جمعه ۰۸ اسفندساعت ۰۱:۰۹Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانش آموز»

ایلنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه خمام از جمع آوری بالغ بر 3 میلیارد و 650 میلیون ریال برای کمک به نیازمندان در مراحل سه گانه کمک های مومنانه خبر داد و گفت: بیش از 100 دانش آموز نیازمند منطقه نیز از تبلت و گوشی هوشمند برخوردار شدند.
رکنا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: کاپیتان سهل انگار یک کشتی باعث مرگ 170 دانش آموز شد و جهان را در شوک فرو برد!
دانا   ۸ ساعت پیش    
دادمحمدی گفت: 48 دانش آموز و مدیر برتر در شانزدهمین دوره جشن ستارگان علمی شهرستان سرخس تجلیل شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: در استان اردبیل به ازای هر دانش آموز شش متر مربع فضای آموزشی وجود دارد در حالی که این سرانه در شرایط استاندارد 8.5 متر مربع است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۹    
گروه استان ها_ سرانه آموزشی آذربایجان غربی به ازای هر دانش آموز چهار مترمربع بوده در حالی که سرانه کشوری به ازای هر دانش آموز 8.5 متر است و همین موضوع دولت و خیران مدرسه ساز را مجاب به توجه بیش از پیش به این حوزه در استان می کند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سالروز میلاد باسعادت امام علی(ع) جشن بزرگ عبادت 25 هزار دانش آموز مکلف استان همدان به صورت غیر حضوری برگزار شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، همزمان با سالروز میلاد باسعادت مولای متقیان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۶    
صد دانش آموز ضیاآبادی در استان قزوین با اهدای تبلت به آموزش مجازی پیوستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در راستای هم افزایی دستگاه های اجرایی و اماکن ارائه خدمات مطلوب به صورت آنلاین و یا تلفنی به دانش آموزان در طرح نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان، میز نماد در بیرجند افتتاح شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۹    
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با اشاره به اهتمام مجموعه آموزش و پرورش استان برای ایجاد عدالت آموزشی، گفت: نمی گذاریم حتی یک دانش آموز به دلیل زندگی در منطقه ای محروم و دورافتاده از تحصیل باز بماند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی گفت:سرانه آموزشی هر دانش آموز درحاشیه شهر مشهد به اندازه 50 درصد سرانه آموزشی در استان است که زیبنده این شهر نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۵    
کرمانشاه- مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از تحصیل بیش از هشت هزار دانش آموز عشایری در استان کرمانشاه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: با وجود تلاش های صورت گرفته برای تامین نیازهای دانش آموزان به گوشی هوشمند و تبلت، همچنان بیش از 60 هزار دانش آموز از این امکانات بی بهره اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۶    
در حال حاضر 210 هزار دانش آموز در مناطق عشایری کشور مشغول تحصیل هستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: جشن تکلیف 243 دانش آموز دختر سوم ابتدایی شهرستان بشرویه برگزار می شود. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
آموزگار خیّر و نیک اندیش مراوه تپه ای یک دستگاه گوشی هوشمندبه دانش آموز خود اهدا کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مراوه تپه، به همت خیّر نیک اندیش عبدالسلیم قرناسی ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۴    
مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل بیان کرد: 500 عدد تبلت دیگر نیز به زودی در بین دانش آموزان توزیع می شود که به همین منظور تمهیدات لازم به عمل آمده و با توجه به این که 200 هزار دانش آموز به شبکه شاد دسترسی دارند در این زمینه می توانیم ارتباط مستمری با خانواده های دانش آموزان برقرار کنیم.
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۴    
پس از یک دوره پرفراز و نشیب در فراری قهرمان 4 دوره جهان به تیم استون مارتین پیوست. به بهانه این نقل و انتقال بزرگ نگاهی خواهیم داشت به سرگذشته این راننده مرموز. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۶    
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی با اشاره به شیوع کرونا و اقدامات آموزش و پرورش برای آموزش مجازی دانش آموزان گفت: از 180 هزار دانش آموز استان 27 هزار دانش آموز مقطع ابتدائی از شبکه شاد محرومند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۲    
مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری شهدای روستای اودلو گفت: یک دستگاه تبلت به دانش آموز نیازمند این روستا همزمان با سالروز میلاد امیر المومنین علی (ع) از طرف خیرین و کانون فرهنگی هنری شهدای روستای اودلو اهدا شد.
پرنیا شعبانی دانش آموز مازندرانی مروج برتر کتابخوانی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل آموزش و پرورش فارس اعلام کرد که علی رغم تلاش های انجام شده برای تامین نیازهای دانش آموزان به ابزارهای الکترونیکی آموزش مجازی، هنوز بیش از 60 هزار دانش آموز از داشتن گوشی و تبلت، محروم هستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۶    
معلمان و کادراجرایی دبیرستان رسالت سرخنکلاته با اهدا یک دستگاه گوشی هوشمند به دانش آموز ساعی خود، بار دیگر مهربانی را تجلّی بخشیدند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، به نقل ازروابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گرگان ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
در راستای طرح هدایت، توسط بیمه معلم تعداد 1000 تبلت خریداری و به دانش آموزان نیازمند اهدا شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: 171000 دانش آموز پایه های چهارم، پنجم، ششم؛ هفتم و هشتم در سراسر استان زیر پوشش طرح ملی شهاب ( شناسایی و هدایت استعداد های برتر ) هستند.
خبرگزاری رضوی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۰۹    
مشهد- مدیر عامل مجتمع آموزشی مهر علوی گفت: مجتمع آموزشی مهر علوی از سال 1385 با هدف تعلیم و تربیت دانش آموزان ایتام با 50 دانش آموز شروع به کار کرد و در حال حاضر 280 دانش آموز کلاس اول تا نهم در این مجتمع آموزشی در حال تحصیل هستند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد، با بررسی هایی که تاکنون انجام شده چهار نفر فرهنگی و هفت دانش آموز دچار آسیب های جزئی در زلزله سی سخت شدند . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۳۱    
14 دانش آموز برتر استان در المپیاد کشوری دیروز در یزد تجلیل شدند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۰۸    
تنگستان(پانا)_ با تلاش های معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش تنگستان، چمن ورزشگاه شهدای دانش آموز شهر اهرم ترمیم می شود. به گزارش پانا، با تلاش های معاون پرورشی و حوزه تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهرستان تنگستان چمن ورزشگاه شهدای دانش آموز شهر اهرم ترمیم می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۵۸    
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری صدا و سیما مرکز زنجان ؛ با راه اندازی 6 سایت در 9 روستای بخش چورزق شهرستان طارم در دهه فجر امسال پای اینترنت پرسرعت به این روستاها رسید تا با حذف دفترچه های درمانی نیاز مطب ها و داروخانه ها به نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی تسهیل شود . ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به سرانه کم آموزشی استان در مقایسه با سرانه کشوری، گفت: بهبود وضعیت آموزش در استان نیازمند توجه ویژه دولت، مجلس شورای اسلامی و خیران مدرسه ساز است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۸    
استاندار تهران با اشاره به پیگیری جهت افزایش فضای فیزیکی آموزشی از افزایش سالانه 60 هزار دانش آموز به جمعیت دانش آموزی استان تهران خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به اینکه استاندارد فضای آموزشی 8 مترمربع به ازای هر دانش آموز می باشد گفت: در استان تهران سرانه فضای دانش آموزی 4.2 مترمربع می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش جمهوری آذربایجان، پس از 20 روز از بازگشایی مدارس در این کشور 384 دانش آموز و کادر آموزشی به کرونا مبتلا شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایری کشور گفت: 6 هزار و 700 مدرسه عشایری سیار، نیمه سیار و ثابت هم اکنون در 27 استان کشور وجود دارد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
دریافت فایل سیدجواد حسینی، رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در مصاحبه با بخش "باسخنگویان" در برنامه زنده "رویداد" تجهیزات، نیروی انسانی و فرایندهای نظام تعلیم و تربیت را از الزامات بهینه سازی آموزشی دانست و گفت: 21 هزار مدرسه پذیرا ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
زهرا جبروتیان از روستای نیسیان اردستان موفق شد با کمترین امکانات رتبه اول فیلم مستند جشنواره دختران امروز وزارت آموزش وپرورش را کسب کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش کردستان با اشاره به آغاز اردوی مجازی راهیان نور از 15 بهمن در استان گفت: درحال حاضر 13 هزار و 300 دانش آموز دختر و پسر استان در این اردوی مجازی حضور دارند.
حادثه 24   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۴    
حادثه 24 - معلم شیمی 57 ساله به جرم سوء استفاده از دانش آموزانش دستگیر شد. به نقل از کرایم، هایدی هالشاین57 ساله روز گذشته توسط ماموران پلیس اوهایو آمریکا دستگیر شد. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۶    
مراسم اهدای هشت هزار تبلت و سیم کارت به دانش آموزان مددجوی بهزیستی با همکاری بخش خصوصی و با حفظ کامل کرامت دانش آموزان برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: بیش از 850 تبلت در سه هفته اخیر به دانش آموزان اهدا شده است/ تجهیز 8 پژوهش سرا در استان با اعتباری بالغ بر 50میلیارد ریال ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۹    
معاون تربیت بدنی وسلامت آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: مشارکت 85 درصد از دانش آموزان استان در طرح کوچ / 70 درصد از دانش آموزان استان وزن طبیعی دارند ...
اقتصاد آنلاین / فرادید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۶:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
در روستاهای برخی از استان های کم برخوردار از آموزش، کلاس ها حضوری بوده است و معلمان سعی کرده اند کلاس درس حضوری تعطیل نشود.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۹    
هرمزگان-الناز جعفری دانش آموز خلاق بندرعباس ،از سوی مدیر منطقه سه شهرداری و مدیر مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری ،مورد تقدیر قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
وحید قبادی دانا گفت: مبلغ تبلت ها حدود سه میلیون تومان بوده و با 24 میلیارد تومان اعتبار توانستیم این کار را برای هشت هزار دانش آموز بین 13 تا 18 سال انجام دهیم.
تابش کوثر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: سال گذشته تعداد دانش آموزان غایب در شبکه شاد 23 هزار نفر بود که در حال حاضر به نزدیک به 6 هزار نفر رسیده است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
کرج(پانا)- مدیرکل آموزش و پرورش از نمایشگاه اختصاصی تابلو تمبر دانش آموز البرزی بازدید کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز، سالار قاسمی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور از توزیع تبلت و سیم کارت به هشت هزار دانش آموز تحت پوشش این سازمان با رعایت شان و کرامت آن ها خبر داد و گفت: اجرای این طرح موجب جلوگیری از ترک تحصیل دانش آموزان شد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۴    
مشهد(پانا)- رئیس سازمان دانش آموزی خراسان رضوی از برگزاری کارگاه آموزشی ویژه خبرنگاران منتخب ادارات آموزش و پرورش سراسر استان به صورت مجازی و در بستر شاد خبر داد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایسنا/لرستان مدیر آموزش وپرورش بروجرد گفت: بیش از 2500 دانش آموز بروجرد زائران راهیان نور در شبکه شاد هستند.