چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۲۰:۳۶Jan 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازی های پاراآسیایی»

ورزش خوزستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
خوزستان اسپورت- اولین مرحله اردوی متمرکز تیم ملی دو و میدانی نابینایان و کم بینایان در اهواز برگزار می شود. به گزارش خوزستان اسپورت، وحید انصاری رییس هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان خوزستان در گفت وگو با ایسنا ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۴    
همدان- ایرنا- رییس هیات نابینایان و کم بینایان استان همدان گفت: 2 دونده به همراه مربی این استان به اردوی تیم ملی دو ومیدانی نابینایان کشورمان اعزامی به بازی های پاراآسیایی چین دعوت شدند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۸:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رییس انجمن پارادوچرخه سواری گفت: با توجه به این که مهدی محمدی در سیاست کمیته ملی پارالمپیک، جزو ورزشکاران شانس کسب مدال طلا در بازی های پاراآسیایی چین در نظر گرفته شده، تمرینات وی به صورت تخصصی و با افراد سالم پیگیری خواهد شد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۷:۵۹    
دومین اردوی تدارکاتی تیم ملی پاراسایکلینگ بمنظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و بازی های پاراآسیایی برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
با وجود این که سال آینده بازی های پاراآسیایی چین برگزار خواهد شد، هنوز سایه بلاتکلیفی بر سر تیم فوتبال پنج نفره قرار دارد و بعد از 2سال و نیم دوری از مسابقات و اردوها، همچنان در سردرگمی بسر می برد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۹:۳۹    
مربی تیم ملی پاراشنا ابراز امیدواری کرد که تعداد ملی پوشان مدال آور این رشته در بازی های پاراآسیایی 2022 بیشتر از دوره قبل باشند و افتخارات زیادی در هانگژو کسب شود.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان با اشاره به اعزام 6 رشته معلولان به بازیهای پاراآسیایی چین گفت: تنها ورزشکارانی می توانند به این مسابقات اعزام شوند که حداقل رکورد ورودی نفر سوم را کسب کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۴:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته ملی پارالمپیک از حمایت ویژه این کمیته از ملی پوشان شانس طلا در بازی های پاراآسیایی 2022 هانگژو خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- عضو مجمع ورزشکاران فدراسیون نابینایان گفت: قرار بود 10 دی ماه 1400 انتخابات رییس فدراسیون برگزار شود که چنین نشد؛از وزیر ورزش و جوانان می خواهیم با توجه به در پیش بودن بازی های پاراآسیایی 2022 هانگژو چین هر چه زودتر تکلیف این انتخابات را مشخص کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
پس از انتقاد شاهین ایزدیار از وضعیت تغذیه اردوی آماده سازی شناگران برای شرکت در بازی های پاراآسیایی چین، با پیگیری رییس فدراسیون جانبازان و معلولان، مشکل تغذیه ملی پوشان برطرف شد.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۲۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
شاهین ایزدیار، ملی پوش پاراشنا از وضعیت تغذیه اردوی آماده سازی شناگران برای شرکت در بازی های پاراآسیایی چین انتقاد کرد. شاهین ایزدیار که دیروز در مراسم دومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی حضور داشت درباره وضعیت اردوی تیم ملی در فدراسیون جانبازان و معلولین تصریح کرد: اولین نیاز ما ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دارنده 6 مدال طلای بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا گفت: اگر شرایط و امکانات فراهم باشد تلاش خواهم کرد تا افتخارات جاکارتا را در هانگژوی چین تکرار کنم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۲    
مربی تیم ملی پاراشنا درباره وضعیت این رشته ورزشی برای شرکت در بازی های پاراآسیایی هانگژو توضیحاتی را بیان کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۲:۰۶    
شاهین ایزدیار، ملی پوش پاراشنا از وضعیت تغذیه اردوی آماده سازی شناگران برای شرکت در بازی های پاراآسیایی چین انتقاد کرد. به گزارش ایسنا، شاهین ایزدیار که صبح دوشنبه در مراسم دومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی حضور داشت درباره برنامه تمریناتش برای شرکت در بازی های پاراآسیایی چین افزود ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، شاهین ایزدیار، ملی پوش پاراشنا درباره حضورش در اردوی تیم ملی برای شرکت در بازی های پاراآسیایی هانگژو اظهار داشت: این اولین مرحله اردو برای حضور در این رویداد است ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی پارا وزنه برداری با بیان این که برای اعزام ورزشکاران به بازی های پاراآسیایی چین از تمام ظرفیت ها استفاده خواهیم کرد، گفت: هیچ وزنه برداری برای پوشیدن پیراهن تیم ملی پشت خط باقی نخواهد ماند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۷:۰۱    
کمیته برگزاری بازی های پارا آسیایی هانگژو 2022 خبر از تکمیل دهکده رسانه داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
استادیوم المپیک هانگژو، میزبان آئین افتتاحیه، اختتامیه و مسابقات دوومیدانی بازی های پاراآسیایی 2022 است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس انجمن پاراتیراندازی گفت: برای این که بتوانیم در مسابقات آینده و بازی های پاراآسیایی چین به نتایج خوبی دست پیدا کنیم، تنها تیراندازانی به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد که شانس کسب مدال داشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیته ملی پارالمپیک در نشست هیات رییسه و اجرایی این کمیته گفت: در بازی های پاراآسیایی جوانان بحرین با سیاست کیفی گرایی و اعزام ورزشکار کمتر، بهترین رتبه ممکن را کسب کردیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی جدید تیم ملی بسکتبال با ویلچر، هدف گذاری این تیم را کسب سهمیه جهانی در مسابقات قهرمانی آسیا-اقیانوسیه و سپس دفاع از عنوان قهرمانی در بازی های پاراآسیایی 2022 هانگژو عنوان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان از شروع اردوهای تیم های اعزامی به بازی های پاراآسیایی هانگژو چین از دی ماه خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، دور جدید اردوی بانوان ملی پوش والیبال نشسته از فردا(چهارشنبه) در کمپ تیم ملی فدراسیون جانبازان و معلولان آغاز می شود ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۳:۴۰    
سومین نشست ستاد بازی های پاراآسیایی هانگژو 2022 در محل کمیته ملی پارالمپیک برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۰۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر سازمان تیم های ملی فدراسیون تکواندو پس از کسب عنوان نایب قهرمانی پاراتکواندوکاران در مسابقات قهرمانی جهان ترکیه گفت: تلاش می کنیم که در بازی های پاراآسیایی چین نیز روی سکو قرار بگیریم.
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - کاروان ورزشی جوانان کشورمان در چهارمین دوره مسابقات پاراآسیایی جوانان بحرین 2021 با کسب موفقیت های پی در پی، خوش درخشید. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنایی، جملات زیر، که این روزها در گروه ها، سایت ها و محافل مختلف آموزش و پرورش استثنایی رد و بدل می شوند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۰۹:۳۲    
ظهور استعدادهای ناب ورزش در جریان برگزاری بازی های پاراآسیایی جوانان، نشان از آینده درخشان این حوزه دارد، البته به شرط آنکه توجه و نظارت کافی صورت بگیرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
کمیته بین المللی پارالمپیک گزارشی در خصوص حضور ایران در بازی های پاراآسیایی جوانان بحرین 2021 منتشر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو تیم ملی قایقرانی معلولان گفت: با حضور مربی برزیلی در کنار تیم پاراکانو، به کسب مدال در مسابقات قهرمانی آسیا تایلند و بازی های پاراآسیایی چین امیدوارم شدم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- ورزشکاران استان فارس در چهارمین دوره بازی های پاراآسیایی جوانان 2021 بحرین، 16 مدال رنگارنگ، 2 مقام چهارم و یک مقام پنجم کسب کردند. کارنامه جوانان استان در این رقابت ها را در کلیپی به همت "حمیدرضا خلیقی" و با ذوق هنری "شیوا السادات عطاران" ببینید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از عرفان غلامی دارنده مدال نقره انفرادی رقابت های پاراتنیس روی میز بازی های پاراآسیایی جوانان 2021 بحرین برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۲۲:۵۰    
تیم ملی بوچیا کشورمان در بازی های پاراآسیایی بحرین با سرمربی گری پری مردمیدان، مربی ارومیه ای با پیروزی در بازی رده بندی برابر هنگ کنگ در جایگاه سوم این رقابت ها در بخش تیمی ایستاد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - سه ورزشکار و یک مربی فخرآفرین زنجان که در چهارمین دوره بازی های پاراآسیایی 2021 بحرین به نشان طلا و نقره دست یافته بودند قبل از ظهر امروز /پنجشنبه 18 آذرماه/ مورد استقبال قرار گرفتند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۹    
دانش آموزان گلستانی در چهارمین دوره بازی های پاراآسیایی جوانان در بحرین به کسب مدالهای پرافتخار نائل آمدند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، در چهارمین دوره بازی های پاراآسیایی جوانان که از تاریخ یازدهم لغایت پانزدهم آذرماه به میزبانی کشور بحرین برگزار گردید ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان، چهارمین دوره بازی های پاراآسیایی جوانان از تاریخ یازدهم لغایت پانزدهم آذرماه به میزبانی بحرین برگزار گردید . ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۰۸:۴۹    
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از کسب دو مدال طلا و یک نقره در بازی های پاراآسیایی جوانان بحرین توسط علی اصغر ابارقی دانش آموز با نیازهای ویژه کرمانی از شهرستان بم خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۸:۰۱    
گروه استان ها- قهرمانان اصفهانی در بازی های پاراآسیایی بحرین ظهر بعدازظهر امروز به اصفهان وارد شده و در گلستان شهدای اصفهان مورد استقبال اهالی ورزش اصفهان قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مربی تیم ملی گلبال جوانان گفت: بازیکنان تیم بهترین عملکرد را در بازی های پاراآسیایی بحرین داشتند و مزد ماه ها تلاش خود را در تمرین آماده سازی گرفتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مهدی پهلوانی مدیر کل بهزیستی قم منعم مدیر کل ورزش و جوانان استان و پیروزمنش رئیس هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان از مدال آوران قمی استقبال کردند. رضا عیوضی کاپیتال و عضو تیم ملی بسکتبال با ویلچر و مهدی دانائیان پاراتکواندوکار طلای قمی امروز وارد قم شدند .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
کاروان جمهوری اسلامی ایران در بازی های پاراآسیایی جوانان بحرین با کسب 122 نشان رنگارنگ در جایگاه نخست ایستاد.
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۹:۳۴    
بازی های پاراآسیایی جوانان در بحرین پایان یافت و ایران قهرمان شد. دختران ایران در 6 رشته در این مسابقات حاضر بودند و مدال گرفتند.
موج   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۳    
مراسم استقبال از کاروان اعزامی به بازی های پاراآسیایی جوانان بحرین پس از کسب 134 مدال برای نخستین بار قهرمان این رقابت ها شدند با حضور معاونین وزارت ورزش، مدیران کمیته ملی پارالمپیک و روسای برخی از فدراسیون ها در فرودگاه امام خمینی (ره) برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ورزشکار رشته پاراتکواندو استان قم با درخشش در بازی های پاراآسیایی 2021 جوانان موفق به کسب مقام قهرمانی و نشان طلای این بازی ها شد.
کاروان پاراآسیایی جوانان عصر امروز در میان استقبال مسئولین به کشور بازگشت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، افتخارآفرینان جوان کشورمان پس از کسب مدال های خوش رنگ بازی های پاراآسیایی بحرین، عصر امروز وارد کشور شدند. عکس: رضا جوشقانی
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
اروان ورزشی مدافعان سلامت با استقبال دکتر مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای و دکتر کاظمی پور سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد کشور شدند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۰۷    
طلسم شکنی ورزشکاران ایرانی در بازی های پاراآسیایی جوانان، قهرمانی در قاره کهن را برای کاروان مدافعان سلامت به همراه داشت. بهترین های ورزش معلولین جوانان کشور در قالب کاروانی 111 نفره در 9 رشته به منامه اعزام شدند تا در چهارمین دوره پاراآسیایی آسیا شرکت کنند و 140 مدال رنگارنگ حاصل تلاش های این ...
وزیر ورزش و جوانان در پیامی کسب عنوان نخست ملی پوشان معلول و جانباز کشورمان در بازی های پاراآسیایی جوانان بحرین را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، متن پیام تبریک دکتر سیدحمید سجادی به شرح زیر است: ...
شفاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: ورزشکاران معلول در بازیهای پاراآسیایی جوانان در بحرین با کسب 28 مدال طلا، 26 نقره و 16 برنز بهترین عملکرد را داشتند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۸:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
وزنه بردار کرمانشاهی در رقابتهای پاراآسیایی طلا گرفت عزت الله پرنیان با اشاره به برگزاری چهارمین دوره بازی های پاراآسیایی 2021 جوانان گفت: مانی سعیدی ورزشکار کرمانشاهی در دسته 97 کیلوگرم با مهار وزنه 135 کیلوگرم در وزن خود به مقام قهرمانی رسید و طلا گرفت.