چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۲۳:۵۱Jan 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل تبلیغات اسلامی»

ایکنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: سبک زندگی نرم افزار تمدن است و رهبر انقلاب به همین دلیل است که سال ها قبل آن را طرح کرده اند و اساس فرهنگ از سبک زندگی دینی نشأت می گیرد.
ایکنا   ۲ ساعت پیش    
طی مراسمی با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی از مبلغان برتر استانی تجلیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش    
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان در دیدار با خانواده شهیده میردیلمی از عملکرد مسئولان در قبال خانواده شهدا انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: دشمنان مکتب اسلام به ویژه لابی صهیونیسم از گسترش فرهنگ و هویت شیعی در جمهوری آذربایجان در واهمه و هراس هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شیراز – مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس گفت: فکر، ایده و نیروی جوانی می تواند در جامعه تحول زا باشد بنابراین نگاه ویژه ای به جوانان در برنامه های جدید تبلیغات اسلامی وجود دارد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز با تشریح برنامه های ایام الله دهه فجر امسال، گفت: برگزاری کاروان عطر قرآن در فجر انقلاب اسلامی از برنامه های شاخص این ایام است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۶    
مراسم تقدیر از حاملان و خادمان قرآن کاروان قرآنی سردار دلها با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان، جمعی از مسئولان و پیشکسوتان قرآنی روز گذشته 27 دی ماه در سالن ولایت اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۶    
ساری- مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: برای حرکت به سمت تمدن نوین اسلامی و پیاده سازی منویات مقام معظم رهبری باید قرائت صحیح دست یابیم و کنشگران اجتماعی جایگاه خود را پیدا کنند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری با تأکید بر اینکه تبلیغات اسلامی وظیفه دارد از گروه های مردمی حمایت کند، بیان کرد: گروه های مردمی فراوانی در قالب مؤسسات و مراکز قرآنی، هیئت های مذهبی و غیره فعالیت دارند که باید مدل به میدان آمدن مردم در این گروه ها مشخص و تعریف شود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: مصداق بارز فدایی دادن شخصیت بزرگواری به نام مادر شهید است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۰    
گرگان - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: پایه های تمدن نوین اسلامی و مکتب انقلاب براساس قرآن است و مسلمانان به عنوان فرماندهان و سربازان این جبهه باید این معجزه الهی را در عصر انقلاب از مهجوریت خارج کنند.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۸:۱۱    
حوزه/ حجت الاسلام امامی گفت: اسلام برای نیازهای انسان برنامه ریزی کرده است و لذا جواب دادن به نیازهای بشری در اسلام پیوست تربیتی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: سند چشم انداز قرآنی گلستان با همکاری موسسات، خانه های قرآنی و فعالان در این حوزه به زودی تدوین می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: نمایشگاه بانوی ایرانی اسلامی هم توسط بانوان انقلابی و جهادی به تبعیت از الگو قرار دادن این شخصیت های بزرگوار برپا شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با تاکید براینکه سرمایه اجتماعی مبتنی بر امید و اعتماد است، گفت: در دهه فجر باید جهاد امیدآفرینی را برای تقویت سرمایه های اجتماعی سرلوحه قرار دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با اشاره به ضرورت بهره مندی از فرصت دهه فجر برای توسعه گفتمان انقلاب، گفت: دهه فجر امسال باید به دهه تلاش برای ترویج گفتمان امیدآفرینی باشد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه مادران شهدا الگوی مهمی برای جامعه امروز هستند، گفت: روز شهادت ام البنین(س) روز تجلیل از مادران و همسران شهدا است که نشان می دهد مادران شهدا روح حماسی را در فرزندان خود پرورش دادند و دنیا مدیون این از خودگذشتی و اخلاص است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان نام حضرت ام البنین(س) را خلاصه گذشت، ادب، فداکاری، غیرت، محبت و ولایت پذیری دانست.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش با بیان اینکه مدارس صدرا باید توسعه وتقویت شوند گفت: باید فعالیت مدارس صدرا وخروجی های آن برای شناسایی نقاط قوت و ضعف به دقت بررسی شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شیراز - مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس گفت: رویکرد جدید تبلیغات اسلامی فارس تمرکز زدایی از مرکز است که برای رسیدن به این هدف فارس به 4 بخش تقسیم شده تا برنامه ها در تمامی شهرستان ها برگزار شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس با اشاره به ظرفیت های این سازمان برای کمک به آموزش و پرورش این نکته را یادآور شد: رویکرد سازمان تبلیغات اسلامی این است که در حوزه مدرسه تصدی گری نداشته باشد.
موج   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۳    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: استفاده از فضای مجازی برای تحقق اهداف دینی و فرهنگی از جمله موضوع مهم و جزو وظایف دینی و انقلابی است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان گفت: اعضای هیئت های مذهبی، مساجد و هنرمندان گیلانی می توانند آثار خود را تا پایان بهمن ماه سال جاری به دبیرخانه جشنواره رسانه ای حبیب ارسال کنند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل با اشاره به رسالت فرهنگی بنیاد هدایت، گفت: در تعریف فعالیت روحانیون علاوه بر مقام بیان علم دین و به کارگیری هنر در تبلیغ و نیز بهره گیری از فضای مجازی ...
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۱    
مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: پس از دو سال وقفه، امسال مراسم معنوی اعتکاف در سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
سراج24   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران بر ضرورت تهیه و اجرای طرح های قرآنی برای بانوان در استان تاکید و خواستار بهره گیری از ظرفیت های مختلف در این حوزه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت: بیش از 20 فیلم همزمان با اکران سراسری فیلم های عمار در اداره کل تبلیغات اسلامی ایلام برای عموم مردم و به صورت رایگان نمایش داده شده و تا هفته آخر دی ماه نیز این اکران ها ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر از اجرای برنامه های تبلیغی بر اساس تنوع زیست بوم فرهنگی استان خبر داد و گفت: استعدادها و ظرفیت های بومی در حوزه تبلیغ شناسایی می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۲۲:۱۰    
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران امروز (چهارشنبه) با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و جمعی از مسئولان کشوری و استانی در ساری برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۲۱:۰۹    
اراک - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: علاوه بر تدوین سند تحول فرهنگی استان مرکزی، مسئله شناسی بومی شهرستانهای استان در دستور کار قرار دارد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس حجت الاسلام محمد قمی عصر چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی در بابل با بیان اینکه در اسلام و هدایت بشر مسائل زیادی وجود دارد، گفت: اولویت امروز این نهضت، مردم و جامعه باید شناسایی و جدی گرفته شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با بیان اینکه کارگروه تدوین محتوا در تبلیغات اسلامی استان مرکزی فعال شد گفت: مسئله شناسی هر شهرستان در استان مرکزی به صورت کارویژه در دستور کار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۶    
در این مراسم حکم مدیرکلی حجت الاسلام محمد مهدی شریف تبار توسط رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اهدا و از تلاش های حجت الاسلام ناصر شکریان مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی تقدیر شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۰    
نماینده ولی فقیه در مازندران در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، گفت: در حال حاضر کارگروه قرآن و عترت می تواند بازوان خوبی برای سازمان تبلیغات باشد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام شریف تبار به عنوان مدیرکل جدید سازمان تبلیغات اسلامی مازندران معرفی شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۱    
مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران امروز، 22 دی در ساری برگزار و ضمن تقدیر از زحمات حجت الاسلام ناصر شکریان با قرائت حکم مربوطه حجت الاسلام شریف تبار به عنوان مدیرکل جدید سازمان تبلیغات اسلامی مازندران معرفی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شیراز - مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس گفت: از خرداد خونین تا بهمن جاودان و دی ماه حماسی همه جا نقش هنر،فرهنگ و غیرت دینی مردمان مومن فارس به چشم می خورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۲:۵۵    
تهران- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران از برگزاری رویداد فرهنگی مستوره در این استان خبر داد و از علاقمندان خواست، آثار خود را تا پایان بهمن ماه ارسال کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۳    
قزوین - مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین روضه های خانگی را زمینه ساز تقویت روحیه معنویت و توسل به اهل بیت در خانواده ها دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۱    
یزد- ایرنا- جمعی از مسئولان و اعضای تشکل های دینی و فرهنگی مهریز سه شنبه شب در نشستی با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد، ساماندهی و نظارت بر نحوه فعالیت های اجتماعی این نهادها را خواستار شدند.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر، امام جمعه، فرماندار و مسئولان شهرستان جم، آئین تکریم و معارفه رئیس تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به ضرورت و توجه جدی به افزایش تولیدات دینی موثر و متناسب با فضای مجازی استان گفت: عرصه تقابل تبلیغ مجازی دین، یک تقابل جهانی است از این رو باید در فراهم سازی الزامات و ابزارهای خاص آن نیز دقت شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۶:۱۶    
مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری تبلیغ مجازی را یکی از ضرورت های امروز تبلیغ برشمرد و گفت: امروز 250 هزار نفر یعنی یک چهارم از جمعیت استان در فضای مجازی حضور دارند حال آنکه تولیدات دینی درخور و مؤثر و متناسب در این فضا نداریم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۶    
دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات سازمان اسناد و کتابخانه ملی با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان امروز 21 دی ماه در سالن جلسات سردار سلیمانی اداره تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
با حکم مدیرکل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، رییس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد معرفی و منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران حجت الاسلام محمدمهدی شریف تبار مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: تاکید مستمر رهبر معظم انقلاب به مساله مهم جمعیت و رشد جمعیت، نشانه جدی و حتی بحرانی بودن این بخش است و باید فکر عاجلی در این باره اندیشیده شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه هدف ما در گام دوم انقلاب تحقق تمدن نوین اسلامی است، گفت: ساختن تمدن اسلامی بر اساس آموزه های الهی و قرآنی و نسخه اهل بیت (ع) هنوز محقق نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۶:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: بیانیه گام دوم انقلاب منشور مدبرانه جمهوری اسلامی است که برای همه اقشار به خصوص دانش آموزان و دانشجویان باید به طور دقیق تبیین شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: مردمی سازی فرهنگ، احیاء ظرفیت های مردمی در مناسبت های مذهبی و تقویت شبکه امامت از مهم ترین رویکرد تبلیغات اسلامی استان است.