پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۱۵:۳۸Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین برق»

ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این شرکت آمادگی لازم برای واگذاری انشعاب را به مدارس جدید دارد و برای احداث شبکه های برق رسانی و تامین برق پایدار مکان های آموزشی از هیچ کوششی دریغ نمی کند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
صنعت آب و برق کشور در مراسم پرشور راهپیمایی اربعین حسینی با تمام قوا به میدان آمد تا با جان و دل و هر آنچه در توان دارد خدمتگذار زائران دیار عشق باشد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر کشور میانگین ماندگاری زوار در مرز ایران را 20 دقیقه تخمین زد و گفت بودجه ستاد اربعین 35 میلیارد تومان بود و این بودجه برای چهار بانده کردن جاده ها، خرید سایبان، تامین برق و ایجاد گیت در عراق هزینه شد و استانداران همچنان بدهکار هستند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۰:۲۵   + ۴۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر کشور میانگین ماندگاری زوار در مرز ایران را 20 دقیقه تخمین زد و گفت: بودجه ستاد اربعین 35 میلیارد تومان بود و این بودجه برای چهار بانده کردن جاده ها، خرید سایبان، تامین برق و ایجاد گیت در عراق هزینه شد و استانداران همچنان بدهکار هستند.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۹:۳۷    
نصر: آذربایجان شرقی به عنوان قطب صنعت و اقتصاد کشور دارای چهار هزار و 200 واحد صنعتی در سطح استان است که در اشتغال زایی و پاسخگویی به نیازهای صنعتی کشور نقش راهبردی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - انجمن کارفرمایان صنعت سیمان در نامه ای به علی اکبر محرابیان وزیر نیرو تعامل مثبت و سازنده در تأمین برق کارخانه های سیمان را عامل ثبات و تعادل تولید بازار سیمان در تابستان امسال ذکر کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تامین پایدار برق صنایع کشور سبب شده تا شاهد روند افزایش شاخص تولید صنعتی کشور باشیم و افزایش 6.7 درصد در این شاخص طی مرداد 1401 اتفاق بیفتد.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
تامین پایدار برق صنایع کشور سبب شده تا شاهد روند افزایش شاخص تولید صنعتی کشور باشیم و افزایش 6.7 درصد در این شاخص طی مرداد 1401 اتفاق بیفتد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تامین پایدار برق صنایع کشور سبب شده شاهد روند افزایش شاخص تولید صنعتی کشور باشیم و افزایش 6.7 درصد در این شاخص طی مرداد 1401 اتفاق بیفتد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، علی اکبر محرابیان پس از ورود به پایانه مرزی مهران، از واحدهای مستقر وزارتخانه نیرو در پایانه مرزی بازدید کرد و در جریان فعالیت این واحد ها قرار گرفت. وی سپس از اکیپ های اجرایی تامین برق مستقر در پایانه مرزی مهران قدردانی کرد. در ادامه وزیر نیرو و استاندار ایلام [...]
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : عضو هیات مدیره سندیکای شرکت های تولید کننده برق در گفت وگو با دنیای اقتصاد تعلل در راه اندازی نهاد تنظیم گر بخش برق را عاملی برای کاهش سرمایه گذاری و افزایش مخاطرات در کفایت تامین برق دانست
رسیدن شاخص آمادگی تولید نیروگاه های حرارتی به 98 درصد یکی از رکوردهای صنعت برق در تابستان امسال بود که این امر زمینه تامین برق پایدار را فراهم کرد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - مدیرکل دفتر فنی تولید شرکت مادرتخصصی برق حرارتی گفت: برای تامین برق پایدار تابستان سال آینده حدود 107 هزار مگاوات برنامه تعمیراتی در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۹:۵۵    
کارکنان نیروگاه شهید رجایی هم برای تامین برق پایدار در ایام اربعین حسینی پای کار ماندند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: بیش از 400 نیروی عملیاتی این شرکت با حضور در 200 موکب و 1100 غرفه، نسبت به تامین برق پایدار موکب های مسیر راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی این منطقه اقدام کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
صنعتگران نیروگاه حرارتی شازند در ایام اربعین با تلاش و پشتکار توانستند با حفظ سنگر تولید نقش موثری در تامین برق پایدار ایفا کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه اردن اعلام کرد که کشورش به محض دستیابی به توافق میان لبنان و بانک جهانی، آماده تامین برق این کشور است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
فرانسه گزارشی مبنی بر این که این کشور قصد دارد صادرات برق به ایتالیا را قطع کند را تکذیب و بر تعهد خود برای حفظ تامین برق به همسایگان اروپایی اش تاکید کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از وزارت نیرو، اسماعیل نمازی گفت: همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی بیش از هشت هزار و 500 نفر از پرسنل نیروگاه های حرارتی سراسر کشور مشغول به کار هستند تا در این ایام خللی در تولید برق پایدار برای مردم ایجاد نشود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۸   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فنی تولید شرکت مادرتخصصی برق حرارتی گفت: برای تامین برق پایدار تابستان سال آینده حدود 107 هزار مگاوات برنامه تعمیراتی در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۹:۰۰    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان غربی گفت: هیچ مشکلی در تامین برق استان نداریم.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با بیان این که یکی از مشکلات مهم آذربایجان شرقی در حوزه صنعت کمبود شدید انرژی برق است، اظهار کرد: در 10 سال گذشته آذربایجان شرقی از سوی وزارت نیرو ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از تأمین روشنایی موکب های اربعین حسینی(ع) با نصب 2 هزار و 420 متر شبکه در سطح این استان خبر داد.
آنا / نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۱:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مجری طرح نیروگاه های صنعتی و معدنی شرکت مادر تخصصی توانیر گفت: جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه از لحاظ شاخص های برق یکم و چهاردهم دنیا است و تبادل برقی با تمام کشورهای همسایه ای که با آنها مرز خاکی داریم، صورت می گیرد.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
توسعه معاملات برق و تامین مالی این صنعت در بورس با همکاری وزارت نیرو امکان پذیر است،اما توانیر تمایلی به رقابتی شدن معاملات برق در سازوکار بورس نداشته و امید است با توجه به تاکیدات وزیر نیرو، مجموعه وزارت نیرو همراهی لازم را برای توسعه بازار برق انجام دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در نتیجه این غفلت چند ساله در حوزه تامین برق پایدار برای صنایع و معادن استان با چالش و مشکل جدی روبه رو هستیم و در شرایطی که 43 درصد برق مورد نیاز واحدهای مستقر در شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی تأمین می شود ...
شهر بورس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
صنایعی مانند فولاد، سیمان و پتروشیمی با خاموشی های گسترده مواجه بوده اند که برای تامین برق آنها راه های جدیدی در نظر گرفته شده است. نیروگاه های خصوصی و بورس کالا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۹    
تامین برق یکی از مهمترین زیرساخت های لازم برای توسعه فعالیت های صنعتی استان چهارمحال و بختیاری است و شهرک ها و نواحی صنعتی چهارمحال و بختیاری با چالش جدی تامین برق روبرو هستند.
اروم نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
کیامهر در راستای تامین برق از بهره برداری420 پروژه اصلاح شبکه با اعتبار 880 میلیارد تومان خبر داد و گفت : موافقت نامه ایجاد 1500 کیلومتر شبکه مسی اخذ شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۷:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تامین برق موردنیاز کشور با استفاده از زیرساخت هایی ممکن شد که در یک سال دولت سیزدهم روند روبه رشدی را تجربه کرد که وعده افزایش 6هزار مگاواتی تولید برق نیز محقق شد که بالاترین افزایش در تولید برق در یک سال در سال های پس از انقلاب محسوب می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : وزیر نیرو گفت: براساس مذاکرات صورت گرفته با وزارت نفت امیدواریم در تامین سوخت زمستانی نیروگاه ها با مشکل مواجه نشویم و چالشی برای تامین برق ایجاد نشود ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۰    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام گفت: ظرفیت بار در ایام اربعین 70 درصد افزایش یافته که با ایجاد این ظرفیت تاکنون هیچ مشکلی در تامین برق پایدار نداشتیم.
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
آرش کردی گفت:طبق مصوبات و دستورالعمل ها از پاییز امسال صنایع برای تامین برق بیشتر از یک مگاوات باید از طریق بورس انرژی اقدام کنند در شرایط کنونی تنها صنعتی که بالای 5 مگاوات برق مصرف می کنند نیاز خود را از طریق بورس تامین می کنند.
ایفنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران – بسیاری از تولیدکنندگان فلزات در اروپا ممکن است به دلیل هزینه های بالای تامین برق تولید خود را متوقف کنند زیرا روسیه عرضه گاز طبیعی به اروپا را متوقف کرده و قیمت انرژی را افزایش داده است. انجمن فلزات غیر آهنی اروپا اظهار داشت که اتحادیه اروپا باید این مشکلات جدی را حل کند ...
تمامی واحدهای نیروگاه شهید رجایی به منظور کمک به تامین برق پایدار، در مدار تولید برق قرار دارند.
مشترکان صنعت برق با انجام راهکارهای ساده می توانند ضمن کاهش هزینه های اقتصادی زمینه تامین برق پایدار سایر مصرف کنندگان را در روزهای اوج مصرف انرژی کشور فراهم کنند.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۸:۲۵   + ۶۳ سایت دیگر  
علی اکبر محرابیان وزیر نیرو، از افزایش 30 درصدی ذخیره سازی های سوخت مایع در نیروگاه ها خبر داد و گفت: پیش بینی های لازم برای ذخیره سوخت صورت گرفته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۲    
احمدرضا توکلی مدیرکل دفتر قراردادها و امور حقوقی تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق ساتبا با عنایت به بیانات رهبر در حمایت از توسعه انرژی های پاک و در راستای اجرای ماده 50 قانون برنامه ششم توسعه ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۲    
مدیر توزیع برق شهرستان دیواندره از احداث و توسعه 3.3 کیلومتر شبکه فشار متوسط برای تامین برق 3 روستای حاشیه سد سیازاخ خبر داد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۵:۰۹   + ۴۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی صنعت برق گفت: یکی از اقداماتی که وزارت نیرو برای تامین برق تابستان امسال انجام داد، اصلاح تعرفه برق بخش خانگی بود. این اقدام بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی انجام شد و بر آن اساس کسانی که مصرف برق خود را نسبت به سال گذشته کاهش دهند، مورد تشویق قرار می گیرند.
نصب یک دستگاه دیزل ژنراتور با توان KVA 350 در سلیوی غدیر زنجان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: یک دستگاه دیزل ژنراتور با توان KVA 350 به منظور جلوگیری از قطعی برق و پشتیبانی و تامین برق اضطراری در سلیوی غدیر زنجان نصب و راه اندازی شد. ...
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: یک دستگاه دیزل ژنراتور با توان KVA 350 به منظور جلوگیری از قطعی برق و پشتیبانی و تامین برق اضطراری در سلیوی غدیر زنجان نصب و راه اندازی شد . ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام گفت: ظرفیت بار در ایام اربعین 70 درصد افزایش یافته که با ایجاد این ظرفیت تاکنون هیچ مشکلی در تامین برق پایدار نداشتیم.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۶   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: حمایت از انرژی های تجدیدپذیر از برنامه های اصلی وزارت نیرو در تامین برق پایدار و مطمئن بوده و اخذ مصوبات از شورای اقتصاد حاکی از تلاش دولت برای حمایت و پشتیبانی از این انرژی پاک است.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
طی ماه های گذشته و بر اساس برنامه های از پیش تعیین شده در نیروگاه طوس، تعمیرات واحد ها جهت کسب آمادگی لازم برای تامین برق پایدار صورت گرفت و با فعالیت های تعمیراتی به موقع، بهره برداری حداکثری از واحد های این نیروگاه در دستور کار قرار گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - ساری-رقیه سامع : مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران گفت : به منظور تامین رفاه و آسایش عشایر و دامداران در مازندران، 81 دستگاه مولد فتوولتائیک قابل حمل برای تامین برق عشایر دو سر بی برق استان در سال 1401 توسط وزارت نیرو از محل عوارض برق تهیه شده است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر گیلان گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده برخورداری عشایر از نعمت برق شبکه ای و پنل های خورشیدی برای تامین برق افزایش خواهد یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۸:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس سازمان امور عشایر گیلان گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده برخورداری عشایر از پنل های خورشیدی برای تامین برق افزایش خواهد یافت.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۲۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه تا 2 الی 3 سال آینده در تامین برق و گاز با مشکل مواجه نمی شویم، گفت: برنامه ریزی ها، نوید حل مشکل را برای همیشه و طی سال های آینده می دهند.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۶:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - معاون وزیر نیرو و رییس سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق (ساتبا) از اجرای طرح حمایت از اقشار کم برخوردار از طریق ایجاد نیروگاه های خورشیدی مقیاس کوچک خبرداد و گفت: ساخت 550 هزار نیروگاه خورشیدی پنج کیلو واتی هم اکنون در دستور کار این سازمان قرار دارد.