چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۱۸:۳۲Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنعت معدن و تجارت»

ایسنا   ۵۹ دقیقه پیش    
ایسنا/گیلان رییس خانه صنعت گیلان گفت: مرکز داوری و میانجیگری خانه صنعت معدن و تجارت گیلان حل کننده مشکلات صنعتگران خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
مرکز داوری و میانجیگیری خانه صنعت معدن و تجارت کردستان همزمان با 31 استان دیگر امروز در سنندج افتتاح شد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که معدن زغال سنگ البرز غربی سرمایه مملکت است گفت که دست های پشت پرده از واگذاری آن جلوگیری می کند لذا وزیر صنعت معدن و تجارت دستور ویژه برای رسیدگی به این موضوع دهد.
مدیرکل نظارت بر محصولات کشاورزی و فرآوردهای دامی سازمان حمایت گفت: بازار روغن نباتی طی سالیان اخیر با راهبردهای نظارتی و بازرسی تبیین شده و بخشنامه های صادره توسط سازمان حمایت تحت نظارت است.
کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کلام تازه | رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان های چناران و گلبهار طی پیامی اول تیر ماه روز ملی اصناف تبریک گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: 618 میلیارد تومان تسهیلات برای احیای 64 واحد صنعتی و معدنی از طریق مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: 30 هزار واحد صفی در سطح استان در حال فعالیت هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان صمت استان اردبیل گفت: در هفته صنعت و معدن عملیات اجرایی تولید فروکتوز و گلوکز از گندم در اردبیل شروع می شود.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۸:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت با حضور در سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، از بخش های مختلف این سازمان بازدید به عمل آورد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، علی رحیمی آذر صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: بر اساس گزارشهای متعدد سازمان صنعت معدن و تجارت و جهاد کشاورزی در مورد تخلف عرضه خارج از شبکه ذرت دامی از سوی یک مرغداری که منجر به تشکیل 6 فقره پرونده شد، این تخلفات در شعبه هیات بدوی مطرح و مورد رسیدگی قرار گرفت. ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۴:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اهمیت و ظرفیت سازمان زمین شناسی در کشور و منطقه بر لزوم تعامل بیشتر این سازمان با بخش معدنی وزارت صمت تاکید کرد و از آمادگی ایمیدرو به عنوان واسطه سازمانی در راستای استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در این حوزه خبر داد. ...
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۲:۱۳    
همایش حقوقدانان حامی آیت الله رئیسی با حضور نماینده شهر ری در مجلس شورای اسلامی، رئیس کمیسیون صنعت معدن و تجارت مجلس شورای اسلامی، دکتر یوسف رضا ادیب زاده رئیس ستاد حقوقدانان کلانشهر تهران بزرگ و جمع کثیری از مردم شریف ری، حقوق دانان، فرهنگیان ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی اجرایی شدن سامانه کنترل هوشمند توزیع مرغ با حضور مهندس دارابی؛رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کرمانشاه، دکتر گل پور؛مشاور قائم مقام وزیر در امور بازرگانی ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۳۲    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، محمد رضا حیدری عضو کارگروه قرارگاه جهش تولید بسیج اساتید استان اصفهان، در سلسله نشستهای تخصصی مطالبه گری از دولت آینده با نگاه به مسائل استان اصفهان با موضوع معضل تولید در استان اصفهان با نگاه به صنایع مادر که به همت بسیج اساتید استان اصفهان برگزار شد ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت در جریان بازدید از خبرگزاری فارس ضمن دعوت مردم برای حضور در پای صندوق های رای، به اهمیت انتخابات اشاره کرد و آن را ضامن امنیت و اقتدار دولت آینده دانست.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حمید رضا ملکی مشاور وزیر صنعت معدن و تجارت از طرح های معین اقتصادی منوجان( گهرزمین) بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۴    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر به شهرهای خمین و محلات از چند واحد صنعتی بازدید و مشکلات زیر ساختی آنها را بررسی کرد.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۶   + ۴۷ سایت دیگر  
وجیه اله جعفری که غروب امروز، پیش از امضای قرارداد تولید آلومینا از ماده معدنی نفلین در حضور وزیر صنعت معدن و تجارت سخن می گفت، تصریح کرد: در حال حاضر کشورمان سالانه به 1.5 میلیون تن پودر آلومینا نیاز دارد که بخش عمده ای از آن از طریق واردات تامین می شود. ...
ایمیدرو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: اجرای قرارداد ساخت کارخانه تولید آلومینا از نفلین سینیت، سبب تحول در صنعت آلومینیوم و همچنین استان آذربایجان شرقی می شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا-رییس سازمان صنعت معدن و تجارت اصفهان گفت: 250واحد تولیدی و صنعتی اصفهان که به علل مختلف راکد و یا زیر ظرفیت کار می کردند سال گذشته با وجود روزهای سخت کرونایی، تحریم های بین المللی و محدودیت های داخلی، با تدبیر دولت تدبیر و امید در استان اصفهان احیا و به چرخه تولید بازگشتند.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان، در نشست بررسی و ارزیابی تعهدات مالی شرکت صنایع ابریشم گیلان ، گفت: صنعت ابریشم نمادی از هویت اصیل گیلان است و عزم جدی و همگانی مسئولین ارشد استان در جهت احیا و رونق بخشی مجدد به این محصول ارزشمند و استراتژیک استان وجود دارد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صنعت معدن و تجارت در نامه ای به بانک مرکزی، انجام هرگونه فعالیت در حوزه گواهی الکترونیکی از سوی بانک مرکزی بدون اخذ مجوز شورای سیاستگذاری گواهی الکترونیکی کشور را فاقد وجاهت قانونی اعلام کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی گفت: متاسفانه فرش در وزارت صنعت معدن و تجارت مورد توجه قرار نمی گیرد و تاکید ما بازگشت حوزه فرش به وزارت میراث فرهنگی است.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۲:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت معدن و تجارت با اشاره به رشد اقتصادی سال 95، گفت: طی این سال رشد اقتصادی کشور به 13.5 درصد رسید و تولیدات بخش کشاورزی و صنایع به بالاترین مقدار رسیده بود و در زمان تحریم های ظالمانه و شیوع ویروس کرونا همین رشد پشتوانه ایستادگی در برابر جنگ تمام عیار تحمیلی اقتصادی شد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حمید القاصی مهر اظهار کرد: با توجه به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از سربازان گمنام امام زمان(عج)، برابر با اقدامات و تحقیقات به عمل آمده از سوی سازمان صنعت معدن و تجارت استان مشخص شد که یک شرکت مقدار 224 هزار و 770 کیلوگرم کنجاله سویا را بدون مجوز در بازار آزاد به فروش رسانده است. [...]
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۴    
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت اصفهان با بیان اینکه نرخ بیکاری در استان اصفهان از 14.5 به حدود 9.5 رسیده است افزود: در حالیکه بخش های کشاورزی و گردشگری استان به دلیل خشکسالی و شیوع کرونا با مشکل مواجه هستند و افزایش اشتغال در بخش صنعت اصفهان به خوبی خود را نشان داده است.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۳   + ۳۶ سایت دیگر  
دفتر اکتشافات وزارت صنعت معدن و تجارت در اطلاعیه ای از تغییر برنامه زمان بندی مابقی پهنه های مطالعاتی کار شده کشور خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
علمدار یزدی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد از تشکیل 515 فقره پرونده تخلف به ارزش بالغ بر 126میلیارد ریال در یزد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رییس اداره صنعت معدن و تجارت آبادان به تشدید بازرسی از واحدهای صنفی این شهرستان اشاره کرد و گفت: 71 پرونده تخلف صنفی در یک ماه گذشته به تعزیرات حکومتی آبادان ارسال شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۲:۲۸    
بندرعباس – ایرنا –گزارش تصویری ازمراسم استقبال از شهید گمنام صیح امروز با حضور نماینده ولی فقیه وامام جمعه بندرعباس فرماندهان نظامی وانتظامی ورئیس سازمان صنعت معدن وتجارت ومسئولان استانی در فرودگاه بین المللی بندرعباس.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی ازجریمه یک میلیارد ریالی واحد توزیع کننده تخم مرغ در استان آذربایجان شرقی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان هرمزگان در بازدید از بازاچه ملوانی شهرستان پارسیان با اشاره به آسیب های اقتصادی ناشی از ویروس کرونا و اخلال در فعالیت لنج ها و تاثیر آن بر زندگی مرزنشینان و لزوم تامین معیشت ملوانان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: یک واحد خودروساز در استان آذربایجان شرقی بیش از یک میلیارد تومان جریمه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت: معدن سیمان گلستان با درختکاری در محدوده های برداشت شده، احیاء می شود
رییس خانه صنعت معدن و تجارت ایران با بیان اینکه اگر بدهی نیروگاه ها پرداخت شود به طور حتم آنها توسعه فعالیت داده و بخشی از کسری برق کشور تأمین خواهد شد، گفت: امروز بخش صنعت کشور با کمبود برق روبه رو است و هیچ کس پاسخگوی زیان آنها نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان البرز گفت: قیمت مرغ در استان البرز تغییری نکرده است اما سهمیه مرغ دولتی کافی نیست؛ برخورد با افرادی که از این شرایط سوء استفاده می کنند در دستورکار است تا بازار تنظیم شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۷:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها وزیر صنعت معدن و تجارت با بیان اینکه وزارت صمت تمام تلاش خود را برای مانع زدایی از تولید انجام می دهد، گفت: مصرف برق صنعتی کشور 20 درصد سال گذشته افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی از تشکیل 92 پرونده تخلفاتی در زمینه عرضه سیمان در استان آذربایجان شرقی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- وزیر صنعت معدن و تجارت با بیان اینکه تحریم سبب خودکفایی بسیاری از دستگاه های داخل در صنعت سیمان و پتروشیمی شد گفت: ایران در تولید سیمان خودکفا شد.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۷   + ۴۶ سایت دیگر  
ابراهیم علی مولابیگی با اشاره به زمان آزادسازی پهنه های یاد شده، گفت: مطابق برنامه زمانبندی طی 5 روز تا پایان خرداد ماه سال جاری، پهنه های اکتشافی کشور که جلسه نهایی آنها برگزار و مناطق امیدبخش آن ها با تایید وزارت صنعت معدن و تجارت جهت ادامه کار به سازمان استان ها ابلاغ شده است، آزاد خواهد شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان نیشابور از صدور 46 فقره پروانه بهره برداری در سال گذشته سال جهش تولید در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۱    
ایسنا/آذربایجان غربی رییس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: احیای بیش از 75 واحد تولیدی راکد استان در دستور کار قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: اعطای تسهیلات به واحد ها و پروژه های صنعت و معدن در قالب طرح "تام" براساس برنامه های این وزارتخانه عملیاتی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در راستای تشدید اقدامات نظارتی 19 هزار و 300 قلم لوازم آرایشی و بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده تقلبی در استان آذربایجان شرقی کشف و ضبط شد.
رییس خانه صنعت معدن و تجارت ایران گفت: وزارت صنعت هیچ تدبیری برای کمک به واحدهای تولیدی به کار نگرفته است و ما ناچاریم برای جبران خسارات خود به دادستانی کل کشور شکایت کنیم.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۲:۱۵    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان گفت: با توجه گستردگی تعداد مراکز صنفی و تعداد محدود بازرسان نه تنها در مرکز استان بلکه در سراسر شهرستان های استان مشکلات عدیده ای مواجهه هستیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 40 هزار و 570 مورد بازرسی با هدف مقابله با گران فروشی و احتکار پارسال از واحدهای صنفی، تولیدی و خدماتی این استان انجام شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر 2 روزه خود به آذربایجان غربی با حضور در شهرستان تکاب از مجتمع معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران بازدید کرد. عکاس: امیر خالق نژاد نصیرنیوز منبع: ایرنا
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت معدن و تجارت در سفری دو روزه ، به همراه هیئت همراه شامگاه پنج شنبه 7خرداد1400 از طریق فرودگاه ارومیه وارد آذربایجان غربی شد و در بدو ورود مورد استقبال استاندار و جمعی از مسئولین قرار گرفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۷:۵۱    
با حضور وزیر صنعت معدن وتجارت در شورای ساماندهی مبادلات مرزی پیرانشهر، مسائل و مشکلات بازارچه های غیر رسمی و موقت مرزی بررسی شد.