دوشنبه ۰۳ آذرساعت ۲۳:۱۰Nov 2020 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیته های مردمی»

ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مقامات سعودی به حمله موشکی بامداد امروز (دوشنبه) ارتش و کمیته های مردمی یمن واکنشی نشان نداده و در مقابل توانمندی جنبش انصارالله برای هدف قراردادن مراکز مهم حیاتی در عمق خاک کشورشان، سکوت کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
یک شبکه سعودی با انتشار ویدئویی از اطراف اردوگاه راهبردی الماس شهر مأرب یمن، به صورت غیرمستقیم به تسلط نیروهای ارتش و کمیته های مردمی بر این اردوگاه اذعان کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فارس: استان مأرب در یمن که سرشار از منابع نفتی و گازی است و مهم ترین مرکز حضور حزب اخوانی الاصلاح -پیاده نظام دولت مستعفی عبدربه منصور هادی – در یک قدمی آزادسازی قرار گرفته است. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – یحیی سریع ، سخنگوی نیرو های مسلح یمن ، بامداد روز دوشنبه، 3 آذر، گزارش داد که نیرو های ارتش و کمیته های مردمی این کشور، تاسیسات آرامکو را هدف قرار دادند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۷:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی نیرو های ارتش و کمیته های مردمی یمن از حمله موشکی نیروهای یمنی به پایگاه توزیع شرکت نفتی آرامکو در جده خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۰۴    
نیروهای ارتش یمن با پشتیبانی کمیته های مردمی بعد از درگیری گسترده با نیروهای متجاوز سعودی ، کنترل کامل بر پایگاه های نظامی در استان مارب را به دست گرفتند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
فارس: یک پایگاه خبری یمنی نوشت که ائتلاف تحت رهبری عربستان سعودی از نخستین روز حمله یمن و مقابله با ارتش و کمیته های مردمی یمن از حمایت آمریکایی، انگلیسی و فرانسوی برخوردار بود. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان – نیرو های ارتش و کمیته های مردمی یمن موفق شدند کنترل کامل پایگاه ماس را در استان مارب به دست بگیرند. به گزارش شبکه المیادین، احمد العلیلی ، وزیر دولت نجات ملی یمن اعلام کرد که کنترل کامل این پایگاه در اختیار نیرو های ارتش و کمیته های مردمی یمن قرار گرفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
وزیر گردشگری دولت صنعاء اعلام کرد که پایگاه راهبردی ماس در مأرب عملات تحت کنترل ارتش و کمیته های مردمی یمن درآمده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری جمعه شب گزارش دادند، نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن یک پادگان نظامی راهبردی را در استان مأرب واقع در غرب این کشور به کنترل خود درآوردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نیرو های ارتش و کمیته های مردمی یمن کنترل پایگاه راهبردی ماس در استان مأرب را به دست گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
منابع یمنی از آزادی پایگاه استراتژیک ماس در مأرب توسط ارتش و کمیته های مردمی خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن با تصرف پایگاه راهبردی ماس در نزدیکی شهر مأرب این شهر را زیر سلطه آتش باری خود درآوردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دهها تن از عناصر القاعده در استان مأرب در مرکز یمن علیه نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در حال جنگ هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته ملی امور اسرای یمن تأکید کرد که معامله جدید تبادل اسرا 200 اسیر از ارتش و کمیته های مردمی و 100 اسیر از دولت مستعفی را شامل می شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا به نقل از المسیره یمن، المرتضی افزود: عربستان سعودی به عنوان رهبری ائتلاف متجاوز باید در این مذاکرات حضور داشته باشد تا درباره اسرایی که نزد ارتش و کمیته های مردمی دارند مذاکره کنند ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عربستان سعودی مدعی شد با یک فروند پهپاد انتحاری نیروهای یمنی در جنوب عربستان مقابله کرده است. به گزارش شیعه پرس به نقل از خبرگزاری رسمی عربستان (واس)، عربستان سعودی مدعی مقابله با یک فروند پهپاد نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در جنوب عربستان شد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۳:۱۰    
رسانه های رسمی عربستان بامداد شنبه از حمله پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن به جنوب این کشور خبر دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۲:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رسانه های رسمی عربستان بامداد شنبه از حمله پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن به جنوب این کشور خبر دادند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن با حمله به نشست فرماندهان عالی رتبه ائتلاف سعودی در استان مأرب ، چندین نفر از آنان را کشته یا مجروح کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
خبر ها از حمله ارتش و کمیته های مردمی یمن به نشست فرماندهان رده بالای ائتلاف سعودی در استان مأرب یمن حکایت دارد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ائتلاف سعودی مدعی شد که یک فروند پهپاد نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن را قبل از رسیدن به هدفش در آسمان عربستان رهگیری و منهدم کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۲:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ائتلاف سعودی مدعی شد که یک فروند پهپاد نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن را قبل از رسیدن به هدفش در آسمان عربستان رهگیری و منهدم کرده است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ به نقل از القدس العربی، یوسف ابوماریا فعال فلسطینی عضو کمیته های مردمی مبارزه با شهرک سازی اعلام کرد: بولدوزر های اسرائیلی عملیات خاکبرداری و مسطح کردن اراضی فلسطینی در جنوب کرانه باختری را آغاز کرده اند و هدف از این امر ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۶:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
یک فعال فلسطینی از آغاز اقدامات تل آویو برای ساخت جاده ای خبر داد که قرار است شهرک های صهیونیست نشین در کرانه باختری را به شهرک های قدس اشغالی متصل کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- فرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری گفت: بر اساس انعقاد تفاهم نامه سه جانبه به زودی با ساماندهی نیروهای بسیجی در مرکز استان و سایر شهرستان ها، کمیته های مردمی مقابله با کرونا در استان فعال می شود.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش و کمیته های مردمی یمن امروز، چهارشنبه اعلام کرد: به شرکت های خارجی هشدار می دهیم از تاسیسات نظامی عربستان دوری کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۷:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش و کمیته های مردمی یمن امروز، چهارشنبه اعلام کرد: به شرکت های خارجی هشدار می دهیم از تاسیسات نظامی عربستان دوری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
پیشروی نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در اطراف شهر مأرب باعث شده که نیروهای وابسته به دولت مستعفی به حفر خندق و مین گذاری در بسیاری از مناطق این شهر دست بزنند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش فارس، علی الموشکی نائب رئیس ستاد مشترک ارتش یمن و دانییلا کروسلاک معاون رئیس هیأت سازمان ملل برای حمایت از اجرای توافق آتش بس در الحدیده با یکدیگر در صنعاء دیدار کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۸:۴۵    
نبرد ها در اطراف شهر مأرب در شرق یمن از سرگرفته شد. منابع وابسته به وزارت دفاع اعلام کردند ارتش و کمیته های مردمی یمن پیشروی گسترده ای در شمال غرب شهر مأرب، به ویژه در دو منطقه مدغل و جدعان داشته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن پس از عملیاتی سه ساعته، کنترل تپه الجیش در وادی جاره در جیزان را به دست گرفتند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای ارتش یمن در جریان درگیری با مزدوران عربستان سعودی موفق شدند دستاوردهای میدانی جدیدی را در استان مأرب محقق سازند. به گزارش شیعه پرس به نقل از شبکه المسیره، ارتش و کمیته های مردمی یمن دستاورد جدیدی را در نبرد با مزدوران سعودی در استان مأرب واقع در شمال شرق این کشور رقم زده اند . ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن موفق شدند پس از نبردی 72 ساعته با شبه نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی در استان مأرب آنها را شکست دهند و چند موضع را به کنترل خود درآورند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن در عملیاتی موفق در شمال یمن، بسیاری از مزدوران ائتلاف را کشته یا زخمی کردند و سلاح های مختلفی را به غنیمت گرفتند.
الف   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۱:۳۷    
در سایه ادامه پیشروی ارتش و کمیته های مردمی یمن در جبهه مارب، عربستان با ترور وزیر ورزش دولت نجات یمن، همه برگ برنده های تکراری خود برای جلوگیری از سیطره کامل انصارالله بر این جبهه را از دست داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۸:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته امور اسرای دولت نجات ملی یمن از آزادی پنج نفر از اسرای ارتش و کمیته های مردمی با وساطت محلی خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته ملی امور اسیران امروز اعلام کرد، پنج تن از اسیران ارتش و کمیته های مردمی یمن در تبال اسیران در جبهه مارب آزاد شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ائتلاف سعودی مدعی رهگیری دو موشک بالستیک ارتش و کمیته های مردمی یمن در جنوب غرب عربستان خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ائتلاف سعودی مدعی رهگیری موشک بالستیک ارتش و کمیته های مردمی یمن در جنوب غرب عربستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۲:۲۶    
ائتلاف سعودی مدعی رهگیری دو موشک بالستیک ارتش و کمیته های مردمی یمن در جنوب غرب عربستان خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از فارس، ائتلاف عربی ضد یمن به رهبری عربستان سعودی مدعی شد که پدافند دفاعی این کشور شماری از پهپادهای ارتش و کمیته های مردمی یمن را منهدم کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن پس از دو روز درگیری موفق شدند کنترل پایگاه الاقرع در غرب مأرب را به دست بگیرند و بدین ترتیب ورود به شهر مأرب از سمت غرب قطعی است و فقط مسأله زمان مطرح است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۵    
خبرگزاری میزان - یحیی سریع ، سخنگوی نیرو های مسلح یمن، می گوید یگان پهپادی ارتش و کمیته های مردمی، بار دیگر فرودگاه ابها را در جنوب عربستان هدف قرار داده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – ارتش و کمیته های مردمی یمن شامگاه دوشنبه از حمله دوباره پهپادی به تأسیسات نظامی فرودگاه "أبها" در جنوب عربستان خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
برای چهارمین بار طی 24 ساعت گذشته، یگان پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن، اهداف نظامی در عمق اراضی عربستان را هدف قرار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی نیرو های مسلح یمن اعلام کرد، یگان پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن برای دومین بار در چند ساعت گذشته موفق شدند فرودگاه بین المللی اب ها را هدف قرار دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن پس از گذشت چند ساعت از حمله پهپادی به فرودگاه بین المللی أبها در عربستان سعودی، از حمله جدید به این فرودگاه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
نیروهای وابسته به دولت مستعفی (متحد ریاض) قصد سوءاستفاده از آتش بس اعلام نشده در مأرب برای تجدید قوا را داشتند اما با مقابله ارتش و کمیته های مردمی یمن روبه رو شدند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
یگان پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن در عملیاتی دو فرودگاه جیزان و أبها و پایگاه خمیس مشیط در عمق عربستان سعودی را هدف گرفت. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه المسیره، یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد ...