پنجشنبه ۱۴ مردادساعت ۱۵:۳۵Aug 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیته های مردمی»

ایلنا   ۷ ساعت پیش    
ائتلاف متجاوز سعودی از حمله یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن به اهدافی در خمیس مشیط خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیرو های مسلح یمن در بازدیدی میدانی، ازجبهه های مختلف در یمن و مناطق ازاد شده به ویژه منطقه بیحان در استان شبوه و مناطقی در البیضا توسط ارتش و کمیته های مردمی یمن دیدن کرد تا از وسعت مناطق ازاد شده اگاه شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن ضمن گشت زنی در استان بیضاء بر تداوم عملیات نظامی ارتش و کمیته های مردمی یمن تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
شبکه تلویزیونی یونیوز با پخش تصاویری زنده از عملیات یگان تک تیرانداز ارتش و کمیته های مردمی یمن، خسارات جانی سنگین به متجاوزان را به تصویر کشید.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از المسیره، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن در سخنانی از جدیدترین دستاوردهای ارتش و کمیته های مردمی در برابر متجاوزان در جبهه مأرب خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عملیات نصر المبین به دلیل جایگاه راهبردی استان البیضاء برای نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن از اهمیت بالایی برخوردار است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن در سخنانی گفت که ارتش و کمیته های مردمی کشورش همچنان غافلگیری هایی برای ائتلاف متجاوز عربی به سرکردگی عربستان سعودی دارند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از المسیره، محمد ناصر العاطفی وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن در جریان دیدار با بن حبتور نخست وزیر دولت نجات ملی، پیروزی های مقاومت در عملیات النصر المبین را تبریک گفت. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۹    
در عملیات نصر المبین، ارتش و کمیته های مردمی یمن به نیروهای وابسته به دولت دست نشانده ریاض در یمن و هم پیاله های تروریست و تکفیری آن ها در منطقه البیضاء درس سختی دادند و با همکاری نیروهای محلی شکست سنگینی به آنها تحمیل کردند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری رسمی عربستان ( واس )، ائتلاف سعودی مدعی رهگیری و انهدام یک فروند پهپاد نیروهای یمنی در جنوب عربستان شد. بر اساس این گزارش، ائتلاف سعودی مدعی شد که یک فروند پهپاد بمب گذاری شده نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن را که به سمت خمیس مشیط در جنوب عربستان روانه شده بود ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
تازه ترین ها به نقل از مهر – گروه بین الملل : در کنار نبردهایی که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در مناطق دیگر یمن از جمله مأرب به پیش می روند، این نیروها طی روزهای گذشته نبرد سنگینی با تروریست های القاعده و داعش و ائتلاف سعودی در استان البیضاء داشته و دستاوردهای مهمی کسب کردند و علاوه بر آزاد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی نیروهای مسلح یمن از آزادسازی 390 کیلومتر از استان البیضاء در جریان مرحله دوم عملیات نصر مبین گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت که ارتش و کمیته های مردمی یمن طی عملیات النصر المبین 2 در استان البیضاء در جنوب این کشور موفق به آزادی 380 کیلومتر مربع شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت که ارتش و کمیته های مردمی یمن طی عملیات النصر المبین 2 در استان البیضاء در جنوب این کشور موفق به آزادی 380 کیلومتر مربع شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۲۵    
همزمان با اعلام پیروزی های ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان البیضاء، ادامه محاصره این استان، زندگی اهالی آنرا تحت تاثیر قرار داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن حمله مزدوران ائتلاف سعودی به غرب یمن را دفع کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی دو عملیات نیروهای ائتلاف سعودی برای نفوذ به جنوب استان الحدیده را ناکام گذاشتند.در همین حال جنگنده های سعودی امروز 12 مرتبه یمن را بمباران کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن موفق شدند تلاش ائتلاف متجاوز سعودی برای نفوذ به "الفازه" در جنوب الحدیده را به شکست بکشانند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - ارتش و کمیته های مردمی یمن شامگاه پنجشنبه حمله ائتلاف سعودی به غرب یمن را دفع کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن موفق به پیشروی در مناطق مهم میان سه استان این کشور شدند و کنترل آخرین پایگاه نیروهای ائتلاف متجاوز در جنوب مأرب را به دست گرفتند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۰    
عضو شورای سیاسی انصار الله یمن بر پیشرفت ارتش و کمیته های مردمی یمن به سمت مأرب در یک جهت واحد و نزدیک شدن به آزادی این شهر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۴۶    
نیرو های ارتش و کمیته های مردمی یمن در عملیاتی موفقیت آمیز در عسیر عربستان شماری از مزدوران را به هلاکت رساندند و یا زخمی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای عالی سیاسی یمن اعلام کرد، ارتش و کمیته های مردمی یمن به سمت استان مارب پیش روی کرده و در 16 کیلومتری مرکز آن قرار دارند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۱:۴۱    
شفقنا- جنگنده های ائتلاف سعودی امروز (یکشنبه) 20 مرتبه سه شهرستان استان مأرب را هدف قرار دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از سبأنت، جنگنده های سعودی 15 بار مواضع نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن را در شهرستان صرواح و پنج بار نیز مواضع آن ها را در شهرستان های ماهلیه و رحبه را بمباران ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از المسیره، سلسله پیشروی های ارتش و کمیته های مردمی یمن در نبرد با متجاوزان سعودی در مأرب همچنان ادامه دارد. نیروهای یمنی توانستند پیشروی های جدیدی را در این جبهه رقم بزنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
منابع یمنی از پیشروی های چشمگیر نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن به سوی شهر مأرب خبر دادند و اعلام کردند که حملات هوایی شدید ائتلاف سعودی هم نتوانسته است که مانع این پیشروی ها شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در ادامه پیشروی خود در استان نفت خیز شبوه در مرکز این کشور، مناطق راهبردی دیگری را به کنترل خود در آوردند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۱:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از پایگاه النشره ، ائتلاف متجاوز سعودی مدعی سرنگونی و انهدام 3 فروند پهپاد نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۱:۲۵    
یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن مواضع مزدوران سعودی در جیزان را هدف قرار داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۱:۲۱    
ائتلاف سعودی مدعی شد که سه فروند پهپاد و یک فروند موشک بالستیک ارتش یمن و کمیته های مردمی را رهگیری و منهدم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ائتلاف سعودی مدعی شد که سه فروند پهپاد و یک فروند موشک بالستیک ارتش یمن و کمیته های مردمی را رهگیری و منهدم کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۳۷    
نیرو های ارتش و کمیته های مردمی یمن به پیشروی های خود در اطراف ناحیه راهبردی عقبه القنذع شبوه ادامه دادند و بر ارتفاعات جدیدی مسلط شدند و تلفات و خسارات سنگینی به عوامل سعودی وارد کردند؛ عملیاتی که به اذعان مزدوران اماراتی باعث می شود آرزوی تسلط ائتلاف سعودی بر صنعا بر باد برود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن به پیشروی های خود در اطراف ناحیه راهبردی عقبة القنذع شبوه ادامه دادند و بر ارتفاعات جدیدی مسلط شدند و تلفات و خسارات سنگینی به عوامل سعودی وارد کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عبدالله یوسفی خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ازصنعا؛ سخنگوی نیرو های مسلح یمن با تاکیدبر ادامه مقاومت اعلام کرد، ارتش و کمیته های مردمی یمن عملیات گسترده ای را در منطقه جبل الدود در جیزان در جنوب عربستان انجام دادند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۹    
پیشروی نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان شبوه در جنوب یمن ادامه دارد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از المسیره، سلسله پیشروی های ارتش و کمیته های مردمی یمن در نقاط مختلف این کشور همچنان ادامه دارد. نیروهای یمنی عملیات جدیدی را علیه مزدوران ائتلاف سعودی ترتیب دادند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های یمنی از تسلط نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن بر چندین موضع نظامی در اطراف کوه "الدود" در جیزان خبر دادند.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
پس از عملیات های موفق اخیر ارتش یمن در مرز با عربستان سعودی و استان البیضاء ، رسانه های یمنی ویدئویی از عملیات جدید نیروهای مسلح یمن علیه مزدوران ائتلاف سعودی در مجاورت مناطق مرزی با عربستان منتشر کردند.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصارالله یمن با اشاره به دستاوردهای چشمگیر نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در البیضا، تاکید کرد که آمریکا در این مرحله با شکست بزرگتری به خود خواهد آمد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصارالله با اشاره به عملیات جدید ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان البیضاء علیه عناصر تکفیری، تأکید کرد که آمریکا این بار با یک یأس بزرگتر به خود خواهد آمد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۵۱    
رئیس شورای عالی سیاسی یمن ضمن تمجید از پیروزی های خیره کننده ارتش و کمیته های مردمی یمن در جبهه های البیضاء اعلام کرد: پیروزی در افق دیده می شود.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، منابع یمنی اعلام کردند که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن طی ساعات گذشته موفق به پیشروی های چشمگیری در جبهه البیضاء شده و ضربات مهلکی به دشمن وارد کرده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن در ادامه پیروزی های خود در جبهه البیضاء در مرکز یمن موفق شدند بخش های وسیعی از یک شهر دیگر را به کنترل خود درآورند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های یمنی از تسلط رزمندگان ارتش یمن و کمیته های مردمی بر بخش وسیعی از شهرستان ناطع استان البیضاء واقع در جنوب غربی این کشور خبر دادند.
اقتصاد آنلاین / بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۰۹:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رسانه های یمنی اعلام کردند که جنگنده های ائتلاف متجاوز سعودی 18بار مناطق مختلف استان مأرب را بمباران کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۰۵    
ارتش و کمیته های مردمی یمن ، پس از کمتر از 48 ساعت از اشغال الرحبه این شهرستان را بار دیگر پس گرفتنند
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: سرتیپ یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن در تشریح عملیات النصر المبین : یگان پهپادی و موشکی در جریان عملیات النصر المبین 66 عملیات اجرا کرد که در 9 عملیات یگان موشکی از موشک های بدر و سعیر استفاده شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
یحیی سریع، جزئیات عملیات نصر المبین که به وسیله ارتش و کمیته های مردمی یمن صورت گرفته را شرح داد و اعلام کرد که در این عملیات از موشک های بدر و سعیر استفاده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – سخنگوی نیروهای مسلح یمن روز پنجشنبه اعلام کرد که در جریان عملیات اخیر نیروهای ارتش و کمیته های مردمی در استان بیضاء واقع در جنوب این کشور، 350 نیروی تکفیری و تروریستی به هلاکت رسیدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
تنها چند روز پس از اعلام ارتش و کمیته های مردمی یمن درباره تحمیل شکست به عناصر تکفیری مورد حمایت ائتلاف سعودی در استان البیضاء، سخنگوی نیرو های مسلح یمن، امروز جزئیات مربوط به این عملیات را اعلام کرد.