یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۷:۰۹Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشجوی خارجی»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: این دانشگاه میزبان یکهزار و 111 دانشجوی خارجی از دانشگاه های سراسر کشور در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان بین الملل است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت ورزشهای دانشگاهی استان قزوین گفت: یک هزار و 111 دانشجوی خارجی از 48 دانشگاه کشور در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان خارجی شاغل به تحصیل در دانشگاههای کشور با هم رقابت می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: بیش از هزار دانشجوی غیر ایرانی از 48 دانشگاه سطح کشور در دومین المپیاد ورزشی فرهنگی دانشجویان بین الملل در قزوین شرکت می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۹:۱۹    
در حال حاضر دانشگاه های بریتانیا برای جذب دانشجویان بین المللی با چالش های قابل توجهی مواجه هستند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۲۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی(ره) از پذیرش دانشجوی خارجی از مهرماه در این دانشگاه خبر داد.
خبر روز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۹:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مصطفی معین : حادثه کوی دانشگاه زهرچشم گرفتن بود از دوم خرداد و دانشجویان/ ابزار گفت وگوی ما همین اینترنت است/ چیزی از استقلال دانشگاه باقی نمانده است ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۵:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا - رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: دانشگاه بین المللی چابهار یکی از معدود دانشگاه هایی در شرق کشور است که در جذب دانشجویان بین المللی محدودیتی ندارد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۲۳:۱۶    
در این بسته خبری به بررسی مجموعه ای چند از برجسته ترین موضوعاتی چون، اسامی برگزیدگان دانشجویان نمونه کشوری اعلام شد و تحصیل 94 هزار دانشجوی خارجی در کشور و نامه ابوترابی به زلفی گل درباره وام دانشجویی و دیگر موارد مرتبط که در ادمه به مرور آن ها خواهیم پرداخت ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مصطفی معین، وزیر علوم درباره حوادث کوی دانشگاه که در 18 تیر 1378 رخ داد، روایت می کند. او می گوید: دانشجو در این حادثه قربانی شد، چون گناهی نداشت، امانتی بود در دستان ما، کوی خانه او بود، اما شبانه به او حمله کردند، دست و پای او را شکستند، از بالای بام پرتابش کردند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۵:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان امور دانشجویان گفت: جذب 320 هزار دانشجوی خارجی بر اساس برنامه هفتم توسعه محقق خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۰:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: جذب 320 هزار دانشجوی خارجی بر اساس برنامه هفتم توسعه محقق خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۸:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور دانشجویان بین الملل سازمان امور دانشجویان از تحصیل 94 هزار دانشجوی خارجی در کشور خبر داد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۶:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر علوم عراق اعلام کرد: دانشکده هوش مصنوعی برای نخستین بار در دانشگاه عراق راه اندازی می شود و اکنون با وزارت علوم ایران در حال رایزنی برای توسعه مباحث هستیم.
پانا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی ضمن تشریح جزئیاتی از دیدار خود با رئیس امور بین الملل و مدارس خارج از کشور، تاکید کرد ماموریت اصلی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تامین نیروی ماهر با رویکرد مهارتی و تمام ساحتی براساس سند تحول است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۰۷:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل امور دانشجویان بین الملل سازمان امور دانشجویان گفت: دانشجویان خارجی ظرفیت پذیرش دانشجویان ایرانی را اشغال نمی کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۰:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بنیاد ایران شناسی و سازمان امور دانشجویان در راستای جذب دانشجوی خارجی در رشته ایران شناسی چهارشنبه 6 تیر در بنیاد ایران شناسی امضا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۰۹:۳۰    
با صدور مجوز جذب دانشجو در بخش بین الملل دانشگاه دامغان ، هم اکنون 100 دانشجو از کشور عراق در این دانشگاه تحصیل می کنند .
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۱:۲۷    
همزمان با اعلام نتایج آزمون مقطع دکترا و شروع پذیرش پردیس های خودگردان، انتقادهایی از شهریه های این پردیس های مطرح شده است، رئیس پردیس دانشگاه علامه طباطبائی در پاسخ به انتقادهای اعلام کرده است که این پردیس ها به دنبال درآمدزایی نیستند.
اقتصاد ایران: سخنگوی دولت از تصویب دو آیین نامه بورسیه تخصصی و تسهیل جذب دانشجویان خارجی همچنین تصویب مصوبه راه اندازی منطقه بین المللی نوآوری ایران برای حمایت ویژه از دانش بنیان ها خبر داد.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۳:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پردیس تحصیلات تکمیلی خودگردان دانشگاه علامه طباطبایی گفت: هر دانشجوی خارجی در مقطع کارشناسی ارشد نزدیک به 2 هزار و 200 یورو برای دو سال و در مقطع دکترا 3 هزار و 500 یورو برای سه سال پرداخت می کند اما شهریه ای که دانشجویان داخلی پردیس ها می پردازند ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه شهرکرد با اشاره به جذب تعدادی دانشجوی خارجی از جمله 15 دانشجوی عراقی در گروه علوم قرآن و حدیث این دانشگاه، گفت: جذب 2 هیئت علمی جدید و تأسیس نشریه علمی پژوهشی از اقدامات انجام شده برای تقویت گروه علوم قرآن و حدیث این دانشگاه بوده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۲۰:۳۹    
رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) از هدف گذاری برای جذب و تحصیل 2000 نفر دانشجوی خارجی در سال 1404 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - دیپلماسی آموزشی دولت سیزدهم با دانشگاه های کشورهای مسلمان منطقه سبب شد مازندران این خطه خوش آب و هوای شمال کشور به یکی از کانون های مهم جذب دانشجویان خارجی در رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی تبدیل شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۰    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 350 دانشجوی خارجی جذب شده و رشد 5 برابری پیوند قلب و اعضا را در دانشگاه علوم پزشکی شاهد هستیم.
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۷    
اکوایران: بر اساس ارزیابی های مقامات اروپایی، کرملین هزاران مهاجر و دانشجوی خارجی را مجبور کرده است که در کنار نیروهای روسیه در جنگ علیه اوکراین بجنگند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۸:۴۲    
دانشگاه بیرجند در اطلاعیه ای اعلام کرد در ترم جدید دانشجوی بین المللی می پذیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزش وزیر بهداشت و درمان از تحصیل 10 هزار دانشجوی خارجی در مراکز آموزش پزشکی کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۳:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
نامزد انتخابات 2024 ریاست جمهوری آمریکا وعده داده است در صورت پیروزی مجدد در این انتخابات به سرکوب اعتراضات در حمایت از فلسطین بپردازد و هر دانشجوی خارجی که در آن ها شرکت می کند را از کشور بیرون بیاندازد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۸   + ۵۷ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به بحث توریسم سلامت اشاره و از پذیرش دانشجوی خارجی در رشته طب سنتی از کشورهای اتریش، تایلند، عراق، ترکیه، افغانستان، هندوستان و...، خبر داد و گفت: طب سنتی طب بومی کشورمان است و وارداتی نیست و می توانیم در این زمینه به خودکفایی فرآورده های دارویی برسیم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۲۰    
کاهش اقبال عمومی دانشجویان جهان برای تحصیل در دانشگاه های انگلیس، بسیاری از دانشگاه های این کشور را با مشکلات مالی مواجه کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر علوم با اشاره به برنامه وزارت علوم برای جذب 320 هزار دانشجوی بین المللی طی برنامه هفتم توسعه کشور گفت: رایزنان علمی به جذب دانشجوی خارجی کمک کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
9 دانشجوی خارجی از کشور های آلمان، انگلیس، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا که در جریان تظاهرات حامیان فلسطین دستگیر شده بودند، از یونان اخراج می شوند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزارت امور داخلی (کشور) قرقیزستان با انتشار گزارشی در باره علت وقوع ناآرامی های اخیر شهر بیشکک که منجر به مجروح شدن 29 دانشجوی خارجی شد، مقصران و آغازکنندگان اصلی این حادثه را گروهی از افراد ناشناس با ظاهر آسیایی عنوان کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه لرستان از تحصیل 600 دانشجوی خارجی در این دانشگاه خبر داد .
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نشست روسای دانشگاه های علوم پزشکی منطقه هشت کشور (کرمان، بم، جیرفت، رفسنجان، سیرجان، زابل، زاهدان، ایرانشهر و چابهار) 27 اردیبهشت ماه در بم برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه لرستان گفت: بکی از سیاست های وزارت علوم برای جذب دانشجوی خارجی براساس برنامه های راهبردی این است که 20 درصد دانشجویان دانشگاه لرستان بین المللی باشد.
تمدن لر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تمدن لر، علی نظری عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه لرستان در سالن جلسات دانشکده ادبیات دانشگاه لرستان با اشاره به تحصیل 9 هزار دانشجو در این دانشگاه، افزود: 600 دانشجو از این تعداد بین المللی است و طبق برنامه راهبردی 10 ساله باید از مجموع دانشجویان 20 درصد بین المللی باشد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه لرستان گفت: 600 دانشجوی دانشگاه خارجی است و طبق برنامه راهبردی 10 ساله باید از مجموع دانشجویان 20 درصد بین المللی باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس سازمان امور دانشجویان گفت: درصد بالایی از دانشجویان بین الملل از سوی موسسات جذب معرفی و کار انتقال شان صورت می گیرد و در این راستا به 150 موسسه در یکسال اخیر مجوز فعالیت دادیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
دامغان- معاون آموزشی دانشگاه دامغان از تحصیل 100 دانشجوی خارجی در این دانشگاه خبر داد و گفت: عمده دانشجویان عراقی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: هدف از جذب دانشجوی خارجی، صادرات قدرت نرم و ترویج فرهنگ به سایر کشورهاست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا - معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: آیین نامه تسهیل جذب دانشجوی خارجی هم اکنون در دولت در حال بررسی است و پیش بینی می شود تا سه ماه آینده به نتیجه برسد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۸:۵۸    
شفقنا- وزیر آموزش عالی عراق از تحصیل بیش از هزار دانشجوی خارجی در دانشگاه های این کشور و درخواست بیش از دو هزار تن دیگر برای تحصیل در سال آینده خبر می دهد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ترکیه در حالی یکی از 10 کشور برتر جهان در پذیرش دانشجوی خارجی است که دانشگاه های این کشور در بین 300 دانشگاه برتر دنیا جایی ندارند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۷:۳۲    
اقتصاد ایران: رییس سازمان امور دانشجویان در دیدار با سفیر جمهوری اندونزی در ایران گفت: تا 5 سال دیگر، 320 هزار دانشجوی خارجی برای تحصیل در دانشگاه های ایرانی جذب خواهند شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر_ ایرنا_ قائم مقام دانشگاه آزاد اسلامی گفت: 30 هزار دانشجوی غیر ایرانی در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند که با افزایش واحدهای بین الملل، هدف گذاری برای جذب 100 هزار دانشجو انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از آغاز پذیرش دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی ارشد رشته آموزش هوشبری در این دانشگاه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور گفت: در دانشگاه فنی و حرفه ای 2700 دانشجوی خارجی مشغول به تحصیل هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علم و صنعت گفت: 350 دانشجوی خارجی در دانشگاه علم و صنعت در حال تحصیل هستند و این دانشگاه اولین مرکز آموزش عالی از نظر زیر ساخت های مجازی و الکترونیکی است.