شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۳:۰۰Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بهداشت و درمان»

ایسنا   ۱ دقیقه پیش    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: بانک ها در زمینه تسهیلات فرزندآوری کم کاری می کنند و دولت زورش به بانک ها نمی رسد.
ایسنا   ۱۹ دقیقه پیش    
ایسنا/خراسان رضوی سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: نگرانی اساسی ما در بودجه بخش درمان و سلامت در زمینه طرح دارویار است؛ با بودجه ای که در نظر گرفته شده، با گرانی و کمبود دارو و تجهیزات پزشکی مواجه می شویم، بنابراین قطعا باید این بودجه ترمیم شود.
نصر نیوز   ۴۷ دقیقه پیش    
نصر: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، عین اللهی را وزیری باتقوا و دارای جرات و شجاعت دانست و گفت: وزیر بهداشت و درمان علاوه بر مهار کرونا با جرات و شجاعت به حوزه مافیای دارو و درمان ورود و آن را مهار کرد.
شفقنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا-رئیس کمیته بهزیستی و توانبخشی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه طبق قوانین بالادستی، سازمان برنامه و بودجه موظف است که 1 درصد مالیات بر ارزش افزوده را به حساب وزارت بهداشت واریز کند ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: باوجود افزایش تعداد مبتلایان به سرطان، نسبت افرادی که از این بیماری فوت می کنند با در نظر گرفتن جمعیت و تعداد موارد ابتلا در مقایسه با سه دهه پیش کاهش یافته است.
فرارو   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
استیضاح وزیر بهداشت یکی از خبر های پرحاشیه هفته گذشته بود. درحالی که دوشنبه هفته گذشته حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفته بود: استیضاح مطابق قانون آیین نامه داخلی مجلس، روند و فرایند خاص خود را دارد و موضوعی تحت عنوان بررسی استیضاح بهرام عین اللهی وزیر بهداشت ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در هفته جاری به بررسی تقاضای تعدادی از نمایندگان برای استیضاح وزیر بهداشت و درمان می پردازند.
سلامت نیوز   ۲ ساعت پیش    
روح الامینی محورهای استیضاح را تشریح کرد،اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در جلسه فردا، طرح استیضاح وزیر بهداشت را بررسی خواهند کرد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیب و سوران گفت: 3000 کودک غیرایرانی ساکن شهرستان سیب و سوران در برابر سرخک واکسینه شدند.
یزد فردا   ۹ ساعت پیش    
بسمه تعالی وقتی بیمه آتیه سازان بیمه تکمیلی را تبدیل به اکمل می کند قابل توجه استاندار محترم و مدیران بهداشت و درمان استان یزد ابتدا باید گفت کارگزاران دولت محترم دیواری کوتاه تر از دیوار بازنشستگان پیدا نکرده اند تا با چسباندن لقب فریبنده پیشکسوت دردی به دردهای ماحصل سی سال خدمت به ...
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۱۲    
شورای سلامت شهرستان تاکستان تشکیل جلسه داد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان شورای سلامت شهرستان تاکستان تشکیل جلسه داد به ریاست حمزئی سرپرست فرمانداری شهرستان تاکستان و با حضور بخشداران ، مدیر شبکه بهداشت و درمان ...
تمدن لر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، نماینده شهرستان الیگودرز در مجلس شورای اسلامی ، خسروی فرماندار ، دکتر مریم کوشکی معاون بهداشت دانشگاه و همزه طولابی رییس شبکه پروژه های بهداشتی درمانی این شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کمیته گردشگری طب ایرانی وزارت بهداشت و درمان گفت: ریشه طب ایرانی و اطبا ایران به بیش از پنج هزار سال پیش برمی گردد و طب ایرانی همزمان با فرهنگ و تمدن ایران رشد و توسعه پیدا کرده است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند(پانا) - مسئولان حوزه بهداشت و درمان استان با مردان بودجه ای مجلس شورای اسلامی برای توجه بیشتر به حوزه سلامت خراسان جنوبی رایزنی کردند. رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و هیات همراه متشکل از معاون توسعه مدیریت و منابع، معاون فرهنگی و دانشجویی و مدیر بودجه این دانشگاه درپایتخت ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
بررسی تورم ماهانه در کشور نشان می دهد افزایش قیمت ماهانه در تمام بخش ها به جز یک بخش صعودی بوده است. طبق داده های مرکز آمار مشاهده می شود تورم ماهانه سبزیجات و حمل و نقل بیشترین سطح را در کشور داشته و بهداشت و درمان تنها بخشی بوده که تورم ماهانه کمتری را نسبت به آذر ماه تجربه کرده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
تاکنون وزرای صمت ، کشاورزی، ورزش و جوانان ، بهداشت و ارتباطات از مجلس یازدهم کارت زرد گرفته اند. در دولت سیزدهم و در حدود 17 ماه گذشته برخی از وزرا از جمله جهاد کشاورزی، ورزش و جوانان، بهداشت و درمان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
هفته آینده در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، درخواست تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد استیضاح وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بررسی می شود.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
با حضور وزیر بهداشت و درمان طرح توسعه بیمارستان شهید راثی شاهین دژ به بهره برداری رسید.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
با حضور رییس و اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در جهاددانشگاهی خراسان رضوی بخش شیمی درمانی به بهره برداری و از مرکز در حال احداث پیشرفته درمان ناباروری بازدید شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: جهاد دانشگاهی مطابق با برنامه های کشور وظایف ذاتی خود را تغییر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: تغییر متون کتب درسی به نفع قانون جوانی جمعیت از اهم موضوعاتی است که باید در دستور کار قرار گیرد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:طی حکمی از سوی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاوه، ژیلا منوچهری به عنوان رئیس جدید بیمارستان حضرت رسول ( ص) جوانرود منصوب شد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی مدیران سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با مدیران و روسای شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون دوشنبه 3 بهمن با هدف تبادل نظر در خصوص ارتقاء سطح خدمات بهداشتی و درمانی به کارکنان برگزار شد و سرپرست این شرکت اعلام کرد که احداث و تجهیز یک کلینیک تخصصی برای کارکنان در ستاد این شرکت یک ضرورت ...
گیل ابراز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۴۱    
گیل ابراز _ صبح امروز پنجشنبه تعدادی از نمایندگان مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی، ضمن حضور در اداره کل بیمه سلامت گیلان با مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران دیدار و درخصوص ارتقاء شاخص های بهداشت و درمان و توسعه نظام سلامت گفتگو کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی درمانگاه تخصصی داخلی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی با حضور تعدادی از اعضاء کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه -با حضور استاندار آذربایجان غربی و وزیر بهداشت و درمان طرح توسعه بیمارستان شهید راثی شاهین دژ به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان هشترود از معدوم سازی 4 تن و 700 کیلوگرم پنیر پیتزای فاسد در این شهرستان خبر داد.
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۰۷    
سی و چهارمین گردهمایی مدیران مراکز مشاوره و سبک زندگی و یازدهمین گردهمایی مدیران مرکز بهداشت و درمان دانشگاه های سراسر کشور با حضور دکتر وحید یامین پور در استان هرمزگان برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت: برای رفع مشکل بهداشت و درمان حوزه انتخابیه و همچنین اخذ بودجه برای ساخت بیمارستان 17 شهریور برازجان اقداماتی صورت گرفته است.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی:روزنامه دولتی ایران نوشت: رکود اقتصادی، تورم فزاینده و نرخ رو به رشد بیکاری، تنها چند نشانه هشدارآمیزی است که نخست وزیر کانادا و کابینه اش را برای چاره جویی و تعیین اولویت های دولت برای سال جدید پای میز گفت وگو کشاند. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۲۳    
تهران – ایرنا –وزیر بهداشت تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که تحریم های اقتصادی و کاهش کمک های بین المللی به سرزمین های اشغالی سبب شده که وضعیت بخش بهداشت و درمان بشدت بغرنج شود و بیماران برای درمان با مشکلات فراوان رو به رو باشند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
طرح توسعه بیمارستان 156 تخته خوابی شهید راثی شهرستان شاهین دژ امروز با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید..
صبح الوند   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی از آغاز ساخت بیمارستان 300 تختخوابی در کبودراهنگ خبر داد و گفت: خوشبختانه وزارت بهداشت طی یک سال اخیر اقدامات مؤثری در حوزه بهداشت و درمان کبودراهنگ انجام داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: بیش از 85 درصد از اتباع خارجی ساکن در دشتستان واکسن فلج اطفال، سرخجه و سرخک را دریافت کرده اند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۹    
بنا به گفته مسوولان وزارت بهداشت و درمان تعرفه گذاری خدمات پرستاری در سرانه درمان گنجانده شده و به این ترتیب این بیمه ها هستند که باید نسبت به میزان کاری که پرستاران انجام می دهند، مبلغی را در آنها پرداخت کنند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۷:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رکود اقتصادی، تورم فزاینده و نرخ رو به رشد بیکاری، تنها چند نشانه هشدارآمیزی است که نخست وزیر کانادا و کابینه اش را برای چاره جویی و تعیین اولویت های دولت برای سال جدید پای میز گفت وگو کشاند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بهبهان در مجلس گفت: برای رفع مشکلات مراکز بهداشت و درمان حوزه انتخابیه اقداماتی صورت گرفت و البته موافقت هایی نیز از سوی وزارت مربوطه اخذ شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیر شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب گفت: پروژه نیمه تمام بیمارستان سرپل ذهاب نیازمند اعتبار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سی و چهارمین گردهمایی مدیران مراکز مشاوره و سبک زندگی و یازدهمین گردهمایی مدیران مراکز بهداشت و درمان دانشگاه های سراسر کشور با برگزاری 12 کمیسیون تخصصی در دانشگاه هرمزگان آغاز به کار کرد.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۳۲    
به گزارش عصرهمدان؛ حجت الاسلام مرتضی موحدی، امام جمعه اسدآباد در نشستی که در راستای ازدواج آسان کارکنان مجرد دانشکده علوم پزشکی و فرزندآوری کارکنان متأهل تک فرزند و بی فرزند به همت گروه جوانی جمعیت و سلامت خانواده برگزار شد، ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان از واکسینه شدن 2 هزار و 521 کودک در کمپین واکسیناسیون تکمیلی سرخک، سرخجه و فلج اطفال اتباع غیر ایرانی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی از انجام بیش از 10 هزار بازدید بهداشتی از صنوف و اماکن عمومی این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سی و چهارمین گردهمایی مدیران مراکز مشاوره و سبک زندگی و یازدهمین گردهمایی مدیران مرکز بهداشت و درمان دانشگاه های سراسر کشور با حضور دکتر وحید یامین پور در استان هرمزگان برگزار شد.
سالم خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
سالم خبر: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: اختصاص 10 درصد هدفمندی یارانه ها به مابه التفاوت ارز دارو در بودجه 1402 اقدامی خلاف قانون از سوی دولت است. دولت برای رفع مشکلات حوزه بهداشت و درمان باید قانون برنامه را اجرا کند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سلامت دیجیتال را یکی از راه های توسعه نظام بهداشت و درمان و تسهیل کننده دسترسی های عمومی به خدمات درمانی می دانند و کارآفرینان در تلاشند تا با نوآوری های خود این هدف را محقق کنند.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، سمیه رفیعی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بابت استفاده از ظرفیت تخصص بانوان در رایزنی های فرهنگی تشکر می کنم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
دهدشت_ رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه گفت: بیش از 110 مرکز شهرستان، نمونه برداری و واکسیناسیون کرونا را انجام می دهند.
سینا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: یکی از عوامل موثر در کمبود دارو، ناتوانی سازمان تامین اجتماعی در تامین هزینه های مربوطه است. سیدمرتضی خاتمی، در تشریح نشست روز گذشته کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، افزود: طی چند ماه اخیر به واسطه اجرای طرح دارویاری ...
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
نماینده دامغان در مجلس: مطالبات حوزه بهداشت و درمان دامغان با کندی پیگیری می شود دامغان- نماینده دامغان در مجلس با بیان اینکه مسائل و مطالبات حوزه بهداشت و درمان شهرستان با کندی پیگیری می شود، گفت: هشت ماه برای پیگیری یک دستور وزیر بهداشت، زمان صرف شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر شبکه بهداشت و درمان مهریز با اشاره به جمعیت یک هزار و 440 نفری اتباع کمتر از 15 سال در این شهرستان، اعلام کرد: تاکنون 75 درصد این جمعیت هدف در رابطه با بیماریهای سرخک و فلج اطفال واکسینه شده اند.