پدافند غیرعامل کشور و شرکت توانیر امضا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو گفت: وجود مولدهای اضطراری تامین برق در مراکز حساس وحیاتی آسیب پذیری ها را کاهش می دهد و ضرورتی جدی است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: طرح قانونمندسازی رمزارزها و ماینینگ در مجلس تدوین و توسط هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول شده و برای بررسی به کمیسیون های تخصصی مربوطه ارسال شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران(توانیر) گفت: طبق مصوبه سازمان پدافند غیرعامل کشور همه مراکزحساس و حیاتی باید مجهز به مولد اضطراری تامین برق باشند.
با افزایش نرخ ارز، فاصله قیمت تمام شده و قیمت فروش بیشتر هم می شود و ما دنبال این هستیم که برق را به تدریج وارد بورس انرژی بکنیم و سپس برق را آن جا توزیع کنیم و برای تامین برق بالای 5 مگاوات قرارداد دوجانبه ببندیم و به تدریج روند فعلی را اصلاح کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
220 کنتور هوشمند فهام جدید برای تامین برق چاه های کشاورزی و صنعتی مشترکان در شهرضا نصب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - همکاری های ایران و پاکستان در حوزه انرژی یکی از ظرفیت های بالقوه برای توسعه مناسبات دوجانبه به شمار می رود که طی سال های اخیر توسعه یافته است؛ اکنون دولت اسلام آباد در گامی جدید قصد دارد تا به تامین برق مورد نیاز خود از جمهوری اسلامی ایران ادامه دهد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۳۵    
واحد دوم گازی نیروگاه سیکل ترکیبی قشم با حضور رییس جمهور به صورت ویدئو کنفرانسی افتتاح شد. *** واحد دوم گازی نیروگاه سیکل ترکیبی قشم به گزارش خبرگزاری صنایع ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا؛ علیرضا شاهرضایی مدیر امور بهره برداری توزیع برق شهرستان ساوجبلاغ با بیان این خبر افزود: بمنظور تامین برق مطمئن و پایدار، انجام شاخه زنی ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
واحد دوم گازی نیروگاه سیکل ترکیبی قشم با حضور رییس جمهور به صورت ویدئو کنفرانسی افتتاح شد. *** واحد دوم گازی نیروگاه سیکل ترکیبی قشم به گزارش خبرگزاری صنایع ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر طرح های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی ساتبا، از تدوین "دستورالعمل اجرایی نصب مولدهای خورشیدی خانگی کوچک مقیاس" خبر داد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان البرز گفت: تا کنون فرودگاه پیام، شرکت ماموت و چند واحد در شهرک های صنعتی استان مجوز استخراج ارز دیجیتالی را دریافت و با پرداخت تعرفه مشخص شده برای استخراج، هیچ مشکلی برای مصرف برق ندارند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
طاهری فرماندار شهریار با اشاره به مشخص شدن اداره آب و فاضلاب به عنوام متولی پساب خروجی تصفیه خانه شاهدشهر با پیگیری های مکرر فرمانداری شهریار از وزارت نیرو، گفت: با تامین برق لازم و وجود کانال انتقال آب از تصفیه خانه شاهدشهر، 50 هکتار از اراضی کشاورزی منطقه از آب خروجی بهره مند خواهند شد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل بورس انرژی ایران در ابلاغیه ای به تمام شرکت های کارگزاری عضو این بازار، به تشریح مصوبه اخیر هیات وزیران پیرامون تامین برق در بورس انرژی پرداخت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۱۰   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بورس انرژی ایران در ابلاغیه ای به تمام شرکت های کارگزاری عضو این بازار، با اشاره به مصوبه اخیر هیات وزیران درباره تامین برق در بورس انرژی اعلام کرد که کلیه مشترکان صنعتی برق با قدرت بالای پنج مگاوات موظفند برق (انرژی الکتریکی) مورد نیاز را از طریق قراردادهای دوجانبه یا سایر روش های متداول ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
انتشار گاز مونوکسید کربن جان دو نفر را در آذربایجان شرقی گرفت. در یک حادثه در روستای گلستان علیای مراغه پدر 65 ساله ای بر اثر انتشار گاز مونوکسیدکربن موتور برق در دم جان باخت و پسر 32 ساله وی نیز بعد از اقدامات درمانی کادر اورژانس 115 این شهرستان به بیمارستان منتقل شد. ...