یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۹:۰۸Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ذوالنوری»

سلام نو / جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در مورد کسانی که عناد دارند، لجاجت دارند، مغرض هستند، بی حیا هستند و دیگران را می خواهند در این راه بکشانند، طبیعتا با آن ها باید سخت تر برخورد شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مجتبی ذوالنوری ، نایب رئیس دوم: بیش از 90 نماینده غایب هستند. کسانی که مسئول ثبت غایبین هستند، اسامی را منتشر کنند تا مردم نمایندگان خوبی را که وقت می گذارند از بقیه تشخیص بدهند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ذوالنوری نایب رییس مجلس گفت :مجلس یازدهم کوتاهی دولت در همسان سازی حقوق بازنشستگان را در برنامه هفتم جبران می کند
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی مصیبت وارده را به استاد حوزه علمیه قم و عضو خبرگان رهبری و بیت مرحوم آیت الله مؤمن تسلیت گفت.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ذوالنوری نایب رییس مجلس گفت :مجلس یازدهم کوتاهی دولت در همسان سازی حقوق بازنشستگان را در برنامه هفتم جبران می کند
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
ذوالنوری نایب رئیس مجلس تاکید کرد: مجلس کوتاهی دولت در همسان سازی حقوق بازنشستگان را در برنامه هفتم جبران می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی به ریاست حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری نایب رئیس مجلس به پایان رسید.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۱۱    
محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی سه شنبه 4 مهر 1402 در رأس هیأتی پارلمانی با بدرقه حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری نایب رئیس مجلس و سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور جهت شرکت در نهمین مجمع پارلمانی گروه بریکس، تهران را به مقصد ژوهانسبورگ ترک کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
خبر آنلاین : ذوالنوری گفت: زمانی که ترامپ از برجام خارج شد، وظیفه ما چه بود؟ کوتاه می آمدیم، عکس العمل نشان نمی دادیم و از دشمن تشکر می کردیم؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی سه شنبه 4 مهر 1402 در رأس هیأتی پارلمانی با بدرقه حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری نایب رئیس مجلس و سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور جهت شرکت در نهمین مجمع پارلمانی گروه بریکس، تهران را به مقصد ژوهانسبورگ ترک کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
ذوالنوری گفت: زمانی که ترامپ از برجام خارج شد، وظیفه ما چه بود؟ کوتاه می آمدیم، عکس العمل نشان نمی دادیم و از دشمن تشکر می کردیم؟ آیا باید مانند حسن روحانی موضع گیری می کردیم که گفته بود یک مزاحمی خارج شده یا آنکه آنان تا جایی که توانستند هزینه هایی از ما گرفتند و اکنون که باید به تعهدات خود عمل ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۱:۴۱    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز احیای برجام تعهدات جدیدی برای ما ایجاد نمی کند امروز نوبت طرفین است تعهدات جدیدی انجام دهند.مجتبی ذوالنوری با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال ایلنا ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۰:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ذوالنوری، نایب رییس مجلس گفت: امروز می خواهیم حق خودمان را از حلقوم آن ها بکشیم که تا نیمه راه آمدند، تمام تعهدات مان را انجام دادیم، اما آن ها به تعهدات شان عمل نکردند ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۶    
اولاً مبنای کار بنده برای آتش زدن برجام این بود که زمانی که ترامپ در زمان تبلیغات ریاست جمهوری خود راجع به برجام صحبت می کرد گفت ما برجام را پاره می کنیم که در همان زمان مقام معظم رهبری فرمودند اگر آنها برجام را پاره کنند، ما آن را آتش می زنیم.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۲۴   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری امروز (دوشنبه 3 مهر ماه) در جمع خبرنگاران درباره روند مذاکرات احیای برجام، اظهار داشت: بعد از گذشت چندین سال از انعقاد برجام کاملاً مشخص شد کسانی که نسبت به برجام حرف و نظر منفی داشتند، حق با آنان بود چرا که آن برجامی که بدون ضمانت [...]
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
یغما فشخامی روزنامه نگار در توییتر نوشت: ذوالنوری 16 دی 1398: برجام مُرده ای است که بوی تعفنش بلند شده. ذوالنوری 17 آذر 1400: افتخار می کنم که برجام را آتش زدم. ذوالنوری 24 مرداد 1401: اگر شرایط پیش بیاید باز هم برجام را آتش می زنم. ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
دو نما از ذوالنوری نایب رئیس مجلس انقلابی که این روزها از پایبندی به برجام می گوید و اما در زمان دولت روحانی آن را آتش زد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۱:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در واکنش به طرح کنکوری مجلس، اعلام کرد: مصوبه جدید نمایندگان مجلس درباره کنکور با مصوبه قبلی خودشان مخالفت دارد. حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه، با انتشار مطلبی در صفحه مجازی خود نوشت: مصوبه مجلس درباره کنکور که جناب ذوالنوری مدیریتش کرد ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
خانه ملت: مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس یازدهم درباره مشکل جذب معلمان قرآنی که حدود 190 نفر در کشور هستند، گفت: مشکلات این معلمان برطرف شده و کدهای استخدامی انها فعال خواهد شد. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی گفت: در حملات داعش به عراق حدود 110 هزار دختر و زن عراقی را به عنوان برده جنسی به کشورهای غربی فروختند و اگر پای داعش به کشور ما باز می شد شاهد این گونه حوادث دردناک می بودیم، لذا کمک و دفاع ما از عراق، سوریه و ... موجب افزایش امنیت داخلی ما شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس درگذشت حجت الاسلام و المسلمین علی اصغر رحمانی خلیلی نماینده مردم شریف بهشهر، نکاء و گلوگاه در دوره های اول، دوم و ششم را تسلیت گفت.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در واکنش به مصوبه کنکوری مجلس گفت: مصوبه مجلس درباره کنکور نه تنها مخالف مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی بلکه با مصوبه خود مجلس هم تناقض دارد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
با اعلام وزارت خارجه کانادا حجت الاسلام و المسلیمن مجتبی ذوالنور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تحریم شد
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ذوالنوری گفت: دشمنان تلاش کردند آشوب های گذشته را تکرار کنند، اما دستگاه های امنیتی کشور توانستند انواع بمب، مواد انفجاری و سلاح های مختلف آنان را کشف کرده و این فتنه را خنثی کنند.
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایندگان در جلسه علنی امروز (سه شنبه 28 شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری درخصوص طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور، با رفع ابهام ماده 2 این طرح با 119 رأی موافق ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه آرمان ملی به بررسی احوال مخالفان دیروز برجام و حامیان امروز آن پرداخته است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دولت کانادا برخی مقامات ایرانی را تحریم کرده است. وزارت خارجه کانادا مدعی شده این تحریم ها به دلایل حقوق بشری اعمال شده و این تصمیم را همسو با اقدام های اتحادیه اروپا، انگلیس و آمریکا خوانده است. ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۶    
مجتبی ذوالنوری نماینده مجلس در یک برنامه تلویزیونی از لزوم پایبندی به برجام سخن گفته است.او جزو کسانی بود که ایده آتش زدن برجام در مجلس را عملی کردند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
یک روزنامه نگار گفت: همان کسی که روزی برجام را در مجلس آتش زد، امروز با تمام وجود به آن متوسل می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۸:۳۸    
. ایران از برجام کوتاه نیامده و میز مذاکره را ترک نمی کند. هر چه جلوتر می رویم بار تحریم ها کمتر خواهد شد، در نتیجه زندگی و معیشت مردم بهبود خواهد یافت.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
تسنیم/ مجتبی ذوالنوری عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با حضور در برنامه تلویزیونی صف اول به پرسش ها درباره برنامه ها و عملکرد مجلس پاسخ داد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مجتبی ذوالنوری ،عضو هیئت رئیسه مجلس در برنامه تلویزیونی صف اول با اشاره به آزادسازی منابع ارزی ایران گفت: در تدوین لایحه بودجه 1403 قطعاً تأثیر این منابعی که ما داریم و آزاد شده لحاظ می شود و برای بودجه سال جاری نیز دولت متممی داده که به سرعت مورد توجه قرار می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ذوالنوری گفت: نگاه این دولت سیاسی نیست و در تمکین به قوانین بهتر از دولت قبلی عمل می کند و مقاومتی در دولت برای عدم اجرای قانون وجود ندارد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۰:۳۴    
ذوالنوری نایب رئیس مجلس در مراسم گرامیداشت شهید آیت الله قدوسی ، گفت: "نهاوند قبل و بعد از انقلاب با تقدیم 855 شهید پیشتاز بوده است."
تیک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تربیت نیروهای انقلابی، کارآمد و با تقوا از مهمترین اقدامات شهید آیت الله قدوسی اولین دادستان انقلاب اسلامی بود. به گزارش تیک به نقل از مهر ...
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری در یادواره شهید قدوسی اولین دادستان انقلاب و در جمع مردم نهاوند گفت: کادر سازی و پرورش مدیران انقلابی و مومن برای اینده انقلاب اسلامی از جمله فعالیت های مهم و اثر گذارشهید قدوسی بود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنوری نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه رونمایی از گزارش تفریغ بودجه 1401 اظهار کرد: ارائه گزارش های تفریغ بودجه و همچنین پیوست های کارشناسی دیوان محاسبات نشان از پویایی، سرزندگی و فعال بودن این نهاد نظارتی دارد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، دستغیب در این جلسه ضمن خیر مقدم به حاضرین، اظهار داشت: بر خود لازم می دانم تا از تلاش های همکارانم در مجموعه دادستانی، دادسرا، مستشاران، معاونین فنی ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۶:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مجتبی ذوالنوری نایب رییس مجلس معتقد است ولی فقیه نمی تواند تابع نظر روسای جمهوری شود. اگر این تبعیت انفاق نیفتد دود این مسیری که کج می رود در چشم مردم می رود.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
ذوالنوری با اشاره به عزل بنی صدر از سوی مجلس شورای اسلامی در خرداد 1360 عنوان کرد: عزل یا استعفای یک رئیس جمهوری یا مرگ غیر طبیعی او در یک نظام سیاسی ممکن است آشوب ها و تزلزل هایی را به دنبال داشته باشد؛.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۴:۰۵    
مراسم بزرگداشت سالروز شهادت شهیدان رجائی و باهنر صبح امروز چهارشنبه 8 شهریور ماه 1402 با حضور حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری نائب رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ذوالنوری با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران این دو قطبی را به هم زد، گفت: کشور هایی که از این نوع تغییرات احساس خطر می کردند به دشمن درجه یک ملت ایران و انقلاب اسلامی مبدل شدند.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
با این همه مجلس انقلابی خود را مفتخر به واردکنندگی خودرو می داند. مجتبی ذوالنوری در مصاحبه ای مجوز واردات را افتخار مجلس خوانده و گفته بود: در همین مجلس بود که بر خلاف دوره های گذشته، دولت را وادار به واردات خودرو کردیم، ولی دولت این قانون را به درستی و به سرعت اجرایی نکرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۶:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
فارس نوشت: نایب رئیس مجلس از مسئولیت ویژه هیات نظارت بر نمایندگان در پرونده خودروهای شاسی بلند روایت کرد و گفت: براساس بررسی های تاکنون، تعداد نمایندگان دریافت کننده خودرو به اندازه انگشتان دو دست نیست. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام ذوالنوری با اشاره به مواضع همسوی ایران و الجزایر، گفت: تقویت روابط پارلمانی برای تقویت روابط همه جانبه و کمک به دولت ها مؤثر است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۷:۲۶   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس الجزایر پیش از ظهر امروز در رأس هیأتی بلندپایه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) تهران شد. به گزارش ایسنا به نقل از خانه ملت، ابراهیم بوغالی، رئیس مجلس الجزایر پیش از ظهر امروز (یکشنبه ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۵:۴۷   + ۳۰ سایت دیگر  
نقدینه - نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بانک سینا با اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و پرداخت تسهیلات خرد به جامعه هدف، سرآمد و شاخص در نظام بانکی محسوب می شود. ...