پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۰:۲۶Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت بنزین»

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس گفت: به دولت اجازه دادیم که به جای اینکه بنزین را به خودرو بدهد این امکان را داشته باشد تا این سهمیه را به سرپرست خانوار یا به افراد واریز کند.
ایفنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران- قیمت بنزین در مسیر کاهش است و زمزمه هایی می گویند که این موضوع سیاسی است. به هر حال، امریکا وارد سال انتخاباتی شده و قیمت های پایین تر بنزین مطمئناً به انتخاب مجدد سیاستمداران کمک می کند. ...
زیر نویس   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
محسن زنگنه، سخنگوی تلفیق برنامه هفتم توسعه گفته است: در برنامه هفتم مصوب کردیم که قیمت یارانه ای بنزین نباید تغییر بکند اما اینکه چقدر سهمیه یارانه در اختیار مردم قرار بگیرد دست دولت است ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
در این خبر به توضیحاتی درباره آخرین خبر از مجلس درباره تغییر سهمیه و قیمت بنزین در سال 1403 پرداخته شده است.
سخنگوی تلفیق برنامه هفتم توسعه گفته است: در برنامه هفتم مصوب کردیم که قیمت یارانه ای بنزین نباید تغییر بکند اما اینکه چقدر سهمیه یارانه در اختیار مردم قرار بگیرد دست دولت است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۲۴   + ۵۲ سایت دیگر  
محسن زنگنه، سخنگوی تلفیق برنامه هفتم توسعه گفته است: در برنامه هفتم مصوب کردیم که قیمت یارانه ای بنزین نباید تغییر بکند اما اینکه چقدر سهمیه یارانه در اختیار مردم قرار بگیرد دست دولت است.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
محسن زنگنه سخنگوی کمیسیونِ کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه گفت :در برنامه هفتم ما مصوب کردیم که قیمت یارانه ای بنزین نباید تغییری بکند اما اینکه چقدر سهمیه یارانه ای در اختیار مردم قرار بگیرد دست دولت است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۵۵    
به نظر من یک اتحاد نانوشته بین مردم و مسئولان وجود دارد! مردم دوست ندارند قیمت بنزین بالا برود و به نرخ واقعی ثابت بماند، همه دست به دست هم داده اند بنزین مفت به دست مردم بدهند و سال به سال هم ارزان تر می شود.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۲۷    
راهکارهای قیمتی با مدل های مختلف از جمله هدفمندی یارانه ها یا بنزین برای همه یا مدل سهمیه سوم می تواند بخشی از یک برنامه جامع نیز باشد. یعنی آنچه باید با آن چشم بسته مخالفت کرد افزایش قیمت بنزین بدون برنامه جامع است نه اینکه با هر راهکار قیمتی مخالفت کرد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۸    
در این گزارش به قیمت بنزین در کشورهای مختلف می پردازیم.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
علاوه بر این قیمت بنزین معمولی سهمیه ای ( ماهانه 60 لیتر برای خودروهای شخصی) از قرار هر لیتر 1500 تومان، قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه ای از قرار هر لیتر 3000 تومان و قیمت بنزین سوپر نیز از قرار هر لیتر 3500 تومان تعیین شد.ه است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
شهروندان ایرانی و به ویژه روشنفکران وعلاقمندان به اقتصادسیاسی هرگاه صحبت از آزادسازی قیمت یک کالا ومقایسه قیمت آن کالا با قیمت های جهانی می شود ، بدون درنگ می گویند : مگر ایرانیان مزد وحقوق دولتی می گیرند که به طور مثال قیمت بنزین و یا برق وگاز و نان و آب دلاری حساب شود ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سناریوهای مختلفی برای آینده قیمت بنزین مطرح است و به نظر می رسد مجلس و دولت برای تصمیم گیری در خصوص سناریو نهایی نتوانسته اند به یک جمع بندی واحد دست یابند و به نوعی در رودربایستی هم قرار گرفته اند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مصوبه مجلس مبنی بر افزایش سن بازنشستگی در روزهای اخیر جنجال برانگیز شده و انتقاد افراد و گروه های مختلفی را در پی داشته است.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
حسام الدین آشنا مشاور حسن روحانی در دوران ریاست جمهوری او در واکنش به توئیت رئیس شورای اطلاع رسانی دولت رئیسی که خطاب به روحانی نوشته بود در حالیکه از صبح جمعه دولت خودت خبری نداری، چگونه از پشت پرده ها خبر داری؟ نوشت: آیا تحمل شنیدن پشت پرده آن غروب جمعه تا غروب دوشنبه را دارید؟
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کیهان نوشت: روزنامه هم میهن، در حالی سخنان مغالطه آمیز و طلبکارانه حسن روحانی را تیتر یک خود کرد که سردبیر این روزنامه قبلا تاکید کرده بود روحانی برای مذاکره به هر قیمت با آمریکا، قیمت بنزین را سه برابر کرده بود تا مردم را عصبانی کند و به نظام فشار بیاورد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۹   + ۴۹ سایت دیگر  
ایسنا : نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد: اختیار قیمت گذاری برای حامل های انرژی اکنون نیز در دست دولت است. ما در برنامه هفتم توسعه نگفتیم که قصد گرفتن این اختیار را از دولت داریم یا نه.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: اگرچه در دو سال اخیر هرگونه خبری مبنی بر افزایش قیمت بنزین شایعه خوانده و از سوی مقامات دولتی تکذیب شد اما به نظر می رسد دولت و مجلس با طرح موضوعات مبهم دیگر از جمله نحوه توزیع و قیمت حامل های انرژی، همچنان به دنبال راه حلی برای اصلاح قیمت بنزین هستند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۱:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه هم میهن، در حالی سخنان مغالطه آمیز و طلبکارانه حسن روحانی را تیتر یک خود کرد که سردبیر این روزنامه قبلا تاکید کرده بود روحانی برای مذاکره به هر قیمت با آمریکا، قیمت بنزین را سه برابر کرده بود تا مردم را عصبانی کند و به نظام فشار بیاورد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر دپارتمان بازار سرمایه اندیشکده کسب و کار دانشگاه صنعتی شریف در مورد لایحه بودجه 1403 می گوید.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به اعتقاد کارشناسان و برخلاف نظر سخنگوی کمیسیون تلفیق، مجلس به آزادسازی قیمت بنزین رأی مثبت داده است. به نقل از ایران جیب، براساس تصمیم مجلس، دولت بر مبنای ماده 31 لایحه برنامه هفتم و بند الف آن ...
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس به تازگی مصوبه ای را داشته اند که براساس آن، دولت مجاز شده در راستای عدالت در توزیع درآمد، مبارزه با قاچاق، بهینه سازی مصرف انرژی با فراهم سازی زیرساخت های لازم، براساس آیین نامه اجرایی که به تصویب هیات وزیران می رسد ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۶:۲۳    
فهرست اخبار زیرنویس1 این شکل از یارانه منجر به بازار سیاه نمی شد2 چاره ای جز اجرای طرح پلکانی در افزایش نرخ بنزین نداریم3 کویت پس از ایران ارزان ترین قیمت بنزین را دارد4 بدمصرفی در ایران به شدت بالاست5 تنها راهکار حذف یارانه سوخت است6 بخش زیادی از مصرف بنزین در ترافیک ها و درجا می سوزد7 تغییر قیمت ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۲    
اهم اخبار و تحولات اقتصادی پاکستان در هفته چهارم آبان ماه 1402 مندرج در روزنامه ها و رسانه های این کشور به شرح زیر می باشد: قیمت سوخت ممکن است در بحبوحه کاهش بازارهای جهانی کاهش یابد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
احتمال کاهش بیشتر تولید اوپک پلاس در سال آینده در شرایطی وجود دارد که نه تنها روسیه در نقطه آسایش قیمت نفت قرار دارد؛ بلکه همزمان با کاهش کسری بودجه روسیه، اقتصاد این کشور در مقابله با تحریم ها مقاوم شده است؛ هر چند در سوی دیگر، علیرغم ذخیره سازی کامل اما با نزدیک شدن سرمای زمستان ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران گفت: در حال حاضر قیمت بنزین در ایران با قیمت فوب خلیج فارس که هر لیتر بنزین 40 هزار تومان است و حتی با قیمت بنزین در کویت فاصله زیادی دارد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۹:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: مجلس در حال بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه است و یکی از مباحث مهم این برنامه ماجرای قیمت گذاری بنزین است. به نظر می رسد که بنزین به معمایی حل نشدنی برای دولت تبدیل شده است. چون از یک طرف دولت خواستار افزایش قیمت بنزین است و از طرف دیگر می داند که جامعه پذیرای این افزایش قیمت نیست.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۵:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نشست علنی مجلس شورای اسلامی امروز برگزار شد و ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه، بررسی تقاضای استعفای الیاس نادران، رسیدگی در مورد لایحه دوفوریتی تشکیل وزارت بازرگانی و ... در دستور قرار گرفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نشست علنی مجلس شورای اسلامی امروز برگزار شد و ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه، بررسی تقاضای استعفای الیاس نادران، رسیدگی در مورد لایحه دوفوریتی تشکیل وزارت بازرگانی و ... در دستور قرار گرفت.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۴   + ۳۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حکم لایحه برنامه هفتم توسعه درباره بهره مندی مساوی ایرانیان ساکن در کشور از یارانه حامل های انرژی مخالفت کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۲:۱۱   + ۴۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با حذف بندی موافقت کردند که شائبه افزایش قیمت حامل های انرژی از جمله بنزین از آن استنباط می شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
تعیین قیمت بنزین یک فرآیند پیچیده است که تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار می گیرد. در بسیاری از کشورها، قیمت بنزین توسط دولت یا سازمان های مربوطه تعیین می شود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: افزایش قیمت بنزین نیازمند شرایطی است که در حال حاضر آن شرایط در کشور نیست.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه گفت: مخالفان توزیع عادلانه بنزین پاسخ بدهند که بنزین وارداتی تنی 700 دلار از جیب چه کسی وارد می شود و چه کسانی استفاده می کنند؟ این مبلغ از جیب کل مردم پرداخت می شود اما فقط کسی که خودرو دارد استفاده می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۶:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون هماهنگی و محیط کسب و کار وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در تله ارزان بودن قیمت بنزین افتاده ایم؛ به دلیل ارزان بودن بنزین و اینکه نمی توانیم قیمت آن را به اندازه واقعی افزایش دهیم، باید خودروهای برقی توسعه یابند.
ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
کارشناسان معتقدند بر خلاف نظر سخنگوی کمیسیون تلفیق، دولت بر مبنای ماده 31 لایحه برنامه هفتم و بند الف آن مجوز یافته که ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۸:۲۷   + ۵۰ سایت دیگر  
اختلافی جدید میان دولت و مجلس؛ همین چند روز قبل بود که سیداحسان خاندوزی، وزیر اقتصاد در اظهاراتی اعلام کرد که پیشنهاد بنزین برای همه در ستاد هماهنگی اقتصادی دولت متوقف شده است ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۰:۱۴    
مجری صداوسیما در پاسخ به یاسر جبرائیلی در مورد یارانه بنزین نوشت: سطح تحلیل در حد بحث داخل تاکسی است. منبع: اطلاعات انلاین نوشته های مرتبط:واکنش کنایه آمیز دفتر حسن روحانی به درخواست عجیب.. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم گفت:قیمت بنزین یارانه ای نباید در طول برنامه هفتم تغییر کند،دولت درباره حامل های انرژی و شیوه پرداخت آن ها اختیار تصمیم گیری دارد بنابراین تکلیفی به دولت در کمیسیون تلفیق نشده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: وقتی بحث قیمت بنزین در دیگر کشورها به میان می آید، نباید نرخ تورم و میزان دستمزد کارگران را فراموش کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
محمدطاهر رحیمی، کارشناس اقتصادی طی یادداشتی، اشکالات الگوی تغییر قیمت بنزین را برشمرد.
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۸   + ۵۸ سایت دیگر  
سخنگوی صنف جایگاه داران کشور تصریح کرد: در تدوین و اجرای طرح بنزینی کیش یا طرح های مشابه مشاوره های ناقصی به دولت داده شده بود و خصوصا این نواقص در فرآیندهای اجرایی توزیع در سطح جایگاهها مشهود بود، در همان موقع نیز اعلام کردیم که طرح تخصیص یارانه بنزین به اشخاص طرح خوبی است ...
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران- بر اساس گزارش سازمان خودرو امریکا، میانگین قیمت ملی بنزین معمولی در دو ماه گذشته 55 سنت در هر گالن کاهش یافته و به 3.33 دلار رسیده است. این از کاهش معمول فصلی قیمت در طول پاییز فراتر رفته و میانگین ملی را به پایین ترین حد در 10 ماه گذشته می رساند. ...
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به هر حال باید روزها و سال ها بگذرد تا تک تک اتفاقات این سال ها را با دقت و سر حوصله مرور کنیم، در این مطلب نگاهی انداخته ایم به روند اتفاقات آن یک هفته عجیب و فراموش نشدنی.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۱   + ۱۲۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با اعلام اینکه پیشنهاد بنزین برای همه در ستاد هماهنگی اقتصادی متوقف شد، گفت: ما در زمینه سیاست گذاری اصلاح نرخ حامل های انرژی، هزینه زیاد داده ایم اما درس کمتر گرفته ایم.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۰۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در روزهایی که افزایش قیمت بنزین به یکی از داغ ترین سوژه های شبکه های اجتماعی تبدیل شده است، نگاهی به قیمت بنزین در ایران و کشورهای همسایه داشته ایم.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۲۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از تجار نیوز، طبق مصوبه کمیسیون تلفیق برنامه هفتم، یارانه بنزین به جای پلاک خودرو به کد ملی تمام شهروندان به طور یکسان پرداخت خواهد شد. یارانه بنزین قرار است به حساب هر فرد بر اساس کد ملی واریز شود. سهمیه یارانه بنزین تاکنوا رقمش مشخص نشده است.در تابستان سال جاری [...]
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی میرسلیم، نماینده مجلس روز گذشته در توییتی از پایین بودن قیمت بنزین در کشور انتقاد کرده خواستار افزایش قیمت آن شده است. میرسلیم درحالی از پایین بودن قیمت بنزین در کشور گفته که هیچ اشاره ای به کیفیت پایین خودروهای ایرانی و مصرف بالای سوخت آنها نکرده است. ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۶:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصولگرا از پیشنهاد عجیبی رونمایی کرد؛ پرداخت یارانه بنزین 10 میلیون تومانی به هر ایرانی ! جزئیات این یارانه بنزین جنجالی رو با هم در سلام نو می خوانیم.
میرسلیم نوشت: وقتی سوخت کم ارزش باشد، صرفه جویی در مصرف آن بی معنی و بهبود کیفیت دستگاه های انرژی بر فاقد توجیه می شود و خسارت به اقتصاد کلان کشور وارد می آید.