یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۱:۰۰Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنعت معدن و تجارت»

ایرنا   ۸ ساعت پیش    
ارومیه - ایرنا- رییس اداره صنعت معدن و تجارت ماکو در شمال آذربایجان غربی گفت: 220 واحد صنفی متخلف در این شهرستان از ابتدای امسال تاکنون افزون بر 66 میلیارد ریال جریمه نقدی شدند.
دانا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ محمدرضا علمدار یزدی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد در گفتگو با یزدرسا ، در خصوص آخرین وضعیت صادرات استان یزد اظهار کرد: سعی شده برای رفع مسائل و مشکلات زیرساختی حوزه صادرات از ظرفیت های کارگروه توسعه صادرات، کارگروه رفع موانع تولید ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان دهلران گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 108 پرونده تخلفات صنفی به ارزش 8میلیارد 450میلیون ریال در شهرستان دهلران تشکیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس اداره صنعت معدن و تجارت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 291 واحد صنفی متخلف در این شهرستان از ابتدای امسال تاکنون افزون بر 46 میلیارد ریال جریمه نقدی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه گفت: مأموران پاسگاه انتظامی حومه غربی دهدشت چهارتن آرد کشف و ضبط کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت فارس، با ارسال نامه ای به دادگستری استان خواهان لغو مزایده شرکت آزمایش شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
سیدرضا فاطمی امین – وزیر صنعت معدن و تجارت – در یکی از نخستین انتصاب های خود، رییس سازمان توسعه تجارت را تغییر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۴    
تعدادی از حواله داران آذویکو امروز مقابل وزارت صنعت معدن و تجارت از اینکه کمیته خودرو پس از گذشت حدود یک سال مصالحه دادستانی را مبنی بر جایگزینی خودرو انجام نداده است، تجمع کرده و خواهان رسیدگی مسئولان به خواسته هایشان شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس صنعت معدن و تجارت استان سمنان عمده مشکل کارخانه سیمان بیارجمند را مدیریتی ارزیابی کرد و وعده داد: کارخانه سیمان بیارجمند ظرف دو ماه آینده افتتاح و راه اهدازی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: 3 هزار و 818 فقره پرونده تخلفاتی نظارت بر بازار در 5 ماهه نخست امسال در استان تشکیل شد.
معدن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -وزیر صنعت معدن و تجارت از برنامه این وزارتخانه برای افزایش 5 میلیارد دلاری صادرات در سال جاری خبر داد. فاطمی امین این سخنان را پس از حضور در کمیسیون اقتصادی مجلس، اعلام کرد.
خانه صنعت و معدن تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مرتضوی، دبیر کل خانه صنعت معدن و تجارت ایران و رئیس هیات مدیره کانون انجمن های صنایع غذایی ایران گفت: سالها با این تصور غلط که قیمت نان را ثابت نگهدارند اقتصاد آرد و نان تصنعی شده و قیمت نان طی 40 سال 6 هزار برابر گرانتر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت ،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای امسال تا کنون بیش از چهار هزار و 840 بازرسی از واحد های نانوایی استان به منظور بررسی کیفیت نان انجام شده است.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۲۶    
قائم مقام وزیر صنعت معدن و تجارت دستور به حذف کامل فیزیک کارت بازرگانی داد. محمد صادق مفتح طی نامه ای به اتاق های بازرگانی و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی اعلام کرد که اقدامات لازم برای عملی کردن این امکان را تا 10 مهر فراهم کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۲۱    
بندرعباس – ایرنا – گزارش تصویری از سرگیری توسعه صادرات سنگ گچ با پیگیری های انجمن گچ هرمزگان و درایت ومدیریت سازمان صنعت معدن وتجارت استان.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت هرمزگان گفت : صنایع دریایی یک صنعت استراتژیک استان محسوب می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۶    
قشم- ایرنا- رییس اداره صنعت معدن و تجارت قشم گفت: از ابتدای سال تا کنون بیش از 140 بازدید از نانوایی های قشم انجام شد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی وزیر صمت و با حضور معاون توسعه منابع و مدیریت این وزارتخانه، غلامعلی راستی به عنوان سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی معرفی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا- رییس اداره صنعت معدن و تجارت شاهرود گفت: 25 تن ارده کنجد به ارزش 12 میلیارد ریال طی یک ماه گذشته به کشور لیبی در آفریقا صادر شد.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
جواد طالبی شهردار مرکز استان به همراه زارعی و بابایی کارنامی نمایندگان مردم شریف ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی و نیز اعضای شورای اسلامی شهر ساری با حضور در دفتر کار معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و معاون پارلمانی وزارت صنعت معدن و تجارت با آنان دیدار و گفتگو ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سلام رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: با تدبیر ⁧‫وزیر صمت‬⁩ و عرضه سیمان واحدهای تولیدی کشور در بورس، بازار سیمان بعد از مدتی شاهد کنترل و کاهش قیمت ها است.
ایمیدرو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۴۳   + ۱۳۹ سایت دیگر  
وزارتخانه های صنعت معدن و تجارت و اقتصاد موظف به برنامه ریزی و اقدام برای حمایت از تولید داخلی شدند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت: تولید و عرضه سیمان در بورس سبب ساماندهی بازار این کالا می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران؛ سعید محمدی پور گفت: طی مرداد ماه سالجاری 75 هزار و 758 مورد بازرسی از صنوف تهرانی انجام گرفته است. وی افزود: بیشترین تخلفات مربوطه به ترتیب نان، گوشت مرغ، و شکر بوده و صنوف مواد غذایی وپروتئینی و نانوائی [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بندر امام خمینی (ره) گفت: از سوی بازرسان صنعت، معدن و تجارت درمان 6 قلیان سرا پلمب و 5 واحد صنفی دیگر اخطار داده شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
علمدار یزدی رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد از 2565 فقره پرونده تخلف در پنج ماهه ابتدای سال جاری در استان یزد خبر داد.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای معدن - سعید زرندی معاون وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: صنایع معدنی و به ویژه فولاد پشتوانه اقتصاد ایران در دوره تشدید تحریم ها بوده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: ارزش ریالی پرونده های متشکله در پنج ماهه اول سال 1400 در استان یزد افزایش 265 درصدی داشته است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۸:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، علی تهوری معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی در بازدید از کارخانه سیمان باقران در شهرستان درمیان به منظور بررسی وضعیت تولید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از رشد 121 درصدی تعداد پرونده های تشکیل شده در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
علمدار یزدی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد از رشد 121 درصدی تعداد پرونده های متشکله قاچاق کالا در یزد خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد گفت: بازرسی های این سازمان از اصناف در پنج ماهه امسال 17 درصد افزایش یافته است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۰:۴۳    
در ششمین روز از هفته دولت ، آئین کلنگ زنی کارخانه آب معدنی روستای پنو شهرستان گالیکش با حضور رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان برگزار گردید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۰:۲۳    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت البرز گفت: قیمت نان در استان به صورت جدی و دقیق در حال بررسی و کارشناسی است، با این تفاسیر قیمت جدید نان ظرف 14 روز آینده قیمت نان به صورت رسمی اعلام خواهد شد.
بسمه تعالی جناب آقای دکتر سیدرضا فاطمی امین وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت حسن انتخاب ریاست محترم جمهوری در معرفی جنابعالی به مجلس شورای اسلامی و رای قاطع خادمین مردم در خانه ملت و انتصاب آن مقام محترم را به عنوان وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت تبریک و تهنیت عرض می کنم. حوزه های صنایع، معادن [...] ...
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قم گفت: اولویت اول سازمان صنعت،معدن و تجارت قم تامین سیمان مورد نیاز استان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی از جریمه حدود 20 میلیارد ریالی یکی از واحدهای صنعت فولادی استان به دلیل عدم اجرای ضوابط قیمت گذاری و عرضه محصولات فولادی خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
عطالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان طی پیامی انتخاب دکتر سیدرضا فاطمی امین را به سمت وزیر صنعت معدن و تجارت تبریک گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس سازمان صنعت معدن و تجارت اصفهان از احیا و بازگشت به فعالیت بالغ بر 900 واحد صنعتی در این استان در 2 سال اخیر خبر داد.
پایگاه خبری نوید تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نویدتهران،وزیر صنعت معدن و تجارت در نخستین روز حضور خود در این وزارتخانه با تاکید بر نقش بخش خصوصی در تولید، اشتغال و سرمایه گذاری ، توجه به تنظیم بازار، صادرات و رفع موانع تولید را جزء برنامه های کوتاه مدت و اولویت های اصلی وزارت صمت اعلام کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت معدن و تجارت پس از جلسه امروز هیئت وزیران در دولت سیزدهم در وزارت صمت حضور یافت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: توجه به تنظیم بازار، صادرات و رفع موانع تولید از برنامه های کوتاه مدت و اولویت های اصلی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۶:۵۰    
وزیر صنعت معدن و تجارت در نخستین روز حضور خود در این وزارتخانه با تاکید بر نقش بخش خصوصی در تولید، اشتغال و سرمایه گذاری ، توجه به تنظیم بازار، صادرات و رفع موانع تولید را جزء برنامه های کوتاه مدت و اولویت های اصلی وزارت صمت اعلام کرد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر جدید صنعت معدن و تجارت صبح امروز با حضور در محل این وزارتخانه مورد استقبال علیرضا رزم حسینی، وزیر پیشین صمت قرار گرفت.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۵:۰۱   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت در نخستین روز حضور خود در این وزارتخانه با تاکید بر نقش بخش خصوصی در تولید، اشتغال و سرمایه گذاری ، توجه به تنظیم بازار، صادرات و رفع موانع تولید را جزء برنامه های کوتاه مدت و اولویت های اصلی وزارت صمت اعلام کرد.
خانه صنعت معدن و تجارت ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۴:۱۰    
احتراما،ً بسی خرسندیم که در رأس وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، فردی کارآمد، متعهد، متخصص و مسلط به امور و مسائل تئوری و عملی در کشور برگزیده شد. زیرا اکنون صنعت و معدن این کشور بیش از هر زمان، نیازمند تدبیری است که حماسه اقتصادی را رقم زند. لذا بدینوسیله انتخاب به حق [...] ...