چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۱:۲۷Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل سایپا»

تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۱:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
محمدعلی تیموری، مدیرعامل سایپا با اشاره به برنامه ریزی های مدون این شرکت برای پیشبرد تمامی فعالیت ها گفت: اگر مجموعه کارها به صورت سیستمی تعریف و انجام شود، مشکلات در طول زمان کمتر خواهد شد و در صورت بروز خطا هم صرفا، از طریق خود سیستم عیب یابی و رفع خواهد شد.
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۵   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: هادی اخلاقی فیض، مدیرعامل بانک تجارت به همراه جمعی از مدیران ارشد این بانک، ضمن حضور در سایپا، در نشست مشترک با مدیرعامل و مدیران ارشد گروه سایپا راه های همکاری و تعامل دو مجموعه را بررسی و تبیین کردند. ...
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۰:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
محمدعلی تیموری، مدیرعامل سایپا طی حکمی محمد قادری را به عنوان سرپرست مرکز ارتباطات و امور بین الملل گروه خودروسازی سایپا منصوب کرد.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۷:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عصر خودرو- محمد علی تیموری، مدیرعامل سایپا طی حکمی محمد قادری را به سمت مدیریت مرکز ارتباطات و امور بین الملل گروه خودروسازی سایپا منصوب کرد.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا از کاهش حدود 9هزاردستگاهی خودروهای ناقص کف کارخانه در یک هفته اخیر خبر داد و گفت: با اجرای به موقع عملیات تأمین قطعات، تعداد خودروهای ناقص سایپا به حدود 70هزار دستگاه کاهش یافته است.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از کاهش حدود 9 هزار دستگاهی خودروهای ناقص کف کارخانه در یک هفته اخیر خبر داد و گفت: با اجرای به موقع عملیات تامین قطعات، تعداد خودروهای ناقص سایپا، به حدود 70 هزار دستگاه کاهش یافته است.
چند ثانیه   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سایپا در رشته فوتبال به لیگ یک سقوط کرده و در حال حاضر وضعیت نامناسبی دارد و در رشته والیبال رتبه 13 ام در 14 تیم را داراست و تیم فوتسال بانوان این باشگاه که نایب قهرمان دو فصل پیاپی ایران بود، منحل شده است ...
سایپا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۱:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
محمدعلی تیموری مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در حکمی حسن ابراهیمی جرجانی را به عنوان مشاور و مدیر حوزه مدیرعامل منصوب کرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۹:۲۵   + ۴۱ سایت دیگر  
پس از درگذشت مرحوم علی اصغر حسن زاده، مدیرعامل فقید سازه گستر سایپا، سیدجواد سلیمانی مدیرعامل سایپا با صدور حکمی مهرداد معلمان که پیش از این قائم مقام مدیرعامل شرکت سازه گستر بود را به عنوان سرپرست این شرکت منصوب کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۶۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا گفت: با توجه به شرایط خاصی که در سال های گذشته در حوزه صنعت و بازار خودرو کشور به وجود آمده، خودرو به کالا و محصولی سیاسی تبدیل شده و بخش های زیادی از حاکمیت با آن مرتبط شده اند.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۷:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل و سه عضو جدید هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا معرفی شدند.
برترین ها / راه امروز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۲۲:۰۱   + ۴۸ سایت دیگر  
سایپا نیوز: با تصمیم هیات مدیره، محمدعلی تیموری مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا شد. محمدعلی تیموری، دانش آموخته دانشگاه شهید بهشتی در رشته مدیریت صنعتی و دارای کارشناسی ارشد MBA است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۲۰:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا پس از قریب به چهار سال مدیریت این گروه خودروسازی، عصر امروز (چهارشنبه) با اعضای هیات مدیره، مدیران ارشد و اعضای مجموعه سایپا خداحافظی کرد و براین اساس مدیرعامل این گروه خودروسازی تغییر کرد.
اسب بخار پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۵    
سرانجام پس از ماه ها گمانه زنی در خصوص تغییر مدیران عامل دو خودرو ساز بزرگ، اولین قرعه به نام مدیرعامل سایپا افتاد و تغییر در جاده مخصوص با سلیمانی آغاز شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۹:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سرانجام بلاتکلیفی بازار خودرو و افزایش حجم خودروهای ناقص باعث شد تا وزیر صنعت تصمیم به تغییر مدیرعامل سایپا بگیرد.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
عصر خودرو- سید جواد سلیمانی ساعت 16 امروز از همه مدیران و کارکنان دفتر خود خداحافظی و طلب حلالیت کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
با تصمیم هیات مدیره، محمدعلی تیموری مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا شد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۷:۳۶    
سید جواد سلیمانی، مدیرعامل سایپا ساعت 16 امروز چهارشنبه 22 دی ماه 1400 از همه مدیران و کارکنان دفتر خود خداحافظی و طلب حلالیت کرد. با کمال تعجّب، فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو که فامیل نزدیک رئیس دفتر حسن روحانی است همچنان بر مسند صدارت نشسته است!
خودرو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۶:۲۳   + ۳۳ سایت دیگر  
اخیرا مدیرعامل سایپا قول طراحی و عرضه 10 محصول جدید در سبد محصولات این شرکت را داده بود. ولی ظاهرا این محصولات خودروهای جدیدی نیستند و تنها فیس لیفت خودروهای فعلی این شرکت هستند ...
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
دو خودروساز بزرگ کشور از افزایش تجاری سازی خودروهای ناقص، تکمیل و تحویل آن ها به مشتریان تا پایان سال خبر دادند.
سیدجواد سلیمانی، مدیرعامل گروه، بهمن حسین زاده، عضو هیات مدیره گروه و تعداد دیگری از مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا در دیدار با مهدی صفری، معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه، راهکارها و زمینه های افزایش صادرات محصول، تولید مشترک خودرو و قطعات با شرکای خارجی را بررسی کردند.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
عصر خودرو- سید جواد سلیمانی؛ مدیرعامل سایپا هفته گذشته اعلام کرد که در راستای تحقق برنامه های وزیر صنعت، معدن و تجارت برای کنترل قیمت ها در بازار خودرو، این خودروساز تا پایان سال 1400 هر هفته سه شنبه یک طرح عرضه محصولات خواهد داشت.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۲۱:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
پس از نتایج ضعیف تیم فوتبال سایپا در لیگ آزادگان و تغییر سرمربی و سرپرست تیم که با انتخاب امید روانخواه همراه شد، حسین خبیری سرپرست معاونت ورزش باشگاه نیز از سمت خود استعفا داد که این تصمیم با موافقت مهرداد سراجی مدیرعامل باشگاه مواجه شد. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۲۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا اعلام کرد که در راستای تحقق برنامه های وزیر صنعت برای کنترل قیمت ها در بازار خودرو، این خودروساز تا پایان سال 1400 هر هفته سه شنبه یک طرح عرضه محصولات خواهد داشت ...
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد که در راستای تحقق برنامه های وزیر صنعت، معدن و تجارت برای کنترل قیمت ها در بازار خودرو، این خودروساز تا پایان سال 1400 هر هفته سه شنبه یک طرح عرضه محصولات خواهد داشت.
وانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: نماینده باشگاه ها در هیات رئیسه سازمان لیگ هستم و تا تشکیل جلسه مجمع که در آینده نزدیک است این سمت را دارم.
برترین ها / پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۸:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
سایپانیوز: سلسله نشست های مانع زدایی و پشتیبانی از زنجیره تامین گروه خودروسازی سایپا با هدف تحقق برنامه های وزارت صمت در جهت افزایش تولید برگزار شد. ...
سلام نو / اول فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۸:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر عامل سایپا در اسفند ماه سال 99 وعده داده بود که در بهار 1400 آریا تولید و اطلس رونمایی می شود.
اقتصاد آنلاین / شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۵۸   + ۲۶ سایت دیگر  
از شواهد چنین برمی آید که خودروسازهای داخلی تصمیم دارند رخوت چند ساله را کنار بگذارند. برای نمونه اواخر ماه گذشته مدیرعامل سایپا تاکید کرد سایپا پیشرفت زیادی کرده و وقت آن رسیده که ذهنیت گذشته نسبت به این خودروساز تغییر کند.
اقتصاد آنلاین / سایپا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۸   + ۷۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا از افزایش تولید در این گروه خودروسازی در آبان ماه گذشته و 8 ماه سپری شده از سال 1400 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.
برترین ها / عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۳۵   + ۴۵ سایت دیگر  
سایپانیوز: پیرو جو رسانه ای ایجاد شده در مورد چک حق ماموریت مدیرعامل عزل شده امداد خودرو سایپا و پس از برخورد قاطع مدیرعامل سایپا با این موضوع، امروز برخی از رسانه ها اقدام به انتشار فیش حقوقی یکی از مدیران شرکت پارس خودرو کردند که این شرکت در این مورد توضیحاتی را ارائه کرده است: ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
پس از بررسی های صورت گرفته پیرامون پرداخت حق ماموریت مدیرعامل امدادخودرو سایپا، مدیرعامل سایپا دستور داد موضوع را بررسی و مبلغ مذکور به حساب شرکت امداد خودرو بازگردانده شود.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با تاکید بر لزوم برخورد دقیق تر واحدهای نظارت بر مدیران شرکت های تابعه و نیز رعایت صرفه و صلاح گروه در فرآیندهای اداری، مدیرعامل امدادخودرو سایپا را از سمت خود برکنار کرد.
اسب بخار پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۴۰ سایت دیگر  
همایش تجلیل از نمایندگی های برتر سایپا با روز ملی کتاب و کتاب خوانی همزمان شد تا به همین بهانه و با حضور مدیرعامل این گروه، از کتاب “بر فراز فروش” رونمایی شود. ...
سلام نو / خودرو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
اولین نکته اینکه خودروی اطلس سایپا را می توان یک هاچ بک کراس و یا کراس اوور کوچک دانست. یعنی خودروی نیم شاسی.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۷    
صحبت های سراجی مدیرعامل سایپا درباره وضعیت شکایت از پیکان و درخواست این باشگاه برای بازگشت به لیگ برتر را مشاهده می کنید:
سلام نو / روند بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
خودروی اطلس سایپا، کراس اوری برپایه ساینا و کوییک است که همزمان جایگزین ساینا و تیبا می شود.
صنعت ماشین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۳:۲۶    
صنعت ماشین: خودکفایی درچند سال اخیر یکی از برنامه های اصلی گروه خودروسازی سایپا بوده که در این راه به موفقیت های زیادی دست یافته است. فوم پلی ارتان صندلی یکی از محصولاتی است که با دستور مهندس سلیمانی مدیرعامل سایپا به شرکت طیف به عنوان یک پروژه ملی تکلیف گردید.
خبر ماشین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به دلیل مشکلاتی که به جهت تاخیر در تحویل خودروها، در برخی از مواقع افت کیفیت که دلیل اصلی آن تحریم است، از مردم عذرخواهی و تاکید کرد: در آینده ای بسیار نزدیک نقصان ها برطرف و در در راستای رضایت تمام مشتریان خود گام خواهیم برداشت.
اسب بخار پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۷:۰۲    
افزایش قیمت محصولات سایپا بهانه ای برای حضور مدیرعامل این گروه در رسانه ملی شد، اما در کنار توضیحاتی که دربار عملکرد مجموعه تحت مدیریتش ارائه کرد نکته بسیار حائز اهمیتی وجود داشت که تا به حال در ایران دیده نشده است؛ عذرخواهی از مردم به دلیل نواقص. ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۲:۵۱    
برچسب ها افزایش تولید تعهدات پیش فروش شده شاهین اتوماتیک گارانتی 60 هزار کیلومتری برچسب ها
برترین ها / جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۲:۱۶   + ۴۳ سایت دیگر  
سایپانیوز: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: با اصلاح قیمت گذاری خودرو، تولیدات محصولات سایپا 10 درصد افزایش خواهد یافت و از التهاب های موجود بازار کاسته می شود، از همین رو مردم با شرایط بهتری می توانند خودروهای مورد نیاز خود را خریداری کنند. ...
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ایران خودرو قیمت تمام شده شماری از محصولات خود را افزایش داد؛ فهرست جدید سایپا نیز افزایش 14 تا 17 درصدی محصولات این شرکت را نشان می دهد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا گفت: تا آخر امسال برای کلیه تعهدات پیش فروش شده هیچگونه افزایش قیمتی نخواهیم داشت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۰۹:۵۷    
سلیمانی گفت: مدیرعامل سایپا گفت: چهار محصول سواری و سه پیکاپ جدید را بزودی به بازار عرضه می کنیم
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۰۰:۴۷   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل ایران خودرو از افزایش قیمت تا 19 درصدی محصولات این شرکت خبر داد و مدیرعامل سایپا نیز افزایش 16 درصدی قیمت خودروهای این شرکت را اعلام کرد. هر دو خودروساز نیز گفتند: از این پس هر هفته فروش فوری خواهیم داشت. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به امکان پذیر شدن فک رهن خودروهای عرضه شده به مشتریان گفت: با اجرای این طرح، نقل و انتقال رسمی چند ده هزار خودرو در بازار، آزاد می شود که به کاهش قیمت در بازار آزاد ناشی از افزایش عرضه منجر خواهد شد.