چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۲:۲۵Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بورس انرژی»

صدای بورس   ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
امروز چهارشنبه 5 شهریور ماه انواع کالاهای هیدروکربوری در بورس انرژی ایران عرضه می شود.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۹    
طی معاملات روز گذشته بیش از 7783 تن فرآورده هیدروکربوری به ارزش بیش از 825 میلیارد و 446 میلیون ریال در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران مورد دادوستد قرار گرفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
امروز، گاز مایع مجتمع گاز پارس جنوبی (دریایی) و برش هیدروکربن های 5 کربنه و بالاتر (C7-C9) پتروشیمی تبریز در رینگ بین الملل بورس انرژی ایران عرضه خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۰    
اروجلو، کارشناس بازار سرمایه گفت: پیشنهاداتی پیرامون ورود نفت خام به بورس انرژی و کالا وجود دارد که طبق آن قرار است دولت نفت خام را در بورس انرژی عرضه کند و از سوی دیگر، پالایشگاهی ها تمام محصولات را در بورس انرژی و کالا، خرید و فروش کنند.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه بازار و مطالعات اقتصادی بورس انرژی ایران به تشریح جزئیات معاملات گواهی صرفه جویی انرژی پرداخت.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
طی معاملات روز شنبه بیش از 1600 تن فرآورده هیدروکربوری به ارزش بیش از 343 میلیارد و 281 میلیون ریال در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران مورد دادوستد قرار گرفت.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شرکت نیرو سرمایه از اخذ پروانه خرده فروشی برق خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
امروز دوشنبه 3 آبان ماه، کالاهای نیتروژن مایع و متانول شرکت متانول کاوه، نیتروژن مایع پتروشیمی غدیر، در رینگ داخلی بورس انرژی ایران عرضه خواهد شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۴    
امروز در بورس انرژی کالا های بنزین پیرولیز پتروشیمی مارون در رینگ داخلی عرضه می شود.
امروز شنبه اول آبان ماه کالاهای بنزین پیرولیز پتروشیمی مارون در رینگ داخلی و گاز مایع مجتمع گاز پارس جنوبی و رافینت2 شرکت پتروشیمی شیمی بافت در رینگ بین الملل بورس انرژی ایران عرضه خواهد شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۴    
گاز مایع صنعتی پتروشیمی بندر امام در رینگ بین الملل بورس انرژی عرضه می شود.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
کارگزاری رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و بورس انرژی بانک تجارت، اسامی شعب و باجه های فعال کارگزاری خود را برای ارائه خدمات بورسی به مشتریان اعلام کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
امروز، گاز مایع صنعتی پتروشیمی بندر امام، گاز مایع پتروشیمی پارس، متانول پتروشیمی فن آوران در رینگ بین الملل بورس انرژی ایران عرضه خواهد شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۰    
امروز مطالبی همچون چرا گروه خودرویی و بانکی رشد نمی کنند؟، غول خودرویی میزبان پول حقیقی ها!، در نیمه دوم 1400، کدام گروه های بورسی بهتر رشد خواهند کرد؟، اخبار لحظه ای و مهم بورس، با بورس انرژی اروپا و ایران آشنا شوید، دولت چقدر اوراق در بازار فروخت؟، اولویت تیم جدید بورس برای مطالبات سهامداران ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
درحالی که پیش از این امکان معامله نمادهای روزانه، هفتگی و ماهانه در بورس انرژی وجود داشت، از فردا (28 مهرماه) قابلیت معامله نمادهای فصلی نیز در بازار سلف مصرف کنندگان بزرگ و عمده فروشی فراهم شد. در واقع متقاضیان می توانند برای سه ماه آینده برق خریداری کنند. ...
با افزایش مشارکت کنندگان در بازار برق، از فردا امکان انجام معامله برق در نمادهای با دوره تحویل فصلی در بازارهای مشتقه بورس انرژی ایران میسر می شود.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایده تاسیس شرکت بورس انرژی برای انجام معاملات نفت میان وزارتخانه های نفت و اقتصاد بود و در سال 1386، معاملات فرآورده های نفتی و پتروشیمی در بازار سرمایه آغاز شد. همچنین با توجه به وجود زیرساخت ها در صنعت برق کشور، لزوم راه اندازی بورس برق نیز احساس می شد ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سوخت در ترکیه گران و کمیاب شده است و ایران یکی از کشورهایی است که ظرفیت صادرات سوخت به ترکیه را دارد. کمبود سوخت در ترکیه همزمان با ادعای مدیرعامل بورس انرژی مبنی بر افزایش قاچاق سوخت به کشورهای همسایه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
بررسی گزارش تفریغ بودجه 1399 نشان میدهد، 1.2 میلیارد دلار از فراورده های نفتی در شرایط خارج از بورس انرژی عرضه شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۴    
طی معاملات روز گذشته بیش از 16 هزار و 216 تن فرآورده هیدروکربوری به ارزش بیش از1 هزار و873 میلیارد و 738 میلیون ریال در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران مورد دادوستد قرار گرفت.
امروز دوشنبه 26 مهر ماه انواع محصولات هیدروکربوری در بورس انرژی عرضه و معامله می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فروش بنزین و سایر فرآورده های نفتی در بورس انرژی که یکی از امیدهای دولت برای کسب درآمد ارزی محسوب می شد به دلیل مصرف داخلی به شدت افت کرده است .
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۱    
به گزارش خبرخودرو، نایب رئیس انجمن اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده در خصوص آخرین وضعیت طرح عرضه گواهی اسقاط در بورس انرژی به عنوان اوراق بهادار و برخی جزئیات آن توضیحاتی مطرح کرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۹    
هیدروکربن های هیدروژنه سبک A 80 پتروشیمی شازند و حلال 402 شرکت نفت ستاره خلیج فارس (دریایی) در رینگ بین الملل بورس انرژی ایران عرضه خواهند شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه معاملاتی امروز یکشنبه 25 مهر ماه در تابلوی برق بازار فیزیکی بورس انرژی ایران، 160 هزار کیلووات ساعت برق عرضه خواهد شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بورس انرژی ایران گفت: به شخصه اعتقاد دارم در حال حاضر بخشی از بنزینی که به عنوان مصرف داخلی محسوب می شود با توجه به عرضه نشدن در مکانیزم بورس و نیاز کشورهای همسایه در حال قاچاق شدن است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
امروز، حلال 402 شرکت نفت ستاره خلیج فارس (دریایی) در رینگ بین الملل بورس انرژی ایران عرضه خواهند شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بورس انرژی ایران گفت: به شخصه اعتقاد دارم در حال حاضر بخشی از بنزینی که به عنوان مصرف داخلی محسوب می شود با توجه به عدم عرضه در مکانیزم بورس و نیاز کشورهای همسایه در حال قاچاق شدن است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۴۸    
ارزش کل معاملات انجام شده در تالار معاملات اوراق گواهی ظرفیت بورس انرژی تا کنون حدود 19 هزار و 249 میلیارد ریال با حداکثر قیمت معامله شده 26 میلیون و 422 هزار ریال بر کیلووات بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
از آغاز عقد قرارداد های گواهی ظرفیت تاکنون، 257 مشترک برای دریافت این گواهی به شرکت بورس انرژی معرفی شدند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، بر اساس اعلام شرکت مدیریت شبکه برق ایران، در این مدت 268 معامله به حجم 1559 مگاوات انجام شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۲   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت با بیان اینکه باید ظرفیت های بخش خصوصی را برای فروش نفت به کار گرفت، گفت: از همه سازوکارهای موجود، از جمله ظرفیت بورس انرژی و تهاتر برای افزایش فروش نفت استفاده خواهیم کرد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور مصوبه مربوط به تعیین اعضای جدید شورای عالی بورس را ابلاغ کرد. به گزارش پیام فوری نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیات دولت در جلسه هیات وزیران مورخ 21 مهر 1400، سید موسی میرفیض فلاح شمس، علی سعیدی و احمد شعبانی با توجه به صلاحیت تخصصی، سلامت مالی و تجربه پیشین ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
از آغاز عقد قراردادهای گواهی ظرفیت (بهمن سال 98) تاکنون، 257 مشترک برای دریافت این گواهی به شرکت بورس انرژی معرفی شدند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۵    
متانول پتروشیمی مرجان، رافینت2 شرکت پتروشیمی شیمی بافت، نفتای کامل پالایش نفت لاوان و اکستراکت نفت سپاهان در رینگ بین الملل بورس انرژی ایران عرضه خواهد شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۵    
طی معاملات روز چهارشنبه 19 هزار و 230 تن فرآورده هیدروکربوری به ارزش بیش از 2 هزار و 820 میلیارد و 324 میلیون ریال در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران مورد دادوستد قرار گرفت.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
فرارو- تحولات تازه ای در ترکیب اداره کننده بازار بورس ایران در حال رخ دادن است. در جلسه امروز هیات وزیران، سید موسی فیض فلاح شمس، علی سعیدی و احمد شعبانی به عنوان سه خبره مالی شورای عالی بورس انتخاب شدند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۰    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 21هزار و 236واحدی در ارتفاع یک میلیون و 397هزار و 446واحد به کار خود پایان داد و بیش از 5میلیارد و 661میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 4هزار و 272میلیارد تومان در بیش از 520هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های ایرکا پارت صنعت، ملی سرب و روی ایران و سایر اشخاص بورس انرژی در بورس و معامله گران شرکت های شیر پاستوریزه پگاه گیلان، صنعتی دوده فام و صنایع شیمیایی کیمیاگران در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۶   + ۴۰ سایت دیگر  
در این جلسه همچنین رسول سعیدی به عنوان خبره بورس کالا و علی امامی میبدی به عنوان خبره بورس انرژی تعیین شدند.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
پنج عضو جدید شورای عالی بورس امروز(چهارشنبه) در جلسه هیات دولت به ریاست سید ابراهیم رئیسی انتخاب و معرفی شدند. به گزارش پیام فوری به نقل از تسنیم، در جلسه امروز(چهارشنبه) هیات وزیران سید موسی فیض فلاح شمس، علی سعیدی و احمد شعبانی به عنوان سه خبره مالی شورای عالی بورس انتخاب شدند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
روز گذشته بیش از 112 میلیون کیلووات ساعت برق در بورس انرژی داد و ستد شد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۲   + ۸۴ سایت دیگر  
درجلسه امروز هیات وزیران، با توجه به صلاحیت تخصصی، سلامت مالی و تجربه پیشین، آقایان سید موسی فیض فلاح شمس، علی سعیدی و احمد شعبانی به عنوان سه خبره مالی شورای عالی بورس انتخاب شدند. دراین جلسه همچنین رسول سعدی به عنوان خبره بورس کالا و علی امامی میبدی به عنوان خبره بورس انرژی تعیین شدند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۰    
گاز مایع پتروشیمی پارس در رینگ بین الملل بورس انرژی عرضه می شود.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۰    
در بازار فیزیکی برق بورس انرژی ایران 101 هزار و 800 قرارداد معادل 73 میلیون و 296 هزار کیلووات ساعت برق مورد معامله قرار گرفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
امروز چهارشنبه 21 مهر ماه کالاهای گاز مایع و MTBE پتروشیمی بندر امام، در رینگ داخلی بورس انرژی ایران عرضه خواهد شد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه نفتای سبک پالایشگاه آبادان خواهد بود.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۵    
طی معاملات روز گذشته بیش از 44 هزار و 76 تن فرآورده هیدروکربوری به ارزش بیش از 4 هزار و 723 میلیارد و 321 میلیون ریال در بورس انرژی ایران دادوستد شد.