سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۱۲:۵۴Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رشد نرخ ارز»

اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران افزایش قیمت طلا و سکه در بازار امروز را ناشی از رشد نرخ ارز عنوان کرد و گفت: اگر دلار به روند افزایشی خود که ناشی از حادثه نطنز بوده ادامه ندهد قیمت طلا و سکه هم تغییری نخواهد کرد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اگر بتوانیم رشد نرخ ارز و نقدینگی را کنترل کنیم، می توانیم مانع از بروز شوک جدیدی به اقتصاد شویم.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
با رشد نرخ ارز هر روز قیمت کالاها بیشتر می شود و این موضوع باعث شده تا بسیاری از مردم که درآمدهای ثابت و کمتر از نرخ تورم و ارز دارند، دچار مشکلات جدی ای در تامین معیشت خود شوند ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
صادقی، نایب رییس اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه بسیاری از بخشنامه های دولت قابلیت اجرا ندارد، گفت: متاسفانه دولتمردان خود را عقل کُل می دانند و حاضر به استفاده از تجربیات بخش خصوصی نیستند و همین مساله موجب شده که نتوانیم از فرصت رشد نرخ ارز برای افزایش صادرات استفاده کنیم.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه دولت عامدانه نرخ ارز را افزایش نمی دهد، اما سیاست های اقتصادی دولت باعث رشد نرخ ارز می شود، گفت: نه فقط سیاست های پولی و مالی بلکه سیاست های ارزی و تجاری دولت منجر به افزایش بهای ارز می شود ...
راه امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۹:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: جهش نرخ ارز می توانست عامل اصلی در افزایش صادرات غیر نفتی باشد، اما در عمل اثر خود را در افزایش قیمت واردات مواد اولیه نشان داد که عامل اصلی در دست نیافتن به این هدف ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۱۱    
امروز قیمت طلا و سکه با وجود کاهش بهای اونس جهانی، متاثر از رشد نرخ ارز نسبت به روز گذشته اندکی گران شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس رشد نرخ ارز، نبود تکنولوژی داخلی و... را از جمله دلایل گرانی موبایل و لپ تاپ دانست.
ایستنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید قیمت موبایل و لپ تاپ با دستمزد یک سالِ یک کارگر برابر است به این معنا که فردی با حدود 2 میلیون تومان باید تمام دریافتی خود طی یک سال را پس انداز کند تا در صورت ثبات قیمتی بتواند موبایل و لپ تاپ خریداری کند. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است با افزایش قیمت لوازم خانگی به واسطه رشد نرخ ارز و مواد اولیه، سوداگران وارد میدان شده و با خرید لوازم خانگی و دپو آنها در انبارها برای ایجاد التهاب مجدد و کسب سود بیشتر به قیمت سازی پرداختند.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
در دو سال اخیر بارها اعلام شده و پیش بینی کرده بودیم که دولت و بانک مرکزی از طریق سیاست های پولی و ارزی و مالی، عملا عامل عمده رشد نرخ ارز، تضعیف ارزش پول ملی وکاهش قدرت خرید مردم هستند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۲    
با توجه به رشد نرخ ارز شاهد افزایش اندک قیمت ها در بازار طلا و جواهر هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: با توجه به رشد نرخ ارز امروز شنبه 9 اسفند 99 شاهد افزایش اندک قیمت ها در بازار طلا و جواهر هستیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
درحالیکه قیمت دلار نسبت به روز گذشته 500تومان افزایش یافته، اما نگاهی به روند قیمت طلا در بازار امروز نشان می دهد که توجه چندانی به رشد نرخ ارز نداشته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران علت افزایش جزیی قیمت طلا و سکه را رشد نرخ ارز و اونس جهانی عنوان کرد و گفت: امروز تعداد خریداران سکه بیشتر شده و همین موضوع حباب آن را به 750هزار تومان افزایش داده است.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نقدینه - کارشناسان معتقدند اقدام مثبت بانک مرکزی در هدفگذاری تورمی و حرکت در یک مسیر مشخص در کنترل نرخ تورم باید با رشد اقتصادی همراه شود تا محقق شود. ...
ایران جیب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته شاهد روند صعودی در بازار آهن و فولاد بودیم که تحت تاثیر روند رو به رشد نرخ ارز در هفته گذشته بود اما نرخ ارز در ...
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رشد نرخ ارز در روزهای گذشته سبب شد تا بازار نیمه جان خودرو، بار دیگر با حضور بیشتر واسطه ها و دلالان روبرو شود.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۸:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
ایرنا: رشد نرخ ارز در روزهای گذشته سبب شد تا بازار نیمه جان خودرو، بار دیگر با حضور بیشتر واسطه ها و دلالان راکد شده و سکونی مجدد را تجربه کند. در هفته های گذشته تداوم پاندمی کرونا موجب شده بود تا همه چیز در بازار خودرو وابسته به نرخ ارز باشد و این روزها متاثر از افزایش قیمت ارز ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۸:۵۸    
مدیر بنگاه ریخته گری سرب حسنی گفت: با تشدید تحریم ها، رشد نرخ ارز و به دنبال آن افزایش قیمت مواد اولیه، در برخی از هفته ها تولید نداشته ایم و از ظرفیت اسمی واحد فاصله گرفته ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز به علت افزایش نرخ انس جهانی طلا، شاهد افزایش قیمت طلا و سکه در بازار هستیم؛ قیمت ارز نیز افزایش یافت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه امام صادق (ع) گفت: مجلس افزایش یارانه نقدی را در سال آینده دنبال می کند، اما نمی توان به دولت برای شناسایی نیازمندان واقعی جامعه و حمایت از آن ها چندان اعتماد کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از افزایش جزیی قیمت طلا و سکه در بازار امروز تحت تاثیر رشد نرخ ارز و بهای اونس جهانی خبر داد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۹    
مدیر بنگاه تولیدی شمش روی آقاباقری گفت: علی رغم شیوع کرونا، تشدید تحریم ها و همچنین رشد نرخ ارز در سال جاری، بدون اینکه تعدیل نیرو داشته باشیم، به فعالیت تولیدی خود ادامه داده ایم و با معضل کمبود مواد اولیه دست و پنجه نرم می کنیم که در این میان ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
بر خلاف ادعای دولت و بانک مرکزی، اقداماتی که بانک مرکزی و دولت و شبه دولتی ها انجام داده اند عملا در سه سال اخیر عامل رشد نرخ ارز بوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه نوسان چندانی ندارد و افزایش جزیی که شاهد آن هستیم متاثر از رشد نرخ ارز است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران از افزایش 15درصدی تقاضا برای خرید طلا و سکه به مناسبت روز مادر خبر داد و گفت: قیمت طلا و سکه نوسان چندانی ندارد و افزایش جزیی که شاهد آن هستیم متاثر از رشد نرخ ارز است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
اولین قیمت طلا و سکه درحالی اعلام شد که نشان داد روند صعودی بازار همچنان تحت تاثیر رشد نرخ ارز ادامه دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از افزایش قیمت طلا و سکه متاثر از رشد نرخ ارز و اونس جهانی خبر داد و گفت: در راستای همین روند افزایشی قیمت سکه بعد از حدود سه هفته، مجددا به کانال 11میلیون تومان صعود کرد.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرمهم ، شرایط ارزی کشور به گونه ای است که با هر نوسانی در تامین، بازار دچار تنش شده و قیمت ارز افزایش می یابد. رشد نرخ ارز موجی از نوسانات را به سایر بازارها روانه می کند که باعث بروز عارضه های خطرناکی در اقتصاد کشور می شود ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید از آنجا که خودروسازان با رشد نرخ ارز با دلیل گرانتر شدن مواد اولیه و... خواستار افزایش قیمت خودرو هستند، حال نیز باید خواسته آنها ملاک قرار گرفته و قیمت خودرو به دلیل اُفت نرخ دلار کاهش یابد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۹:۱۵    
اگرچه با شروع کار بازار امروز ارزش طلا تحت تأثیر رشد نرخ ارز افزایش یافت اما در طول روز همزمان با تغییر روند بازار ارز، بهای طلا و سکه نیز اندکی کاهش یافت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از افزایش قیمت ها در بازار طلا تحت تاثیر رشد نرخ ارز خبر داد و گفت: در نتیجه نوسانات بالای قیمت بازار با معاملات هیجانی مواجه شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۷   + ۳۶ سایت دیگر  
مسعود خوانساری به وضعیت تراز حساب سرمایه اشاره کرد گفت: طی سال 1390 تا 1398، حدود 90 میلیارد دلار سرمایه از کشور خارج شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: امروز قیمت طلا فقط متاثر از رشد نرخ ارز افزایش یافته و عامل تقاضا و اونس در این روند نقشی نداشته اند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
صعود بورس که از بهار سال 97 آغاز شده عمدتا تحت تاثیر رشد نرخ ارز و تورم داخلی بوده که به شدت سود واقعی و اسمی شرکت ها را رشد داده است اما با توقف روند صعودی دلار، بورس هم توان زیادی برای رشد ندارد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
امروز برخلاف انتظار، روند بازار طلا با رشد نرخ ارز صعودی شد به طوریکه قیمت طلا یک روزه حدود 55 هزار و سکه طرح قدیم 400 هزار تومان افزایش یافت.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه - عضو کمیسیون بودجه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه سیاست های بانک مرکزی باعث جلوگیری از شکل گیری حباب نرخ ارز شده است، گفت: باید جلوی نرخ گذاری در کانال های غیررسمی گرفته شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۶:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: دولت در بخش صنعت و تولید چابکی لازم را ندارد و هوشمندانه رفتار نمی کند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : هرچند قیمت ها به دلیل افزایش قیمت جهانی طلا و رشد نرخ ارز بالا رفته اما تغییری در تقاضا برای خرید طلا و سکه به وجود نیامده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از افزایش قیمت طلا و سکه تحت تاثیر رشد نرخ ارز و اونس جهانی خبر داد و گفت: در راستای این افزایش قیمت ها، سکه امروز مجددا وارد کانال 12میلیون تومان شد.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۵:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
به دنبال رسیدن معاملات مسکن به کمتر از 2700 فقره که بجز ماه های فروردین، دست کم در شش سال گذشته بی سابقه بوده است، نرخ رشد ماهیانه قیمت نیز برای اولین بار طی سه سال اخیر منفی شد و 1.1 درصد کاهش یافت. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۹:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید هرچند شورای رقابت در ماه های گذشته به دلیل رشد نرخ ارز و بهای تمام شده تولید، به خودروسازان اجازه داد قیمت خودروها را هر سه ماه یکبار افزایش دهند اما در حال حاضر که قیمت ها متعادل شده نیز باید اقدامات لازم برای دنده معکوس شدن قیمت ها را فراهم کند.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: صبح امروز قیمت ها در بازار طلا صعودی شد و سکه تا کانال 12میلیون تومان پیش رفت اما باتوجه به افت بهای اونس جهانی ارزش طلا و سکه کاهش یافت.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۴۶    
تهران (پانا) - قیمت سکه طرح جدید امروز 30 آذر 1399 به 11 میلیون و 850 هزار تومان رسید این در حالی است که به دلیل رشد نرخ ارز ، قیمت طلا وسکه در بازار با اندکی رشد همراه است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۷:۱۱    
با توجه به رشد نرخ ارز و انس جهانی طلا، شاهد افزایش قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نرخ ارز در پنجمین روز هفته با افزایش همراه شده است. در این میان اما نرخ دلار در معاملات بازار متشکل ارزی نیز روند صعودی دارد که نشان از تمایل بازار برای رشد نرخ ارز دارد.
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: با توجه به رشد نرخ ارز و انس جهانی طلا، شاهد افزایش قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم.