جمعه ۱۰ آذرساعت ۰۹:۵۴Dec 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سی ان ان»

برترین ها   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تد ترنر، میلیاردر و بنیان گذار شبکه سی ان ان (CNN)، هنگام راه اندازی این شبکه در سال 1980 اعلام کرد که این شبکه محبوب خبری برنامه ای برای آخرالزمان دارد و تا پایان دنیا، به پوشش اخبار ادامه خواهد داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
شبکه خبری سی ان ان آمریکا اعلام کرد: اسرائیل و حماس از تمدید آتش بس موقت سود زیادی برده اند اما به هر حال، احتمالا جنگ از سر گرفته می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۵:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، مارک رگو، یکی از مشاوران ارشد بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی دقایقی پس از تمدید آتش بس موقت تصریح کرد: اگر حماس به آزادی 10 اسیر دیگر در امروز ادامه دهد ما دوره آتش بس موقت را تمدید خواهیم کرد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، مجید امن زاده، فعال رسانه در کانال تلگرامی اندیشکده تبیین نوشت: عملیات طوفان الاقصی را می توان به عنوان عاملی در جهت به پایان رساندن عمر سیاسی نتانیاهو ارزیابی کرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا : سی ان ان اعلام کرد: انتظار می رود حداقل یک شهروند آمریکایی که توسط حماس گروگان گرفته شده بود، در جریان مبادله روز چهارشنبه آزاد شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
شبکه خبری سی ان ان آمریکا روز چهارشنبه به وقت محلی اعلام کرد: انتظار می رود حماس امروز یک گروگان آمریکایی را آزاد کند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۰:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سخنگوی وزارت خارجه قطر تصریح کرد که تمدید آتش بس موقت میان رژیم صهیونیستی و جنبش حماس طی ساعات آتی اعلام می شود. سخنگوی وزارت خارجه قطر در مصاحبه با سی ان ان گفت: تمدید آتش بس میان اسرائیل و جنبش حماس طی ساعات آتی اعلام می شود. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۹:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه قطر در مصاحبه با سی ان ان گفت: تمدید آتش بس میان اسرائیل و جنبش حماس طی ساعات آتی اعلام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۹:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه قطر در گفت وگو با سی ان ان اعلام کرد که این کشور نسبت به تمدید توافق آتش بس در غزه خوشبین است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه قطر در مصاحبه با سی ان ان گفت: تمدید آتش بس میان اسرائیل و جنبش حماس طی ساعات آتی اعلام می شود.
حیات   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۸:۴۵    
سخنگوی وزارت خارجه قطر تصریح کرد که تمدید آتش بس موقت میان رژیم صهیونیستی و جنبش حماس طی ساعات آتی اعلام می شود. به گزارش گروه بین الملل حیات ؛ سخنگوی وزارت خارجه قطر در مصاحبه با سی ان ان گفت: تمدید آتش بس میان اسرائیل و جنبش حماس طی ساعات آتی اعلام می شود. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
دانشمندان می گویند پرتو های کیهانی مرموز و ناشناخته ای که در صحرای یوتا شناسایی شده، از بیرون از کهکشان راه شیری به این جا رسیده اند. نویسندگان سی ان ان که در مجله ساینس منتشر شد، می گویند که انرژی این ذره زیر اتمی که با چشم غیرمسلح مشاهده ناپذیر است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شبکه سی ان ان آمریکا یک روز بعد از نشست مقامات امنیتی و اطلاعاتی مصر،َ آمریکا، قطر و اسرائیل در دوحه گزارش داد که آن ها بر سر تلاش برای تمدید آتش بس به منظور آزادی اسرای بیشتر در قالب تبادل اسرا به توافق رسید ه اند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۷:۲۹    
بر اساس گزارش یک خبرنگار محلی و ویدئویی که به دست سی ان ان رسیده است، نظامیان صهیونیست به منطقه جنین در کرانه باختری حمله کرده اند.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۹:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
طبق آمار گروه های حقوق بشری، بسیاری از زندانیان فلسطینی که توسط اسرائیل طی سالهای اخیر بازداشت شده اند بدون اتهام، محاکمه و طی شدن روند قانونی در زندان به سر می برند. ...
برترین ها / حیات   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۹:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
نتانیاهو امروز سه شنبه ادعا کرد که هنوز 170 گروگان دیگر در اسارت حماس و نوار غزه هستند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس ادعای سخنگوی ارتش اسرائیل، حماس روز شنبه یک گروگان را بدون مادرش آزاد کرد که نقض توافق محسوب میشود.
حیات   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۷:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید امروز در مصاحبه با دو رسانه کشورش از موافقت اشغالگران قدس با تمدید آتش بس در نوار غزه خبر داد. به گزارش گروه بین الملل حیات ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
یک منبع دیپلماتیک روز دوشنبه به سی ان ان گفت که بیش از 40 اسیر صهیونیست وجود دارند که توسط جنبش مقاومت فلسطین (حماس) بازداشت نشده اند.
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
جنبش حماس اعلام کرد: می خواهیم آتش بس را پس از اتمام مهلت چهار روزه، با افزایش تعداد اسرایی که قرار است آزاد شوند، مطابق آنچه در متن توافق آتش بس انسانی آمده، تمدید کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شبکه خبری سی ان ان در مطلبی با اشاره به تلاش ها برای تداوم آتش بس و امکان آزادی اسرای بیشتر و کمک رسانی به غزه، به دلایل احتمال از سرگیری حملات رژیم صهیونیستی به این منطقه پرداخته است.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس رژیم صهیونیستی، شرایط تمدید آتش بس بشردوستانه در غزه بین تل آویو و حماس را فاش کرد . به گزارش ایسنا، اسحاق هرتزوگ، رئیس رژیم اشغالگر در مصاحبه ای اختصاصی با سی ان ان توضیح داد که اگر حماس 10 اسیر دیگر را آزاد کند، آتش بس بشردوستانه برای یک روز دیگر تمدید خواهد شد . ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۷:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مایکل هرتزوگ روز شنبه به وقت محلی آمریکا در گفتگو با شبکه خبری سی ان ان گفت که اگر حماس به آزادی اسرا ادامه دهد، آتش بس می تواند به صورت روزانه تمدید شود. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۲:۴۱    
هرتزوگ به شبکه آمریکایی سی ان ان گفت: به ازای هر 10 گروگانی که حماس آزاد کند، آتش بس یک روز دیگر تمدید می شود
کیهان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۲۲:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
شبکه سی ان ان که به حزب دموکرات نزدیک است، در گزارشی ضمن برشمردن مشکلات گریبانگیر آمریکا اذعان کرد: بایدن در سیاست خارجی، بیشتر خرابکاری می کند تا رفع مشکل.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
ماجد الانصاری ، سخنگوی وزارت خارجه قطر در گفت وگو با سی ان ان تاکید کرد که در دومین روز از اجرای آتش بس غزه، پیشرفت های مثبتی درخصوص آن وجود دارد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از المیادین، ماجد الانصاری سخنگوی وزارت خارجه قطر در گفتگو با شبکه سی ان ان تاکید کرد: ما شاهد پیشرفت های مثبتی هستیم و دومین روز از اجرای آتش بس را پشت سر گذاشتیم. ...
نبأپرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
شاخه نظامی حماس اعلام کرد که به علت نقض توافق از سوی اسرائیل، این گروه آزادی گروه دوم اسرا را به تعویق انداخته است. به گزارش نبأپرس، حماس امروز شنبه در بیانیه ای از اسرائیل خواست که اجازه ورود کمک به شمال غزه را بدهد و به شروط توافق شده برای آزادی اسرای فلسطینی پایبند باشد. ...
مقامات آمریکایی و صهیونیستی به شبکه خبری سی ان ان گفته اند که تاخیر در آزادی اُسرا در غزه به اختلافات جزئی درباره حجم کمک های ورودی به غزه بر می گردد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- شبکه خبری سی ان ان آمریکا گزارش داد: به گفته مقامات اسرائیل و آمریکا، آزادی دومین گروه از گروگان ها در روز شنبه، به دلیل اختلاف در مورد تعداد کمک های وارده به غزه به تعویق افتاده است.
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۱:۵۵    
شبکه خبری سی ان ان آمریکا اعلام کرد: دست کم 67 فلسطینی که از زمان آغاز درگیری ها در 7 اکتبر در مصر گرفتار شده بودند، روز جمعه و ساعاتی پس از اجرای آتش بس موقت، به غزه بازگشتند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۹:۲۱    
نیویورک - ایرنا- شبکه خبری سی ان ان آمریکا اعلام کرد که مقامات کاخ سفید روند تبادل اسرای اسرائیلی و فلسطینی و آزادی "گروگانهای اسرائیلی" را بصورت زنده نظارت می کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا : شبکه خبری سی ان ان آمریکا اعلام کرد که مقامات کاخ سفید روند تبادل اسرای اسرائیلی و فلسطینی و آزادی "گروگانهای اسرائیلی" را بصورت زنده نظارت می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- شبکه خبری سی ان ان آمریکا اعلام کرد که مقامات کاخ سفید روند تبادل اسرای اسرائیلی و فلسطینی و آزادی "گروگانهای اسرائیلی" را بصورت زنده نظارت می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- شبکه خبری سی ان ان آمریکا اعلام کرد: دست کم 67 فلسطینی که از زمان آغاز درگیری ها در 7 اکتبر در مصر گرفتار شده بودند، روز جمعه و ساعاتی پس از اجرای آتش بس موقت، به غزه بازگشتند.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
بیماری آنفلوآنزا یک بیماری شایع ویروسی است که معمولاً با سرد شدن هوا و در نیمه دوم سال از فصل پاییز تا اوایل بهار بسیاری از افراد را درگیر می کند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
سی ان ان گزارش داد که یک مقام صهیونیست گفت که آغاز آتش بس موقت نیز تا جمعه به تعویق افتاده است.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سی ان ان گزارش داد که تصمیم برای تاخیر در آزادی اسیران در توافق اسرائیل و حماس برای توقف چهار روزه درگیری ها با نظر مصر، قطر و اسرائیل اتخاد شد و آمریکا نیز در جریان بود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس ، محمد بن عبدالعزیز الخلیفی که وزیر مشاور در وزارت امور خارجه قطر نیز هست، روز چهارشنبه در مصاحبه ای اختصاصی با سی ان ان افزود که توافق بدست آمده مطابق با خواسته های طرفین است. وی گفت: کار ما بسیار فشرده بود. ما در دوره تنش شدید، درگیری های نظامی، تشدید تنش های انسانی، تهاجم [...]
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
خبرنگارانی از شبکه های فاکس نیوز، سی ان ان در کنار سربازان اسرائیلی در بیمارستان شفا حضور دارند و به دروغ در راستای اهداف صهیونیست ها گزارش تهیه می کنند. اما با خبرنگارانی که واقعیت این جنگ را مخابره می کنند مقابله می کنند.
سخنگوی وزارت خارجه قطر اعلام کرد که مذاکرات بین رژیم صهیونیستی و حماس درباره توافق آتش بس و تبادل اسرا به مرحله پایانی رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
شبکه خبری سی ان ان گزارش داد که طبق توافق آزادی زندانی بین حماس و اسرائیل، 50 اسیر اسرائیلی آزاد می شوند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شبکه خبری سی ان ان گزارش داد که توافق آزادی اسرا خواستار آزادی 50 اسیر زن می شود که نیروهای فلسطینی روز 7 اکتبر آنها را به اسارت گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- شبکه خبری سی ان ان آمریکا اعلام کرد: توافق میان حماس و اسرائیل برای آزادی گروگان ها (اسرا) ممکن است امروز انجام شود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
دیده بان ایران نوشت: شبکه خبری سی ان ان گزارش داد که توافق آزادی اسرا خواستار آزادی 50 اسیر زن می شود که نیروهای فلسطینی روز 7 اکتبر آنها را به اسارت گرفتند. بر اساس این گزارش در قبال آزادی این تعداد اسیر، یک وقفه 4 تا 5 روزه در جنگ ایجاد و به ازای آزادی هر اسیر سه [...]
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۷:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
قطر به عنوان میانجی مذاکرات آتش بس در غزه اعلام کرد دوحه در خصوص دستیابی به یک توافق آتش بس در غزه خوشبین است و دو طرف به نزدیک ترین نقطه برای دستیابی به این توافق رسیده اند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس گزارش سی ان ان در قبال آزادی این تعداد اسیر، یک وقفه 4 تا 5 روزه در جنگ ایجاد و به ازای آزادی هر اسیر سه زندانی فلسطینی آزاد می شود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۷:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایهود باراک، نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی در گفتگو با شبکه سی ان ان فاش کرد، تونل های زیر بیمارستان الشفاء توسط سازندگان صهیونیستی ساخته شده است؛ هنگامی که مدیریت این مکان طی دهه های اخیر به دست تل آویو بود.
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۷:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
شبکه خبری سی ان ان به نقل از یک دیپلمات آگاه و یک منبع نزدیک به موضوع گزارش داد که قطر امیدوار است امروز توافقی را برای آزادی گروگان های غیرنظامی که توسط حماس در عملیات طوفان الاقصی به اسارت گرفته شده بودند را در ازای توقف درگیری ها اعلام کند. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اسپوتنیک، شبکه تلویزیونی آمریکایی سی ان ان خبر داد: سخنگوی وزارت بهداشت در نوار غزه گفت که یک بیمارستان اندونزیایی در شهر غزه از یک مرکز پزشکی به یک گور دسته جمعی تبدیل شده است. این نماینده به شبکه گفت: بیمارستان از مرکز ارائه خدمات پزشکی به گور دسته جمعی تبدیل شده است. ...