پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۲۱:۰۵Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عماد مغنیه»

شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کانون فرهنگی هنری عماد مغنیه از برگزاری دوره آموزش مجازی سواد رسانه ای ویژه مسجدی ها خبر داد.
وارث   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۰۳    
حال و هوای زیارت شهدای مقاومت لبنان در روضةالشهیدین، یادآور حماسه های سلحشوران حزب الله همچون عماد مغنیه است. فیلمی از مداحی محمدحسین پویانفر، مداح اهل بیت(ع) در جوار مزار شهیدان مغنیه در لبنان منتشر شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت چند هفته از افشای نام عامل اصلی ترور شهید عماد مغنیه، مغز متفکر عملیاتی حزب الله لبنان توسط یک وب سایت عبری زبان، حرف و حدیث ها پیرامون چگونگی درز کردن نام این فرد و هویت فعلی او همچنان در محافل امنیتی اسرائیل ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
صاحب یک وب سایت عبری زبان که نام عامل ترور فرمانده شهید حزب الله را فاش کرددر گفت وگو با شبکه ای لبنانی به تشریح اشتباهی که رژیم صهیونیستی انجام داد و منجر به افشای این نام شد، پرداخت.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - کتاب تو زدتر بکش را یکی از سرشناس ترین نویسندگان رژیم صهیونستی به نام رونین برگمن نوشته است. برگمن سالیان طولانی است که در عرصۀ ژورنالیسم تحقیقی فعالیت دارد و مقالات و کتب او (خصوصا آن ها که به زبان انگلیسی منتشر می شود) در سراسر جهان خوانندگان فراوانی دارد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : نتانیاهو جناح چپ را محرک اعتراضات اخیر در سرزمین های اشغالی می داند و بهترین زمان تسویه حساب سیاسی با آنها اوضاع کنونی است، زیرا افشای هویت یک نفر از تیم ترور شهید عماد مغنیه در این برهه می تواند منافع و تشکیلات این افراد را در خارج از مرزهای فلسطین اشغالی با تهدیدات و خطرات جدی مواجه ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
عامل ترور شهید عماد مغنیه که یکی از اعضای ارشد موساد در حوزه سایبری است، شناسایی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- شبکه خبری المیادین روز یکشنبه به نقل از یک رسانه اسرائیلی فاش کرد که عامل ترور عماد مغنیه فرمانده نظامی حزب الله لبنان، نعوم ایرز از مدیران ارشد سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی در حوزه سایبری بوده است.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۴    
خرداد: یک وبلاگ افشاگر اطلاعات امنیتی رژیم صهیونیستی فاش ساخت که عامل ترور فرمانده ارشد حزب الله لبنان در سال 2008 میلادی، یکی از مسئولان سابق سازمان جاسوسی این رژیم و مدیر اجرایی کنونی یک شرکت فعال در زمینه امنیت سایبری بوده است. ...
الف   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
برخی منابع خبری اعلام کردند عامل ترور شهید حاج عماد مغنیه (یکی از فرماندهان حزب الله لبنان) شناسایی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
منابع اسرائیلی اعلام کردند "نوعم ایرز"، رئیس اجرایی شرکت اسرائیلی "XM Cyber " که یکی از مسئولان ارشد موساد بوده، مهندس عملیات ترور عماد مغنیه است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان – پایگاه صهیونیستی روتر نت به نقل از یک وبلاگ نویس ، در گزارشی فاش کرد که یکی از مقام های ارشد دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) عامل ترور شهید عماد مغنیه بوده است. ریچارد سیلور اساین ، با انتشار مطلبی در وبلاگ خود فاش کرد نوعم ایرز ، رییس تیم ترور عماد مغنیه ، بوده است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
شبکه المیادین از شناسایی عامل ترور فرمانده نظامی شهید حزب الله در سال 2008 خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سایت المیادین از افشای نام عامل به شهادت رساندن عماد مغنیه از سوی یک سایت صهیونیستی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
بک وبسایت صهیونیستی نام یک مسئول عالی رتبه در سازمان موساد را که در ترور شهید عماد مغنیه نقش اصلی را بر عهده داشت، فاش کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
بک وبسایت صهیونیستی نام یک مسئول عالی رتبه در سازمان موساد را که در ترور شهید عماد مغنیه نقش اصلی را بر عهده داشت، فاش کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
امروزه جنگ تونل ها به یکی از مهم ترین شیوه های نظامی مورد استفاده مقاومت در مقابله با اشغالگران صهیونیست تبدیل شده است و ارثیه شهیدان سلیمانی و عماد مغنیه به عنوان ماترکی ارزشمند در ید قدرت مقاومت قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران جوان: شبکه المیادین از شناسایی عامل ترور شهید عماد مغنیه یکی از فرماندهان نظامی حزب الله لبنان خبر داد. وی نوعم ایرز کارمند بلندپایه موساد و از مدیران ارشد سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی در حوزه سایبری است. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۸    
شفقنا- یک وبلاگ افشاگر اطلاعات امنیتی رژیم صهیونیستی فاش ساخت که عامل ترور فرمانده ارشد حزب الله لبنان در سال 2008 میلادی، یکی از مسئولان سابق سازمان جاسوسی این رژیم و مدیر اجرایی کنونی یک شرکت فعال در زمینه امنیت سایبری بوده است. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
یکی از بوستان های جدید شهر قم در حدفاصل بلوار شهید عماد مغنیه تا میدان مفید، به نام باغ موزه دفاع مقدس نام گذاری شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
خالد البطش گفت: جوانان افغانستانی که فرزندان فاطمه زهرا (س) هستند درجه خود را از حضرت گرفته اند؛ برادران گرامی و رزمندگان عزیز، شما مجاهدان آینده و یادگاران حاج قاسم سلیمانی و حاج عماد مغنیه هستید.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۰:۴۳    
حوزه/ عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: هیچ قراردادی را با رژیم صهیونیستی اجرا نخواهیم کرد و از کشورهای اسلامی می خواهیم برای پیروزی و وحدت اسلامی تلاش کنند که دشمن را به زیر می کشاند و شکست می دهد.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
خرداد: حسن حیدر در روزنامه الاخبار، چاپ بیروت نوشت: یک دهه و نیم از شروع سلسله رزمایش های پیامبر اعظم در ایران می گذرد. چهاردهمین رزمایش از این دست، جهش های تاکتیکی نیرو های سپاه پاسداران در چند جهت دریایی، هوایی و موشکی را آشکار کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
عماد فایز مغنیه معروف به حاج رضوان از فرماندهان نظامی حزب الله لبنان بود که در 12 فوریه 2008 در انفجاری در دمشق شهید شد.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۲:۴۶    
تصویر قدیمی از شهید حاج عماد مغنیه با لباس احرام در سرزمین منا را مشاهده می کنید.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۸:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
تصویر قدیمی از شهید حاج عماد مغنیه با لباس احرام در سرزمین منا را مشاهده می کنید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۷:۵۸    
نور نیوز منتشر کرد: خاطره دختر شهید محرابی از دیدارش با سردار سلیمانی در روز عرفه: دعا کنید من هم مثل حاج عماد مغنیه داخل ماشین شهید بشم، جوری که هیچ چیزی ازم باقی نمونه.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۷:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب ا... لبنان در گفتگو با پایگاه خبری العهد، ضمن تأکید بر اهمیت نقش شهید حاج قاسم سلیمانی در پیروزی جنگ 33 روزه، گفته است: حاج قاسم می خواست در قلب میدان نبرد در کنار دبیرکل حزب الله و حاج عماد مغنیه و دیگر برادران باشد.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۲۲:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
حاج قاسم همواره اصرار داشت در قلب میدان و در کنار [سید حسن نصرالله]دبیرکل حزب الله و حاج عماد مغنیه و بقیه برادران بماند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۲:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
موساد نوشته میشایل برجوهر و نیسیم میشال با ترجمه کیقباد میلن در داکا منتشر می شود. کتاب 9عملیات موساد از جمله جریان ترور شهید عماد مغنیه تا حذف دانشمندان هسته ای ایران را روایت کرده است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۰۹:۵۰    
ازدواج زینب دختر سردار قاسم سلیمانی با پسر سیدهاشم صفی الدین، خبری بود که زینب مغنیه، خواهر شهید عماد مغنیه داد. زینب مغنبه تصویری از نام زینب سلیمانی و سیدرضا صفی الدین فرزند معاون اجرایی حزب الله لبنان به اشتراک گذاشت که نشان قلب و عشق داشت ...
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
⁩⁩زینب مُغنیه، دختر عماد مغنیه با انتشار یک استوری در اینستاگرام از ازدواج زینب سلیمانی با پسر سیدهاشم صفی الدین،خبر داد.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۵:۲۲   + ۳۰ سایت دیگر  
دیده بان ایران نوشت: کاربران فضای مجازی خبر از ازدواج زینب سلیمانی با پسر نفر دوم حزب الله لبنان می دهند. شب گذشته زینب مغنیه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تصویری از نام زینب سلیمانی و سیدرضا صفی الدین با نشان قلب و عشق به اشتراک گذاشت که بر این اساس ...
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۲:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
زینب مغنیه، خواهر شهید عماد مغنیه از ازدواج دختر سردار قاسم سلیمانی با پسر سیدهاشم صفی الدین، معاون اجرایی حزب الله لبنان خبر داد.
جنوب نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جنوب نیوز، زینب مغنیه خواهر شهید عماد مغنیه در استوری اینستاگرام خود از ازدواج "دختر سردار قاسم سلیمانی" و "پسر سیدهاشم صفی الدین" معاون اجرایی حزب الله لبنان خبر داد!
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۸:۳۹   + ۷۶ سایت دیگر  
همهشری آنلاین: زینب مغنیه خواهر شهید عماد مغنیه از ازدواج "دختر سردار قاسم سلیمانی" و "پسر سیدهاشم صفی الدین" معاون اجرایی حزب الله لبنان خبر داد. زینب مغنیه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تصویری از نام زینب سلیمانی و سیدرضا صفی الدین با نشان قلب و عشق به اشتراک گذاشت ...
نواندیش   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کانال قرارگاه عمار نزدیک به جبهه پایداری در خبری نوشت: زینب مغنیه خواهر عماد مغنیه از ازدواج "دختر قاسم سلیمانی" و "پسر سیدهاشم صفی الدین" معاون اجرایی حزب الله لبنان خبر داد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
برادر مرحوم رمضان شلح، دبیرکل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که برادرش مرحله ی جدید از همکاری میان طرف های محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران را شکل داد و این همکاری دلیل پیروزی های مقاومت فلسطین شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۲۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
محمد عبدالله شلح برادر رمضان عبدالله شلح در گفت وگویی تاکید کرد که برادرش مرحله جدیدی از همکاری میان گروه های مقاومت و جمهوری اسلامی ایران ایجاد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر شهیدان قاسم سلیمانی، ابومهدی مهندس و عماد مغنیه بر فراز سرزمین های اشغالی به پرواز در آمد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مستند کمین کفتار با موضوع روایت ترور حاج عماد مغنیه از زبان شخصیت های برجسته ای همچون سید حسن نصرالله از شبکه یک پخش می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
سردار شهید قاسم سلیمانی در روایتی ، به بیان عملیات های عمادمغنیه علیه صهیونیست ها پرداخته است.
الف   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در کنار همرزم همیشگی خود حاج عماد مغنیه پس از تحقیر دشمن اشغالگر در جنوب لبنان٬ با شهادت در راه آزادی قدس بار دیگر به هم رسیدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس لبنانی مسائل سیاسی و نظامی با اشاره به نقش استراتژیک شهید عماد مغنیه در تحقق دستاوردهای مقاومت دربرابر رژیم صهیونیستی گفت: امروز صهیونیستها جرأت رویارویی نظامی با حزب الله را ندارند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، دبیرکل حزب الله لبنان طی گفتگویی که به مناسبت بیستمین سالروز آزادسازی جنوب لبنان از اشغال رژیم صهیونیستی با رادیو النور انجام شده است، پیرامون موضوعات مختلف به اظهارنظر پرداخت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز مطالعات سیاسی دانشگاه لبنان با اشاره به نقش راهبردی شهید عماد مغنیه در تحقق پیروزی سال 2000 گفت: شهید مغنیه نگاه استراتژیکی به تقویت قدرت نظامی و امنیتی حزب الله داشت.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۲۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، دبیرکل حزب الله لبنان طی گفتگویی که به مناسبت بیستمین سالروز آزادسازی جنوب لبنان از اشغال رژیم صهیونیستی با رادیو النور انجام شده است، پیرامون موضوعات مختلف به اظهارنظر پرداخت. ...
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران؛ به نقل از عرب 48 ، یوسی میلمان کارشناس صهیونیستِ امور امنیتی و اطلاعاتی از جزئیات تازه ای در خصوص ترور شهید عماد مغنیه از فرماندهان حزب الله لبنان پرده برداشت. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
ویدئو مربوط به عملیات نیروهای حزب الله علیه پایگاه البیاضه در 18 می سال 2000 یعنی 72 ساعت قبل از فرار صهیونیست ها از جنوب لبنان است که شهید عماد مغنیه (حاج رضوان) از اتاق عملیات، آن را فرماندهی می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
در این ویدئو، عماد مغنیه (حاج رضوان) فرمانده بزرگ را نشان می دهد که از اتاق مرکز فرماندهی، عملیات و مبارزین را هدایت می کند.