یکشنبه ۳۰ خردادساعت ۲۰:۱۹Jun 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشجوی خارجی»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۰:۰۸    
جهت پیوستن به شخصی که در آلمان به عنوان یک دانشجوی خارجی در حال تحصیل است، اعضای خانواده که ملیت آن ها مربوط به خارج از اتحادیه اروپا یا حوزه اقتصادی اروپا می باشد به ویزای همراه آلمان پیش از سفر نیاز دارند. اخذ این ویزا باید از سفارت یا کنسولگری آلمان در کشور محل زندگی شخص انجام شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رئیس اداره امور کنسولی دانشجویان غیرایرانی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم گفت: مجموع دانشجویان خارجی کنونی در ایران، 57هزار نفر است که توانایی افزایش آن تا 90 هزار نفر نیز در دانشگاه های ایران وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
یکی از دانشجویان خارجی با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران و فرصتی که مردم ما برای انتخاب کاندیدای مورد نظر خود دارند، گفت: ما در کشورمان چنین فرصتی را نداریم و رئیس جمهور را پارلمان انتخاب می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۶:۵۷    
بجنورد- ایرنا- رییس دانشگاه آزاد اسلامی کشور گفت: هم اکنون 30 هزار دانشجوی خارجی در سطح دانشگاه های آزاد اسلامی کشور مشغول به تحصیل هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران از جذب بیش از 1200 دانشجو از 5 قاره جهان در این دانشگاه خبر داد و گفت:ما در مجموعه بین الملل دانشگاه هیچ گاه نگاه اقتصادی به مسئله جذب دانشجو نداشته ایم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران عنوان کرد که با برنامه ریزی و استفاده از ظرفیت ها به ویژه قهرمانان ملی و بین المللی ورزش می توان گام بلندی برای غلبه بر مشکلات و جذب دانشجوی خارجی برداشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۲۳:۴۷    
مشهد- ایرنا- صعود کوهنوردان شرکت مخابرات خراسان رضوی به قله شیرباد، کسب مقام نخست جذب بیشترین تعداد دانشجوی خارجی در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و ارائه خدمات آموزشی تخصصی صنایع عذایی به صورت مجازی در موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی عناوین اخبار کوتاه روز سه شنبه در استان خراسان رضوی است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۲۳:۲۸    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از گلستان؛ علاءالدین بروجردی، معاون بین المللی و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی در نشستی به منظور جذب دانشجویان خارجی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۱    
معاون بین الملل و امور دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه آزاد اسلامی از رشد 400 تا 500 درصدی جذب دانشجوی خارجی در دانشگاه آزاد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۲۲:۴۰    
اردبیل - ایرنا - معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور از تحصیل 10 هزار دانشجوی خارجی مقیم ایران در این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۹:۳۹    
معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور گفت: هم اکنون حدوداً 10 هزار دانشجوی خارجی در دانشگاه های علمی کاربردی کشورمان در حال تحصیل هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران از فارغ التحصیلی بیش از 2000 هزار دانشجو از این پردیس خبر داد و گفت: روز گذشته اولین دانشجوی خارجی پردیس بین المللی ارس در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
629دانشجوی خارجی در دانشگاه کردستان مشغول به تحصیل هستند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۲:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با افتخار اعلام می کند که تعداد دانشجویان غیر ایرانی که در دانشگاه های سراسر کشور تحصیل می کنند به نسبت ابتدای دولت تدبیر و امید 3.2 برابر افزایش یافته است ...
شفاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل گفت: 57 هزار دانشجوی خارجی در ایران تحصیل می کنند که تعداد آن ها به علت ویروس کرونا کاهش پیدا کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس دانشگاه کردستان گفت: در حال حاضر 629 دانشجوی خارجی از هفت ملیت دنیا در دانشگاه کردستان مشغول به تحصیل هستند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۰۱    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب گفت: یکی از حوزه هایی که از آن غافل مانده ایم، جذب دانشجوی خارجی و تعامل علمی با دانشگاه های مختلف جهان از جمله دانشگاه های کشورهای همسایه است؛ دانشگاه ادیان و مذاهب در این زمینه شروع به فعالیت کرده است و به موفقیت هایی نیز دست یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به آمار دانشجویان خارجی در کشور گفت: اگر می خواهیم با کشورهای رقیب در حوزه جذب دانشجویان بین الملل رقابت کنیم باید تبلیغات لازم را داشته باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۰۷    
ایسنا/گلستان سرپرست جهاد دانشگاهی گلستان با اشاره به فعالیت های این نهاد در حوزه آموزشی، گفت: ظرفیت جذب دانشجوی خارجی در جهاد دانشگاهی بویژه در استان گلستان وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان سرپرست جهاد دانشگاهی گلستان با اشاره به فعالیت های این نهاد در حوزه آموزشی، گفت: ظرفیت جذب دانشجوی خارجی در جهاد دانشگاهی بویژه در استان گلستان وجود دارد.
فرهیختگان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۵    
سنگاپور به دلیل سیستم آموزش عالی معروفی که دارد دانشجویان بسیاری را از نقاط مختلف دنیا به خود جذب می کند. حدود 6 دانشگاه محلی خودمختار، فرصتی طلایی را برای تحصیل صدها هزار دانشجو در مقاطع کارشناسی، ارشد یا دکتری فراهم می کند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۵۱    
رئیس سازمان امور دانشجویان از راه اندازی واحدهای کنسولی در دانشگاه هایی با بیش از 2000 دانشجوی خارجی خبر داد و گفت: پیش بینی ما این است که از اول مهر شرایط حضور دانشجویان در دانشگاه ها فراهم می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان از راه اندازی واحدهای کنسولی در دانشگاه هایی با بیش از 2000 دانشجوی خارجی خبر داد و گفت: پیش بینی ما این است که از اول مهر شرایط حضور دانشجویان در دانشگاه ها فراهم می شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: شاید موجی به راه افتاده باشد مبنی بر پذیرش دانشجوی خارجی در دانشگاه های قم، اما پذیرش دانشجوی غیرایرانی در دانشگاه قم با سخت گیری و بر اساس ضوابط دقیقی صورت می گیرد.
رئیس دانشگاه صنعتی قم گفت: جذب دانشجوی بین المللی در این دانشگاه از مهرماه سال 1400 آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
آخرین آمار وضعیت عملکردی آموزش عالی در کشورنشان می دهد 23 استاد ایرانی در 16 کشور زبان و ادبیات فارسی و ایران شناسی تدریس می کنند که بر اساس آمارهای وزارت امور خارجه حدود 9000 دانشجوی خارجی در کرسی های ایران شناسی اشتغال دارند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۰۷:۵۹    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان گفت: در 2 ترم گذشته افزایش خیلی خوبی در جذب دانشجوی خارجی داشته ایم و بیش از 800 نفر از کل دانشجویان خارجی استان در سال 99 جذب دانشگاه آزاد شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در حال حاضر 74 دانشجوی خارجی در این دانشگاه در رشته ها و مقاطع مختلف مشغول به تحصیل هستند که 2 درصد دانشجویان این دانشگاه را شامل می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: تعداد دانشجویان بین المللی در سال جاری نسبت به سال گذشته رشد زیادی داشته و به بیش از 57 هزار نفر افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۶:۱۵    
مدیر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه یزد: 400 دانشجوی خارجی در دانشگاه یزد مشغول تحصیل هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۱    
رئیس دانشگاه تبریز با اشاره به ارتقاء رتبه بین المللی دانشگاه گفت: افزایش پذیرش دانشجوی خارجی از 70 نفر به 670 داشتن تفاهمنامه پژوهشی بابیش از 200 دانشگاه ، موجب ارتقای رتبه دانشگاه تبریز در جهان شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۳۷    
ایسنا/کرمانشاه مسئول امور بین الملل دانشگاه آزاد کرمانشاه گفت: درحال حاضر 929 متقاضی جدید از کشور عراق برای پذیرش در این دانشگاه داریم که در تلاشیم همه آنها را جذب کنیم.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
انگلیس، آمریکا و استرالیا که طی این سال ها از نظر جذب دانشجوی خارجی با کاهش روبه رو شده اند، به دنبال راهکارهایی هستند تا بتوانند این بازار را دوباره فعال کنند و در سایه آن، از رکود اقتصادی ایجادشده خارج شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه لرستان گفت: 150 دانشجوی خارجی در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل از تحصیل 58 هزار و 200 نفر دانشجوی خارجی در مقاطع مختلف در رشته زبان و ادبیات فارسی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۰    
باقری گفت: هم اکنون 2300 دانشجوی خارجی در مراکز آموزش زبان فارسی در حال تحصیل هستند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۴    
دلایل زیادی برای تحصیل در ترکیه وجود دارد. ترکیه با دارا بودن ویژگی های طبیعی، معنوی، حمل و نقل و موقعیت خاص شهرهایش، مرکز جذب دانشجویان در جهان است. تعداد دانشجویان بین المللی که برای تحصیل کشور ترکیه را انتخاب می کنند، در چند سال سال تحصیلی شاهد افزایش چشمگیری بوده است ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۱:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- معاون آموزش دفتر تبلیغات اسلامی از پذیرش دانشجویان غیرایرانی در دانشگاه باقرالعلوم(ع) از مهرماه 1400 خبر داد. به گزارش شفقنا به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام شمس الله مریجی گفت: مرحله نخست پذیرش دانشجوی خارجی در دانشگاه باقرالعلوم(ع) در رشته های سیاست گذاری فرهنگی ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۳۳    
جزئیات اولین دوره اعطای بورس نوع اول به دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و PhD غیرایرانی به صورت شهریه پرداز در وزارت بهداشت اعلام شد.
وارک نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه لرستان گفت: تقاطع غیر همسطح دانشگاه لرستان خرداد 1400 به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه با اشاره به جذب دانشجویان خارجی، گفت: اکنون حدود 80 دانشجوی عراقی در دانشگاه تحصیل می کنند که با توجه به وضعیت شیوع کرونا در حال تحصیل به صورت مجازی هستند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۱    
مهران تقی پوردرگفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی در حال حاضر دانشگاه سراسری بیرجند به عنوان دانشگاه معین و اصلی خراسان جنوبی کار جذب دانشجو را انجام می دهد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۲    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد عنوان کرد که در سفر معاون بین الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی به استان خراسان شمالی مقرر شد امکان جذب 100 دانشجوی خارجی از مهر 1400 در این واحد دانشگاهی فراهم شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه فنی و حرفه ای از تحصیل بیش از 300 دانشجوی خارجی در آموزشکده و دانشکده های این دانشگاه در سراسر کشور خبرداد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون بین الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی از پذیرش حدود 20 هزار دانشجوی بین المللی در ترم های مهر و بهمن 99 در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- امام جمعه بجنورد یکی از راه های نفوذ بر کشورهای دیگر را قدرت علمی و جذب دانشجو دانست و گفت: مراکز علمی و آموزشی مهم ترین نقش را در آینده مدیریتی کشور ایفا می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در حال حاضر 74 دانشجوی خارجی در این دانشگاه در رشته ها و مقاطع مختلف مشغول به تحصیل هستند که 2 درصد دانشجویان این دانشگاه را شامل می شود.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، یک کاربر فضای مجازی طی توییتی نوشت: حالا اگه جای این دوتا یه زوج دانشجوی خارجی بود، همه صدای به به و چه چهشون بلند بود!
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم و تحقیقات و فناوری گفت: از نظر تعداد مقالات پراستناد رتبه ایران در عرصه بین الملل 12 است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در نیمسال تحصیلی جاری تعداد دانشجویان خارجی واحدهای زیرمجموعه دانشگاه آزاد اسلامی به 15 هزار نفر افزایش یافته که این تعداد در مدت مشابه سال قبل هزار و 500 نفر بوده است.