یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۵:۴۰Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشجوی خارجی»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه آزاد امیدیه با اشاره به افزوده شدن 20 دانشجوی خارجی به این دانشگاه، گفت: اکنون حدود 60 دانشجوی خارجی در دانشگاه تحصیل می کنند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۰    
جمعیت فعلی دانشجویان خارجی با اهداف برنامه ششم و جذب 75 هزار دانشجوی بین المللی تا سال 1400 فاصله دارد؛ با این وجود وزارت علوم در اجرای ایده هایی مانند موسسات جذب دانشجوی خارجی تعلل می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیر دفتر همکاری های امور بین الملل دانشگاه مازندران از ورود 300 دانشجوی خارجی جدید به این دانشگاه در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت که جذب این تعداد دانشجوی خارجی جدید با توجه به شرایط کرونایی و تحریم ها غیر منتظره بود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دفتر جذب و هدایت دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی استان قم از تحصیل 541 دانشجوی غیرایرانی در این دانشگاه خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، دانیال معمار، فعال رسانه ای درباره تحصیل دانشجویان خارجی در دانشگاه های ایران در توییتر نوشت: همه از فرار مغزها و مهاجرت تحصیلی ایرانی ها می گویند، اما هیچ کس نمی گوید 46 دانشگاه کشورمان دانشجوی خارجی می گیرند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
طبق اعلام معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران، بیشترین اقبال دانشجویان برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی بوده است که در مجموع تعداد این دانشجویان در مقطع کارشناسی و ارشد به 174 نفر رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۳۶    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج طی بیانه ای به تشریح جزئیات جذب دانشجویان خارج از کشور در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج پرداخت.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان با بیان اینکه 46 دانشگاه مجوز پذیرش دانشجوی خارجی دارند، گفت: تا تحقق اهداف برنامه ششم در موضوع پذیرش دانشجوی خارجی فاصله اندکی باقی مانده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۷:۰۹    
یزد - ایرنا - مدیرکل امور دانشجویان غیر ایرانی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تأکید بر تقویت دیپلماسی علمی ایران در عرصه جهانی گفت: هم اکنون 38 هزار دانشجوی خارجی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور در مقاطع رشته های مختلف تحصیل می کنند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان از افزایش چشمگیر جذب دانشجوی خارجی در این دانشگاه خبر داد و گفت: قرار است کلاس های آموزشی دانشجویان خارج از کشور را در بستر فضای مجازی برگزار کنیم.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
غلامرضا لطیفی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در حال حاضر حدود 150 دانشجو در خوابگاه های دانشگاه ساکن هستند و با توجه به اینکه تحصیل دانشجویان جدیدالورود مجازی است، دانشجوی جدیدی در خوابگاه پذیرش نخواهیم داشت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی دانشگاه شهید چمران اهواز، با اشاره به آغاز سال تحصیلی دانشجویان خارجی همزمان با نودانشجویان ایرانی، گفت: امسال حدود 320 دانشجوی جدید بین المللی از کشورهای عراق، چک و اسپانیا در دانشگاه ثبت نام کردند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
جذب دانشجوی خارجی و تعامل بین المللی دانشگاه ها نیز تحت تأثیر منفی شیوع ویروس کرونا قرار گرفته است؛ اما با استفاده از ظرفیت های ایجاد شده در بستر آموزش مجازی این رویه را تغییر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان از ثبت نام 140 دانشجوی خارجی در ترم تحصیلی جدید این دانشگاه خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تعداد دانشجویان خارجی این دانشگاه افزایش می یابد، عنوان کرد: سال تحصیلی جدید تعداد دانشجویان خارجی به 400 دانشجو رسیده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۱۵    
مدیر دفتر روابط و امور بین الملل دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: ثبت نام نهایی بیش از 300 دانشجوی خارجی این دانشگاه برای ترم تحصیلی 1400-1399 انجام شده است.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ، سعید یوسفی در نخستین رویداد بین المللی سفیران انقلاب اسلامی استان فارس ویژه فعالان و هسته های دانشجویی حوزه بین الملل به صورت مجازی اظهار داشت: بیش از 300 نفر از دانشجویان سراسر کشور در این رویداد مجازی شرکت کردند که 50 درصد از آنها در مقطع تحصیلات تکمیلی هستند. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از زنجان ، یازدهمین نشست( مجازی ) معاونان و مدیران امور بین الملل دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم حسین سالار آملی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۲۵    
صدیقی گفت: براساس هدف مشخص شده در برنامه ششم توسعه نیازمند جذب 62 هزار دانشجوی خارجی تا سال 1400 هستیم.
آذرمغان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۳    
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: از جهت نیروی دانشجو برای تاسیس دانشگاه صنعتی اردبیل نگرانی نداریم زیرا ما ظرفیت مرزی داریم اگر این وزارت علوم عرضه داشت دانشجویان خارجی را جذب می کرد.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نادر سلیمانی، دانشجویی اهل ساحل عاج و یک راننده حرفه ای مهمانان قسمت های جدید برنامه تلویزیونی دوربرگردون هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس دانشگاه لرستان گفت: جلسه دفاع از اولین پایان نامه دانشجوی خارجی این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد به صورت مجازی برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۰:۱۰    
رئیس مرکز تحقیقات باستان شناسی و گردشگری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول گفت: سعی داریم با جذب دانشجوی خارجی به ویژه از کشور عراق فعالیت این مرکز را فرامرزی کنیم.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی اعلام کرد که دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز 76 دانشجو از کشور ترکیه جذب کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
در سال 2018، کل مشارکت دانشجویان بین المللی در اقتصاد ایالات متحده بیش از 45 میلیارد دلار تخمین زده شده است در این میان دو کشور بیشترین میزان دانشجو را دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۲۵    
ایسنا/کرمانشاه مدیر دفتر همکاری های علمی بین الملل دانشگاه رازی کرمانشاه بااشاره به جذب 60 دانشجوی خارجی جدید در دانشگاه رازی، گفت: برای 360 دانشجوی خارجی که در این دانشگاه داریم، آموزش ها را به شکل مجازی و آنلاین ادامه می دهیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۰:۰۵    
دنیای اقتصاد- تبریز- رامین نیک رفتار : رئیس دانشگاه تبریز با تاکید بر اینکه این دانشگاه به سمت دانشگاه نسل سوم، کارآفرین و بین المللی قدم بر می دارد، گفت: اکنون 500 نفر دانشجوی خارجی در دانشگاه تبریز مشغول به تحصیل هستند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۱۷    
مدیر کل دفتر بین الملی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور: تا پایان برنامه ششم توسعه سی درصد رشته های آموزشی به سمت رشته های مهارتی سوق داده می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس سابق بخش امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: اکنون 415 دانشجوی خارجی در رشته های مختلف در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مشغول به تحصیل هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه لرستان گفت: دانشگاه دارای 200 دانشجوی خارجی است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۸:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه بین المللی چابهار گفت: مجوزهای لازم برای پذیرش دانشجوی خارجی در این دانشگاه اخذ شده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا پیشنهاد کاهش مدت اعتبار روادیدهای تحصیلی را برای شهروندان 59 کشور از جمله ایران مطرح کرده است. پایگاه خبری ووکس نیوز با گزارش اینکه طرح دولت ترامپ خواستار کاهش اعتبار این نوع روادید به 2 سال است نوشته این طرح ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۰:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا پیشنهاد کاهش مدت اعتبار روادیدهای تحصیلی را برای شهروندان 59 کشور از جمله ایران مطرح کرده است. پایگاه خبری ووکس نیوز با گزارش اینکه طرح دولت ترامپ خواستار کاهش اعتبار این نوع روادید به 2 سال است نوشته این طرح ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۲    
با ورود دانشگاه اراک به رتبه بندی دانشگاههای جهان، زمینه فعالیتهای علمی جدید و جذب دانشجوی خارجی در این دانشگاه فراهم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تبریز با تاکید بر اینکه این دانشگاه به سمت دانشگاه نسل سوم، کارآفرین و بین المللی قدم بر می دارد، گفت: هم اکنون 500 نفر دانشجوی خارجی در دانشگاه تبریز مشغول به تحصیل هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۰    
گروه استان ها- معاون آموزشی وزیر بهداشت و درمان کشور با اشاره به توانمندی نظام آموزشی در رشته های پزشکی گفت: 20 دانشگاه علوم پزشکی در کشور دانشجوی خارجی جذب می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سمنان – معاون آموزشی وزیر بهداشت با اشاره به اینکه زیرساخت های لازم برای جذب دانشجویان خارجی به دانشگاه های علوم پزشکی فراهم است، گفت: 110 دانشجوی خارجی در علوم پزشکی سمنان تحصیل می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون آموزشی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 20 دانشگاه علوم پزشکی کشور پذیرای دانشجویان خارجی است که نشان از توانمندی نظام آموزشی در رشته های پزشکی است.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس این گزارش، دکتر محمد شریفی معاون پژوهشی و فرهنگی این دانشکده با اعلام این خبر افزود: علی ناصر حسین، دانشجوی خارجی مقطع کارشناسی ارشد علوم قرآن و حدیث دانشگاه مازندران از پایان نامه خود با عنوان بررسی تطبیقی آیات نکاح در تفاسیر با موفقیت دفاع کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۲    
ایسنا/خوزستان رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از راه اندازی پردیس بین المللی دانشکده آبادان و جذب دانشجوی خارجی از نیم سال دوم تحصیلی 1399-1400 خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۱    
بجنورد- ایرنا- رییس دانشگاه بجنورد گفت: این مرکز آموزش عالی از ابتدای سال تحصیلی جدید پذیرش دانشجویان خارجی غیربورسیه شهریه پرداز را آغاز می کند، که فراخوان آن نیز داده شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل امور دانشجویان غیرایرانی سازمان امور دانشجویان گفت: 43 دانشگاه اصلی ایران به صورت مستقیم و بر اساس آیین نامه های داخلی، دانشجوی خارجی شهریه پرداز جذب می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: دانشجوی خارجی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی براساس تفاهمنامه بین این دانشکده و دانشگاه علوم پزشکی تهران، پذیرش می شود.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس این گزارش، این جلسه دفاع با حضور دکتر رضا ندیمی به عنوان استاد راهنما، دکتر علی ولی نژاد به عنوان استاد مشاور، دکتر روح الله یوسف پور و دکتر احمد مرادی به عنوان اساتید داور و دکتر دوستعلی مژده به عنوان نماینده تحصیلات تکمیلی برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس دانشگاه جامع عملی - کاربردی کشور گفت: تمهیدات لازم برای پذیرش دانشجوی خارجی در دانشگاه های جامع علمی کاربردی فراهم است و از طرفی ظرفیتی هم ایجاد شده تا مراکزی نیز در برخی کشورها بتوانند فعالیت کنند.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رضا محمدی روز دوشنبه در دیدار رایزن فرهنگی سفارت عراق در ایران با رییس دانشگاه تبریز، بیان کرد: برای پذیرش حدود 600 نفر دانشجوی خارجی در سال جدید، گواهی پذیرش صادر کرده ایم و با راه اندازی سایت پذیرش به صورت چهار زبانه، راه اندازی امور کنسولی ویژه دانشجویان خارجی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رییس دانشگاه مازندران از استقبال چشمگیر دانشجویان خارجی برای تحصیل در این دانشگاه خبر داد و گفت که در سال تحصیلی 350 دانشجوی خارجی جدید برای تحصیل در این دانشگاه تقاضا داده اند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
غلامحسین غلامحسین زاده و بهادر باقری در نشست زبان فارسی در گسترۀ گیتی درباره ویژگی های زبان، کرسی های زبان و ادب فارسی، پتانسیل زبان فارسی و مشکلات آموزش زبان و ادب فارسی در جهان پرداختند.
همدان پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
در حال حاضر 252 دانشجوی خارجی در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند | آینده نگاری از ابزارهای پیش برنده در هر مجموعه ای است و حوزه آموزش نیز مستثنی از این موضوع نیست بنابراین با توجه به کاهش جمعیت در سال های آینده باید با هدفگذاری معین به فکر جذب دانشجو از دیگر کشورها باشیم.
آذرمغان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: از جهت نیروی دانشجو برای تاسیس دانشگاه صنعتی اردبیل نگرانی نداریم زیرا ما ظرفیت مرزی داریم اگر این وزارت علوم عرضه داشت دانشجویان خارجی را جذب می کرد.