یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۹:۳۶Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیته های مردمی»

ایلنا   ۱ ساعت پیش    
یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن مواضع مزدوران سعودی در جنوب عربستان را هدف قرار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
رئیس هیئت ملی یمن اعلام کرد با نزدیک شدن ارتش و کمیته های مردمی به آخرین پناهگاه مزدوران ائتلاف متجاوزان سعودی در مأرب، فریاد آمریکایی ها بلند شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در مأرب موفق به پیشروی شدند و در جریان این درگیریها، صدها نفر از مزدوران وابسته به حزب الاصلاح و دولت مستعفی کشته و زخمی شدند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
منابع یمنی از آغاز درگیری های مجدد بین ارتش و کمیته های مردمی دولت نجات ملی یمن (مستقر در صنعاء) و نیروهای ائلاف سعودی...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نیرو های کمیته های مردمی یمن کنترل شهرستان العبدیه در استان مأرب را که به علت موقعیت جغرافیایی آن، اهمیت راهبردی دارد، در دست گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن پیشروی های برق آسایی در جبهه مأرب داشته و به دروازه های شهر رسیده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۴:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
پدافند هوایی ارتش یمن و کمیته های مردمی یک جنگنده را بر فراز استان مأرب سرنگون کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن روز جمعه موفق شدند پس از سه هفته محاصره مرکز شهرستان "العبدیه" در استان مأرب در مرکز یمن، این شهرستان را به کنترل خود درآورند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – منابع خبری روز جمعه گزارش دادند، نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن منطقه ای در جنوب استان مأرب را به کنترل خود درآوردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
منابع یمنی از بمباران شدید الجوبه که به تازگی از سوی ارتش و کمیته های مردمی یمن فتح شده است از سوی جنگنده های سعودی خبر دادند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
نیرو های ارتش و کمیته های مردمی یمن کنترل شهر مهم و راهبردی الجوبه در استان مأرب را به دست گرفتند. با آزادسازی الجوبه، مسیر جدیدی به سمت شهر مأرب باز شد تا محاصره مرکز این استان نفتخیز از سمت جنوب تکمیل شود. انصارالله گفته که مأرب هدف مهمی برای یمن است و آزادی آن نقطه تحول مهمی خواهد بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن به پیشروی های خیره کننده خود در مأرب ادامه دادند و بر مناطق جدیدی مسلط شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۰    
گوشه ای از فعالیت یگان ضد زره ارتش و کمیته های مردمی یمن در جبهه مارب.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- محمد البخیتی عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن در واکنش به پیشروی ارتش و کمیته های مردمی در جبهه مأرب گفت که آزادسازی این شهر راهبردی، پیامدهای زیادی برای بیرون راندن نیروهای اشغالگر [ائتلاف] و بازپس گرفتن منابع نفتی در این استان دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۵:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
منابع یمنی از ادامه پیشروی نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان مارب و در اختیار گرفتن کنترل شهر الجوبه و مناطق اطراف آن در این استان خبر دادند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن در عملیات "فجر پیروزی" بیش از 600 کیلومتر مربع از اراضی اشغالی را آزاد کرده و دیروز به آستانه شهر مارب نزدیک شده و پس از بیرون راندن مزدوران از چند بخش استان از چند سو آنجا را محاصره کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۰:۵۵    
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن شهرستان مهم و راهبردی "الجوبه" در استان "مارب" مرکز این کشور را از اشغال ائتلاف متجاوز سعودی آزاد کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- منابع محلی یمنی سه شنبه شب گزارش دادند که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی این کشور توانستند شهرستان مهم و راهبردی الجوبه در استان مأرب را به کنترل خود در آورند.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۳:۱۳    
شهر راهبردی الجوبه در استان مارب، آزاد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
یک پایگاه خبری یمنی گزارش داد که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی موفق شدند کنترل شهر مهم و راهبردی الجوبه در استان مأرب را به دست بگیرند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش و کمیته های مردمی یمن جزئیات عملیات نظامی منحصربفرد این نیروها در استان مأرب را اعلام کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
فارس : عملیات های پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن علیه مواضع نظامی ارتش سعودی به صورت هفتگی انجام می گیرد و هر بار نیز سعودی ها برای جلب حمایت جامعه بین الملل مدعی می شوند که هدف این حملات غیر نظامیان هستند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
یک منبع نظامی یمن از تسلط کامل نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن بر چند روستا در جنوب مأرب خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه دولت مستعفی یمن که این روزها در چندین منطقه آماج حملات ارتش و کمیته های مردمی قرار دارد، به بیان اتهامات تکراری علیه ایران پرداخت.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن در ادامه فتوحات خود در اطراف شهر مارب بر یک پایگاه نظامی مهم و راهبردی مسلط شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
منابع خبری وابسته به ائتلاف سعودی در یمن به آزادسازی پایگاه نظامی راهبردی الخشینه در جنوب استان مأرب اعتراف کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۲:۲۳    
سخنگوی ائتلاف متجاوز سعودی مدعی شد که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن دیشب در جنوب عربستان حمله پهپادی ناموفق انجام دادند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
دور جدیدی از درگیری ها در استان مأرب یمن با عملیات گسترده ارتش و کمیته های مردمی یمن در این استان مرکزی از دیروز جمعه آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- یک فروند پهپاد جاسوسی ایالات متحده آمریکا در منطقه جازان واقع در جنوب عربستان، هدف نیروهای پدافندی ارتش یمن و کمیته های مردمی قرار گرفت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – یحیی سریع ، سخنگوی نیرو های مسلح یمن ، گزارش داد که پدافند هوایی ارتش و کمیته های مردمی این کشور یک فروند پهپاد جاسوسی عربستان را سرنگون کرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۰:۲۷    
سخنگوی ائتلاف متجاوز سعودی مدعی شد که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن فرودگاه أبها در جنوب عربستان را هدف حمله پهپادی قرار داده اند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان - یحیی سریع ، سخنگوی نیرو های مسلح یمن ، گزارش داد که پدافند هوایی ارتش و کمیته های مردمی این کشور پهپاد جاسوسی عربستان را سرنگون کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
پس از پیروزی ارتش و کمیته های مردمی یمن در جبهه های مأرب، فرماندهان دولت مستعفی، چند افسر و سرباز را به اعدام محکوم کردند تا بر شکست خود، سرپوش بگذارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۷:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
شبه نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی امروز (دوشنبه) قصد حمله موشکی به مواضع ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان مأرب را داشتند که ناکام ماندند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
آمریکا در گزارشی نوشت، عربستان سعودی و متحدان آن در شکست دادن ارتش و کمیته های مردمی یمن شکست خوردند و به راه انداختن این جنگ....
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۷:۰۳    
یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن مواضع مزدوران سعودی در جیزان را هدف قرار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ائتلاف متجاوز سعودی علیه یمن بار دیگر مدعی شد که یک فروند پهپاد متعلق به ارتش یمن و کمیته های مردمی را بر فراز منطقه جازان در جنوب عربستان منهدم کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۲۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- منابع محلی یمنی پنجشنبه شب گزارش دادند که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در حال نزدیک شدن به شهر مأرب در مرکز یمن هستند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عبدالقادر المرتضی رئیس کمیته مزبور در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توئیتر ضمن اعلام این مطلب افزود: اسرای آزاد شده از جمله نیروهای ارتش یمن و کمیته های مردمی هستند. از سوی دیگر جنبش انصارالله از رهایی 113 نفر از عناصر وابسته به ائتلاف متجاوز سعودی به یمن خبر داد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن از آزادی 68 تن از اسرای یمنی در جریان عملیات مبادله اسرا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
منابع خبری از کشته شدن حدود 100 نفر در درگیری نیروهای ارتش یمن و کمیته های مردمی با شبه نظامیان دولت مستعفی به ریاست عبدربه منصور هادی در جنوب مأرب خبر دادند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
موضوع برنامه جریان خاورمیانه (Midea Stream) شبکه پرس تی وی به پیروزی های اخیر انصارالله در یمن و افزایش حملات به نیروهای آمریکایی در کردستان عراق اختصاص دارد. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از المسیره، جنگنده بمب افکن های ائتلاف سعودی 18 بار شهرستان های جوبه و حریب، 8 بار شهرستان صرواح و در یک نوبت نیز شهرستان مدغل استان مأرب را بمباران کردند. این حملات در حالی انجام می گیرد که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن طی روزهای [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۶:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
پس از انتشار گزارش های متعدد از پیشروی سریع نیروهای صنعاء در استان مأرب، منابع خبری گزارش دادند ارتش و کمیته های مردمی یمن توانسته اند بر یکی از مهم ترین پایگاه های دولت مستعفی در مأرب مسلط شوند.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۴    
برچسب ها انصارالله یمن بمباران یمن پیشروی ارتش و کمیته های مردمی جنگنده های سعودی برچسب ها
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
جنگنده های سعودی روز دوشنبه 36 مرتبه مواضع ارتش و کمیته های مردمی یمن را در دو استان این کشور بمباران کردند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن، امروز (دوشنبه) از سرنگونی یک فروند پهپاد آمریکایی توسط ارتش و کمیته های مردمی یمن در مأرب خبر داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
منابع مطلع از تسلط نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن وابسته به انصارالله بر مهم ترین پایگاه ائتلاف متجاوز عربی در جنوب مأرب خبر دادند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: درگیری های شدیدی بین ارتش و کمیته های مردمی یمن با مزدوران وابسته به دولت مستعفی یمن به ریاست عبد ربه منصور هادی در جبهه های شهر الجوبه واقع در استان مأرب در مرکز این کشور در جریان است.