سه شنبه ۱۴ آذرساعت ۰۸:۳۴Dec 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل سایپا»

شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۳۷    
عضو هیات مدیره پرسپولیس شاید مدیرعامل سایپا شود.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۲    
مدیرعامل سایپا آذین از موفقیت در تست ایمنی صندلی شاهین در مراکز داخلی و خارجی خبر داد.
قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در جمع نمایندگی های استان آذربایجان شرقی گفت: خودروهای اطلس، سهند، آریا و شاهین پلاس به زودی وارد بازار خواهند شد و سبد محصولات سایپا متنوع تر می شود.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا در حاشیه نشستی در رابطه با آخرین وضعیت خودروهای وارداتی، اظهار کرد: در سری اول واردات که 1108 خودروی چانگان وارد شد، فرآیندها انجام شده و تاکنون 570 دستگاه خودرو تحویل مشتریان شده است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۰۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه ایران: سومین مرحله از فروش خودرو در سامانه یکپارچه آغاز شد و تا 27 مهرماه هم ادامه خواهد داشت. اما در این مرحله و برای دومین بار ایران خودرو و گروه بهمن، محصولات خود را عرضه نکردند. سایپا نیز از این قافله عقب نماند و محصولات خود را در سامانه یکپارچه نیاورد ...
صنعت ماشین   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
صنعت ماشین: باتوجه به تاکید مدیرعامل سایپا بر استفاده از سیستم فرآیند عبور مستقیم و تحویل بدون نقص خودرو به مشتریان مباحث مطرح شده در برخی از رسانه ها پیرامون دپو خودرو در این شرکت معنایی ندارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل سایپا از زمان ورود 100 هزار ساینا تاکسی هیبرید CNG و محصول هیبریدی برقی به بازار و بهره برداری از سیستمی هوشمند برای کاهش حوادث خبر داد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا از تحویل دو مدل محصول تولیدی این خودروسازی بدون افزایش هزینه به خریداران خبر داد. براساس اعلام محمدعلی تیموری، قرار شد خریداران دو مدل شاهین بدون اینکه هرینه اضافه شدن سیستم تعادل ترمز پایدار ESC را پرداخت کنند، می توانند خودروی مورد نظر خود را تحویل گیرند ...
الف   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
اظهارات مدیرعامل سایپا درباره امکان افزایش مهلت واریز وجه برای خودروهای پیش فروش شده را در این ویدئو ببینید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۹:۳۱    
تیموری، مدیرعامل سایپا در پی گلایه متقاضیان خودرو گفت: امکان افزایش مهلت واریز وجه برای خودروهای پیش فروش شده وجود دارد.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا درباره گلایه مشتریان از کافی نبودن مهلت واریز وجه برای پیش فروش خودرو شاهین، گفت: بررسی می کنیم در صورتیکه زمان برای تکمیل وجه کافی نباشد حتما مدت تکمیل وجه را اضافه می کنیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا درباره گلایه مشتریان از کافی نبودن مهلت واریز وجه برای پیش فروش خودرو شاهین، گفت: بررسی می کنیم در صورتیکه زمان برای تکمیل وجه کافی نباشد حتما مدت تکمیل وجه را اضافه می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا درباره گلایه مشتریان از کافی نبودن مهلت واریز وجه برای پیش فروش خودرو شاهین، گفت: بررسی می کنیم در صورتیکه زمان برای واریز وجه کافی نباشد حتما مدت واریز وجه را اضافه می کنیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا : مدیرعامل سایپا ضمن اشاره به برنامه ریزی برای عرضه خودرو با بالاترین کیفیت، درباره تولیدات جدید سایپا و اینکه از سال آینده به تولید انبوه می رسند به ارائه توضیحاتی پرداخت ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۸   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا ضمن اشاره به برنامه ریزی برای عرضه خودرو با بالاترین کیفیت، درباره تولیدات جدید سایپا و اینکه از سال آینده به تولید انبوه می رسند به ارائه توضیحاتی پرداخت.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۴    
تحویل خودروهای وارداتی چانگان و فروش آن از طریق سامانه یکپارچه، تغییر در حواله ها و پرداخت جریمه های دیرکرد و عرضه محصولات سایپا در مرحله سوم طرح یکپارچه از جمله سوالاتی بود که مدیرعامل سایپا با حضور در خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) به آن ها پاسخ داد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۴۷    
اقتصاد ایران: مدیرعامل سایپا ضمن از تحویل 60 چانگان به متقاضیان، واردات 1000 خودرو از برند زوتی و ورود سه محصول جدید در مرحله سوم طرح یکپارچه خبر داد.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۰۲    
سامانه یکپارچه عرضه خودرو روزهای نامطلوبی را سپری می کند اما همچنان برخی سازمان ها به ادامه این روش فروش خودرو امیدوار هستند. مدیرعامل سایپا در نخستین روزهای مهرماه، از حضور این شرکت در مرحله سوم سامانه یکپارچه خبر داد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا ضمن اشاره به تحویل خودروهای چانگان با تکمیل وجه از سوی متقاضیان، درباره تبدیل حواله ها به سایر محصولات توضیح داد: کسانی که در سامانه ثبت نام و 50 درصد وجه را واریز کرده باشند، امکان تغییر خودرو برای آنها وجود ندارد، مگر در صورتی که بخواهند مدل خودروی خود را ارتقا دهند.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا از عرضه جدید خودرو در مرحله سوم طرح یکپارچه خبر داد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۹    
مدیرعامل سایپا ضمن اشاره به تحویل خودروهای چانگان با تکمیل وجه از سوی متقاضیان، درباره تبدیل حواله ها به سایر محصولات توضیح داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۹   + ۷۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا ضمن اشاره به تحویل خودروهای چانگان با تکمیل وجه از سوی متقاضیان، درباره تبدیل حواله ها به سایر محصولات توضیح داد: کسانی که در سامانه ثبت نام و 50 درصد وجه را واریز کرده باشند، امکان تغییر خودرو برای آنها وجود ندارد، مگر در صورتی که بخواهند مدل خودروی خود را ارتقا دهند.
خودرو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع مجلس اقدام به بازدید از خودروی آریا کرد، محصول جدید سایپا که قرار است در آینده وارد بازار ایران شود. محصولی با پیشرانه 2 لیتری M20 که به گفته مدیرعامل سایپا در تیر ماه 1403 به بازار عرضه خواهد شد. ...
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: در راستای دستورات رئیس جمهور، امسال و در سال آینده 3 محصول جدید به سبد محصولات سایپا اضافه خواهد شد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
محمدعلی تیموری مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در مصاحبه صورت گرفته در چند روز گذشته با موضوع واردات خودروهای دست دوم اعلام کردند که خودرو دست دوم از خود کشور ژاپن وارد خواهند کرد و در این حالیست که در کشور ژاپن فرمان تمامی خودرو ها سمت راست قرار دارد و عملا در ایران این خودرو ها کارایی نخواهند داشت ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا با تاکید بر اینکه توانستیم وعده خود در معرفی خودروهای جدید به بازار را جامه عمل بپوشانیم گفت: خودروهای شاهین اتوماتیک، اطلس و سهند در انتظار قیمت گذاری از سوی شورای رقابت هستند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۵:۴۱    
مدیر عامل سایپا از واردات تویوتا دست دوم توسط این شرکت خبر داد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا در حضور خبرنگاران حاضر در نمایشگاه، واکنش عجیبی به خبر واردات خودروهای دسته دوم تویوتا از ژاپن نشان داد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
مدیرعامل سایپا با تاکید بر اینکه این مجموعه توانست وعده خود در معرفی خودرو های جدید به بازار را جامۀ عمل بپوشاند، گفت: خودرو های جدید ما شاهین اتوماتیک، اطلس و سهند در انتظار قیمت گذاری از سوی شورای رقابت هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا در حضور خبرنگاران حاضر در نمایشگاه، واکنش عجیبی به خبر واردات خودروهای دسته دوم تویوتا از ژاپن نشان داد.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ویدئویی از سخنان مدیرعامل سایپا درباره ثبت سفارش برای واردات خودروی دسته دوم سوژه شده است.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا با اعلام اینکه تلاش داریم 2 خودرو با پلتفرم الکتریکال را به بازار عرضه کنیم تصریح کرد: دو محصول C3HR و تارا قطعات مشترک داشته و کارهای تولید این دو محصول انجام شده است. فرآیند تولید تارا در ایران خودرو و C3HR در سایپا طی می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۷:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا با بیان این که قیمت گذاری دستوری خودرو باعث ایجاد مشکل در بازارهای هدف صادراتی شده است، گفت: در 10 سال اخیر به همین دلیل سایپا و ایرانخودرو در زیرساخت ها سرمایه گذاری نکرده اند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۰۹    
اقتصاد ایران: مدیرعامل سایپا از انعقاد قرارداد صادرات 120 هزار دستگاه از پنج محصول به روسیه خبر داد و گفت: در ایران بر عکس دنیا، قیمت خودروهای داخلی کمتر از صادراتی ها است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۰:۱۳   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا گفت: برای صادرات 120 هزار خودروی سواری و تجاری به روسیه قرارداد منعقد شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
تیموری، مدیرعامل سایپا اخیرا گفته است که با آزاد شدن قیمت، حدود 300 هزار خودرو از انبارها خارج و وارد بازار می شود، اما یک کارشناس صنعت خودرو در گفتگو با اقتصادآنلاین آمار خودروهای صفری را که توسط مردم خریداری و انبار شده اند را 500 هزار دستگاه اعلام کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در حاشیه نمایشگاه قطعات، یکی از خبرنگاران رسانه های خودرویی از مدیر عامل سایپا سوالاتی مبنی بر علت کاهش آپشن های برخی خودروهای خود پرسید که جواب او مایه شگفتی شد!
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا گفت: با تجزیه و تحلیل انجام شده از سوی شرکای روسی سایپا، احتمال موفقیت ساینا و کوییک در این بازار بسیار زیاد است و در مدت سه سال 90 هزار دستگاه کوییک به روسیه صادر می شود.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۹:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا یدک گفت: پذیرش خودروهای تحت پوشش گارانتی در شبکه خدمات پس از فروش سایپا در 5 ماه نخست سال جاری، نسبت به متوسط میزان پذیرش در مدت مشابه در سال های 1397 تا 1402، با وجود افزایش تعداد خودروهای تحت پوشش گارانتی، به میزان 35 درصد کاهش داشته است. ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۶:۵۵   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپایدک از حضور فعال سایپایدک در طرح خدمات و امداد اربعین حسینی سال جاری خبر داد. به گزارش سایپانیوز، مجتبی معظمی، با اشاره به آمادگی ناوگان امدادی و شبکه خدمات پس از فروش سایپا در ارائه خدمات مطلوب به زائران کربلا ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا از آغاز واگذاری خودروهای وارداتی خبر داد.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا گفت: روند شماره گذاری خودروهای وارداتی آغاز شده و از هفتۀ بعد واگذاری شروع می شود.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۵   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا پیشنهاد کرد: اکنون بهترین فرصت و شرایط برای آن است که شورای رقابت کمک کند تا حال که ورودی ما آزاد است، قیمت خودرو هم از حالت دستوری خارج شود و اجازه دهند آزاد شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۵    
مدیرعامل سایپا درباره تصمیم وزارت صنعت مبنی بر تغییر تامین ارز واردات خودرو، گفت: 300 هزار خودرو انبار شده منتظر دستور خروج از قیمت گذاری شورای رقابت هستند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۷:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا گفت: در کنار کمک بانک مرکزی در تامین و تخصیص ارز، ارزهای صادراتی را نیز در اختیار داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۲۳:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین گفت: مدیرعامل سایپا را هم یک بار با لباس ورزشی ندیده ام و او می خواهد خودش را در فضای سیاسی مطرح کند.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۲۰:۴۵    
در جریان یک جلسه با حضور مدیرعامل سایپا و نماینده سازمان های دیگر که فیلم آن توسط صداوسیما پخش شده است، رئیسی دستور داد تا شماره گذاری نیسان زامیاد هرچه سریع تر انجام شود ...
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۵:۱۵   + ۴۸ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر تقویت همکاری های صنعت و دانشگاه از امضای تفاهم نامه 6 دانشگاه با شرکت خودروسازی سایپا خبر داد که بر اساس آن 1000 دانشجو از مهر ماه امسال بورسیه این شرکت می شوند. ...