جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۴:۴۹May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیته های مردمی»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن مورد حمایت انصارالله اعلام کرد، در عملیات هجومی جدید با 12 موشک بالستیک و پهپاد مواضعی در عربستان را هدف گرفت.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: سخنگوی نیروهای مسلح یمن، از حمله پهپادی مجدد ارتش و کمیته های مردمی یمن به تأسیسات آرامکو خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن دوشنبه شب از حمله پهپادی نیروهای ارتش و کمیته های مردمی به یک هدف مهم نظامی در فرودگاه بین المللی أبها در جنوب عربستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – سخنگوی نیروهای مسلح یمن دوشنبه شب از حمله پهپادی نیروهای ارتش و کمیته های مردمی به یک هدف مهم نظامی در فرودگاه بین المللی أبها در جنوب عربستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۱:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش و کمیته های مردمی یمن اعلام کرد، یگان پهپادی ارتش هدف نظامی مهمی را در فرودگاه بین المللی أبها هدف گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی این کشور تعدادی از مقرها و استحکامات ارتش سعودی و نیروهای وابسته به آن در نجران واقع در جنوب عربستان سعودی را به کنترل خود درآوردند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - یمن از سال 2015 و با آغاز حملات ائتلاف عربستان با بحران بی سابقه ای مواجه شده است؛ بحرانی که از آن به عنوان بدترین بحران انسانی جهان یاد می شود. ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن با یک فروند پهپاد به پایگاه هوایی ملک خالد در جنوب عربستان حمله کردند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۵۰    
خبرگزاری میزان - یحیی سریع ، سخنگوی نیرو های مسلح یمن صبح امروز یکشنبه، 19 اردیبهشت، از عملیات ارتش و کمیته های مردمی این کشور در خاک عربستان سعودی خبر داد. وی در توییتر خود نوشت یگان هوایی امروز با استفاده از یک فروند پهپاد قاصف کی 2 پایگاه هوایی ملک خالد را در خمیس مشیط هدف قرار داد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن با یک فروند هواپیمای بدون سرنشین به پایگاه هوایی ملک خالد در جنوب عربستان حمله کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۶:۰۵    
سخنگوی نیرو های مسلح یمن از حمله پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن به پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن با یک فروند هواپیمای بدون سرنشین به پایگاه هوایی ملک خالد در جنوب عربستان حمله کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۴:۵۰    
ائتلاف متجاوز سعودی از حمله یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن به اهدافی در خمیس مشیط خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۹:۴۳    
تصاویری از شکار تانک ها و نفربرهای ائتلاف متجاوز سعودی توسط یگان ضد زره ارتش و کمیته های مردمی یمن در جبهه های مختلف یمن را ببینید. منبع: دانشجو
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله، اقدام گروه هفت در محکوم کردن عملیات ارتش و کمیته های مردمی یمن و در مقابل نادیده گرفتن جنایات ائتلاف سعودی را بیانگر نفاق بین المللی دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
در پی موفقیت های میدانی ارتش و کمیته های مردمی یمن در مأرب، مدیر دفتر دولت مستعفی یمن از آمادگی این دولت برای مذاکره مستقیم با جنبش انصارالله خبر داد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
سلسله پیشروی های ارتش و کمیته های مردمی یمن در نبرد با متجاوزان سعودی در جبهه مأرب همچنان ادامه دارد و امروز صدای 2 انفجار در استان مأرب شنیده شده است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
به نوشته روزنامه الاخبار لبنان، به رغم اینکه ائتلاف سعودی از جمعه تاکنون بیش از 100 حمله را علیه جبهه های مأرب انجام داده، اما پیشروی نیرو های دولت مستعفی یمن از اطراف حمة الدحلة واقع در شرق الطلعه الحمراء تجاوز نکرده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن در دو جبهه غربی و شمال غربی شهر مارب به مزدوران وابسته به ائتلاف سعودی خسارات و تلفات سنگینی وارد کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
منابع یمنی از پیشروی های چشمگیر نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در شمال مأرب و کنترل بر همه مناطق صحرایی میان مأرب و شرق استان الجوف خبر دادند.
روزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، به نقل از الجزیره، یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن وابسته به انصارالله گفت که نیروی هوایی ارتش و کمیته های مردمی یمن بامداد امروز در عملیاتی با دو موشک بالستیک “بدر” و چهار پهپاد نوع قاصف K2 سایت های نظامی حساس در فرودگاه نجران و پایگاه هوایی ملک خالد را در خمیس مشیط واقع در جنوب ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
امارات که از حملات دردناک ارتش و کمیته های مردمی یمن به عمق عربستان به خشم آمده است، به موضع گیری خصمانه علیه انصارالله یمن پرداخت.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نمابه نقل از البوابه، ارتش و کمیته های مردمی یمن به پیشروی های سریع خود در مأرب ادامه می دهند و نیروهای ائتلاف سعودی در مخمصه ای سخت گرفتار شده اند و از هرگونه پیشروی ها به سوی مواضع نیروهای صنعا عاجز هستند. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان - یحیی سریع ، سخنگوی نیرو های مسلح یمن ، صبح امروز دوشنبه، 13 اردیبهشت، از عملیات نیرو های ارتش و کمیته های مردمی این کشور، در عمق خاک عربستان سعودی خبر می دهد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مهم ترین خبر ها و تحولات بین الملل در ساعات گذشته هستند: * شمار تلفات و مبتلایان کرونا شمار مبتلایان ویروس کرونا در جهان به بیش از 153 میلیون و 481 هزار نفر رسیده و بیش از 3 میلیون و 216 هزار نفر نیز بر اثر ابتلا به این ویروس جان باخته اند. ...
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۸:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
مردم نیوز : یگان پهپادی ارتش یمن و کمیته های مردمی بار دیگر به مواضع نظامی عربستان در جنوب این کشور حمله کرد. همزمان، رسانه های سعودی بامداد امروز مدعی شدند که یک فروند پهپاد بمب گذاری شده یمن در حال پرواز به سمت جنوب عربستان بود که رهگیری و منهدم شده است. ...
سخنگوی نیروهای مسلح یمن از حمله موشکی و پهپادی به فرودگاه نجران و پایگاه هوایی ملک خالد در جنوب عربستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
یگان موشکی و پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن مراکز حساس نظامی را در فرودگاه نجران و پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط با دقت هدف قرار دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ائتلاف سعودی مدعی رهگیری و سرنگونی یک فروند هواپیمای بدون سرنشین ارتش و کمیته های مردمی یمن در جنوب عربستان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
یک منبع نظامی وابسته به انصارالله یمن از هلاکت و زخمی شدن شمار زیادی از نیروهای ائتلاف سعودی در استان الضالع در جریان ناکام ماندن یورش آنها به دست نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در جریان دفع یورش نیروهای وابسته به ریاض در استان الضالع تلفات و خسارات سنگینی به مزدوران وارد کردند که در میان کشته شدگان فرماندهان ارشد آنها به چشم می خورند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان - یحیی سریع ، سخنگوی نیرو های مسلح یمن ، از حمله نیر وهای ارتش و کمیته های مردمی این کشور به پایگاه هوایی ملک خالد در استان خمیس مشیط عربستان سعودی خبر می دهد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته ملی امور اسرای دولت نجات ملی یمن از آزادی 11 اسیر از اسرای ارتش و کمیته های مردمی خبر داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن بامداد یکشنبه از حمله پهپادی ارتش و کمیته های مردمی به پایگاه هوایی عربستان در جنوب این کشور خبر داد.
مهر به نقل از الخبر الیمنی: منابع سعودی از توقف پروازها در فرودگاه جده به دنبال شنیده شدن صدای انفجار شدید در آسمان این شهر در صبح امروز شنبه خبر دادند. ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۶:۱۴    
سخنگوی نیروهای مسلح یمن بامداد یکشنبه از حمله پهپادی ارتش و کمیته های مردمی این کشور به پایگاه هوایی "ملک خالد" در منطقه "خمیس مشیط" در استان "عسیر"، جنوب عربستان، خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – سخنگوی نیروهای مسلح یمن بامداد یکشنبه از حمله پهپادی ارتش و کمیته های مردمی به پایگاه هوایی عربستان در جنوب این کشور خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۲:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا به نقل از المسیره یمن، عبدالقادر المرتضی شنبه شب در توییتی نوشت: به یاری خدا امروز (شنبه) 11 تن از اسرای ارتش و کمیته های مردمی آزاد شدند. وی اضافه کرد: اسرای ارتش و کمیته های مردمی در دو عملیات تبادل اسرا در ساحل غربی و جوف آزاد شدند. پیش از [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۳:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری روز شنبه گزارش دادند، یک فرمانده ارشد نیروهای ائتلاف سعودی و یک سرکرده داعش در درگیری با نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در مأرب کشته شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن با ناکام گذاشتن حمله مزدوران ائتلاف سعودی در جبهه استان الضالع ده ها نفر از متجاوزان را کشته یا زخمی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه العربی الجدید با انتشار یادداشتی به بررسی چرایی تشدید حملات پهپادی صنعا علیه پایگاه سعودی ملک خالد و ارتباط آن با پیشروی نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در نبرد آزادسازی مأرب پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن با تاکتیکی که در پیش گرفته اند به دنبال جمع کردن همه تروریست ها در مأرب و نابودی آنها هستنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۵:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزارت دفاع عربستان بامداد شنبه از حمله ارتش و کمیته های مردمی یمن به بندر جده در جنوب غرب آن کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۴:۵۲    
ممانعت امارات از ورود وزیران هادی به حضرموت ، بمباران نیروهای تسلیم شده در مأرب از سوی جنگنده های سعودی، آزادی 9 اسیر جدید نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن و حملات القاعده در البیضاء به مواضع نیروهای صنعا از مهمترین اخبار یمن است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه تروریستی القاعده حملاتی به پایگاه های نیروهای انصارالله در استان البیضاء در مرکز یمن داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
جنگنده های ائتلاف سعودی 20 مرتبه مواضع ارتش و کمیته های مردمی یمن را بمباران کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در حالی لحظه به لحظه به شهر مأرب نزدیک و نزدیکتر می شوند که ائتلاف سعودی به همه حربه های سانسور، پخش اخبار دروغ از جبهه های جنگ و ترفندهای دیگر روی آورده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
منابع میدانی یمنی اعلام کردند که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن، حملات متوالی نیروهای وابسته به عبد ربه منصور هادی برای بازپس گیری مواضع از دست رفته در اطراف مارب را ، دفع کرده اند.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۱:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
دولت نجات ملی یمن از آزادی 9 نیروی ارتش و کمیته های مردمی این کشور خبر داد که نزد شبه نظامیان دولت مستعفی یمن و ائتلاف سعودی، اسیر بودند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش رویترز، وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که تیموثی لندرکینگ نماینده ویژه دولت این کشور در امور یمن، روز پنجشنبه راهی عربستان و عمان می شود. لندرکینگ هفته پیش همزمان با پیشروی چشمگیر رزمندگان ارتش یمن و کمیته های مردمی در مأرب ...