شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۱:۲۴Oct 2020 24

جدیدترین‌های «قیمت بنزین»

رجا نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پس از یک سال، حسن رحیم پور ازغدی در صفحه توییتر خود ماجرای درگیری لفظی سال گذشته خود با حسن روحانی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی پیرامون سوءمدیریت دولت در ماجرای افزایش قیمت بنزین را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۰۰    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: طرح بسته هوشمند معیشتی مستقل است و به یارانه و قیمت بنزین و غیره ارتباطی ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: طرح بسته هوشمند معیشتی مستقل است و به یارانه و قیمت بنزین و سایر طرح ها ارتباطی ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نخستین افزایش قیمت خودرو ها براساس چه عواملی رخ داد و چه راهکار هایی توسط مسئولان برای کاهش التهاب بازار خودرو ارائه شده است؟ حسن کریمی سنجری، کارشناس دیگر خودرو معتقد است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
طبق گزارش مرکز آمار و علی رغم 3 برابر شدن قیمت بنزین در آبان ماه 98، مصرف گاز یا همان CNG در بخش حمل و نقل در سال 98 و بهار امسال در مقایسه با مدت مشابه قبل، تغییر چندانی نیافته است.
برترین ها / اسپادانا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: آرای قضایی پرونده بیانیه حزب اتحاد ملت ایران اسلامی و برخی متهمان پرونده بیانیه موسوم به 77 امضا در دادگاه تجدیدنظر عینا تایید شد. پایگاه خبری امتداد، ارگان رسانه ای حزب اتحاد ملت دیروز به نقل از حجت کرمانی، وکیل علی شکوری راد، دبیرکل این حزب اصلاح طلب این خبر را منتشر کرد ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس، با تأکید بر اینکه مجلس هنوز در خصوص یارانه حامل های انرژی به جمع بندی نرسیده گفت: اجازه نمی دهیم دوباره شوکی به جامعه وارد شود و مجلس در این باره محکم ایستاده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
علی محمودیان در گفت وگو با میزان، با اشاره به اجرای طرح دوگانه سوز کردن خودرو های عمومی به صورت رایگان اظهار کرد: آمار هایی که در این طرح در خصوص تعداد خودرو های تاکسی و وانت بار ها نیازمند به سوخت سی ان جی در نظر گرفته شد، بنا به دلایلی دور از واقعیت بود ...
برترین ها / ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از تصویب نهایی طرح جهش تولید و تامین مسکن و ارجاع آن به جلسه علنی خبر داد. سید البرز حسینی، سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، از تصویب کلیات و جزئیات طرح جهش تولید و تامین مسکن در جلسه اخیر این کمیسیون خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری کرمان بابیان ابنکه تعداد جایگاه های بی خطر استان به صفر مورد رسیده اند و تعطیلی تمامی جایگاه ها با وجود قیمت بنزین جنبه اجتماعی و عواقب بدی به دنبال دارد.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
دولت اعلام کرده بود که با افزایش قیمت بنزین به 1500 تومان و بازگشت کارت سوخت قرار است یارانه بنزین را در بین نیازمندان توزیع کند که این برنامه هم مسکوت ماند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس انرژی گفت: با استفاده از 6 میلیون تن LPG در خودروها روزانه 25 میلیون لیتر بنزین آزاد می شود که این میزان معادل بنزین آزاد شده با افزایش ناگهانی قیمت بنزین در آبان سال 98 است. این LPG الان در حال هدررفت در خط لوله است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۷    
وقایع و ناآرامی های کشور پس ازافزایش قیمت بنزین در آبان ماه، هر چند همانند فتنه 88 و دی 96 بوده، اما از نظر عمق خشونت و تخریب خشونت آمیزترین اغتشاشات در نوع خود شناخته می شود.
اقتصاد آنلاین / خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
وزارت نفت در حالی رشد تولید خودرو را به عنوان عامل افزایش مصرف بنزین معرفی می کند که آمار و ارقام موجود، این ادعا را رد می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت نفت آرامکوی عربستان قیمت جدید سوخت در این کشور را بر اساس قیمت صادرات نفت آن به بازارهای بین المللی و به صورت ماهانه تعیین و اعلام می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از واریز هفتمین مرحله سهمیه اعتباری مابه التفاوت قیمت بنزین برای وانت بارها خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
یکی از بدترین سیاست ها در قبال اتفاقات بازار خودرو که مدت هاست در دستور کار روزانه ی سیاست گذاران و به طور خاص شورای رقابت قرار دارد، تعیین قیمت خودرو برای خودروساز داخلی است ...
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۴    
نکته اصلی در مورد ون جدید ایران خودرودیزل، مسئله تنوع سوختی آن است. این ون به موتور پایه گازسوز EF7 مجهزه شده و در آن، هم می توان از بنزین استفاده کرد و هم گاز ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۳:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ روزنامه آرمان ملی نوشت: مجلس دهم، مجلس اصلاح طلب و دولت یازدهم و دوازد هم، دولتی اصلاح طلب هستند. گزاره ای که به اعتقاد اکثر اصلاح طلبان، گزاره ای نادرست است ...
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
36نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرحی تهیه کرده اند که بر اساس آن، قرار است یارانه سوخت نه به خودروها که به شهروندان تخصیص یابد و هر کس مصرف کمتری داشته باشد، می تواند مازاد بنزین خود را به نرخ مشخص (قیمت فوب خلیج فارس) به دولت بفروشد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خبر های گوناگون در فضای مجازی در مورد تغییر قیمت بنزین واکنش سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی را در پی داشت که بگوید: هیچ طرحی درباره تغییر قیمت بنزین در دست بررسی نیست.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
وضعیت تخصیص یارانه بنزین در حال حاضر به نحوی است که هرکس خودرو و مصرف بیشتری در این حوزه داشته باشد از یارانه بالاتری نیز بهره مند می شود.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۳۱    
روز گذشته اخباری مبنی بر طرح مجلس برای افزایش قیمت بنزین منتشر شد که با واکنش از سوی کمیسیون انرژی مجلس روبرو و امروز اعلام شد که افزایش قیمت بنزین یارانه ای و آزاد در دستور کار مجلس و دولت قرار ندارد.
قلم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رضا پدیدار در واکنش به طرح بنزینی جدید مجلس می گوید: دولت در یک اقدام قیمت بنزین را گران کرد که به تبع آن تورم تحت تاثیر قرار گرفت و عوارض سیاسی و اجتماعی برای جامعه در پی داشت. در حال حاضر برگشتن به این طرح و درگیر کردن جامعه با مساله بنزین اشتباه مضاعف است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: در طرح فعلی مجلس خانواده ای که یک یا چند خودرو دارد فقط از سهمیه بنزین یک خودرو استفاده می کند و خانواده ای که خودرو ندارد، مابه التفاوت قیمت بنزین آزاد و یارانه ای به حساب سرپرست خانوار واریز می شود.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۱    
قیمت بنزین تغییر نمی کند و حداقل تا چند ماه آینده همین روال سهمیه بندی با دو نرخ 1500 تومان سهمیه ای و 3000 تومان آزاد حفظ خواهد شد.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
اخباری مبنی طرح مجلس برای افزایش قیمت بنزین در روز گذشته مطرح شد، اما سخنگوی کمیسیون انرژی این موضوع را تکذیب کرد و گفت: افزایش قیمت بنزین یارانه ای و آزاد در دستور کار مجلس یازدهم قرار ندارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: مجلس طرح تغییر سهمیه بندی از خودرو به خانوار را دنبال می کند و به هیچ وجه تغییر قیمت بنزین در دستور کار نیست بر اساس این طرح پیشنهادی و توزیع بنزین عادلانه خواهد شد
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۹    
در حالی که روزهای اخیر گزارش ها از نهایی شدن ارائه یارانه 30 لیتری بنزین به جای سهمیه بندی فعلی و آزادسازی قیمت این حامل سوخت حکایت می کرد، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با تکذیب هر گونه گرانی بنزین اظهار کرد ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
اخباری مبنی طرح مجلس برای افزایش قیمت بنزین در روز گذشته مطرح شد، اما سخنگوی کمیسیون انرژی این موضوع را تکذیب کرد ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: اخباری مبنی طرح مجلس برای افزایش قیمت بنزین در روز گذشته مطرح شد، اما سخنگوی کمیسیون انرژی این موضوع را تکذیب کرد و گفت: افزایش قیمت بنزین یارانه ای و آزاد در دستور کار مجلس یازدهم قرار ندارد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران(پانا)- سخنگوی کمیسیون انرژی افزایش قیمت بنزین را تکذیب می کند و می گوید به عنوان سخنگوی کمیسیون انرژی اعلام می کنم که هیچ طرحی در مجلس یازدهم برای تغییر در قیمت های یارانه ای و آزاد بنزین در دستور کار نیست. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۰۷   + ۱۳۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اخباری مبنی طرح مجلس برای افزایش قیمت بنزین در روز گذشته مطرح شد، اما سخنگوی کمیسیون انرژی این موضوع را تکذیب کرد و گفت: افزایش قیمت بنزین یارانه ای و آزاد در دستور کار مجلس یازدهم قرار ندارد.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت نزدیک به یک سال از اجرای طرح جنجالی افزایش قیمت بنزین در کشور، بار دیگر زمزمه های ایجاد تغییرات در سهمیه بندی سوخت به گوش می رسد. اینبار 36 نماینده مجلس در طرحی تازه با توجه به نا عادلانه بودن اختصاص سهمیه سوخت به خودروها به جای افراد ...
طرح اصلاح قیمت بنزین چندسالی است که به روش های مختلف مطرح می شود اما واقعیت این است که به دلیل اثرات اقتصادی و اجتماعی گسترده آن هیچگاه به صورت جدی طرح ها اجرایی نشده و در نهایت دولت های مختلف به سهمیه بندی و افزایش قیمت تنها اکتفا می کنند.
حزب تدبیر و توسعه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان گفت: درباره تبعات افزایش ناگهانی قیمت بنزین در آبان 98 هشدار داده بودم.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس طرحی ارائه کرده اند که با اجرای آن عملا قیمت بنزین آزاد شده و سهمیه بندی فعلی حذف می شود و در مقابل به هر ایرانی ماهانه 30 لیتر بنزین یارانه ای به قیمت هر لیتر 1000 تومان تخصیص داده می شودو این مبلغ نیز هر ماه به کارت ملی یا کارت بانکی سرپرست خانوار اختصاص داده می شود. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۰:۱۳   + ۶۹ سایت دیگر  
36نماینده مجلس سرانجام از طرح خود برای سهمیه بندی بنزین سرانه خانوار رونمایی کردند. براساس این طرح که 12مهرماه در پایگاه قوانین و مقررات کشور منتشر شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت:من با افزایش قیمت بنزین کاملا موافقم؛ ماشین های خوب باید تولید کنیم، همه دنیا ماشین ارزان و سوخت گران است، اما در ایران برعکس است.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
دلخوش با بیان اینکه باید از حق مردم درست دفاع کنیم، تصریح کرد: اگر دولت به وظیفه خود عمل می کرد و هر سال 10 درصد قیمت بنزین را افزایش می داد، ماجرای آبان ماه 98 رخ نمی داد.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نسیم آنلاین ؛ مسعود براتی: ظریف در مصاحبه ای مدعی شده است عدم پیوستن به کنوانسیون های دیکته شده از سوی FATF و عدم تکمیل 41 اقدام اکشن پلن، مانع همکاری راهبردی با چین خواهد بود. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۹    
جواد ظریف در گفتگو با روزنامه کار وکارگر صراحتا گفته که در آبان ماه 98 هم در جلسه هیات دولت (به ریاست روحانی) درباره تبعات افزایش قیمت بنزین هشدار داده است.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
روزنامه کارگر: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران، در خصوص حضور در انتخابات 1400، مسئله FATF، جیسون رضائیان، افزایش قیمت بنزین در سال 1398، برجام و... گفت وگویی داشته است که در ادامه می آید. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رییس مرکز آمار ایران به اشاره به افزایش شکاف تورمی دهک ها گفت: همانطور که گفته شد کالاهای با دوام در سبد مصرفی دهک های بالا سهم بالاتری دارند به همین دلیل است که این یکی از دلایل شکاف تورمی بین دهک هاست و هر چه این اعداد بیشتر می شود شکاف تورم دهک اول تا دهم افزایش می یابد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۴۲   + ۵۹ سایت دیگر  
روزنامه کارگر: رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان گفت: درباره تبعات افزایش ناگهانی قیمت بنزین در آبان 98 هشدار داده بودم. دکتر محمد جواد ظریف وزیر خارجه کشورمان گفتگویی که داشته که برخی نکات آن به این شرح است: رئیس جمهور نمی شوم ولی برای اجماع ملی در سال 1400 تلاش می کنم. ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۲:۰۸    
حاجی اقتصاد ایران رو نمی بینند فقط اقتصاد، اقتصاد آلمان !!! امان از مشاوران ناآشنا ... همونی که گفته قیمت ها بالا نیست همونی که گفته قیمت بنزین رو بالا نبردیم ... خودروهای ما از آلمان بهترند ... حاجی دلار چی میشه ، شما از این ناحیه بیشتر خبر داری !!! ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
آبان 98، یارانه معیشتی برای جبران افزایش قیمت بنزین متولد شد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
دولت امشب مرحله ای دیگر از کمک های معیشتی 55 تا 205 هزار تومانی از محل افزایش قیمت بنزین را به حساب سرپرستان خانوار واریز می کند.