سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۹:۲۵Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل تبلیغات اسلامی»

حوزه   ۳ ساعت پیش    
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر ضمن تبریک هفته بسیج این مجموعه را بزرگترین تشکل دینی و انقلابی نظام اسلامی عنوان کرد.
بلاغ مازندران   ۷ ساعت پیش    
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران تبیین جامعه مهدوی را اصلی ترین رسالت منتظران مصلح جهانی در عصر غیبت اعلام کرد و گفت: شناخت امام زمان(عج) اولین و مهم ترین وظیفه منتظران است.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: ایجاد شبکه وکالت برای ارتباط امت و امامت ویژگی برجسته امام حسن عسکری(ع) بود.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
بابل- مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، ولایت را مهمترین تدبیر امام حسن عسکری (ع) برای عصر غیبت دانست و گفت: ولایت عامل تداوم جامعه اسلامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: رسالت امام حسن عسکری(ع) مهیاسازی جامعه برای عصر غیبت بود.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۴۳    
برگزاری همایش در اوج شیوع کرونا در مشهد که مسئولین بهداشتی آن را یک جنایت دانستند، چاپ عکس مونتاژشده چهره نخست وزیر دوران دفاع مقدس با چهره ترامپ که قاتل سردار سلیمانی است توسط روزنامه ای که زیرمجموعه این سازمان است و اخیراً راه اندازی پویش استغفار به منظور رفع بلای کرونا توسط مدیرکل تبلیغات اسلامی ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۳۸    
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به اهمیت فعالیت های فرهنگی در مساجد، گفت: تمام فعالیت های فرهنگی ، دینی و اجتماعی امام محله باید با محوریت مسجد صورت گیرد؛امام محله تنها امام مسجد نیست بلکه همه ابعاد اجتماعی محله را در برمی گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین از آغاز کار قرارگاه شهید سلیمانی با محوریت محله ها و کمک به سلامت مردم خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرمان - اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان طی پیامی رحلت آیت الله سید یحیی جعفری امام جمعه سابق استان کرمان را تسلیت گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان طی پیامی رحلت آیت الله سید یحیی جعفری امام جمعه سابق استان کرمان را تسلیت گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بابل- مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: تمام فعالیت های فرهنگی، دینی و اجتماعی امام محله باید با محوریت مسجد صورت گیرد وامام محله تنها امام مسجد نیست بلکه همه ابعاد اجتماعی را شامل می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
اراک- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: با آغاز فعالیت قرارگاه شهید سلیمانی در استان 120 طلبه جهادی در آرامستان ها و بیمارستانها حضور یافتند و به مردم خدمت رسانی می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: موازی کاری و صرف اعتبارات قرآنی توسط دستگاه های مختلف دولتی و غیردولتی به فعالیت های مربوطه جنبه نمایشی و یا همایشی داده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: پایداری امنیت نیمهٔ پر لیوان نظام اسلامی است و تنها راه غلبه بر مشکلات کنونی، تقویت امید در جامعه و تکیه بر مجاهدت های جوانان مؤمن و انقلابی است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۵    
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با توجه به شیوع موج جدید این ویروس منحوس در جامعه خواستار استمرار رزمایش مواسات و همدلی مومنانه در کشور شد .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
شاهرود- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان با بیان اینکه آزمون اعطای مدرک تخصصی حافظان قرآن کریم در شاهرود برگزار شد، گفت: 79 حافظ قرآن در این رقابت ها حضور داشتند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۲:۳۶    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: گروههای جهادی، طلاب و روحانیون و نیروهای مردمی قزوین در خدمت ستاد کرونا برای اجرای طرح هوشمند محدودیت کرونا هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
یزد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد از راه اندازی پویش استغفار به منظور رفع بلای کرونا و تقویت روحیه معنوی مردم در این روزهای بحرانی خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران در بازدید از فعالیت های گروه جهادی بچه های فاطمه(س) شهرستان رباط کریم، از خدمات و تلاش های مخلصانه این گروه جهادی در راستای لبیک به فرامین مقام معظم رهبری و کمک رسانی به نیازمندان تقدیر و تشکر کرد و این اقدامات جهادی را بسیار ارزشمند دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان بابیان اینکه تبلیغات اسلامی از متولیان امر فرهنگ به شمار می رود، گفت: تبلیغات اسلامی همدان ترویج نماز درمحلات و روستاها را دنبال می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران یادآورشد: با توجه به شیوع موج جدید کووید 19 در جامعه استمرار رزمایش مواسات و همدلی مومنانه در کشور امری ضروری است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این که بسیج یک فرهنگ و باور است، گفت: در هر موقعیتی ساختار بسیج قابل تنظیم است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
بابل- مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، علاج مشکلات کشور را در مدیریت انقلابی و جهادی با محوریت سبک شهید سردار سلیمانی بیان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
شاهرود- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان با تاکید بر ضرورت تربیت مداحان در تراز انقلاب، گفت: نقش مداحان استان در قرارگاه حاج قاسم سلیمانی ویژه اقدامات فرهنگی برای مقابله با کرونا پررنگ شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
بابل- مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران بر ضرورت استمرار فعالیت ها و اقدامات جهادی برای مقابله با موج جدید شیوع بیماری کرونا ویروس تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: جمهوری اسلامی ایران به سرنوشت امت اسلامی و مسلمانان جهان در جای جای دنیا حساس است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۴    
قزوین- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: قرارگاه جهادی شهید سلیمانی با محوریت جوانان مومن و انقلابی به منظور مقابله با بیماری کرونا و پیشگیری از شیوع بیشتر آن در سطح استان فعال شد.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: با اوج گیری موج سوم کرونا و ضرورت هم افزایی بین مجموعه های مردمی، "قرارگاه جهادی شهید سلیمانی" با هدف قطع زنجیره انتقال کرونا و کمک به بیماران کرونایی راه اندازی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
شاهرود- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت: هشت محور عملیاتی برای ستاد مردمی مقابله با کرونای استان تعریف شدکه از جمله آن آموزش، بستر سازی، فعالیت در فضای مجازی و ... است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: امروز جامعه به علت کرونا در وضعیت بسیار ویژه ای قرار گرفته است، ولی با این وجود باید همچنان ارتباط تبلیغی روحانیون با جامعه و مردم برقرار باشد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۲    
رشت/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه و مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان به منظور افزایش همکاری دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۱۹    
گروه استان ها- مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان گفت: هر یک از طلاب که به دفتر بنده مراجعه می کند، با معرفی یک مکان و پیشنهاد فعال کردن آن فضای تبلیغی، پذیرای طلاب هستیم، چرا که فضای تبلیغی تنها محدود به مساجد و منبرها نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: عملیات شهید سلیمانی، عملیاتی در راستای تقویت گروه های مردمی در مقابله با کرونا است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: برای مقابله با ویروس کرونا باید بار دیگر همه قشرهای مردمی و موسسه های فرهنگی وقرآنی استان بااستفاده از ظرفیت های اجتماعی وفرهنگی بسیج شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان گفت: مجموعه های حاکمیتی و مسئول در عرصه کتاب موظف هستند دسترسی عموم مردم به کتاب ها را تسهیل کنند تا همه بتوانند از این گنجیه پر بهای دانش بشری استقاده کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: روحانیون باید برای کاهش آسیب های اجتماعی و فقر فرهنگی در جامعه تلاش کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این که مسجد و امام محله محور اصلی کاهش آسیب های اجتماعی است، گفت: عبور از آسیب های اجتماعی به نهضت عمومی پیشگیری نیاز دارد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۸:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین: در حال حاضر بیش از دو هزار هیئت مذهبی در استان قزوین ثبت شده است که 800 هیئت ، شاخص و دارای مخاطب بالا تا بیش از پنج هزار نفردر یک مراسم هستند که می توان از ظرفیت آنها برای خدمت به نیازمندان استفاده کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: به منظور کاهش آسیب های اجتماعی 158 مبلغ در قالب امام پایگاه فرهنگی و اجتماعی و امام روستا در مناطق کم برخوردار شهری و روستایی گلستان فعالیت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران از اعلام فراخوان طرح ملی نهضت پیشرفت بانوان در استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۶:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: ستاد عملیات فرهنگی اجتماعی سردار سلیمانی در استان گلستان در کمیته های مختلف راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران با ارائه گزارشی از عمکلرد گروه های جهادی در موج سوم کرونا، گفت: امروز خیلی از دوستان در حال یافتن بهترین راه های خدمات رسانی هستند و می خواهند با توجه به شرایط حرفه ای تر و متناسب تر اقدام کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
بابل- مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران بر ضرورت هم افزایی کانون های فرهنگی تبلیغی در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: باید در حوزه تمدن سازی تلاش کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۵    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: اکنون نیرو های جهادی در 10 بیمارستان استان در حال خدمت و فعالیت هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان از لغو برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره رسانه ای حبیب ویژه هیئت های مذهبی به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: آثار برگزیده اعلام می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ شنیده شده حجت الاسلام رضا عزت زمانی که هم اینک مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم است به زودی به عنوان معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشور معرفی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این که امام محله زبان گویای مردم و مسئولان است، گفت: شناسایی انسان های خلاق محله و تلاش برای رشد و ترقی این افراد از رسالت های امام محله است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
یزد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد با بیان اینکه از ایده های مردم و صاحب نظران در زمینه امور تبلیغی استقبال می کنیم، گفت: این موضوع در قالب یک برنامه زنده مجازی مورد بررسی قرار می گیرد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به برگزاری نماز جماعت در مساجد شهرها و روستاهای مازندران با رعایت پروتکل های بهداشتی، گفت: هیچ مسجدی در مازندران تعطیل نیست.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس از آغاز عملیات اجتماعی و فرهنگی شهید حاج قاسم سلیمانی در استان فارس خبر داد.