چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۴:۵۴Oct 2020 21

جدیدترین‌های «صنعت معدن و تجارت»

معدن24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۴    
مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: قیمت گذاری دستوری فولاد پیشنهاد شده، اما تاکنون در این زمینه تصمیم گیری انجام نشده و در حد حرف است. ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: تدوین برنامه پنج ساله خودروسازی کشور به پیشنهاد معاونتهای تخصصی این وزارتخانه و مشارکت نخبگان، ذینفعان و فعالان عرصه تولید با محوریت ایدرو از فردا کلید می خورد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۷    
زادبوم، معاون وزیر صنعت معدن و تجارت اظهار کرد: در سال 1398 حدود 41,3 میلیارد دلار صادرات داشتیم و امسال در شش ماهه اول حدودا 13.5 میلیارد دلار صادرات داریم که یک کاهش 34 درصدی را نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با حضور رئیس کل بانک مرکزی و وزیر اقتصاد و وزیر صنعت معدن و تجارت و تعدادی از نمایندگان مجلس در اتاق بازرگانی ایران در حال برگزاری است.
گفتارنو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون بازرگانی سازمان صمت کرمان گفت: به منظور تنظیم بازار از سه روز آینده، مرغ منجمد در کرمان با قیمت هر کیلو 15 هزار تومان عرضه خواهد شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سینا خسروی ...
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: تدوین برنامه پنج ساله خودروسازی کشور به پیشنهاد معاونتهای تخصصی این وزارتخانه و مشارکت نخبگان، ذینفعان و فعالان عرصه تولید با محوریت ایدرو از فردا کلید می خورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: برای جبران کمبود روغن نباتی در سطح استان از روز گذشته توزیع مقدار 800 تن از این کالا شروع شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت: بنا به تصمیم کارگروه گندم آرد و نان استان گلستان قیمت نان تا پایان سال تغییر نخواهد کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
قلم/اصفهان_ نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: نویدهای خوشی برای بهبود شرایط اقتصادی و کاهش التهاب در بازار با تعیین تکلیف وضعیت وزارتخانه صنعت معدن و تجارت به گوش می رسد.
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت پیشوا از توزیع سیار اجناس تنظیم بازار در روستاهای پیشوا خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسن زاده رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان از تخصیص سهمیه 700 تنی مرغ منجمد برای تعادل بازار گیلان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: هیجان بازار مرغ کاذب و مقطعی بوده و در عرضه مرغ، نیاز استان نسبت به صادرات این کالای اساسی در اولویت است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
نشست علنی امروز مجلس آن هم بعد از تعطیلی دو هفته ای پارلمان در حالی تشکیل شد که نمایندگان با اعتراض به دستور و برنامه هفتگی، خواستار تشکیل جلساتی برای حل مشکلات اقتصادی شدند؛ واکنش رییس مجلس به این انتقادات، وعده برگزاری جلسه ای با وزیر صنعت معدن و تجارت بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در پی رصد و پایش روند توزیع سیمان در استان یک واحد توزیع سیمان یک میلیارد ریال جریمه شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۲:۱۸    
جلسه کار گروه آرد و نان به ریاست معاون برنامه ریزی اداری مالی فرمانداری و با حضور رئیس اداره صمت، حسن بیگی رئیس اداره تعزیرات حکومتی و دیگر اعضا در محل اداره صنعت معدن و تجارت برگزار شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رزم حسینی، وزیر جدید صنعت معدن و تجارت در هفته جاری در کمیسون ویژه جهش تولید حاضر خواهد شد.
سیمان خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۶    
به گزارش سیمان خبر ، نشست غیرعلنی مجلس، هفته آینده با حضور علیرضا رزم حسینی، وزیر صنعت معدن و تجارت برگزار می شود. قرار است در این نشست موضوع قیمت فولاد، خودرو و سیمان مورد بحث و بررسی قرار گیرد. منبع: فارس نیوز https://simankhabar.ir/?p=20774 ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
نشست غیرعلنی مجلس برای موضوع فولاد هفته آینده با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت برگزار می شود.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۴    
نشست غیرعلنی مجلس برای موضوع فولاد هفته آینده با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت برگزار می شود.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۸    
نشست غیرعلنی مجلس، هفته آینده با حضور علیرضا رزم حسینی، وزیر صنعت معدن و تجارت برگزار می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- تشنه دل، رئیس صنعت معدن و تجارت سمنان درباره تامین بازار کالاهای اساسی در زنجیره تنظیم بازار، گفت: 116 تن گوشت منجمد گوساله در استان توزیع شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست غیرعلنی مجلس برای موضوع فولاد هفته آینده با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۳    
نشست غیرعلنی مجلس برای موضوع فولاد هفته آینده با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت برگزار می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل از برخورد جدی و قاطعانه با گرانفرشی کالاهای اساسی در استان اردبیل خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان گفت: از محل اعتبارات سال 99 تا کنون 292 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان گلستان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آن طور که مدیر کل دفتر سرمایه گذاری و امور طرح های وزارت صنعت معدن و تجارت اعلام کرده، کشور سالیانه به 16 هزار و 200 تن منسوج بی بافت ملت بلون (Melt Blown Nonwoven) به عنوان ماده اولیه برای تولید ماسک، فیلترهای صنعتی و برخی محصولات بهداشتی نظیر پوشک بچه نیاز دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون بازرسی و حمایت مصرف کنندگان سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی از شناسایی 5 انبار احتکار کالا در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان از پرداخت صد میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به سه واحد تولیدی شهرستان آزادشهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: از محل یک درصد اعتبارات سهم دولتی معادن سه طرح عمرانی در استان اجرا می شود.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۷    
صبح امروز سه شنبه 22 مهرماه 99 رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان با فرماندار شهرستان آزادشهر دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۶    
نشست هم اندیشی و بررسی مشکلات شرکت آرد، نشاسته و گلوکز یاسوج با حضور مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر،مدیر عامل شرکت غله استان، ریاست سازمان صنعت معدن و تجارت استان، معاون اقتصادی استاندار و مدیران ومسئولین شرکت آرد و نشاسته برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از تشکیل پرونده تخلفاتی 95 میلیارد ریالی برای شرکت های خودروساز، نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش فعال استان در نیمه نخست امسال خبر داد.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۱۸    
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان زرند از کشف و ضبط یک انبار مواد غذایی به ارزش 150 میلیون تومان در زرند خبر داد.
اقتصاد آنلاین / دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۳   + ۷۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: براساس قانون و در راستای اجماع تشکل های بخش خصوصی، دولت و مجلس مقرر شده تا بعد از ابلاغ دولت هرچه سریعتر فولاد در بازار سرمایه عرضه شود و این موضوع به تدریج بر قیمت فولاد در بازار تاثیر خواهد گذاشت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیلی گفت: در راستای طرح نظارتی بازگشایی مدارس بازرسان اداره صنعت معدن و تجارت رشتخوار طی بازرسی از 300 واحد صنفی در این شهرستان 25 واحد صنفی متخلف را شناسایی و به اداره تعزیرات حکومتی جهت اعمال قانون معرفی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۳۰    
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت بروجرد گفت: 7 میلیارد تومان کالای قاچاق 6 ماهه نخست امسال در بروجرد کشف شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: فاز اول پالایشگاه پلدختر دهه فجر امسال، به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۶    
گروه استان ها- رئیس اداره صنعت معدن و تجارت بروجرد گفت: 7 میلیارد تومان کالای قاچاق 6 ماهه نخست امسال در بروجرد کشف شد.
ایمیدرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۳۲ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: توسعه از طریق شرکت های بزرگ از سیاست های ایمیدرو در راستای اهداف کلان دولت و وزارت صنعت معدن و تجارت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت : طی 6 ماه نخست سال جاری 635 شکایت کتبی به سازمان رسیده که 361 میلیون تومان در همین راستا به شکات برگرداننده شده است.
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت ورامین از تشکیل پرونده برای هفت واحد صنفی نانوایی متخلف در سطح این شهرستان خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسن میرزایی رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان دهلران گفت : شهرستان دهلران دارای 54 واحد دارای پروانه بهره برداری که از این تعداد 35 واحد فعالیت دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۹:۱۱    
معاون اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان بهبهان از قطع سهمیه آرد دولتی یک نانوایی متخلف در این شهرستان خبر داد.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 -درحالی که در گوشه ای از کشور یک گروه کوچک در حال بازپس گیری شرکت خصوصی شده کشت وصنعت مغان بودند که دوسالی از فروش سهام آن سپری شده بود و سرانجام نیز گویا چنین اتفاقی افتاد، در جایی دیگر وزیر تازه به وزارتخانه صنعت معدن و تجارت آمده از حتمی بودن فروش سهام سه شرکت غول پیکر صنعتی می گوید.
اقتصاد آنلاین / معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
یکی از مهمترین برنامه های وزارت صمت در این روزها تعیین تکلیف رانت ناشی از قیمت گذاری فولاد است که دلالان با استفاده از اختلاف قیمت محصولات در بورس کالا و بازار آزاد سودهای هنگفتی را کسب می کنند، به گفته کارشناسان اما نیاز است تا برای رفع این معضل راهکار کاراتری نسبت به دست کاری های قیمتی اتخاذ شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی با بیان اینکه 5 واحد تولید دارو در این استان وجود دارد، گفت: نیمی از نیاز سرم و 10 درصد تولیدات دارویی کشور در این استان تولید می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام شاتا، علیرضا رزم حسینی در نشست هماهنگی وزارتخانه های صمت و جهاد کشاورزی در خصوص تنظیم بازار کالا های اساسی و ضروری حوزه کشاورزی و غذایی ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان دهلران گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 163پرونده تخلفات صنفی به ارزش یک میلیارد 90میلیون تومان در شهرستان دهلران تشکیل شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مسئول اداره نظارت بر کالا و خدمات سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: حدود 22هزار کیلوگرم قند یارانه ای شکسته از یک واحد توزیع کننده محتکر در تبریز کشف شد.